Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waarde Certificaat i F makelaardij Waddinxveen Waddinxveen Boskoop SB NVM ii Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting wan 230.974,13 k.k. 360.755,27 k.k. 199.209,51 k.k. Ook in Boskoop wordt u "hoffelijk” ontvangen! In ruim opgezette woonwijk gelegen hoekwoning met diverse faciliteiten zoals scholen en winkelcentrum op loopafstand. Deze bijna compleet verbouwde en goed verzorgde woning beschikt over een erker aan de voor zijde en is fraai uitgebouwd aan de tuinzijde. Bouwjaar circa 1969,160 m2 eigen grond en circa 350 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met trapkast en toilet; Doorzonwoonkamer met erker aan de voorzijde en voorzien van plavuizenvloer met vloerverwarming. De woonkamer is aan de achterzijde stijlvol uitgebouwd en voorzien van openslaande deuren; De semi-open, luxe uitgevoerde keuken is voorzien van diverse inbouw- apparatuur: gascomfort, RVS-schouw, magnetron, vaat wasser en koelkast. Ie Verdieping: Overloop met afzonder lijk toilet; 1 Slaapkamer met terras aan de voorzijde; 1 Slaapkamer met vaste kastenwand en deur naar terras aan de achterzijde; Volledig betegelde badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en bidet. 2e Verdieping: Overloop met bergruimte en c.v.-ruimte met dakkapel; 1 Zolderkamer met dakkapel. De tuin is netjes aangelegd en beschikt over een vrijstaande stenen berging. De buitenzijde zal voorjaar 2001 geschilderd worden. Deze woning is uw bezichtiging zeker waard! Oplevering uiterlijk oktober 2001 Aan de Chopinlaan gelegen ruime eengezinswoning met vrij en levendig uitzicht aan de voorzijde. De woning is dichtbij scholen, NS-station en winkels gelegen en heeft een bushalte op steenworpafstand. Indeling: Entree/hal met natuursteenvloer, meterkast, garderobe met ged. trapkast; Toiletruimte met afzuiging, closet en fonteintje: Doorzonwoonkamer niet natuursteenvloer (Solnhofher) en aansluiting voor een houtkachel; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling met keramische kookplaat, hete lucht oven, koel-/vriescombinatie en vaatwasser. Ie Verdieping: Overloop; Toiletruimte met closet; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten en was tafel; Badkamer met ligbad, wastafel en wasmachine aansluiting; 1 Grote slaapkamer met vaste kasten en kastenwand aan de achterzijde; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verdieping: Voorzolder met was tafel, c.v. ketel, dakraam en vaste kast; Bergvliering; Zolderkamer met dakkapel en vaste kast. Bijzonderheden: Oplevering: le/2e kwartaal 2002. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatievitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete servicepakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. In ruim opgezette woonwijk gelegen zeer ruime een gezinswoning met goed op de zon gelegen tuin nabij diverse voorzieningen zoals NS-station, winkels en scholen. Bouwjaar 1974, circa 400 m3 inhoud en 157 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met toilet met closet en fonteintje en meterkast (6 groepen en 3 fase); Woonkamer L-vormig met spiltrap naar de verdieping; Semi open keuken standaard uitgevoerd zonder inbouw apparatuur. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 slaapkamer met wastafel aan de voor zijde; Standaard badkamer met douchecabine, wastafel, toilet en aansluiting voor de wasmachine; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met 2 vaste kasten; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verdieping: Overloop met berg ruimte, c.v. ruimte met c.v. ketel en bergzolder; 1 Slaapkamer met wastafel aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. De tuin is netjes onderhouden en beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging. Lindengaarde 50 Vraagprijs 429.000,- k.k. 194.671,71 k.k. Chopinlaan 20 Vraagprijs 449.000,- k.k. 203.747,32 k.k. