Trainer Stukart verruilt Gouderak voor WSE CRÖTE VLOoIeN MARKT 14 april Goed begin van de competitie bij de Gouwe Smash herendubbel werd verloren met 7-5 en 7-5. 16 k april Dames Gouwestaete capituleren in de laatste seconde Derde Van de Steeg Wielerronde WSE’s smurfen voetbal succesvol ■l prijs voor Taekwondoka op Tweede Paasdag 2e PAASDAG OPEN Matige vangst HSW GROENOORDHALLEN LEIDENc Biljart- kampioen- schap van Moerkapelle Jeu de boules nieuws Waddinxveens hockeyteam speelt gelijk tegen Engeland 7 ALPHA STYLES 9 diverse paaskortingen^ Volgende wedstrijden WOENSDAG 11 APRIL 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 35 geen aanwas tegenover stond. Spruitenburg haar singel. De Het heren team 35+ van cap- Vloertegels f KRAANVERHUUR 0164-257521 vanaf 3S m1 incl. legloon ■I Gouderak zat er niet in temeer omdat ervaren spelers als Kees den Braber en Edwin Even- groen door blessures moesten afhaken. Stukart had daardoor waarin overigens maar een sei zoen werd verbleven. Daarna kreeg de club te maken met accommodatie en voetbal stel len die niets voor. Doordat PKC zich heeft terug getrokken sprek met Leo Wesseling, de elftalleiders Timo van Leeuwen en Harry Cuvelier en een paar spelers. Daarna heb ik nog met voorzitter Andre Moons ge sproken. Vervolgens is het rond gekomen. Ik heb WSE één keer zien spelen. Een verdere kennis making met de spelers moet de beslissing brengen. Helaas werd deze verloren in een spannende driesetter. v deze competitie zullen ze zeker punten gaan halen. 3. Het damesdubbel werd niet meer gespeeld omdat een van de tegenstanders een blessure had. nog komen. Ook WSE heeft een kleine selectie, maar men wil proberen om voetballers, die de afgelopen jaren naar andere verenigingen zijn gegaan, terug te halen. Ik zie WSE als een nieuwe uitdaging. Wel hoop ik dat de club zich in de vierde klasse weet te handhaven”. doublette en 3 maal tête a tête. Aan deze competitie nemen 7 teams deel. Er zijn tot nu toe 3 terne kampioenschap 4 tegen 4. In deze wedstrijdvorm spelen teams van 4 spelers tegen el kaar. Er worden, in wisselende Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voorWaddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Artistic Art Photography, K.W. plein 2, Waddinxveen. Door Bert Hertog OUDEWATER - De voetbaltrainer Ben Stukart is ook volgend seizoen in de Goudse regio werkzaam. Na vier jaar verruilt de Oudewaternaar aan het einde van het voetbaljaar Gouderak voor WSE. Ben Stukart (43), die van zijn zestiende tot eenendertigste jaar uitkwam in het eerste elftal van de voetbalclub UNIO, zit al weer twaalf jaar in het trainersvak. Na de jeugd van Oudewater-OVS te hebben getraind begon Stukart in 1989 bij Stolwijk waarmee hij een jaar later naar de vierde klasse van de KNVB promoveerde. Dat gebeurde na twee onvergetelij ke beslissingswedstrijden tegen ESTO op het terrein van Moerkapelle. WADDINXVEEN - De voor- jaarscompetitie van de KNLTB is afgelopen zaterdag weer van start gegaan. Als eerste moes ten de teams van de zaterdag- competitie beginnen met hun wedstrijden. Het blijkt dat ie dereen de winter goed is door gekomen want elk team heeft gewonnen. WADDINXVEEN -Jarid van de Steeg, een Taekwon doka van sportinstituut Den Edel, heeft een derde prijs in de wacht gesleept op een internationale wedstrijd in Os. De wedstrijd werd ge houden op 24 maart, waar bij een aantal sporters van Den Edel aanwezig te wa ren om de Koreaanse vechtsport op te voeren. Een vechtsport waarbij de nadruk voor 70% op de trappen ligt. De volgende wedstrijd is