IM TEBUMO Bent u toe aan een nieuwe uitdaging in de zorgsector POST- BESTELLERS CHAUFFEUR/ BEZORGER iiiidsiin. ^-4 - Carrosseriebouwers - Lassers-constructiewerkers D. Speksnijder Motorwagenchauffeur Ww Setotfwsl roöd BV Opleggerchauffeur Receptioniste/Telefoniste VERKOPER BINNENDIENST M/V zoekt Liefst gepensioneerden. (0172) 21 66 96 dan bieden wij u die kans!! Wij zien graag uw reactie tegemoet! VAn zdiltn voor ^oskoop-Oost/ Zevenhoven Rijpwetering/Oud Ade Waddinxveen en bergambacht. Directiesecretaresse Carrosserie Wagenbouw B.V. O vUW machinefabriek Wij zoeken i.v.m. toenemende werkzaamheden per direct: Graag uw reactie naar: t Movit is een bedrijf wat gespecialiseerd is in nieuwbouw en reparatie van carrosserieën, opleggers en aanhangwagens. Wij bieden gevarieerd werk in een team van gemotiveerde collega’s. (0182) 63 52 99 (06) 53 77 36 61 O Spreekt deze functie je aan? ‘«J» ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/SECRETARESSE M/V voor halve dagen, 4 d 5 uur per dag Movit b.v. Piasweg 16-2 2742 KC Waddinxveen Tel. Mobiel: O DE FUNCTIE I 4 O WIJ ZOEKEN O WIJ BIEDEN Wij zijn de 804 602 NSN Wij zijn op zoek naar een: POST c Care Company, Nieuweweg 30, I25I LJ Laren (NH). Telefoon: 035-531 I880 E-mail: laren@carecompany.nl Website: www.carecompany.nl U kunt ons bellen voor vrijblijvende informatie. Natuurlijk kunt u ons ook schriftelijk benaderen of via onze e-mail. Wat bieden wij: een goed salaris en dito arbeidsvoorwaarden een drukke en enerverende werkomgeving leuke collega's. Informatie en sollicitatie Heeft u nog vragen, bel of e-mail dan met de heer C. de Blaeij, telefoon 0182 - 559 on, e-mail: c.deblaeij@imko.ni Wat biedt Hogla: Een zeer afwisselende baan Een stimulerende werksfeer in een klein team Uitstekende arbeidsvoorwaarden Veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling Wat vraagt Hogla: Minimaal MBO-opleiding Kennis van vreemde talen Fulltime beschikbaarheid Wij bieden: Een prettige informele werksfeer. Een 38-urige werkweek. 25 vakantiedagen. Volop mogelijkheden tot het volgen van opleidingen. Salariëring: afhankelijk van leeftijd en ervaring. Wij werken volgens CAO voor midden- en kleinbedrijf in de metaal. Reageren? Solliciteren kunt u doen door het versturen van uw CV per post of per e-mail yvonne.lokhorst@tebumo.nl of door contact met ons op te nemen onder nummer 0348 - 563656 Yvonne Lokhorst of dhr. J.J.A. Louwhoff voor het maken van een afspraak. U houdt zich bezig met het inplannen van werkorders voor productie, rekening houdend met benodigde ruimte voor de detailplanning. U bepaalt de doorloop tijd en/of leverdatum van opdrachten. Binnen het vastgestelde tijdskader con troleert u of materialen tijdig beschikbaar zijn of komen en signaleert en rap porteert u capaciteits- en materiaalbeschikbaarheidsknelpunten. U beoordeelt uitbestedingen en bestudeert inkoopmogelijkheden. De medewerk(st)er die wij zoeken voor de functie planner heeft een ruime ervaring in zijn/haar vakgebied, heeft goede contactuele eigenschappen en werkt met een hoge mate van zelf standigheid. Machinefabriek Tebumo bv is een, snelgroei ende, gespecialiseerde onderneming welke zich naast het ontwikkelen, produceren en verkopen van vorminrichtingen voor de beton- warenindustrie, bezighoudt met het vervaardi gen van klantspecifieke mechanische onder delen. Machinefabriek Tebumo bv beschikt over een modern en zeer goed geoutilleerd machinepark evenals over een groep vakkun dige medewerkers. Machinefabriek Tebumo bv Wilgenweg 5 NL-3421 TV Oudewater Postbus 74 NL-3420 DB Oudewater telefoon +31 348 - 563656 telefax +31 348 - 561680 E-mail info@tebumo.nl Internet www.tebumo.nl Partiele Measurement Validation B.V., kortweg "PMV", is in J 976 opgericht en onder de huidige naam sinds 1986 actief als onafhankelijk meetbureau. PMV bestaat uit een service- en validatie-afdeling voor luchttechnische installaties en een kalibratie-afdeling voor meetapparatuur. Wat verwachten wij: opleiding op HAVO/VWO-niveau, aangevuld met een secretariële opleiding. enige jaren ervaring in een commerciële werkomgeving zeer goede kennis van de Nederlandse taal een hands-on mentaliteit zelfstandigheid en stressbestendigheid een prettige collega, die graag organiseert ervaring met MS Office. Daarnaast zoeken