U krijgt óns niet in de BKEKKEWOEWTKUM 1 van der linde II /oorjaar is aangebn aqrouw I» City classic: mix van modern en klassiek Country western versterkt het buitengevoel binnenshuis vangen langzamerhand hout soorten als kersen en grenen. De vormen van de meubels zijn eenvoudig maar zeker niet standaard. De leefeafels zijn extra large en robuust, Ze worden ge combineerd met een mix van stoeltjes in verschillende houtsoorten of in felle kleurtjes ge schilderd. In plaats van eetkamer- stoelen is de houten bank heel actueel, waardoor het zitten aan tafel iets intiemer en informeler wordt. In de zitkamer symbolise ren de rui me banken met donzen zitkussens het woonge- ken dessins not. Plaids en kussens van wol, lin nen of ka toen ver zachten dit stoere inte rieur. De aardse en sobere basis wordt StlH 8T SPOEDOPLEIDING AAOQNSHS ■■«te F ih ...t OPEN HUIS OP 21 APRIL VAN 11.30-13.30 UUR JULIANASTRAAT 52 TE BOSKOOP We bieden tenslotte kwaliteit. Ervaar het zelf! Op zaterdag 21 april bent u van harte welkom om zonder afspraak onderstaand object geheel vrijblijvend te bezichtigen. AALSMEER KEUKENS IN 2'k WEEK JE RIJBEWIJS* til® WONEN Ibl MIDDEN-HOLLAND MEUBELSPUITINRICHTING D. PETERS Staringlaan 17F - Waddinxveen. Telefoon: (0182) 61 88 04 WADDINXVEEN MERCURY buitenboordmotoren THRUSTER elektromotoren MERCRUISER Service QUICKSILVER aluminium- en opblaasboten VALIANT rubberboten met polyester bodem BOTEN - MOTOREN SCHELLINGERHOUDT v.o.f. INTERIEURVERZORGING K ^MAKELAARDIJ MIDDEN-HOLLAND Bi Plavuizen gratis gelegd Spelde BV Altijd een 9root aantal OCCASIONS in voorraad [hoort zéker een bezoekje aan het Keukeno 1 fill N-HOLLAND T si <- r 3 terieur de sfeer. van vrijheid. lila, papri- gr A Lid LMV r *(Op tijd opgeven t.v.m. wachttijd C 8.R.- VRAAGPRIJS: 599.000,- K.K. voor meer informatie www.woonsfeer.nl k. Perfect afgewerkt, zeer ruim woonhuis (ca. 1015 m3) omvattende 2 onzelfstandige 3- kamer-appartementen en bedrijfsruimte opslagruimte (ca. 100 m2) op de begane grond. Ideaal voor de combinatie wonen en werken aan huis of woongroepen! Werkplaats-opslagruimte bereikbaar via ca. 1.55 m. brede poort: twee ruimten voorzijde resp. 6.90x2.65 m. en 8.00x4.70 m. v.v. c.v. installatie (’96), zeer uitgebreide m.k. en moderne toiletruimte. Recent aangebouwde ruimte achterzijde 7.50x3.65 m. met modern keukenblok en openslaande deuren naar hardhouten terras ca. 8.00x3.50 m. me wordt deze zo- donker en licht, massief en fi neer, mat en hoogglans. Kleur is beeldbepalend. Deze zomer overheerst de kleu rencombinatie wit, zwart en rood, die refereert aan de po- wer-interieurs van de jaren tachtig. staat voor ongegeneerd ge nieten van het leven zonder vaas is een eerbetoon aan de Hollandse traditie. Op de eettafel wordt een servies van pa relwit porselein gecombineerd met bont tot turkoois. Nieuw is het ex periment met uitgesproken dessins en patronen. Des- treepdessins, die zijn afgeleid van streepjescodes, zijn in op komst net als boeren ruiten. Hoe verrassender de kleuren- cocktail en de dessinmix, hoe beter. Winkelcentrum ”de Heester”, Vuurdoornlaan 16-a, 2803 BB Gouda Internet: www.huisliin.nl/boer E-mail: info@boer-makelaardij-qouda.nl Telefoon 0182-538400, Fax 0182-538440 ruimtelijkheid soms als kil er varen. Horizontale strepen maken het binnen behaaglij ken. Behang met klassieke dessins of met motieven van gebreide kabelpatronen zorgt voor een spannend contrast met de moderne meubelen. De hang naar luxe uit zich in dit interieur in de keuze voor pure materialen zoalsgepolijst aluminium, nikkel en zilver. Daarnaast maken exclusieve houtsoorten het interieur iets leefbaarder.Vooral een luxe houtsoort