op 19 mei in Papendrecht, ook hieraan zullen wéér een aantal Taek- wondoka’s van Sportinsti tuut Den Edel deelnemen. Plavuizen Natuursteen Vloerverwarming Spiegelradiatoren Laminaat Wandtegels Europalaan 30 Alphen aan den Rijn Tel. (0172) 47 09 01 Fax: (0172) 49 05 52 ZATERDAG 9.00 TOT 17.00 uur WADDINXVEEN - Net als vorig jaar is ook nu weer de formule ’smurfenvoetbal’ een succes geweest. Al ruim 50 jongens en meisjes van 3,4 en 5 jaar wisten dit sei zoen al één of meerdere keren kennis te maken met een uurtje voetbal op het complex van voetbalvereni ging WSE. De volgende ’smurfenvoet- bal’ is gepland op zaterdag 14 april met een speciale paasactiviteit. aanvang is om 11.00 uur en deelname is gratis. De inleverdatum van de ’smurfenvoetbal-kleurpla- tenactie’ loopt aanstaande zaterdag al af. De drie mooiste kleurplaten wor den twee weken later be loond met een prijs.Voor informatie: Henk Smakman 06-28802395. MOERKAPELLE - Over en kele weken gaat het Biljart- kampioenschap van Moer kapelle weer van start. De plaatselijke biljartvereniging organiseert dit kampioen schap in biljart-Zeetcafe Het Wapen van Moerkapelle. De spelsoort is LIBRE en deelname aan dit jaarlijkse evenement is mogelijk voor iedereen van 18 jaar of ou der uit Zuid-Holland en omstreken. Op I mei begin nen de voorrondes, daarna volgen de kwartfinale en halve finale en in juni sluit men af met de finaleavond. Er wordt gespeeld om een wisselbokaal en diverse an dere prijzen. Iedere deelne mer speelt minimaal vier partijen verdeelt over twee ayonden. Speelavonden zijn maandag-,dinsdag-,woens dag- en evt. donderdag avond. Inschrijven is moge lijk in Het Wapen van Moerkapelle of bij Marcel Drost (079 5932722). Deel name is gratis. Aanstaande weekend is het Pa sen en wordt niet gespeeld. Za terdag 21 april spelen de bondsteams thuiswedstrijden in Gouwebad ’De Sniep’. Heren I speelt om 18.00 uur tegen GZC I uit Gouda. Om 18.45 uur speelt dames 2 tegen Bran denburg 2 uit Bilthoven en he ren 2 speelt om 19.30 uur te gen HZ Zian 3 uit Den Haag. In het weekend van 27 t/m 29 april vinden de finalewedstrij den van de play-off’s plaats. Da mes I speelt dan om de derde plaats. Waar en tegen wie da mes I speelt, is nog niet be kend. Dames 2 speelt op zater dag 28 april de finalewedstrijd om de ManMeerl-beker tegen Brandenburg 2 in Bilthoven. Aanvang 19.45 uur. WADDINXVEEN - Hengel- sportvereniging Waddinx- veen (HSW) startte afgelo pen zaterdag de zomercompetitie met een wedstrijd nabij Koudekerk in de Oude Rijn. De twaalf deelnemers vingen geza menlijk 19 kilo aan witvis, een matige vangst derhalve. De uitslag was als volgt: I H. Kraan 4.530 gr, 2.W. Houtman 2.61 Ogr, 3. J. van Elswijk 2.580 gr, tevens grootste vis (48 cm), 4. M. Reichard 2.100 gr, 5. R. Jen ner 1.700 gr. De eerstvol gende wedstrijd wordt ge houden op zaterdag 21 april.Vertrek vanaf het sta tion NS om 06.00 uur. Weer een jaar later klopten de local heroes’ uit Stolwijk aan de poort van de derde klasse, maar de wedstrijd tegen FC Lisse in de nacompetitie werd met 3-1 verloren. Later is Stol wijk toch derdeklasser en zelfs tweedeklasser worden. Daarna volgden twee degradaties. Van het team dat in 1990 aan de ze ven vette jaren begon is alleen Berry Teeuwen nog over. Stu kart was na zijn Stolwijkse pe riode trainer van Be Fair (twee jaar), de UNIO-jeugd (een jaar), Schoonhoven (een jaar) en de zondagafdeling van Flore- ant (twee jaar). Bij de vijfdeklas- ser Gouderak is de Oudewa ternaar aan zijn vierde en laatste seizoen bezig. Ook als hij straks zijn leven