scholieren BOSKOOP 2e Autotechnicus Hier is uw krant te koop Rijn eii Gouwe Leerling Autotechnicus m/v (0172) 21 66 54 VAKBEKWAME TIMMERLIEDEN wilux BEVEILIGING: EEN BOEIEND VAK! Wakkere Studenten (8-20 uur per week) PreNed BEZORGERS verzorgenden verzorgenden IG m/v Boekhouder m/v Searcher m/v WIL JE EEN LEUK VAKANTIE CE NT JE VERDIENEN MOBIEL SURVEILLANT MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) Weekblad Japywe Koerier is met spoed op zoek naar Een stimulerende, open en ontspannen Hf M/V k bathroom pleasure voor de vakanties en de zaterdag. Min. leeftijd 15 jaar. ENTHOUSIASTE MEDEWERKERS (m/v) en SCHOLIEREN (m/v) Wij zoeken scholieren om stek te maken in ons boomkwekerijbedrijf. Heb je er erg veel zin in? Dan kun je morgen al beginnen. JAC de Jong V.O.F. Den Ham 58 BOSKOOP Tel. (06) 22 22 27 18 Taken en verantwoordelijkheden Profiel Taken en verantwoordelijkheden Taken en verantwoordelijkheden Profiel Wijk: Rijneveld Buitenwijk: wijkdijk. Voshol, Warmoeskade, Spoelwijksedijk, Halve Raak, Goudse Rijweg f25,- EXTRA STARTPREMIE Interesse? Bel dan direct Profiel Zorgcentrum Souburgh te Waddinxveen zoekt een aantal en ontwikkeling; Meer dan uitstekende arbeidsvoorwaarden, zowel primair als secundair. Wij bieden: Wanneer u geïnteresseerd bent-om ons bureau te versterken en u herkent zich in het geschetste profiel, stuur dan uw CV met een korte toelichting op uw interesse. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Van den Boogaart Personeelszaken Westhaven 37 2801 PL Gouda www.vandenboogaart.nl tel (0182) 59 60 06 fax (0182) 59 60 08 info@vandenboogaart.nl werksfeer in een enthousiast en zeer succesvol team; Ruimte voor eigen initiatief IJ bent maximaal 45 jaar. WILUX Nederland B.V. is per direct op zoek naar een fulltime o Mees Toxopeusstraat 3, 2315 \VD Leiden >ROSA Henegouwerweg 100a Waddinxveen WILUX is al meer dan twintig jaar fabrikant en importeur van luxe baden, whirlpools, stoomcabines, douchebakken, douchewanden en badkamermeubelen. WILUX Nederland B. V. is gevestigd in Woerden waar de verkoop plaatsvindt. Het bedrijf heeft zusterbedrijven in o.a. Italië. Tot uw taken behoren o.a.: vaste rondes rijden alarmopvolging brand- en sluitrondes lopen De opstapplaats is Waddinxveen. U dient in het bezit te zijn van het diploma Algemeen Beveiligingsmedewerker en een rijbewijs. De mobiel surveillant controleert zowel 's avonds, 's nachts als in de weekenden diverse objecten. Als landelijk opererende organisatie is PreNed Beveiliging bv op meerdere terreinen actief. Voor de regio Waddinxveen zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: TM Vergeer boomkwekerij is op zoek naar Voor het verrichten van allerlei werkzaamheden in de rozenteelt. Er zijn volop mogelijkheden om je te ontplooien op een van de vestigingen. De nieuwe vestiging Marjoland in: Waddinxveen: Bredeweg la Voor de vestiging in Waddinxveen zijn we op zoek naar: voor de woensdagmiddag. Minimumleeftijd 15 jaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Mw. J. van der Genugten, tel. (0348) 46 20 30 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voorzien van uw C.V. binnen 8 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan WILUX Nederland B.V., t.a.v. mevrouw J. van der Genugten, Rosmolenlaan 3, 3447 GL WOERDEN. De werkzaamheden zijn o.a.: het onderhouden van telefonische en schriftelijke contacten met klanten het verwerken van verkooporders het coördineren van orders, bestel- en levertermijnen aftersales services rondleiden van klanten in de showroom ondersteunen van accountmanagers Hiervoor zoeken wij een ambitieuze medewerker op mbo-niveau die over een sterke persoonlijkheid beschikt, stressbestendig is en mini maal twee jaar werkervaring heeft, alsmede enige ervaring met Word. Een 4-daagse werkweek behoort tot de mogelijkheden. Specifiek voor deze functie geldt dat wij flexi bele werktijden kunnen hanteren. Wij bieden voor deze vacatures: - een goed salaris - afwisselende werkzaamheden - goede secondaire arbeidsvoorwaarden - een prettige werksfeer Die zelfstandig