als noten is in opkomst.Verrassend is het gebruik van verschillende houtsoorten door elkaar; een avontuurlijk en ongepo lijst interieur dat comfortabel en ontspannen is. In huis zet de ongerepte natuur van ver re, exotische landen de toon. Materialen als gevlochten riet, rotan, hennep, touw en gras versterken het pure gevoel in dit interieur. Leer is er in al zijn facetten; naturel, ge kleurd, glad, geprint en harig. Dierenhuiden deden al eer der hun intrede. Dit jaar is de ponyskin-look, gemaakt van koeienhuid, in opkomst naast de gekleurde versies van cro- coleer, vaak imitatie- of run- derleer.Tafels en stoelen zijn gemaakt van hout. Teak, Ame rikaans noten en eiken ver- Dorpstracrt 38 Waddinxveen tel.: (0182)61 23 73 Burg. Colijnstraat 3 t/m 7 Boskoop tel.: (0172)21 25 44 i- Nieuw is het experiment met uitgespro- en patronen. Hoe verrassen der de kieurencocktail en de dessinmix, T.k. houten tuintafel 140x80 en 2 verstelbare stoelen, 175. Tel. 0172-471928. Tk. mooie ronde antiek grenen eettafel 0 115 cm 4 poten ƒ595 0182-581102. Gevr. oude op karton geplakte foto's van geh. Ned. (geen fam. foto's). 0172-424420. Gevr. oude foto's en kaarten van molens (ook buitenland). Tel. 0172-424420. iïfii Voor het overspuiten van uw keuken, slaapkamer of meubelen, in elke gewenste kleur. Oók voor het matten en biezen van uw stoelen. KEUKENS EN BADKAMERS ZUIDKADE 6 TEL (0182)611631 Appartement A: binnenhal 5.00x0.95 m. met trap- kelderkast en modern toilet, gesloten keukenruimte ca. 2.95x2.70 m. v.v. moderne inrichting. Woonkamer ca. 8.20x4.00 m., zeer ruime slaapkamer 3.10x6.50 m. met luxe schuifkastenwand, moderne complete badkamer 1.60/1.95x2.60, slaapkamer 1° verd. 3.65x2.60/3.50 m. Ondernemingsweg 11 (ind.terrein Rijnhaven-W) Alphen aan den Rijn, tel. (0172) 44 45 39 www.schellingerhoudt.com Enkele redenen om naar het Keukencentrum te gaan: De allergrootste keuze in keukens en badkamers Een zeer persoonlijke bediening Vrijblijvend advies Uiterst vriendelijke prijzen Voor ieders budget iets passends terieur en moderne kunst. De toegenomen belangstelling voor textiel en behang sluit naadloos aan bijde klas sieke tendens. Stoffen heb ben een sub tiele shine of half transpa rante patro nen. Ook zil ver- en bronsoptie- ken zijn ac tueel in de nieuwste collecties. Innovatieve stoffen die bijvoorbeeld onkreukbaar zijn, laten zich prima verwer ken tot panelen. Nieuw is de horizontale belijning in de stoffen. Doordat huizen weer hoge plafonds hebben, wordt de Behang met klassieke motieven levert een spannend contrast op met moderne meu belen en designklassiekers. opgefrist door felle- kleuren zo als kiwi- groen, mango-geel passie- paars. Blauw is de nieuwe trendkleur, gekleurde placemats. De Delftsblauwe variërend van kobalt Waddinxveen geopend di t/m vrij: 9.30-17.30 uur. Ma gesloten. Za: 10.00-16.00 uur. Dond. koopavond. Aalsmeer geopend di t/m vr: 9.30-17.30 uur, zat: 9.30-17.00 uur. Vrijd. koopavond, ma gesloten. Geldt niet voor aanbiedingen. Aktie is geldig van 2 t/m 29 april a.s. Zie de voorwaarden in de winkel. Appartement B: trapopgang, overloop, slaapkamer ca. 2.80x2.40 m. 1.40x1.20 m., slaapkamer ca. 4.40x3.45 m. met luxe schuifkastenwand. Binnenhal 6.65x0.90 m. met schuifkastenwand, moderne complete badkamer 3.00x1.85 m. Separaat toilet 1.42x0.80 m., zeer fraaie woonkamer (totaal opp. 8.03x4.50 m.) incl. open keuken v.v. moderne inrichting. Zeer ruim T-vormig balkon. dijn en fe - J Boven de 25 m2 op hout en beton - plavuizen v.a. 16,- p.m.2 meeneemprijs - vloerverwarming v.a. 1325,- 100.000 tegels en plavuizen uit voorraad. Sanitair sierpleister steenstrip. Openingstijden: ma. 