Peutermaand Boeken pret Peuterspeelzalen in teken van Braderie Dorpstraat en open dag Kreater op 9 juni X- Na jarenlang voor de klas, is juf De Mos nu met pensioen Een verliefde Zevenhuizenaar Politieke partijen betreuren ruzie D66 Traditioneel Passie- en Paasconcert in de Doelen Z MEDISCHE DIENSTEN f KERKDIENSTEN PAGINA 7 WOENSDAG 11 APRIL 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Juffrouw De Mos kreeg een waardig afscheid van collega’s en leerlingen. (Foto: Eben Haezerschool.) dam, daarna werd hij voor zes Aanvraag visites Gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts al leen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. Voor de praktijk van de huisartsen Glaser, Van Heel, Siemons, Vos kamp en Wilms (groep II) heeft dienst: Arts: W.A. van Heel, Mozartslaan 2-4, tel. Ol 82-612676 (zaterdag). J.C. Voskamp, Dorpstraat 66, tel. 0182-612078 (zondag I e Paasdag). T.S. Wilms,Troelstrahoeve 66, tel. Ol82-618613 (maandag 2e Paas dag). GOEDE VRIJDAG 13 APRIL, ZONDAG 15 APRIL (IE PAASDAG), MAANDAG 16 APRIL (2E PAASDAG) De Morgenster, Sterrenlaan Goede Vrijdag 19.30 uur ds.J. de Jong Eerste Paasdag 09.30 uur ds.J. de Jong 17.00 uur ds. P.Vermaat, Scheve- ningen Dienstdoende apotheek: Apotheek v.d. Dries, Zuidplaslaan 434/438, tel. 0182-633000. De Hoeksteen, Esdoornlaan Goede vrijdag 19.30 uur H.Schi- paanboord Eerste Paasdag 09.30 uur ds. H. Schipaanboord 18.30 uur ds.J. Koppelaar,Abben- broek Bethelkerk, Bilderdijklaan Goede Vrijdag 19.30 uur ds. C.D. Zonnenberg Eerste Paasdag 09.30 uur ds. C.D. Zonnenberg 17.00 uur ds.A.W. van der Plas Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan donderdag 12 april 19.30 uur ds. C. de Jong ds. P.A.C. Bongers vrijdag 13 april 19.30 uur ds. C. de Jong de heer J.D. Geel zaterdag 14 april 22.00 uur ds. P.A.C. Bongers de heer J.D. Geel Eerste Paasdag ds C. de Jong Sectie 'De Rank’, confessioneel- hervormde gemeenschap, Coe- necoopcollege Goede Vrijdag 19.00 uur ds. M. de Boer Eerste Paasdag 10.00 uur ds. M. de Boer 18.30 uur ds. M. de Boer (zang- dienst) Dirk voor het gerecht voor el kaar krijgen dat zijn oom en stiefvader eindelijk openheid van zaken gaven van de admini- vinden we op 16 november 1669 de doop van het kind Pfë- ter aangetekend, als zoon van Liedewij Leenderts. Nu zijn we al tegengekomen als aanstaan de bruid van Dirk Jorisz. van der Laan. Zou Dirk..? Een klein rekensommetje leert slecht. Een sterke aanwij- De raadszetel opeisen, kan D66 niet. Dat is in strijd met de gaan’. Daar ben ik best dankboor voor.” Ook vroeger kende het onderwijs een tekort aan leerkrachten en dat was één van de redenen dat ze nooit is gestopt. ,»Als je getrouwd was en kinderen kreeg, dan was het de bedoeling dat je ontslag nam. Als je dat niet zelf deed, dan werd je dat verzocht. Even ben ik eruit geweest, maar al snel stond ik weer voor de klas omdat er te weinig leraren waren”, blikt Voor de praktijk van de huisartsen Alberts, Beeker,Van den Brule,Van der Linde, Van Vliet en Vroom (groep I) heeft dienst: Arts:J.J.Alberts, J. Catslaan I, tel. 0182-6121 12 (zaterdag). F.J. v.d. Brule, Sterrenlaan 18, tel. 0182-630944 (zondag Ie Paasdag). J.J. Alberts,J. Catslaan I, tel. 0182-6121 12 (maandag 2e Paasdag). GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groensvoor- de Eerste Paasdag 09.30 uur ds. P.A.C. Bongers Kerkgebouw Zuidkade vrijdag 13 april 19.00 uur ds. R. Thieme-Tiesing Eerste Paasdag 