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Aan de buitenrand van de wijk Zuidplas gelegen een- gezinshoekwoning. Deze woning is in een kindvriende lijke omgeving gelegen nabij het winkelcentrum en diverse scholen. De indeling is als volgt: Entree/hal met meterkast, toiletruimte met closet en fonteintje en een plavuizenvloer; L-vormige tuingerichte woonkamer met laminaatvloer en trapkast; Open keuken met 2 keuken opstellingen voorzien van diverse inbouwapparatuur: gaskookplaat, RVS schouw, vaatwasser, combi magne tron en koelkast. Ie Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan één met balkon en laminaat (kersen)vloer; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Half betegelde badkamer met closet, wastafel en douchecabine. 2e Verdieping: Voorzolder met Velux dakraam, c.v. ketel en wasmachine aansluiting; 1 Kamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel, kopgevelraam en laminaatvloer. Bijzonderheden: De tuin is keurig aangelegd en beschikt over een vrijstaande stenen berging en een achterom. Oplevering: ca. november 2001. Ottoerf 2 Vraagprijs 479.000,-k.k. 217.360,72 k.k. Garagebox Sweelinckhof 28 A-9 te Waddinxveen Vraagprijs 45.000,-k.k. €20.420,11 k.k. In het centrum van Waddinxveen is deze bijzondere woning gelegen. Dit karaktervolle huis biedt u een grote tuin en een grote vrijstaande stenen garage met aparte berging en hiervoor een oprijpad voor 3 auto’s. De woning is op loopafstand gelegen van de winkels, het station en biedt een totale perceeloppervlakte van 382 m2. De inhoud is 464 m3. Bouwjaar 1957. Indeling: Begane grond: Entree/grote hal met mozaïektegeltjes, toilet met fonteintje, meterkast en fraaie trapopgang met bordestrap; Woonkamer, type doorzon, met erker aan de voorzijde; De gesloten keuken met L-vormige keukenopstelling is voorzien van kunststof fronten en gaskookplaat, afzuigkap en aansluiting wasapparatuur. Tevens bevindt zich in de keuken de deur naar de grote kelder (10m2) met een stahoogte van 2,20m welke ideaal is voor bijvoorbeeld wijnopslag. Ie Verdieping: Ruime overloop; Badgelegenheid met wastafel en ligbad; Separaat toilet; 1 Slaapkamer met balkon en 2 diepe vaste kasten aan de achterzijde; 1 Grote slaapkamer met vaste kast, wastafel en balkon aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast. 2e Verdieping: Open zolderruimte met dakraam en opstelplaats voor c.v.-ketel; 1 Werkkamer met wastafel aan de voorzijde. De tuin is netjes aangelegd en beschikt over een oprijlaan naar de vrijstaande garage. Oplevering in overleg (circa eerste/tweede kwartaal 2002). In de wijk “Zuidplas” gelegen voormalige praktijkwoning met vrijstaande berging. Deze vier bouwlagen tellende woning ligt gunstig gelegen nabij winkels en scholen en is gebouwd in ca. 1984 op 118 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 380 m3. Indeling: Begane grond: Entree/ hal met plavuizenvloer, garderobenis en meterkast; Geheel betegeld camé kleurige toiletruimte met hangend toilet met fonteintje en mechanische ventilatie; Woon kamer met beukenparketvloer, Brabus gashaard (1998) en een kitchenette met bovenkastjes, spoelbak en close-in boiler; Grotendeels betegelde achtertuin met stenen berging voorzien van elektra; Aparte fietsenberging. Ie Verdieping: Hal met toegang naar de woonkeuken met L-vormige keukenopstelling (gebr. wit/beuken) voor zien van koelkast, vrieskast, gaskookplaat, elektrische oven, vaatwasmachine en een vlakscherm afzuigkap; De woonkeuken is voorzien van een plavuizenvloer en een trapkast; Slaapkamer aan de achterzijde met kabel aansluiting, toegang tot klein balkon en zonnescherm aan de buitenzijde. 2e Verdieping: Overloop: Nis met kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met Veluxraam voorzien van zonwering: 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste schuifkast en wastafel; Luxe geheel betegelde badkamer (wit/grijs) voorzien van douchecabine met thermostaatkraan, kunststof ligbad, wastafel, design radiator en hangend toilet. 3e Verdieping: Voorzolder met wasmachine-/drogeraansluiting; C.V. combiketel (HR Atag 1998), bergruimte en bergvliering; Zolder kamer met Veluxraam en zonwering, vaste wastafel. De woning is volledig geïsoleerd. I I 1 i i i i i i i i i i Ingevuld Waarde Certificaat in een gesloten envelop opsturen naar Van ’t Hof Makelaardij, Zuidplaslaan 432, 2743 KE, Waddinxveen. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I De Akker 68 Kanaalstraat 11 Ritzema Bosstraat 20 Naam:. Adres:. Postcode/ plaats:. Telefoon: Opmerkingen/ bijzonderheden: Laat Van 't Hof uw huiswerk doen! bli ■_van ’t hof

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 26