als voetbal trainer vervolgt zal Gouderak niet helemaal uit zijn leven zijn verdwenen. Stukart maakt deel uit van de jubileumcommissie, die bezig is met de voorberei dingen voor de viering van het 75-jarig bestaan in 2002. Zijn mooiste periode beleefde Ben Stukart bij Stolwijk. Hij zegt: „Ik heb nog steeds con tacten met deze club. Ik doe mee met het veteranentoer- nooi en bezoek regelmatig de nieuwjaarsreceptie en de Stol wijkse kermis. Dit seizoen ben ik nog niet bij Stolwijk wezen kijken. Maar dat komt doordat ik nu bij Gouderak aanwezig moet zijn". Over zijn periode bij Floreant zegt Stukart: „Floreant was ook een gezellige, maar met een krappe zondagselectie. Ik heb daar zelfs nog in het tweede elf tal meegehobbeld. In het eerste Het damesteam van captain El len Nijhof speelde thuis tegen Woerden. Dit is het tweede jaar dat zij competitie spelen. Vorig jaar was een jaar om te leren om te gaan met spanning en wedstrijdervaring op te doen. Helaas verloren ze nu weer met 6-0 maar toch was er progressie geboekt. Vorig jaar hadden ze tijdens de eerste competitiewedstrijd geen enke- W’VEEN/BOSKOOP - Dames I van Gouwestaete speelde af gelopen weekend tegen Het Ravijn halve finale wedstrijden in het kader van de play-off’s om het landskampioenschap. Vrijdag verloor dames I met 13-1 IZaterdag namen de da mes revanche en wonnen met 10-4. Zondag volgde de span nende beslissingswedstrijd, die met 9-10 door Gouwestaete werd verloren. Dames 2 won zaterdag met I -5 uit van ZWV- Nererus 2. Heren I speelde te leurstellend met 4-4 gelijk te gen Westland’96. Heren 2 speelde eveneens met 4-4 gelijk tegen het reeds gedegradeerde ZVW-Nereus 2. senioren en junioren die onderlinge wedstrijden noten schrokken daarvan om dat zij niet van de baan geslagen wilden worden door pubers, want daar zit je niet op te wachten op de eerste competi- tiedag. Gelukkig is het niet zo ver gekomen.Alle partijen wer den eenvoudig gewonnen. Mixed team I 35+ van captain Pieter de Booij won met 4-1 van Zevenhuizen. Kurt v. Rijn doende moest de mixed van verloor zijn singel, in een prima Sjaak v.d.Tuin en Diana Gutker partij, in2 sets. Marten v.d.Velde en Greet v.d. Berg wonnen hun mixed in 2 sets zo ook Gonnie WADDINXVEEN - Op 3 april werd er weer een ronde ge- herendubbel werd gewonnen in speeld in de cyclus voor het in- 3 sets en de damesdubbel in 2 sets. Mixed team 2 35+ van captain Wil v.d. Valk moest ook tegen dorpsgenoot Be Fair. Jan Ma- samenstelling, 7 partijen ge- thot won zijn singel binnen het speeld I maal triplette, 3 maal half uur met 6-1 en 6-0. Wil v.d. Valk en Piet Houdijk moesten in 3 sets hun meerdere erken nen. Ria Stuijfzand won haar wedstrijden gespeeld en I team singel ook zeer eenvoudig met is nog ongeslagen. De stand aan 6-1 en 6-1. De herendubbel 7-5 en 6-2. De herendubbel liet werd gewonnen met 6-3 en 6- zich van hun beste kant zien en haalden het 4e winstpunt bin nen. Gemengd team 4 van captain Sjaak Bongaarts speelde tegen het sympathieke Be Fair. Ook ZondagCOmpetitie kop op dit moment is: I.J.Kooi- stra/P.v.d.Made/B.Lanting/ H.Cammeraat 3-21-15-59+; 2. P.Rubeling/H.v.Woudenberg/J en T.Hulskamp 2-2I-I4-30+; 3. T.Wubben/S.Tabben/N.Schiffe rling/W.Versluis 2-14-1 I-49+. Gemengd team 3 van captain Saskia v.d. Lans won met 4-1. Saskia verloor met 7-5 en 6-2. De mixed van Ineke Hogen kamp en John Lagerwaard werd overtuigend gewonnen. Een knap resultaat omdat zij nog nooit samen hadden gespeeld. Ed Groenendal won zijn singel met overtuiging met 6-3, 6-1. De damesdubbel werd ook een overwinning