10.00 uur ds.A.S. Lenselink OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.30 uur ds. geen opgave 18.00 uur leesdienst GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage Goede Vrijdag 19.30 uur ds. E. Brink Eerste Paasdag 09.30 ds. E. Brink 16.30 uur ds. H. ten Brinke, Bo degraven RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat 10.00 uur Paasdienst W’VEEN/ROTTERDAM - Ook dit jaar is er een traditioneel Passie- en Paasconcert in de Doelen te Rotterdam, dit jaar valt het concert op zaterdag 14 april, stille zaterdag. Net als an dere jaren vullen het grote Chr. Gemengd Drechtstedenkoor ’Praise Him’ o.l.v. Martin Zon nenberg en het Chr. Waddinx- veens Mannenkoor ’De Gou- westem’ o.l.v. Martin Mans het podium en de vakken naast het orgel. NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost Goede vrijdag 13 april 19.30 uur ds.A.W. van der Plas Eerste Paasdag 09.30 uur ds. A.W van der Plas 17.00 uur ds.T. van ’tVeld, Ede Tweede Paasdag 09.00 uur ds. C.D. Zonnenberg REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzin nige Hervormden) ze terug naar het begin van haar tijd als juf. Nu ze met pensioen is, start er voor haar weer een nieuwe periode. „Nu heb ik tijd voor hobby's als reizen We fietsen en wandelen graag en we gaan een paar keer per jaar naar Roemenië. Daar zijn we bezig met een project voor werkver schaffing. Nu willen we proberen er een graanmolen neer te zetten, zodat graan- boeren er hun product kunnen verwer ken.” COLOFON Stichting Oud Zevenhuizen- Moerkapelle Tekst: Drs.W. Paul (VT 50) Samenstelling:). Ooms Inlichtingen: 0180-632962 E-mail: ozm@planet.nl Internet: ZATERDAG 14 en ZONDAG 15 APRIL (Ie Paasdag) en MAANDAG 16 APRIL (2e Paasdag) VERSLAVINGSZORG MIDDEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch centrum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel.nr. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maangdag t/m vrijdag 09.00-17.00 uur. Gerts, fractievoorzitter van het CDA: „Jammer dat zulke pro blemen niet binnen de fractie op te lossen zijn. Het lijkt geen inhoudelijke onenigheid, maar iets tussen hen beiden. Dan is het de partijverantwoordelijk- heid om hier een oplossing voor te vinden.” Ook het CDA heeft geen afspraken gemaakt voor dergelijke situaties. stratie van zijn bezit.Tot nu toe werd dit door hen beheerd. De kosten van een procureur die hij hiervoor had moeten ma ken, eiste hij later met succes van de beide heren terug. Hille- Ontmoetingskerk, Groensvoor- de Goede Vrijdag 13 april 20.30 uur Palmpasenviering Paaszaterdag 14 april 19.00 uur Kinderpaaswake 21.30 uur Paas wake Weekeinddienst dierenarts: J.C. Oldenbandringh en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade-Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek ’Pieter Bas’, mevrouw WWM. Smits en J.B. Cramer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, tel. 0182-610462 of 0182-516876. Een grote attractie belooft de Afrikaanse trommelgroep Ba- wana’s te worden met djembé, de muziekrage van nu. Bawana zal één of twee keer optreden op één van de podia. Wie de Milenniumdag vorig jaar heeft meegemaakt en heeft gekeken of heeft meegedaan met de trommelaars uit ons eigen AZC, herinnert zich ongetwij- aties. „Ik vind het ook niet van zelfsprekend dat Bos zijn zetel zou moeten teruggeven. Je wordt gekozen als persoon en dus kun je er ook als individu over beslissen. Maar het is niet aan