Leef je uit in huis! Tuincentrum van Ofwegen brengt sfeer en rust in uw tuin nielema Tuinmeubel WONEN IN MIDDEN-HOLLAND Geen schot in ontwikkelingen nieuwbouwgebied tussen Waddinxveen-Zuid en Gouda-West ED REUSKEN /SILCO DE GROTE SHOWROOM lËBIËÜI VERNIEUWD EN VERBOUWD JONGENEEL GORDIJNEN 12 maanden uw specialist I Bekendheid Potterie A Uw specialist op het gebied van woninginrichting Specialist in het restaureren van grootmoeders stoeltje. Open: donderdag 19.00-21.00 uur zaterdag 10.00-17.00 uur Meubelstoffeerder!! Spanplafonds E Kastenwanden E Wandpanelen Systeemplafond E Interieurbetimmeringen SILCO Showroom St. Victorstraat 54 W’veen VOOR DOCUMENTATIE (0182) 61 68 78 http://www.silco.ni Waddinxveen Nu ook voor al uw stoffeermaterialen! BEMS europaJuin Boskoop Gouda i sk-; r - few A fel •J ’^4 ft - ■-r HU VRIJBLIJVENDE PRIJSOPGAVE ft__ - G' Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur Vrijdagavond Zaterdag 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Deze woonmode is een inspiratie bron voor iedereen die met wo nen bezig is. Er worden algemene tendensen gesignaleerd die gelden voor elk interieur, ongeacht de smaak of stijl van de bewoners. Designklassiekers, waardevolle antieke stukken en het werk van veelbelovende jonge ont werpers vormen samen het kunstzinnige interieur van Ci ty classic. Het lijkt wat tegenstrijdig, maar ultramodern in het Camp site interieur zijn vinta- gemeubelen, uitbundig bloe- menbehang en gerecyclede accessoires. door de provincie geformali seerd in een afzonderlijke partiële streekplan- herziening. Daarbij werd ernaar ge- sSScgÉ streefd deze af te ronden binnen de ragH huidige raadsperio- Fjgj de van beide ge- fcfyFrX meenten. In het ver- JjJrt volg op de bereikte overeenstemming zal gewerkt worden Naast volledige beplanting voor de tuin, heeft van Ofwegen ook een grote collec tie potten, schalen, sierbeelden en ande re accessoires om de tuin een nog fraai- aan een nieuw convenant tus sen in eerste instantie de provincie Zuid-Holland en de gemeenten Gouda en Wad- dinxveen. Daarbij zal aan andere ge meenten gelegenheid worden geboden zich hierbij aan te sluiten. Dit convenant kan te vens dienen als bouwsteen voor de integrale streekplan- herziening. De intentie is om dit convenant een bredere Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 MHL IIUMX Op 16 januari 2001 werd in een bestuurlijk overleg tussen de gemeenten Gouda en Waddinxveen en de provincie Zuid-Holland overeenstemming bereikt over de wo- ningbouwontwikkeling in de Goudse regio. Er was gekozen voor het zoveel mogelijk inbreiden binnen het bestaand stedelijk gebied, maar daarnaast werd nu ook ruim te geboden voor woningbouwontwikkeling in Gouda-West en Waddinxveen-Zuid. (Foto: Lex Fioole) Telefoon: 06 20 74 93 06 (0182) 61 61 31 Voor informatie bel na 13.00 uur: (0182) 61 14 19 WONING PROJEKTSTOFFERING Bredeweg 26a Moerkapelle Dit jaar draait alles om de beleving van het interieur. Hoe moet onze woning eruit zien om er zo prettig mogelijk te kunnen leven? Hoe gaan we er optimaal genieten en verpozen? Het zijn deze vragen die anno 2001 in het achterhoofd spelen bij het bepalen van onze in richting. Natuurlijk kiezen we zelf hoe het huis eruit ziet. We willen een per soonlijk interieur waarin functio naliteit en comfort centraal staan. Nieuw is dat we in de beleving van onze woonomgeving iets verder gaan dan voorheen. We streven in huis naar de prikkeling van alle zintuigen.We erkennen de invloed van geuren, geluiden, gevoel en van licht. Ze stimuleren ons gevoel van welbehagen. Het bedrijf startte