kan werken en bereid is om verder te studeren voor 1 e autotechnicus. Ben jij een enthousiaste kapper/stöf die op zoek is naar een werkomgeving die nog écht gezellig is? Dan moet je zeker bij ons solliciteren. Wij zijn op zoek naar een leuke collega die ons team voor 4 of 5 dagen in de week wil versterken. Het enige wat we van jou vragen is een goede instelling en het diploma dames- en herenvak. Dick Voshol Haarmode is er voor heren en dames. De werktijden zijn van 8.30 uur tot 17.30 uur, zaterdag van 8.00 uur tot 13.00 uur en géén u koopavonden. Middels file search selecteren van kandidaten voor openstaande opdrachten; Professioneel contacten onderhouden met kandidaten en up to date houden van gegevens; Pro-actief contact onderhouden met consul tants omtrent voortgang procedure; Betrokken bij intake-gesprekken met poten tiële kandidaten; Het bezoeken van opdrachtgevers samen met consultants om een volledig bedrijfs- en functieprofiel op te maken; Het bijhouden van de diverse sites waarop wij onze vacatures vermelden. U bent een enthousiaste, pro-actieve searcher, die beschikt over creativiteit, inlevingsvermogen, analytisch inzicht, goede telefonische communicatieve vaardigheden en een hoog kwaliteits bewustzijn; U heeft minimaal een HBO-opleiding, bij voorkeur aangevuld met werving Et selectie- ervaring. het zelfstandig voeren van de gehele finan ciële administratie, waaronder boekingen, debiteurenbewaking en het ‘klaarzetten’ van betalingen m.b.v. telebankiersoftware; het fungeren als sparringpartner voor het management; het rapporteren op managementniveau. Zorgvuldige invoer van brieven en cv’s in ons registratie- en informatiesysteem. Uw input bepaalt in belangrijke mate of consultants adequaat hun werk kunnen doen; Na gebleken interesse, geschiktheid en trai ning kan op termijn, onder verantwoordelijk heid van een consultant, de voorselectie van en het leggen van contacten met potentiële kandidaten worden opgepakt. Studerend op HBO of academische niveau. Bij voorkeur in de richting van onze activiteiten (HBO PEtA, Bedrijfskunde e.d.) Zorgvuldige en kritische hands-on aanpak (accuraat en in redelijk tempo werken); Uitstekende computervaardigheid (met name Word en Excel) en een scherp beoordelingsvermogen; Bij voorkeur voor tenminste een halfjaar inzetbaar (in verband met de continuïteit). Ons bedrijf is reeds jaren een begrip in Gouda en omgeving. Wij zijn dealer van Daewoo en Skoda en gespecialiseerd in Peugeot. Daarnaast hebben wij een plaatwerkerij/spuiterij en zijn wij eigenaar van drie Shell benzinestations in Gouda. In ons bedrijf werken in totaal 60 medewerkers. Een goede sfeer en een klant vriendelijke instelling zijn belangrijke kenmerken van ons bedrijf. Door de toegenomen wekzaamheden zoeken wij contact met: Schrijf een brief met C.V. naar: click voshol haarmode, Eikenlaan 54, 2742 ZT Waddinxveen, t.a.v. Nelleke van den Bor of bel 0182 612095 of 0182 614317 (na 18.00 uur). Heb je belangstelling voor deze functies en beheers je de Nederlandse taal, in woord en geschrift? Schrijf, mail of neem telefonisch contact op met: Henny Bruggeman Anthuriumweg 38, 2665 KV Bleiswijk Tel. (010) 521 66 71 (06) 102 071 60 E-mail: info@nouwelandrozen.nl Bel of kom even langs (06) 53 91 52 57 Heeft u interesse? Neem dan contact op met onze afdeling personeelszaken op telefoonnummer 010-298 12 20. Kijk voor meer informatie op internet: www.prened.nl in de plaats U beschikt over een afgeronde opleiding op MBA/SPD-niveau; relevante ervaring in een soortgelijke functie; ervaring met Exact-software; praktische ervaring met Excel en Powerpoint; een kritisch oog voor details en een ruime blik over de grote lijnen; structurerend vermogen. BEVEILIGING Er zijn verschillende mogelijkheden: in de seniorenwoningen of op de ver- zorgingsafdeling, in de ochtend, avond, nacht of het weekend. voor langdurige projecten. Wij zijn op zoek naar Onze groei is niet te stuiten Vanaf 1997 bemiddelen wij PEtO’ers/HRM’ers op minimaal HBO/Academisch niveau bij vacatures en interim-opdrachten. Van