A Kijk ook op internet: www.vanbeynum.nl bij Van Beynum Gouda aandag 16 april Van Beynym zaterdag 14 en Gooi hoge ogen met onze dobbelactie! Audi Tot f 1.800,- paaskorting!!! VAN BEYNUM GOUDA AUTOBEDRIJVEN Openingstijden tijdens de Paasshow: zaterdag 12 april: van 09.00 tot 16.00 uur maandag tweede paasdag: van 10.00 tot 17.00 uur We hebben veel voordeel op voorraad. Ervaar de vooruitgang. De Audi A2. Groot aanbod in diverse Volkswagen en Audi modellen in diverse prijsklassen! r 0Ë) De Golf Comfortline. Tijdelijk met fl. 1.750,- voordeel Burg, van Reenensingel 117, 2803 PA Gouda, Tel. 0182-516644 I Volkswagen. Wie anders? J Als u op zoek bent naar voordeel, kijk dan ook eens naar onze voor raad. Wij hebben de luxe Golf Comfortline namelijk tijdelijk voorzien van een uniek accessoire: fl. 1.750,- voordeel. Dat mag u optellen bij al die andere aangename extra’s. Zoals de in hoogte verstelbare 'easy- entry' stoelen en elektrisch instelbare buitenspiegels. Maar de Golf Comfortline heeft meer. Denk aan ABS, voor- en zij-airbags, centrale portiervergrendeling met safesluiting, noem maar op. Er is maar één nadeel: deze aanbieding geldt zolang de voorraad strekt. De Audi A2 benzine en diesel staan voor u klaar. Bel ons Audi Verkoopteam voor een proefrit. a De Audi A2 is ontworpen met het oog op de toekomst. Compact, onmiskenbaar Audi en tegelijkertijd absoluut uniek. Door zijn opval lende design, maar vooral door de toepassing van nieuwe ideeën en innovaties. Dat maakt de Audi A2 tot een auto voor moderne mensen met nieuwe wensen en eisen, met oog en verantwoordelijkheid voor mens en milieu. Maak een afspraak voor een proefrit en ervaar de vooruitgang in de Audi A2. Bij aanschaf van een Volkswagen Voorkeur Selectie of een Audi A Selectie occasion maakt u tijdens de paasshow kans op extra voordeel. II bepaalt uw eigen korting door middel van ons dobbelspel, leder oog van uw worp is honderd gulden korting waard. Op zaterdag 14 april mag u twee maal gooien, op tweede paasdag zelfs drie maal. Zo kan uw korting dus oplopen tot f 1.800,-! X SSHOW GRAN D I O Z E ’SSx I 8p;- iih

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 34