mij om hierover te oorde len, dat is aan de fractie van D66”, meent fractievoorzitter Stoffers. bied van het Hoogheemraad schap van Schieland. Ook Jan Warboutsz. Backer heeft zich later in het gevangenhuis van Rotterdam bevonden. De verhouding tussen Dirk met zijn oom en zijn moeder was hierdoor zodanig ver stoord en zij zaten elkaar zo- hangen.” De jeugdbibliothecaris heeft dit boek en een tweede voor de ouders, gemaakt sa men met Marijanne Oost van de SBD „Ouders zijn binnen Boekenpret heel belangrijk”, geeft zij aan. „Wij worden graag uitgenodigd op ouderavonden, de bibliotheek ontvangt peu ters voor een gezellig uurtje en de eerste twintig peuters die in april -gratis- lid van de bieb worden krijgen een leuke Dik- kie Dikrugzak, In de brochure voor de ouders is ook een Dik- kie Dikwedstrijd opgenomen. Ouders en peuters kunnen aan de hand van tekeningen een nieuw Dikkie Dikverhaal schrij ven en daarmee een mooi boek winnen.” Kindertjes die geen peuter speelzaal bezoeken worden in het consultatiebureau door de speciale poster op Peuter maand Boekenpret geatten deerd en krijgen een kleurplaat mee. Voor de leidsters in de peuterspeelzalen wordt een workshop gehouden, waarvoor zich al 25 van de veertig leid sters hebben opgegeven. „In de peuterspeelzalen zijn nieuwe boeken gekomen en in het consultatiebureau zijn in de boxenkamer boeken te vinden. Dat is allemaal mogelijk ge maakt door de financiële steun van de gemeente aan Boeken pret”, zegt Janneke Hilhorst. „Vanuit het netwerk hebben Marijanne Oost, Kreaterdirec- teur Aad Koremans en ik voor dit project een werkgroepje gevormd en gezien de positieve reacties denken wij dat Peuter maand Boekenpret een jaarlijks gebeuren kan worden. We zul len deze eerste keer alle activi teiten heel goed volgen en be kijken of verbeteringen en uitbreidingen in de toekomst wenselijk zijn.” Voor meer in formatie over Peutermaand Boekenpret: Janneke Hilhorst in, de bibliotheek in de Van Mecklenburg Schwerinlaan, te lefoon 0182-640572. van Kreater. „Er is genoeg overdekte en binnenruimte en behalve Waddinxveners komen er steeds meer mensen uit de wijde regio naar ons toe.” JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toespraak I 1.00 uur Wachttorenbespreking BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat 10.00 uur spreker de heer R. Speelman geen avonddienst WADDINXVEEN - Deze maand staan alle elfWaddinx- veense peuterspeelzalen bol van de boekenpret. Het ini tiatief is genomen door het Netwerk Boekenpret, een bundeling van mensen die met peuters werken. Dat zijn de peuterspeelzalen zelf, de gemeente, de bibliotheek, Kreater, het consultatiebureau en de Schoolbegeleidings dienst Midden Holland en Rijnstreek (SBD). der jaar verbannen uit het grondge- Laan werden door oom Jan Backer ontkend. Over de geld lening aan Jan van Eijck liet hij het volgende schriftelijk vast leggen. Hij erkende dat hij Jan van Eijck zes gulden had gege ven, welke met de opbrengst van het eerste soldij (maand- briefje) terugbetaald zou wor den. Hij had al gauw vermoedt veel mogelijk dwars. Zo moest dat dit een slechte investering zou zijn. Jan van Eijck moest voor de baljuw en dijkgraaf ver schijnen en werd daar grondig geven door schout en schepenen van Zeven huizen, dat nooit ’ons gelijk weetens eenige wettelij- cke getuygenisse van oneerbaerheyt off infa- mie tot laste van desel- ve voortgebracht off ge- bleecken’, dan