I TIMMERMAN "UNIQUE redacteur m/v komt ons redactie chauffeur/verkoper VAN DEN OUDENRIJN D.V. van Eij k I 1 LOODGIETERS, C.V.-MONTEURS en HULPMONTEURS voor de nieuwbouw r h Rijn en Gouwe HEFRA F' ANTIEK PLANNER m/v UITVOERDER SLOOPPROJECTEN DTA’ers ASBESTSANEERDERS Cursus verpleeghulp in samenwerking met De Riethoek Secretaresse Gastvrouw m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER PRODUCTIEKANTOOR m/v W o HANDSLOPERS 1 Ons team bestaat uit 85 medewerkers. Wij zoeken een voor verbouw, nieuwbouw en renovatiewerk. Wij bieden Handelsonderneming Wij vragen MEUBELS IN EEN NIEUW JASJE? - een goed salaris - prettige werksfeer in een jong team - spaarloonregeling - LTS Timmeren - een positieve instelling en collegialiteit Ben jij een enthousiaste kapper/sterdie op zoek is naar een werkomgeving die nog écht gezellig is? Dan moet je zeker bij ons solliciteren. Wij zijn op zoek naar een leuke collega die ons team voor 4 of 5 dagen in de week wil versterken. Het enige wat we van jou vragen is een goede instelling en het diploma dames- en herenvak. Dick Voshol Haarmode is er voor heren en dames. De werktijden zijn van 8.30 uur tot 17.30 uur, zaterdag van 8.00 uur tot 13.00 uur en géén koopavonden. Wij bieden u een met zorg geselecteerde collectie antiek Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf op het gebied van loodgieterswerken en centraleverwarmingsinstallaties in woningbouw en kleine utiliteitsprojecten. Nadere telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer J.H. van Leeuwen onder telefoonnummer (0182) 37 82 00. Na 19.00 uur: (0343) 56 22 60, de heer Van Leeuwen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Installatiebedrijf Kruit BV Postbus 94, 2840 AB Moordrecht Schrijf een brief met C.V. naar: dick voshol haarmode, Eikenlaan 54, 2742 ZT Waddinxveen, t.a.v. Nelleke van den Bor of bel 0182 612095 of i 0182 614317 (na 18.00 ■L uur). BEL OF KOMT U EENS LANGS! TIL. (0172) 6156 94 dagbesteding en arbeidsrehabilitatie XÈ Functie-inhoud Wij zoeken: imercieel ingestelde Hooftstraat 249 en 319 Alphen a/d Rijn (0172) 49 3216 b.g.g. 43 15 88 Maandag en dinsdag gesloten Vanaf het Thorbeckeplein (weekmarkt) de Hooftstraat in. Onder de Julianabrug door nog ongeveer 400 meter Wi GK/WvW - WOENSDAG 2 MEI 2001 pagina 18 1 kennis van Europese talen Wij zijn op zoek naar een: administratieve.vaardigheden van Eijk sloopwerken b.v. van Eijk Asbestos Removal Service b.v. van Eijk Infra- en Milieutechniek b.v. Door de groei van onze organisatie zijn wij met spoed op zoek naar Op de redactie van De Lekstreek in Schoonhoven komt een plaats vrij voor een Voor het Team Intensieve Zorg zijn wij op zoek naar een Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. t INSTALLATIEBEDRIJF BV AANNEMERSBEDR Dagblad van Rijn en Gouwe BV is onderdeel van PCM Uitgevers NV Schriftelijke of telefoni sche reacties aan: Het aannemersbedrijf werkt met een kleine groep mensen en realiseert afwisselende projecten zoals luxe- woningbouw, vervangen van kozijnen en verbou wingen waarbij kwaliteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel staan. Van den Oudenrijn b.v. is een nog steeds groei ende onderneming die al 79 jaar aan de weg timmert. Het bedrijf bestaat uit een aannemersbedrijf en twee timmerfabrie ken. Kandidaten voor deze functie beschikken over een vlotte pen, relevante werkervaring en hebben bij voorkeur een opleiding aan één van de instituten voor de journalistiek voltooid. Kandidaten zijn woonachtig in het verspreidingsgebied van het De Lekstreek, c.q. zijn bereid zich binnen 12 maanden in dit gebied te vestigen. Voor meer informatie over deze functie kunt u zich wenden tot mevrouw G. Brongers, chef-redacteur nieuwsbladen, telefoon: 0172-487463. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u, binnen tien dagen, richten aan: Dagblad van Rijn en Gouwe B.V., t.a.v. de heer mr. C. de Jong, hoofd P&O, Postbus 1, 2400 AA Alphen aan den Rijn. Vergeer Kaas in Reeuwijk-Dorp is een interna tionaal opererend bedrijf, gespecialiseerd in het rijpen en verpakken van Hollandse kaas. Het bedrijf heeft een aantal eigen merken U kunt uw brief en CV stu- z ren naar: Vergeer Kaas, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 2, 2810 AA Reeuwijk. Bezoekadres:Vergeer Kaas, Reewal 18,2811 PT Reeuwijk. zoals Halvetta, Gouwenaar, Gouwenaar Light, Rondeur.Twenny en Old Holland. De afgelopen jaren is het personeelsbestand sterk gegroeid en er zijn thans ruim 385 mensen werkzaam. Ook kandidaten voor de functie van handsloper, asbestsaneerder en DTA'er, welke niet over relevante werkervaring en/of de gevraagde functie eisen beschikken, verzoeken wij met klem te reageren. Onze organisatie biedt de mogelijkheid om u middels gedegen begeleiding en scholing op te leiden. Functie eisen: - Certificaat asbest saneren; relevante werkervaring. Functie eisen: - Diploma Deskundig Toezichthouder Asbest; - -rijbewijs B/E. Functie eisen: - relevante werkervaring; - rijbewijs B/E. Functie eisen: - MTS Bouwkunde/civiele techniek of gelijkwaardig niveau; - aantoonbare relevante werkervaring; - goede communicatieve eigenschappen; - flexibele instelling; - teamgeest; rijbewijs BZE. De functie in het kort samengevat: leidinggeven aan de uitvoerende medewerkers; - verantwoordelijk voor de uitvoering van sloopprojecten; - bewaken van de productie en voortgang; - bewaken van de kwaliteit. communicatie, observatie en rapportage aan bod. Na het behalen van het certificaat kun je direct als oproep kracht aan de slag in De Riethoek en bepaal je zelf welke dagen je wilt werken! De cursus is met name geschikt voor herintreders, vrijwilligers die al in de gezondheidszorg werken of mensen die in het verleden hun opleiding niet hebben afgerond. Een ieder die affiniteit heeft met de zorg kan dus reageren! Tempo-Team en de cursist dragen beide bij in de kosten.Wil je snel aan de slag in de zorgsector? Maak dan nu een afspraak met Yvonne of Marije of kom voor meer informatie langs op onze vestiging. Voor de genoemde functie is de CAO GGZ van toepassing: Het dienstverband wordt aangegaan voor de periode van een jaar met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer A. van der Ziel, coördinator TIZ, tel. (0182) 52 98 31. Sollicitaties binnen veertien dagen richten aan REAKT Midden Holland, Hoge Gouwe 65, 2801 LC Gouda, ter attentie van mevrouw J.E. ter Voort. Tot de taken behoren: Van de sollicitant verwachten wij: affiniteit met de doelgroep kennis van Windows 95/98, Word en ervaring met het werken met een geautomatiseerd registratiesysteem stevige persoonlijkheid zelfstandig kunnen werken enige medische kennis is een pre die het team ondersteunt met het ontvangen van cliënten, het registreren van gegevens, het notuleren van teamvergaderingen. Daarnaast moet de kandidaat met een collega de telefooncentrale bedienen en bereid zijn om andere voorkomende receptiewerkzaamheden te verrichten. Het Team Intensieve Zorg bestaat uit zes hulpverleners afkomstig van verschillende instellingen in de geestelijke gezondheidszorg. Dit team geeft vorm aan intensieve zorg op maat voor een beperkte groep langdurig zorgafhankelijke cliënten die deze zorg soms vermijden. Het team beoogt het regionale hulpaanbod voor mensen met