veertig jaar geleden aan de Zijde met een boomkwekerij en werd tien jaar later uitgebreid met het tuincentrum. „Veel van onze planten ko men direct uit de eigen kwekerij, het geen een snelle en verse aanvoer garan deert.” Naast Sjaak en Janny van Ofwegen hebben ook alle medewerkers binnen het bedrijf groene vingers. Allen hebben een achtergrond in de boom kwekerij, waardoor zij u deskundig kun nen adviseren. „Natuurlijk kunnen klan ten ook zelf rustig hun keuze maken. We hebben grote panelen waarop per soort, hoogte, kleur en verzorging de planten uitvoerig staan beschreven. Bovendien staan alle soorten beplanting overzichte lijk opgesteld. Wil de klant vervolgens nader advies, zijn wij natuurlijk bereid dit te geven.” strekking te geven dan alleen woningbouw. Hierbij kan on der andere gedacht worden aan zorg, natuur en infrast ructuur. Concreet betekent het dat op het terrein, waar van zelfs de precieze afmeting nog niet is bepaald, niet al leen maar huizen voor parti culieren worden gebouwd, maar ook ruimte wordt ge maakt voor bedrijventerrei nen en (basis)voorzieningen. Ook voor het bekleden van al uw meubelen, caravan- en bootkussens wetse gezelligheid in elke woon sfeer te signaleren. En na de op komst van kleur in huis is het in 2001 tijd voor dessins. Er zijn stre pen, ruiten, geometrische vlakken en dierenprints die variëren van heel klein tot heel groot. De sub tiele combinatie van verschillende kleuren en patronen maakt ons nieuwe interieur spannend.Vier nieuwe woontrends stellen we in deze editie van Huis Stijl aan u voor: Country western, City clas sic, Glamour chic en Camp site. Het is nog niet bekend hoe het gebied tussen Waddinx veen-Zuid en Gouda-West, dat door de provincie Zuid Holland en de beide gemeen ten is benoemd tot toekom stig nieuwbouwgebied, eruit gaat zien, „Er zit nog geen schot in het plan”, zegt Saskia Borgers van provinciale afdeling communi catie. „Pas eind mei worden hier op het provinciehuis weer besprekingen gevoerd. Intern wordt dan de Nota Koersbepaling en het Streek- herzieningsplan besproken en tot minimaal dat moment is het afwachten.” Op I6 januari 2001 werd in een bestuurlijk overleg tussen de gemeenten Gouda en Waddinxveen en de provincie Zuid-Holland overeenstem ming bereikt over de woning bouwontwikkeling in de Goudse regio. Er was gekozen voor het zo veel mogelijk inbreiden bin nen het bestaand stedelijk ge bied, maar daarnaast werd nu ook ruimte geboden voor wo- ningbouwontwikke- ling in Gouda-West en Waddinxveen- Zuid. Gekozen was voor een planhorizon tot het jaar 2020. Deze overeenstemming is MNCESLOTfNt// S Stijl De natuurlijke en ruwe mate rialen zijn de basis van het Country westerninterieur. In combinatie met exotische kleuren en met dessins in strepen en ruiten is het de ideale standplaats voor de moderne urban cowboy. Bij binnenkomst wanen de be woners zich in een suite van het Beverly Hills Hotel. Ele gantie, luxe en comfort zijn zichtbaar de uitgangspunten. Het is een ideaal decor voor een flirterige cocktailparty of een Chinese 'take away* instijl. BOSKOOP - Wonen neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen ons dage lijks leven. Naast het creëren van een fraai interieur, waar u zich echt thuis zult voelen, zet de trend zich steeds meer voort naar het buitengebeuren. Ook de tuin is inmiddels een verlengstuk van het woongenot geworden en moet die sfeer uitstralen, die geheel bij u past en waarin u naast het hectische leven van alle dag, in alle rust kunt genieten. Bij Tuincentrum van Ofwegen aan de Zij de 139 treft u het walhalla op tuinge- bied. Hier