alleen de valse getuigenis van Jan Jansz. Van Eijck. Dirk van der Laan was inmiddels meerderja- gramma bestaat uit bekende liederen over passie en pasen, het lijden, sterven en de op standing van Christus. Koor zang, samenzang, solozang en instrumentalistisch optreden komen allen aan bod. Het concert begint om 20.00 uur. De toegang bedraagt 27,50. Entreekaarten zijn te lefonisch te reserveren bij de Doelen (010) 2171717 of bij de het ongelooflijk jammer.” heer A. de Rooij (0182) 612100. WADDINXVEEN - Juffrouw De Mos heeft ruim 42 jaar voor de klas gestaan, waarvan bijna 27 jaar op Waddinxveense scholen. Afgelopen week ging ze met pensioen. Een waardig afscheid was op zijn plaats, vonden alle medewerkers en dus bezorgden ze juffrouw De Mos een bijzondere dag. „Samen met mijn man werd ik om half negen ’s ochtends opgehaald met een Pontiac”, blikt Truus de Mos terug. „Toen we op het schoolplein aan kwamen, was er een ere haag van kinderen. Binnen mocht ik op een versierde stoel zitten en toen kwam klas voor klas langs. Ze zongen een lied en van ie dereen kreeg ik een gele bloem. Nu heb ik thuis twee grote boeketten staan. Prachtig.” Die avond was er nog een receptie. „Van tevoren dacht ik: stel nu dat er nie mand komt, dan sta ik hier alleen. Maar het was hart stikke druk, er waren wel een paar honderd men sen”, vertelt Juf De Mos. „Ook kwamen er oud- leerlingen, die nu hun eigen kind op de Eben-Haezer- school hebben zitten.” In de ruim veertig jaar dat ze op scholen werkte heeft ze veel meegemaakt. Maar altijd werkte ze met plezier. „Kinderen zitten in mijn hart, echt waar. Toen ik op de kweekschool zat, zei een inspecteur eens te gen mij: ’Je bent geboren om het onderwijs in te dat na de ondertrouw van Dirk en Liedewij tot aan de doop ruim negen maanden verstre ken waren. Echter mogen we aan ne men dat de annule ring van hun huwe- niet lis Jansz. Schipper, Maertje Pie- toch nog niet trouwde met Hil- letje, maar dat pas enkele jaren later deed. De rechtszaken voor het hof van Holland wa ren vaak langdurig. Pas enkele jaren later, in juli 1673, er was toen al een derde buitenechte lijk kind geboren, kon eindelijk het huwelijk tussen Dirk en Hilletje voltrokken worden. We kunnen dit verhaal niet be sluiten met ’ze leefden nog lang en gelukkig’. Na het huwelijk zijn nog twee kinderen gebo ren, daarna is Hilletje omst reeks 1677/78 overleden. Dirk bleef achter met 5 jonge kinde ren. Lang bleef hij niet alleen want op 26 november 1679 hertrouwde hij in Zevenhuizen met Maartje Pietersdr. Brillen burg, bij wie hij nog eens 6 kin deren kreeg. Dirk Jorisz. van der Laan over leed in 1727, bijna 80 jaren oud, zijn weduwe overleefde hem nog 5 jaar. CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat Goede Vrijdag 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg Eerste Paasdag 09.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg dertsdr. Men had gelijk maar bij het hoogste rechtscollege aan hangig gemaakt. Tevens is nu duidelijk waarom Dirk, meerderjarig geworden, http://welcome.to/OZM feld het succes van dit optre den. Ook burgemeester Jonk man trommelde een poosje en thousiast mee. „Afrikaans trommelen maakt ons vrij en blij”, zegt de Kreater directeur, die in samenwerking met ande ren die actief zijn op dans- en bewegingsgebied, veel leuke ac tiviteiten na de schoolvakanties hoopt te presenteren. „Wij hebben op het gebied van zang, dans, muziek