chronisch psychiatrische problematiek optimaal bereikbaar te maken, zodat hun maatschappelijk functioneren verbetert. Het TIZ gaat uit van de rehabilitatiegedachte: "mensen met psychiatrische beperkingen helpen beter te functioneren, zodat ze met meer succes en tevredenheid kunnen wonen, werken, leven en sociale contacten hebben in de omgeving van hun keuze". Het Team Intensieve Zorg is een samenwerkingsproject van het algemeen psychiatrisch ziekenhuis Robert-Fleury-Stichting, de RIAGG Midden Holland en de Regionale Instelling voor Beschermd Wonen Vindicta. Salaris en arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO-Textielgoederen en Aanverwante Artikelen. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief kunt u sturen naar: Handelsonderneming UNIQUE Koningstraat 2, 2411 CM Bodegraven, tel. (0172) 61 62 73 Functie-inhoud: bezorgen van bestellingen verkoop c.q. acquisitie van ons totaalpakket Functie-eisen: leeftijd tussen 20-30 jaar representatief voorkomen Noordzijde 124 2411 RG Bodegraven Veenweg 6,2841 DG Moordrecht Postbus 94,2840 AB Moordrecht Tel. (0182) 37 82 00 Fax (0182) 37 82 48 Wilhelminastraat 72 2411 EA Bodegraven tel. (0172) 61 26 79 fax (0172) 61 55 24 t.a.v. H. van den Oudenrijn of R. van den Oudenrijn team versterken? (24 uur per week) De afdeling verpakking bestaat uit ca. 34 productielijnen, verdeeld over 5 operationele afdelingen. De planning bepaalt in overleg met de afdelingschefs welke producten wanneer op welke productielijn geproduceerd worden. Meubels toffeerderij FfeAKf CD Aarzel niet en bel 071*5223528, vragen naar de heer F.A. van Eijk of F. van Erkel. Bent u geïnteresseerd één van bovenstaande functies dan kunt u con tact opnemen met de heer A.J. Klomp (telefoon: 0182 - 398 683) van de afdeling Personeel Organisatie. De nieuwe collega zal de redactie van deze krant verzorgen. Hij/zij coördineert de redactie en maakt daarbij gebruik van de diensten van een klein team van verslaggevers en fotografen. Het gaat hier om een functie op fulltime basis (circa 38 uur). Verantwoordelijkheden: In samenwerking met verpleeghuis De Riethoek organiseert Tempo-Team Uitzendbureau van I8 mei t/m I8 juni een cursus Verpleeghulp voor iedereen die in de zorgsector aan de slag wil. Tijdens de cursus wordt er in ongeveer acht fulltime praktijkdagen en drie theorie- avonden getoond hoe je je collega’s op de afdeling kunt helpen met de Algemene Dagelijkse Levensbehoeften van de bewoners. Zo wordt het menselijk lichaam, de dagelijkse lichaamsverzorging, beroepshouding en voeding behandeld.Verder komen tempo-team uitzendbureau Gouda, Regentesseplantsoen 53,(0182) 58 16 55 www.tempo-team.nl Functie-eisen Wij zoeken een jonge, enthousiaste collega met teamgeest, die in staat is nieuws op te sporen en te verslaan zonder daarbij de functie van De Lekstreek uit het oog te verliezen. Hij/zij ziet het als een uitdaging te werken aan de redactionele vervolmaking van een blad dat zich in de loop der jaren vele trouwe lezers en adverteerders heeft verworven. Wie Wij zijn op zoek naar een fulltime iH.lstAtTA'AAJL** f J WTitAVfV. HX> Karakteristieken waarin zij zich moeten vinden zijn: stressbestendigheid, gedrevenheid, commercieel inzicht, inventiviteit, zelfstandigheid en gevoel voor vormgeving. ben jij geknipt voor een baan bij ons? Bedhjfs- en Veiligheidskleding Persoonlijke Beschermingsmiddelen Promotiekleding Industrial Cleaning Products Tel. 0172-212222. Woonruimte te huur gevraagd Gemeubileerde woonruimte in Alphen aan den Rijn te huur gevraagd. H. Westra, 06- 51592331. Functie-eisen: MEAO computervaardigheden goede beheersing van Nederlands in woord en geschrift goede communicatieve en sociale vaardigheden Ken en lever- zonodig operationele planning verpakking opdracht van de productieleider Denkt u dat deze baan u de uitdaging biedt waarnaar u op zoek bent, dan zien wij uw reactie met belangstel- ling tegemoet! Tk. pr. eiken 3-dlg. wandmeu- Verz. biedt hoge prijs voor oud bel, 100 Weg. overt. Tel. blikken speelg. e.a. oud speelg. 