met de setstanden Heren I van captain Maurice Ancher uitkomend in de 2e klasse won met 4 - I .Alexander Wensink won zijn singel op een voortreffelijke manier, waar Je roen Baars dit in zijn singel liet liggen. Chris Le Comte en Mau rice Ancher wonnen de 3e dub bel met gemak. De le en 2e dubbel waren een spektakel stuk om te zien.Alex en Chris wonnen in 2 sets waar Jeroen en Maurice er 3 voor nodig hadden. De 5e man, Pieter Uit- tenbroek, was deze dag afwe zig. De einduitslag van 4 - I in het voordeel viel niet tegen ge zien de speelsterkte van de te genstanders. Gemengd team I van captain Paul Verspoor kwam met een 3-2 winst terug uit Nieuwer- kerk. Marieke Hoogeveen won haar singel met 6-2 6-1. Tegelij kertijd voltrok zich op de baan een wonder. Jeroen van de Hoorn won zijn singel met 6-7, 6-0,6-1De mixed van Paul Ver spoor en Marry v. Laar werd in drie sets verloren. De dames dubbel werd met 6-4, 6-2 ge wonnen en de herendubbel na een spannende driesetter net aan verloren met 6-4, 6-7, 6-7. Gemengd team 2 van captain Jan Uitterhoeve won ook met 3- 2. Al deze partijen werden in de hal gespeeld. Boudewijn Rip verloor zijn singel in een mooie partij met 6-3, 7-5. Els Rijsber- gen won haar partij in een drie setter met de setstanden 6-3, 4- 6, 6-3. De mixed van Jan en Joke Uitterhoeve werd een eenvoudige overwinning met 6- 2 en 6-1. De damesdubbel werd gewonnen in 2 sets en de Dames I van Gouwestaete verloor vrijdag met 13-11 in de uitwedstrijd tegen Het Ravijn te Nijverdal. Gouwestaete speelde een berengoede wed strijd en heeft tot halverwege de vierde periode kans op de overwinning gehad. Ondanks het resultaat was de stemming positief en strijdlustig en zag de ploeg van Jim van Es wel dege lijk kansen om het karwei in Waddinxveen af te maken.Voor Gouwestaete scoorden Petra Meerdink en Hanneke Kappen 3x, Mirjam Overdam 2x, Gillian van den Berg, Kim Middendorp en Wendy de Frankrijker ieder lx. De revanche volgde de dag er op, toen won dames I van Gouwestaete met 10-4 van Het Ravijn. Gouwestaete speelde een van haar beste wedstrijden ooit. Weliswaar werd de eerste periode ’slechts’ met een 1-0 voorsprong afgesloten, doch halverwege had Gouwestaete de stand op 5-1 gebracht. In de derde periode kwam Gouwe staete op een onoverbrugbare 9-1 voorsprong. De eindstand werd door Gillian van den Berg op 10-4 bepaald. Voor Gouwe staete scoorden Mirjam Over dam, Hanneke Kappen, Petra Meerdink en Gillian van den Berg 2x, Sandra Berckenkamp en Wendy de Frankrijker ieder I x. De beslissende wedstrijd werd zondag gespeeld en die werd in WADDINXVEEN - Tweede Paasdag (maandag 16 april) wordt alweer voor de 9e keer de Wielerronde van Waddinxveen gereden. De loef zal worden afgebeten om 11.00 uur door de juni oren (60 km.). Dennis de Jong uit Waddinxveen be hoort zeker tot de kans hebbers op de overwinning, maar ook Bert van Duuren, Bart Rietveld en Niels Straathof zijn renners die van zich laten horen. Om 12.30 uur zal het start schot klinken voor de da- meskoers, met daarin Pari- cia Moons uit Waddinxveen. Vorig jaar was ook de da- meskoers een strijd van het begin tot het eind. Om 14.00 uur staat sportklasse A aan het vertrek. In deze groep starten veel Excelsior renners, zoals Andre Kraan, Erwin Okkers, Piet Eikelen- boom, Michiel Hogerwerf, Peter de Bruin en Ronald Hofman. De organisatie ver wacht, dat er ruim 100 ren ners zullen vertrekken. Om 15.15 zal het starschot gegeven worden voor de Rabo dikke banden race. Minsten 60 jeugdige Wad- dinxvenertjes zijn nu al druk aan het trainen in de