in de breedste zin in Waddinxveen al heel veel. Trommelen is een nieuwe di mensie, die zeker in dat totale beeld past.” kieswet, een raadszetel is niet afdwingbaar. Toch heeft de PCW daar afspraken over ge maakt aan het begin van deze raadsperiode. Fractievoorzitter Van der Roest: „Mocht een dergelijke situatie ooit binnen onze fractie gaan spelen, dan stelt diegene die de partij ver laat de zetel beschikbaar. Daar heeft elke kandidaat ja tegen gezegd en een handtekening onder gezet. Het zou ook niet meer dan normaal zijn om je zetel terug te geven.” Van der Roest vind de situatie dan bij D66 dan ook ongelukkig. „Dit had binnenshuis moeten blij ven, het zal de politiek geen goed doen.” De PvdA heeft geen afspraken gemaakt over dergelijke situ- In totaal zingen 450 stemmen mee. De solisten die de koor zang omlijsten zijn: Marjolein de Wit - fluit, Noortje van Mid delkoop - panfluit, Karei Bo- gerd - bariton, Martin de Deugd - viool, Andre Heuvel man en Tonny Kieviets, trom pet, Maarten van der Valk - pau ken, Gezinus Veldman - vleugel, Martin Mans en Martin Zon nenberg - orgel. Ds. P.Vermaat uit Scheveningen verzorgt de opening en sluiting. Het pro- Mededeling: De regeling ’medische weekeinddienst’ is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgen de werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts Óp zaterdag en zondag van 10.00 - I 1.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Buiten de spreekuren zo mogelijk eerst bellen voordat u met een spoedgeval naar de praktijk komt. WADDINXVEEN - De andere politieke partijen zijn niet blij met de situatie bij D66.Van der Torren, fractievoorzitter van de WD: „Ik vind het ontzettend jammer. Je hebt een goede op positie nodig, maar deze ruzie komt het hele besluitvormings proces niet ten goede. We heb ben nu een aantal zaken die nu beslag moeten gaan krijgen. Ook financieel staan we niet zo geweldig, sommige straten lig gen er ellendig bij, daar zitten we voor. Daarom vind ik zo’n ruzie ook wel wat onnodig, en een beetje dom. Maar vooral is Deel 3 ZEVENHUIZEN - De zaak ver anderde toen Jan van Eijck te gen ieders verwachting in weer terugkeerde in Zevenhuizen. Dirk is daarop naar de baljuw en dijkgraaf van Schieland ge gaan en heeft hem op de hoog te gesteld van zijn verdenkin gen. Het is niet bekend welke argumenten hij gebruikt heeft, wel had het tot gevolg dat ook de dijkgraaf een onaange naam gevoel kreeg over deze affaire. De voogd, oom Jan War boutsz. Backer zal wel be hoorlijk geschrokken zijn van de nieuwe ontwikke lingen. Op zijn verzoek liet hij verschillende per sonen ten voordele van hem getuigen. Alle ver denkingen van Dirk van ters Breetvelt (moeder van Dirk) ende Jan Warboutsz. als stiefvader, moeder en oom van Dirck Jorisz. van der Laen, mitsgaders Liedewij Leen- ROOMS-KATHOLIEKE KERK St.Victorkerk, Zuidkade 09.30 uur Eucharistieviering met Palmpasenintocht Witte donderdag 12 april 19.00 uur Eucharistieviering Goede vrijdag 13 april 20.30 uur Kruisverering I e paasdag zondag 15 april 09.30 uur Eucharistieviering 2e paasdag maandag 16 april 10.30 uur Eucharistieviering dinsdag 17 april 19.00 uur Eucha ristieviering „De vertegenwoordigers in het netwerk maken samen structu rele plannen om het lezen en de leesbevordering in de voor schoolse periode te bevorde ren”, legt Janneke Hilhorst, jeugdbibliothecaris in Waddin- veen, uit. „Het doel is via Boe kenpret een doorlopende