0172-618335. Tel. 0297-281492. Verz. biedt hoge prijs voor oud Tk. ansichten en boeken van voor oud blikken speelg. e.a. Gouda e.o. tk. gevr. en aangeb. oud speelg. 0297-281492. Tel. 0182-513095. Tk. gevr. oude ansichtkaarten Tk. elektr. zig-zag naaimachi- en oude foto's. Tel. 0172- ne, 75 Prof, wella kappers- 217866. droogkap 150 0172-477929 Gevr. oude foto's en kaarten van molens (ook buitenland) Tel. 0172-424420. Tk. CD-speler Magnavox, kleur zwart, in zeer goede staat, 60 Tel. 0172-613032. Tk. meisjesfietsen 18 20 inch 110 125 J. fiets 20 24 inch 125 150 0172-508764 A De planner is mede verantwoordelijk voor de operationele planning van de ver pakking. Hij Is degene die bepaalt wat er op welk moment op de productielijnen gemaakt wordt, in samenspraak met de collega planner, de productieleider^ de afdelingschefs. Hierbij is het doel de productie zo efficiënt mogelijk te op tijd gereed te hebben. De overige taken liggen In het verlengde van antwoordelijkheld en zijn daarom voorwaarde voor een efficiënte productieplan- ^ning. f 7 -» Profielschets: Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een MBO/HBO- opleiding, bij voorkeur logistiek. Het is tevens van belang dat de kandidaat beschikt over analytisch vermogen, een gezonde dosis verantwoordelijkheidsgevoel, stressbe stendigheid en flexibiliteit Salariëring is afhan- kelijk van opleiding en ervaring. insteekalbum postzegels Doos met 30 gebonden boeken v.a. 20 p. boek, div. landen, en paperbacks, 15 Gr. koffer ƒ20 0172-414517 306 Tk. tekentafel, tekenstoel, 1.5 x 1 mtr. (A1 form) i.z.g.st. 600 - Tel. 06-23365405. Gratis af te halen, cursus ver pleegster opleiding 1947 Tel. 0182-536218. Taken: 5. operationele pfenning afdeling verpakking sturing kaasaanvoer vanuit de afdeling rijping hij/zij heeft nauw contact met de afdeling verkoop en expeditie over te produceren orders inzicht verschaffen in machinerendement en capaciteit j verbeteren van de interne logistiek Tk. gevr. autobaan Fleisch- Tk. ant koetslant. 215 Kam- mann of Faller, oud defect ton 235 Handgrasm. 40 geen bezw. 0182-573576. Tel. 0182-516849. Tk. Dames stoel 50 Houten Echte oude opoefiets, zwart, klapstoel 20 pst. rest servies Gazelle, jaren 50, is nagezien. ƒ35 0172-408210. ƒ195 0172-414517. Tk. D66 bernid'’ 1 Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. geeft in Midden-Holland hel dagblad Rijn en Gouwe uit, met 660 oplase 35.000 exemplaren. Daarnaast heeft de onderneming zeven huis-aan- 9*< fBffife**** huisbladen: Alphens Nieuwsblad. Bodegraafs Nieuwsblad, Gouds Nieuwsblad, Woerdens Nieuwsblad, Gouwe Koerier, Weekblad voor Waddinxveen en De Lekstreek. Het hoofdkanloor is gevestigd in Alphen aan den Rijn en er zijn regio kantoren in Bodegraven, Boskoop, Gouda, Schoonhoven en Woerden. Taken: beheren productspecificaties gereedmelden productieplanning notuleren en uitwerken van vergaderingen overige administratieve werkzaamheden in of het hoofd Inkoop ontwerpen en printen van etiketten Verantwoordelijkheden: beheer etikettensysteem medebeheerder EAN-code systeem wijzigen van productspecificaties Ook schoolverlaters worden uitgenodigd Wk '“■■''.■UT'-

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 18