wij naast de huidige receptioniste/ telefoniste een Als u geïnteresseerd bent in een van deze functies kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae richten aan IMKO Opleidingen, t.a.v. de heer C. de Blaeij, Harderwijkweg 9, 2803 PW GOUDA. Kijk voor meer informatie over IMKO Opleidingen op www.imko.nl Hogla b.v. T.a.v. mevr. J. Klemann-Joosten Postbus 100 2810 AC REEUWIJK fulltime Uw schriftelijke sollicitatie gericht aan de heer M. Vermeulen, voorzien van curriculum vitae zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet.: Partiele Measurement Validation b.v., Kuipersweg 37, 3449 JA Woerden, Telefoon: 0348-411114 ISO 9002 partkle measurement vakdatlon MOV IMKO Opleidingen verzorgt opleidingen l en trainingen voor k ondernemers in het A MKB en werkt voor diverse branche- organisaties als erkende opleidings- organisatie. Daarnaast is I IMKO Opleidingen I de grootste K landelijke opleidings- H organisatie voor B ondernemers- V onderwijs. Care Company is een snelgroeiende, internationaal opererende organisatie in de particuliere thuiszorg, die persoonlijke benadering en begeleiding hoog in het vaandel weet te houden. Wij leveren thuiszorg vanaf 3 uur per dag, 7 dagen in de week. De toenemende vergrijzing vraagt om nog meer zorg en begeleiding.Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde hulpverleners die zich aangetrokken voelen tot de particuliere thuiszorg. Ook voor herintreders en ongediplomeerde hulpverleners hebben wij veel werk.Wij bieden voor iedereen die aangesloten is bij Care Company, gepaste bijscholingen, zodat u alles weer duidelijk wordt en dat wij u op de hoogte kunnen houden van de nieuwste mogelijkheden in de thuiszorg. r5 Motorboten te koop aangeboden Te koop FINNMASTER 520 bj '94 trailer 30 PK Yamaha bb. motor pr. n.o.t.k. inl. 06- 53130479. Eisen; MBO aangevuld met logistieke opleiding, meerdere jaren ervaring, stressbe stendig en klantgericht In bezit van eigen vervoer i.v.m. slechte bereikbaarheid met openbaar ver voer. Liefst woonachtig in regio. Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal. de uw taken. "j i voor de afdeling kalibratie op korte termijn op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde: nistratieve wer In een team te Wat verwachten wij: opleiding op MAVO/HAVO, bij voorkeur aangevuld met een Opleiding voor receptioniste/telefoniste minimaal drie jaar werkervaring in een soortgelijke functie een goede telefoonstem en een goede beheersing van de Nederlandse taal ervaring met MS Office en stressbestendigheid. Occasion-aanbieding: Johan- nus orgel 1.895,-, Rippen piano 2.450,-. Fa. Boot, Kerkstraat 2, Bodegraven 0172-612541. T.k. enkele gebr. ACCORDI ONS tevens reparatie 0348- 444276. Tevens zoeken wij een: Wij zijn een internationaal verkoopkantoor voor vele buitenlandse glasfabrieken. Wij importeren glas voor de bouw uit landen als Duitsland, Engeland, Japan, en andere landen uit het Verre Oosten. Vervolgens verkopen we dit glas aan Neder landse glashandelaren, maar een groot deel exporteren wij ook weer naar diverse landen over de hele wereld. Door deze vele buitenlandse contacten heeft ons kan toor een zeer internationaal karakter. D. Speksnijder Transport B.V., Dhr. M. Speksnijder Postbus 235, 2770 AE BOSKOOP telefoonnummer (0172) 23 56 78 Voor ons bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een enthousiaste en vakkundige medewerk(st)er om ons team te versterken. In verband met onze verhuizing is op korte termijn behoefte aan een energieke eh vrolijke Voor uw sollicitatie/informatie kunt u bij voorkeur telefonisch reageren: Gezocht: Planner-uitbesteder m/v Muziek en -instrumenten Occasion-aanbieding: Johan- nus orgel 1.895,-, Rippen piano 2.450,-. Fa. Boot, Kerkstraat 2, Bodegraven 0172-612541. werken vanaf 3 uur aaneengesloten per week uzelf ontplooien en wilt u meer plezier in uw werk zelf bepalen wanneer u werkt een gevoel van vrijheid zelfstandig werken, maar toch in teamverband... voor min. 24 uur per week die het management kan ondersteunen. Wij zoeken een ambitieuze collega die vorm en inhoud geeft aan het directiesecretariaat en het personeelsbeleid en daarnaast'ook wil meewerken in de diverse verschillende projecten van het management. U krijgt een veelzijdige functie met zowel secretariële