lijn te maken naar Fantasia, het leesbevorderings-project waar aan alle basisscholen in Wad dinxveen meedoen. Voor de kleuterjuffen van de groepen één en twee zal dat betekenen dat ze zometeen kindertjes in de klas krijgen, die al heel goed weten wat boeken zijn. En na tuurlijk is het ook heel leuk voor ouders die zien dat hun peuters al in de speelzaal veel vuldig met boeken in aanraking komen. In Waddinxveen zijn kinderen zo van hun nulde tot hun twaalfde jaar omgeven door boeken.” Alle bibliothe ken in Midden-Holland hebben april uitgeroepen tot peuter maand met extra aandacht voor boeken. Het Waddinx veense netwerk heeft dit idee opgepakt en uitgebouwd. Het algemene thema is Dikkie Dik, de beroemde oranjepoes, gete kend door Jet Boeke. In alle peuterspeelzalen zal Dikkie Dik een prominente plaats inne men. Bovendien treedt Theatergroep De Mammies vijf keer in Kreater in de Kerk straat op voor peuters en hun ouders met een speciale Dikkie Dikvoorstelling. „Uitgangspunt is het boek ’Waar is Dikkie Dik?”, vertelt Janneke Hilhorst. „Wij hebben daaraan diverse thema’s en suggesties opgehan gen, waarmee de leidsters aan de slag kunnen. Alle peuter speelzalen hebben een boek gekregen om ideeën uit te put ten en daarop voort te bordu ren. In dit boek zitten ook voorbeelden voor een masker, een handpop en een kleurplaat, die kunnen worden geko pieerd. En natuurlijk komen overal Dikkie Dikposters te ondervraagd. Al spoedig viel hij door de mand, het was een val se verklaring geweest. Daar deze onder ede was afgelegd, werd het hem zeer zwaar aan gerekend. Op 15 juli 1669 zat hij nog gevangen ’int Gevangen- tje Kuyt werd van alle blaam huys off Logement’ in Rotter- gezuiverd. Op verzoek van haar lijk niet de vader werd een verklaring afge- volgende dag al plaats vond en dat ook de baby niet na de ge boorte gedoopt werd. Dus toch.? Het is vrij zeker dat Liedewij het Hilletje Pieters zijn huwelijk van Dirk en Hilletje heeft proberen tegen te houden. Gezien de eerdere onder- trouwakte waren rig en een spoedig huwelijk lag haar papieren niet voor de hand. Maar weer dien de zich grote problemen aan. In het doopboek van Zevenhuizen zing is dan ook een we op 16 november notariële akte van 9 november 1669. Daarin worden door Hilletje Pie- Liedewij in de vorige aflevering tersdr., haar vader en Dirk Jo risz. van der Laan, een tweetal procureurs (advocaten) ge machtigd in de zaak voor het Hof van Holland tegen Corne- Vervolg van pagina I WADDINXVEEN - De onder- nemingsvereniging van de Dorpstraat en de directie van Kreater hebben de jaarlijkse braderie van de Dorpstraat en het open huis van Kreater vast gelegd op zaterdag 9 juni. De plannen worden nog verder uitgewerkt, op de planning staan attracties, podia, aanbie dingen, verenigingen en goede doelen. „Ook als de zon ons in de steek laat en het net als vorig jaar regelmatig plenst, wordt het toch een topevenement”, zegt Aad Koremans, directeur ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK DeVierstroom Spreekuur: Maandag t/m donderdag van 09.00 tot 10.00 uur. Bezoeken postadres: Stationsstraat 12,2741 HS Waddinxveen. Telefoonnummer: 0182 - 623 040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbonden met de Zorglijn centralist die uw boodschap aan neemt. Inloopspreekuur Consultatieburo Waddinxveen per I-1-2001maan dag I 1.00-12.30 uur. 4 ■i.

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 7