straten van Waddinxveen. Het be looft evenals vorig jaar een spektakel te worden, met vele enthousiaste ouders langs de kant om hun kinde ren aan te moedigen. Om 16.00 uur gaat dan het hoofdnummer van start. Dan gaan de elite- en neo amateurs van start. Ook dit jaar met tien buitenlandse renners, waarbij voor het eerst twee Noren. Ook hier weer veel Excelsior renners aan de start (Christiaan Ne ve, Alfred de Bruin, Robert van Rhoon, Piet Smit, Guido van Duuren, Sjors van Vliet, Bert Dekker en Jan Ver douw.) Nico Vuuren, Harry van Putten, Eric Bosch en Edwin Hofstede zullen de buitenlandse renners veel competitie bezorgen om een spannende strijd te waarborgen. de laatste seconde gezet op 9- 10 in het voordeel van het Ra vijn. Een boogbal vanaf 20 me ter verraste keeper Francine van Lankhuijzen volkomen. Gouwestaete startte enorm gemotiveerd en speelde de sterren van de hemel. Via Mir jam Overdam, Petra Meerdink, Sandra Berckenkamp (2x) en Wendy de Frankrijker stond de ploeg van Jim van Es met 5-0 voor in de eerste periode.Toen Petra Meerdink begin tweede periode 6-0 liet aantekenen, dachten velen al; de wedstrijd is gelopen. Niets was minder waar. Het Ravijn rechtte de rug en begon aan een ongelofelijke inhaalrace. De derde periode was desastreus. Zo was de stand 7-7 alvorens de dames via de voortreffelijk acterende Petra Meerdink, op een 8-7 voorsprong kwamen. Toch kwam Het Ravijn nog langszij. Begin vierde periode scoorde Petra Meerdink 9-8; dit was te vens Gouwestaete’s laatste. Twee minuten voor tijd kwam Het Ravijn op 9-9 en in de laat ste seconde trof een wan hoopspoging doel en won Het Ravijn met 9-10. De dames zul len zich nu op moeten maken voor de strijd om de derde plaats. 2e PAASDAG L 0.00 TOT 17.00 uur pe gezelligsh rommelmarkt van neperlanpV--- deerde Gouderak naar de vijfde klasse na het samengaan van de afdelingen Gouda en Rotter dam de kelder van amateur voetbal. Een terugkeer voor gelukt.We spelen nu vaak tegen heb ik bij Gouderak bekend ge- Rotterdamse ploegen. Maar qua maakt dat ik zou stoppen. Als trainer had ik toen nog geen an dere vereniging. Ik heb ook niet gesolliciteerd. Ik dacht: als er niets komt ga ik lekker fietsen. Tot ik werd gebeld door Leo Wesseling van WSE. Ik ken hem nog van vroeger. WSE zat met een vacature omdat Paul de Jong over wie men heel tevre den is naar eersteklasser CSW in Wilnis gaat. Er volgde een ge- jaar draaiden we voor de win terstop slecht. Daarna slaagden we er toch in ons ruim te hand haven. In het tweede seizoen in Boskoop eindigde Floreant in de middenmoot”. „Bij Be Fair was het spelniveau goed, maar was de juiste instel ling van de spelers nog wel eens een probleem. In 1993 werden we kampioen in de afdeling Gouda door van Gouda, dat toen Puck Pols als trainer had, te winnen. Het jaar daarvoor waren we na een nacompetitie gedegradeerd. De enige voet baller uit mijn groep die nu nog meespeelt bij Be Fair is Marco Noordhoek (33)”. Toen Ben Stukart bij de voet balvereniging Gouderak aantrad was de club nog vierdeklasser. Maar de dalende lijn was toen al ingezet. In 1995 promoveerde de club via de nacompetitie ver rassend naar de derde klasse Trainer Ben Stukart is volgend seizoen werkzaam bij de voetbalvereniging WSE. „Een nieuwe uitdaging”, zegt de Ou- dewaternaar, die bij Gouderak in de jubileumcommissie zit. (Foto: Marianka Peters.) moeite om een representatief kent de competitie een onre- veel geblesseerden, terwijl daar elftal te formeren. „Gelukkig gelmatig verloop. Soms komt heb ik vorig jaar spelers als Len- dat goed