als administratieve taken. U behandelt alle voorkomende correspondentie van de afdeling kalibratie, waaronder het verzorgen van de offertes en de onderhoudscontracten. Daarnaast maakt u afspraken met de klanten over het transport van de apparatuur en u verzorgt het transport. Ook onderhoudt u de contacten met de klanten wanneer er onderhoud of kalibratie uitgevoerd moet worden aan apparatuur. Het factureren van de uitgevoerde werkzaamheden hoort ook tot Als receptioniste/telefoniste bent u het visitekaartje van ons bedrijf. U weet hoe belangrijk het is dat klanten een goede indruk krijgen van het bedrijf en u handelt dar - - telefon en ven U bent .naar. U ontvangt klanten, geeft “*"ztn (toekomstige) klanten :aamheden. I De activiteiten van deze functie zijn o.a. het actief benaderen van onze klanten en potentiële klanten, offertes aanvragen bij leveranciers en offertes maken voor onze klanten, prijsoverzichten opzetten en onderhouden. Het spreekt voor zich dat hier bij vaak onderhandeld zal moeten worden met zowel leveranciers als afnemers. Lijkt deze job jou een leuke uitdaging, ben je commercieel ingesteld en beschik je over goede contactuele eigenschappen, kun je accuraat werken en lijkt het je wat om in een klein enthousiast team een belangrijke schakel te zijn, dan nodigen wij je graag uit ons te schrijven en je c.v. mee te sturen. Kunst en antiek 805 Grote ANTIEKBEURS Leiden Groenoordhallen vrijdag 20 apr. 16.00-22.00 u., za 21 en zo 22 apr. 11.00-18.00 u. St. Neder landse Antiquairs 033-4751167 Van Schothorst Food B.V. levert via de Service Box en de Snackmatic zoetwaren aan bedrijfskantines. Dit doen wij met een jong en enthousiast team van gemotiveerde mensen. Wij zijn op zoek naar een voor een van onze bestelwagens. Wij zoeken een gemoti veerde, representatieve medewerker van 18 tot 25 jaar. De werkzaamheden bestaan uit het bevoorraden van klei nere bedrijfskantines en het vullen van onze automaten. Daar ook het onderhouden van de contacten met de klan ten tot de werkzaamheden behoort, vragen wij mensen met goede contactuele eigenschappen en verantwoorde lijkheidsgevoel. Voor deze functie is rijbewijs B vereist. Ben je geïnteresseerd in deze afwisselende baan? Schrijf dan snel naar.- Van Schothorst Food B.V. t a v. Dhr. A.W.A. Piets X Spanjeweg 28. 2411 PX Bodegraven Tel.(0l72r—- Een enthousiaste collega met een opleiding op MBO-niveau met goede kennis van Nederlandse en Engelse taal. Bij voorkeur heeft u een opleiding tot secretaresse gevolgd en bent u goed bekend met Word en Excel. Ook heeft u goede contactuele vaardigheden. Houdt u van afwisseling Wilt u zelf bepalen waar u werkt, bijvoorbeeld bij ouderen of kinderen Gaat uw voorkeur uit naar begeleiding of echt verpleging •Wiltu •Wiltu •Wiltu •Wiltu •Wiltu Een zelfstandige dynamische functie met ruimte voor eigen inbreng. Een functie in een sterk groeiende organisatie met korte communicatielijnen en een informele werksfeer. De mogelijkheid tot het volgen van interne- en externe opleidingen. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. D. Speksnijder Transport B.V. is een gezond groeiend logistiek dienstverlener. Met ca. 125 medewerkers en 80 voertuigen worden diverse distributie- en transportop- lossingen geboden vanuit o.a. ons nieuwe pand op het ITC terrein in Hazers- woude. Tot onze klantenkring behoren vooraanstaande klanten. De voortdurende groei van ons bedrijf maakt uitbreiding noodzakelijk, daarom zoeken wij op korte termijn een: Mededelingen 504 ST. CLARA. Bid tot de H. Clara en brand 9 dagen een kaars en bid een wees gegroet. Laat de 9e dag de kaars geheel op branden. Vraag wat je erg no dig hebt of bid om hulp. Her haal dan deze advertentie. Het gaat om nationaal transport door geheel Nederland met als standplaats Hazerswoude en Waddinxveen, zowel fulltime als parttime is bespreek baar. Het gaat om nationaal transport door geheel Nederland met als standplaats Hazerswoude en Waddinxveen, zowel fulltime als parttime is bespreekbaar Wij bieden: Prettige werksfeer met een goede collegialiteit Goede betaling conform CAO Opname in het pensioenfonds Spaarloonregelingen Collectieve verzekeringen Kortingsregeling op brandstof 4 t IMKO is recent vl naar Gouda.

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 9