12.00-17.30 di. t/m do.8.30 - 17.30, vrij. 08.30 - 21.00 zat.9.30 - 17.00 Dordtsestraatweg 755 - Rotterdam-Zuid - (010) 419 40 89 Vrijdag koopavond -e--- - Ook mogelijk: gewone lesuren theorie-spoed-opleiding K, BE (aanhanger) Raat&u«straat 7, Waddinxveen, Tel.: 0182 - 612519 06 - 28408410 D.m.v. een computertekening wordt een keuken of badkamer ontworpen 'in uw eigen huis' Vooraf een duidelijke en eerlijke offerte T,- Eigen installatieteam en sen/icedienst Uitbreiding en reservering altijd mogeli 1 Bu^^op mer doorbroken door de toepassing van klassieke kleu ren en stoffering. De bewo ners zijn duidelijk op zoek naar nieuwe vormen van ge zelligheid en flexibiliteit. Op vallend is de hernieuwde be langstelling voor antiek. Kostbare antieke stukken krij gen een prominente plaats in het designinterieur. Die waar dering voor antiek gaat hand in hand met kennis. Het besef dat antiek van on schatbare waarde is, maakt in vesteren interessant. Dezelfde filosofie gaat ook op voor- kunst en designklassiekers. Daarnaast wordt gespecu leerd met de aankoop van werk van jon ge ontwer pers op het Voor de styling van dit interieur zijn veel gebied van in- accessoires al snel overbodig. Het con- de toon gezet, trast in vorm, materiaal en kleur maakt Dit jaar krij gen ze serieus tegenwicht van decoratieve stoffen, zachte vloeren en van klassiek behang. De tijdloze kleurencombinatie zwart en wit met knalrood als accent, refereert aan de nieuwste mode- en interi eurtrends van deze zomer. De rol van licht is prominent. Uitgebalanceerde lichtsyste- men met di verse kleu ren licht bepalen hoe de ruimte aanvoelt. Het city classic inte rieur wordt gekenmerkt door grote en hoge ruimtes, ar chitectoni sche vor men en innovatieve materialen. Functie en vorm gaan voor alles, maar de voorspel baarheid De toegenomen belangstelling voor textiel van het past bij de klassieke tendens. Stoffen heb- sobere ben een subtiele shine en de innovatieve minimalis- stoffen zijn onkreukbaar en worden ver werkt in panelen. Op zoek naar Hol landse gezel ligheid halen de bewo ners de in spiratie voor Country western van ver. Deze meest relax te woon sfeer is geïnspireerd op de cultu renmix uit Midden- en Zuid-Ameri- ka en het buitengevoel dat daarbij hoort. Het nieuwe landelijke in- Onthaasten thuis staat centraal. Gewoon lekker niks doen in een comfortabele en straalt rust, vrolijke ambiance geeft het ultieme gevoel optimisme en onge dwongenheid uit. Natuurlijke en ruwe materlalenvormen de basis. In combinatie met uiterlijke schijn. Daarbij past exotische kleuren en met dessins instrepen en ruiten is het de ideale standplaats voor de moderne urbancowboy. Eenmaal thuisgekomen staat het onthaasten centraal. Ge woon lekker niks doen in een comfortabele en vrolijke am biance geeft het ultieme ge voel van vrijheid.Terwijl de maatschappij voortraast, wordt het binnenshuis steeds gezelliger en vrolijken Dat kneuterige sfeertje wordt door de bewoners gekoes terd door samen met vrien den uitgebreid en gezond te koken en te tafelen of door de tijd te nemen voor thee met koekjes. Deze woonsfeer In het city classic interi eur een nieu we mix van modern design en klassiek. De bewoners hebben een neus voor al les wat ‘de in vestering waard is’. De signklassiekers, waardevolle antieke stuk ken en het werk van veel belovende jon ge ontwerpers maken samen het kunstzinni ge interieur. Strakke vor men en sobe re materialen hebben lang T.k. Maxi Cosi Combi kinderw. fietszitje voorop i.g.st. Tel. 0172-507201. T.k. combiwagen Bebecomfort i.zg.st. 150. Tel. 0348- 424982. hoe beter. 1' -

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 19