uit als je geblesseerde Al vijf jaar heeft Gouderak geen nard Appelman en Lennard spelers hebt, maar voor het rit- A-juniorenelftal. Ook vielen de Huisman kunnen motiveren om me is het minder goed. Goude- beide doelmannen weg waar- weer te gaan voetballen. Uit het rak is een gezellige club. Verge- door veldspelen Jan Vleggeert tweede elftal kan ik weinig ha- lijkbaar met een vereniging als WADDINXVEEN - Het meisjes C2 team van Hoc key Club Waddinxveen speelde dinsdag 3 april een wedstrijd tegen meisjes van de Chigwell School Hockey Team uit Chigwell. De En- gelsen, woonachtig in een klein plaatsje bij Londen, arriveerden zondag in Ne derland en sloegen hun tenten op in Noordwijk. In het verleden hebben meer dere Engelse en Schotse teams tegen HCW ge speeld, zo kwam ook dit team in Waddinxveen te recht voor een partijtje hockey. De eerste helft was volle dig in handen van de Engel- sen. In de rust stonden ze voor met 0-1Doch na een peptalk van de Nederland se coaches, slaagde Sanne Aarnink erin om na vijf mi nuten in de 2e helft de stand gelijk te zetten. Het Nederlands team bleef goed druk houden, maar slaagde er niet in om de doelvrouwe nog eens te passeren. Bij Engelse zijde sloeg de vermoeidheid toe en ook zij konden geen bal I meer in het net krijgen. De eindstand bleef l-l. HCW doet het erg goed momenteel.Jongens BI en de meisjes teams A, CI en C3 staan hoog in de com petitie en maken kans om kampioen te worden in hun klasse. Binnen de club is men druk bezig met allerlei activiteiten. Zo staat aller eerst het Stoere Maatjes Ratjetoernooi op het pro gramma, een toernooi ge organiseerd door het jeugdbestuur. leder jaar op koninginnedag wordt gespeeld met teams die zijn samengesteld uit spelen. In september opent HCW weer het seizoen met de Rabobank Clinic waarbij een bekend hockeyer een clinic geeft. en Lennard Huisman kunnen motiveren om weer te gaan voetballen. Uit het tweede elftal kan ik weinig ha- nog een poosje in doel heeft ge- len omdat daarin ouderen spe- Stolwijk”, vertelt Stukart, die als staan. Drie jaar geleden degra- len. Ik ben blij dat een paar jon- vertegenwoordiger werkzaam gens uit het derde elftal zijn is bij Rentokil, ooit tien jaar lang doorgestroomd. Dit seizoen de sponsor van de volleybalclub gokte ik op een plaats bij de uit Zevenhuizen. Hoe ben je aan eerste vijf, zes. Maar dat is niet WSE gekomen? „Begin januari zij won met 3-2. Yvonne Ver steeg won haar singel in een enerverende 3-setter. Onno den Butter had het moeilijk. Zijn tegenstander, die zeer bal vast was won met 6-2 en 6-3. De mixed van Sjaak Bongaarts en invalster Truus v.d. Wal werd eenvoudig gewonnen met 6-4 en 6-0. De herendubbel werd in 2 sets verloren. De dames dubbel moest de beslissing brengen. Het werd een span nende partij. De Gouwe Smash le game gehaald, nu tien.Tijdens won in drie sets. Gemengd team 5 van captain Monique Janmaat speelde uit in Alblasserdam. Zij wonnen met 5-0. Hun tegenstanders beston- tain Kees Verheij v. Wijk won den uit 4 zeer jonge spelers van met 5-1 van Naarden. Alleen 17 jaar en I begeleider van Gerard v. Kampen verloor zijn 40+. Monique en haar teamge- singel.Alle andere partijen wer den eenvoudig gewonnen. Het mixed team 35+ van captain Nicole Dubois heeft verloren met 3-2. Nicole verloor haar singel met 6-2 en 6-3. Paul Gut ker won zijn partij eenvoudig met 6-1 en 6-2. De damesdub bel werd verloren in 2 sets maar de herendubbel werd weer gewonnen in 2 sets. Zo doende moest de mixed - MMa l kW

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 35