I Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! F makelaardij Boskoop Boskoop NVM M I ilia j I c Aantrekkelijke, solide gebouwde eengezinswoning met stenen schuur, voor- en achtertuin (ca. 10.00 x 6.00m) op ’t zuiden. Eigen grond 119 m2. Bouwjaar ca. 1961. Inhoud ca. 300m3. Indeling: Gang met meterkast; Trapopgang; Kelderkast; Betegelde toilet; Keuken (ca. 2.85 x 2.07m) voorzien van kunststofinrichting met inbouwapparatuur, te weten: Gaskookplaat, afzuigkap, elektrische oven, koelkast en indirecte verlichting verder een plavuizenvloer en aan-/afvoer ten behoeve van de wasmachine; Doorzonwoonkamer (ca. 7.00 x 3.60m). Ie Verdieping: Overloop met kast; 1 Voorslaapkamer (ca. 2.90 x 3.60m) met kast; Betegelde douche met vaste wastafel; 2 Achterslaapkamers (resp. ca. 3.40 x 3.60m met kast en ca. 2.85 x 2.07m); Open vaste trap naar de 2e verdieping (afsluitbaar d.m.v. luik). 2e Verdieping: Zolder met opstelplaats voor c.v. ketel (mogelijkheid tot het realiseren van een kamer). Bijzonderheden: Gedeeltelijk dubbel glas, traditionele bouw, fraai gesitueerd met uitzicht aan voorzijde op singel. Centraal gelegen ten opzichte van winkels, scholen en station. Oplevering: in overleg. Schitterend in boomkwekerij-gebied gesitueerd halfvrij- staand woonhuis met c.v.-combiketel, aangebouwde stenen garage en gezamenlijke brug met autoparkeer- plaats op eigen terrein. Bouwjaar 1990, ca. 400 m3 inhoud (excl. garage) en 234 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal v.v. plavuizenvloer, meterkast, trap en toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer (ca. 37 m2) met beuken parket, aansluiting voor mogelijk een open haard en schuifdeur naar terras; Open keuken v.v. luxe U-vormige inrichting met inbouwapparatuur: keramische kookplaat, vlakscherm, koel/vriescombinatie, vaatwasser, combi-magnetron en 10 liter close-in boiler. Ie Verdieping: Overloop met zijraam; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (ca. 12 m2); Luxe geheel betegelde badkamer met douche, wastafelmeubel en hangend toilet; 1 Slaapkamer aan de achterzijde (ca. 22 m2). 2e Verdieping: Overloop met aansluiting wasapparatuur en berging; Leuke zolderkamer (ca. 15 m2) v.v. tuimel raam en berging achter knieschotten; Afzonderlijke ruimte ten behoeve van de combiketel. De woning is volledig geïsoleerd. Verder beschikt de woning over een voor- en een achtertuin (O), welke is v.v. een onderheid terras met aansluitend een houten vlonder (deels boven water) en aanlegsteiger voor een roeiboot etc. Oplevering in overleg. In de wijk “Zuidplas” gelegen ruime eengezinstussen- woning welke aan de voorzijde vrij aan de singel is gelegen. De woning ligt nabij winkels en scholen. Indeling: Entree/hal met toiletruimte met closet en fonteintje en meterkast; Woonkamer, type tuingericht, met kersenparketvloer, schuifpui, spachtelputz wanden en trapkast; Open luxe keuken (vanille/kersen) met granieten aanrechtblad (natuursteen) en diverse inbouwapparatuur, te weten: Combimagnetron, hete luchtoven, vaatwasser, koel-/ vriescombinatie, RVS schouw en keramische kookplaat. Ie Verdieping: De gehele verdieping is voorzien van een kersen laminaat- vloer; Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met CAI-aansluiting; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met ligbad, closet en wastafel. 2e Verdieping: Open zolderruimte met dakkapel (2 kamers mogelijk) met droger en wasmachine aansluiting, c.v. ketel en mechanische ventilatie unit. Bijzonderheden: Netjes aangelegde tuin met vrijstaande stenen berging met beton dak en elektra. Buitenzijde in 2000 geschilderd. Oplevering: in overleg. In ruim opgezette woonwijk gelegen drive-in woning met zonnige achtertuin. De woning is gelegen in “Snijdelwijk” nabij een winkelcentrum en openbaar vervoer. De indeling is als volgt: Entree/hal met meter kast, tochtportaal en een deur naar de garage met dubbele hardhouten deuren, wasmachine aansluiting en verwarming; C.V. ruimte met c.v. ketel en geiser; Toiletruimte met closet en wastafel; Slaapkamer met douchehoek en wastafel. Ie Verdieping: Overloop met vaste ondiepe kast; Woonkamer aan de voorzijde met toegang tot het balkon/terras, mozaïk parket; Open keuken met L-vormig opgestelde keuken met gaskook plaat, afzuigkap en oven (voormalig afvoer toilet aan wezig t.b.v. vaatwasser). 