vindt u honderden, zo niet duizenden planten, bomen en struiken in ontelbare kleuren en varianten.Van Of wegen is niet zomaar een tuincentrum, maar onderscheidt zich duidelijk van branchegenoten, niet alleen door het enorme assortiment, maar ook de des kundigheid van de medewerkers en de uitvoerige documentatie die u bij alle planten zult vinden. Bovendien geeft de tuinspecialist u ook volop ideeën over de (herinrichting van uw tuin, welke planten zich het best op hun plek voelen en hoe u creatief met soorten en kleuren kunt omgaan. U zult bij van Ofwegen dan ook geen kamer planten vinden, maar voor de tuin, bal kon of terras zijn alle benodigdheden vo lop verkrijgbaar. „Wij hebben wel een smal assortiment omdat wij ons alleen toeleggen op het buitengebeuren, maar daarnaast is ons assortiment heel diep”, legt Sjaak van Ofwegen uit. „Bijvoorbeeld in waterplan ten hebben wij ontelbare varianten en kleuren en dat geldt eigenlijk voor tallo ze andere artikelen.” Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) In 2001 komt de ouderwetse gezelligheid weer terug in huis, maar in een eigentijdse variant. We zijn klaar met het standaardinterieur en zoeken een flexibele en avontuurlijke inrichting. Thuis willen we vooral zo comfortabel moge lijk leven en onze inrichting moet hierop aansluiten. Alle zintuigen worden in huis geprikkeld met geurende par fums, ingenieuze lichtplannen en zachte materialen. Daar naast worden de nieuwste meubelen, stoffen, accessoires en verlichting vertaald in de vier woonsferen: country wes tern, city classic, glamour chic en camp site. T - - Rijneveld 86 N 207 afslag Boskoop Noordoost Achterwillenseweg 31 Nobi| NS station Gouda Goverwelle Komend jaar besteden we meer aandacht aan geur door parfums voor in huis en geurende bloemen en planten in huis te halen. Ook versgemaakte broden, pasta en soep dragen daaraan bij. Onze tastzin wordt bediend door ons te omringen met zachte, aaibare ma terialen.Transparante en optische effecten met ruimte en licht zor gen voor een visuele prikkel. Steeds vaker stuurt de computer het licht, de audioapparatuur, de verwarming en de stofzuiger in het gehele huis gedetailleerd aan. Dat alles op basis van onze persoonlij ke voorkeur. Dit jaar is de behoefte aan ouder- er aanzien te geven. Ook hierin is vol gens Sjaak een veranderende tendens te bemerken. „De nieuwe trend is dat er relatief minder potten met planten in de tuin worden geplaatst. Daarentegen zijn de potten wel groter, mooier en luxer, waardoor meer rust in de tuin wordt verkregen.” Ook accessoires voor the- matuinen, zoals de Japanse tuin, vlinder tuin, bamboe- en schaduwtuin vindt u bij van Ofwegen talloze mogelijkheden. „Je ziet een enorme ontwikkeling op tuinge- bied. Ook de tuinmagazines doen hier graag aan mee en bieden volop ideeën op kunstzinnig en creatief gebied in com binatie met de juiste aanplanting. Dan kunnen wij natuurlijk niet achter blijven.” Natuurlijk ontbreekt een breed assorti ment tuingereedschap en bodemverzor- ging niet in het tuincentrum. Naast de reguliere collectie, heeft het tuincentrum een enorme keus in eenjarige planten, dat ieder jaar weer wordt uitgebreid, „leder jaar zie je nieuwe soorten, meer kleuren en dat geeft nu net een stukje toegevoegde waarde om de tuin geheel naar eigen smaak in te richten.” Met het voorjaar voor de deur is een bezoekje aan Tuincentrum van Ofwegen zeker de moeite waard. Tuincentrum van Ofwegen Zijde 139 2771 EV BOSKOOP Telefoon 0172-213797 Fax 0172-213090 :T4i p? èii M J.v

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 15