Personeelsfunctionaris tot en met Directeur Human Resources. Inmiddels zijn wij marktleider in Nederland. Aansprekende bedrijven in diverse branches vertrouwen op onze dienstverlening. Van sportkledingfabrikant tot televisieproducent. Van betaald voetbalorganisatie tot telecommunicatiebedrijf. De kwaliteit van onze contacten staat hierbij voorop. Gerichte advertenties in dag- en vakbladen en de aanwezigheid op de bekendste Jobsites dienen ter ondersteuning van onze matchings-activiteiten tussen opdrachtgever en kandidaat. Onze krachtige groei vraagt om een adequate bezetting. De inzet en kwalitei ten van onze teamleden bepalen ons succes. Wij komen dan ook graag in contact met kandidaten voor de volgende functies: - ROZENKWEKERIJ - Met bestaande vestigingen in: Bleiswijk: Anthuriumweg 38 Waddinxveen: Abraham Kroesweg 54 die onder begeleiding van een leermeester het vak wil leren en bereid is om ver der te studeren voor 2e autotechnicus. Tk. 1 pers, ledik. hout, incl. matras, 2 nachtk. 100 0172- 618335. Tk. een goede CENTRIFUGE Hollandia 2800 toeren, 95 Tel. 0182-550580 Tk. kristallen hanglamp, 8 ar men, zeer mooi 350 Tel. 0172-615969. Gevr. oude foto's op karton geplakte foto's van geheel Ned. (geen fam.) 0172-424420. Gevr. oude op karton geplakate foto's van geheel Ned. (géén fam.) 0172-424420. Mooi grnen tafeltje 80x80 cm, merk Ikea, z.g.a.n. Hoog 40 cm. V.pr, 60. 0172-612773. T.k. een goede Hollandia cen trifuge 2800 toeren, 95. 0182-550580. Tk. kinderstoel kubus beuken ƒ50 zitverhoger ƒ15 0172- 617315. ben jij geknipt voor een baan bij ons? om het team te komen versterken Geïnteresseerd? Stuur dan een brief met je c.v., of bel met: Van Loon’s Automobielbedrijf b.v., t.a.v. Dhr. M. de Vries Postbus 2181 tel. 0182-532000 fax.:0182-570969 DAEWOO Naast een prima salaris, bieden wij een vast dienstverband en een prettige werksfeer in een klein bedrijf. Bel. J. Beij: (071) 522 33 98 Geïnteresseerd? Indien je nadere informatie wenst, dan kun je contact opnemen met Marianne de Vroomen, hoofd zorg, telefoon (0182) 61 43 66. Wil je direct solliciteren: schrijf dan een brief met cv naar De Stichting Zorgcentra Midden-Holland, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Ridder van Catsweg 258, 2804 RS Gouda. Vermeld daarbij het sollicitatienummer: 01117, verzorgende IG, 32 uur op 4 dagen voor alle diensten 01121, verzorgende, 7 nachten per 4 weken 01143, 4 ochtenden van 3 uur per week in de seniorenwoningen 01144, 2 avonden van 2 uur per week in de seniorenwoningen 01145, om het andere weekend, 4 uur per dienst WADDINXVEEN Albert Heijn, Kon. Wilhelminaplein 41 B.V. Waddinxveen, Dreef 20 Boek en Kantoor b.v., Dorpstraat 39 De Boekelier Postkantoor, Zuidplaslaan 430 Boonstoppel, J. van Stolberglaan 1 Bruna Cazemier, Passage 53 C1000, Passage 208 Garantmarkt Bavelaar, Brederolaan 5 Plus DIWA, Zuidplaslaan 184-186 Shell station Boonstoppel, Henegouwerweg 26 Sonneveld, Kon. Wilhelminaplein 6 Spar De Ridder, Groensvoorde 4 Dit heb jij te bieden Heb je een diploma verzorgende of verzorgende IG, ben je gemotiveerd, heb je een collegiale instelling en affiniteit met de ouder wordende mens, dan ben je de collega die we zoeken. (16-24 uur per weck) Dit hebben wij te bieden Wij bieden een salaris conform de CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen, functiegroep 30, minimaal 2.809,00 en maximaal 3.967,00 bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband. Wij hebben goede secundai re arbeidsvoorwaarden met o.a. een spaarloonregeling, een kortingsregeling voor benzine en vergoeding voor kinderopvang. BOSKOOP Albert Heijn, Koninginneweg 11b Benzinestation Boonstoppel, Zijde 450 Primera Groenendijk, Koninginneweg 11d Rijn en Gouwe, Zijde 30 Hoogvliet, Goudse Rijweg 83 Hoogvliet, Burg. Colijnstraat 26-32 Hoogvliet, Linnaeusweg 106 Jongejans Bruna, Koninginneweg 6 Shell Boskoop, Provincialeweg 25 HAZERSWOUDE-DORP C1000, Oude Gemeneweg 5-7 Read Shop, Ambachtsplein 9 Shell Hazerswoude, Provincialeweg 22 oa'wj, S

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 18