2e Verdieping; Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Volledig betegelde badkamer met douchehoek en wastafel; 2e Badkamer met wastafel en closet; 1 Grote slaapkamer aan de voor zijde. De tuin is netjes aangelegd. Oplevering in overleg. Op de derde verdieping gelegen vier kamer appartement. Het complex is bereikbaar middels centrale hal, afgesloten entree, intercom en twee liften. De indeling van dit recent verbouwd appartement is als volgt: Entree/tochtportaal, bergkast en meterkast; Hal; Woonkamer met toegang tot balkon; Open keuken in L-opstelling (licht Essen structuur) voorzien van koelkast met vriesvak, circulatie afzuigkap, keramische kookplaat, close-in boiler en vaatwasmachine; Gedeeltelijk betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje; Geheel betegelde badruimte met douchecabine met thermo- staatkraan, vaste wastafel en design radiator; Slaapkamer aan achterzijde met vaste kasten en tele foon- en kabelaansluiting; Twee slaapkamers aan de voorzijde waarvan één voorzien van telefoon- en kabel aansluiting. Bijzonderheden: Het appartement is geheel voorzien van dubbelglas. Heeft een beuken laminaat vloer, gestuukte plafonds, spachtelputz, steenstrips, granol en structuurverf wandafwerking en de raam- partijen zijn voorzien van lamellen. Het balkon is voor zien van houten terras tegels, plantenbakken en een vijvertje met waterval. De servicekosten bedragen 295,00 per maand incl. voorschot stookkosten. Oplevering in overleg. In ruim opgezette woonwijk gelegen eengezinstussen- woning, welke aan de voorzijde vrij is gelegen. De woning is dichtbij winkels en scholen gelegen. De indeling van deze woning is als volgt: Entree/hal met parketvloer, meterkast en toiletruimte voorzien van closet en fonteintje; Woonkamer, type doorzon, met lichte parketvloer en veel lichtinval; Open keuken in L-vormige opstelling met houten fronten en inbouw apparatuur: Gaskookplaat, oven en afzuigkap. Ie Verdieping: Berg-/wasruimte; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Volledig betegelde badkamer met ligbad, douchehoek, wastafel, closet en wasmachine aansluiting. 2e Verdieping: Overloop met vaste kast, bergruimte en c.v. ketel (1996); Zolderkamer met dakkapel. Bijzonderheden: De tuin is keurig aangelegd en heeft een stenen berging en een achteringang. Oplevering: in overleg. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Zinkeling 81 Vraagprijs 669.000,- k.k. 303.578,96 k.k. Willem de Zwijgerlaan 4 Vraagprijs 372.000,-k.k. 168.806,24 k.k. Leeuwerikstraat 8 Vraagprijs 449.000,-k.k. €203.747,32 k.k. Joke Smithoeve 48 Vraagprijs 499.500,- k.k. 226.663,22 k.k. S.GA. Doorenbosstraat 5 Vraagprijs 379.000,-k.k. 171.982,70 k.k. Peppelhorst 21 Vraagprijs 312.500,- k.k. 141.806,32 k.k. In ruim opgezet gedeelte van “Snijdelwijk” gelegen hoekeengezinswoning met aangebouwde stenen berging aan de voorzijde. De woning is gelegen nabij openbaar vervoer en winkels. De tuin is gesitueerd op het westen. De indeling van deze verzorgde woning is als volgt: Entree/hal met meterkast (6 groepen en aardlekschake- laar); Toiletruimte met closet en fonteintje; Trapkast; Het parket loopt tot aan in de hal; L-vormige woonkamer met parketvloer en open luxe keuken (6 jaar oud) in U-vormige opstelling met granieten (natuursteen) aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur, te weten: Vaatwasser, koelkast, keramische kookplaat, afzuigkap, close-in boiler en veel werkruimte. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste kasten, CAI aansluiting en rolluik; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten; Volledig betegelde badkamer met ligbad, wastafel, toilet, afzuiginstallatie en kast- ruimte. 2e Verdieping: Voorzolder met c.v. ketel, mecha nische ventilatie unit, wasmachine aansluiting, droger afvoer en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer met door getrokken gevel aan de achterzijde en Velux dakvenster. Bijzonderheden: De tuin is netjes aangelegd en op het westen gelegen. Oplevering: le/2e kwartaal 2002. Molenring 183 Vraagprijs 489.000,-k.k. 221.898,53 k.k. Zonnedauw 14 Vraagprijs 459.000,- k.k. 208.285,12 k.k. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen® hof-makelaard ij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl - In een ruim opgezette woonwijk gelegen ruime een gezinswoning met carport aan de voorzijde. Deze tussen woning is met de achtertuin (Z) aan het water gelegen en beschikt over 2 terrassen, waarvan 1 aan het water. Bouwjaar 1984, circa 410 m3 inhoud en 157 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast, vaste kast, toiletruimte voorzien van hangend closet, fonteintje en verlaagd plafond en toegang naar de berging met verwarming; Woonkamer, tvn^wjgericht, voor zien van plavuizenvloer met vlog^EwSftning, open haard en trapkast; L-vormiaa^Cul reuken met essen structuur fronten en É^A^ibouwapparatuur, te weten: inductieknntfllMrafzuigkaD, oven, vaatwasser en koelkast. Overloop; 1 Zeer grote slaap kamer met uhpnaatvloer aan de achterzijde; 1 Slaap kamer met wastafelmeubel aan de voorzijde; Volledig betegelde badkamer met hangend closet, douchecabine en dubbele wastafelmeubel. 2e Verdieping: Open, af gewerkte zolderruimte met 4 grote Velux dakvensters, mechanische ventilatie unit, aansluiting wasapparatuur, c.v.-ketel en pantry. Het is heel goed mogelijk om 3 kamers op deze verdieping te realiseren. Verder beschikt deze woning over een aangebouwde berging aan de voorzijde van de woning. In 1996 zijn er zowel aan de voor- als aan de achterzijde kunststof kozijnen geplaatst op de le verdieping. Oplevering in overleg. tl J- i 1 V Straks naar een nieuw adres? Dan eerst naar een vertrouwd adres! M ■_van ’t hof

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 28