doe 'tzelf ftwaddinxveen w^andelt Wande xveense rdaagse 5e Wa Dé kampeer den outdoor specialist De grootste en mooiste |Shoj> "Oe Sniep Dinsdag 12 t/m vrijdag 15 juni 2001 BBL-opleidingen werken en leren Ambonstraat 1 - Alphen aan den Rijn M'd West Groep U scoort van Breda Coenecoop 250-260 te Waddinxveen van noort instalCenter BADER1EVAN WIJK Nat gras M MAAIEN Ons centrale telefoonnummer is (0182) 62 18 00 KAMPEERSPORT bedrijven transporten Donderdagavond 17 mei aanvang 19.30 uur F Bewegingsstudie Afslankstudio Zonnestudio Beautysalon O1STEILUM Vele buffetmogelijkheden 40 -150 personen. Live muziek. Voor informatie (0182) 63 04 44 Secretariaat: met uw bedrijfs-, familie- of verenigingsfeest in Coördinator: Slotavond Intocht - 4 Wij hebben de juiste machine voor u! Mercuriusweg 16-b Waddinxveen (ind.terr. Zuid 1) 0182-613488 613283 http://www.randstadtent.com OI’EN: di. t/m vr. 09.00-18.00 zat. 09.30-16.30 Donderdag koopavond Maandag gesloten Rabobank Gou we zo o m installeer gewoon zelf uw verwarming O°*X waddinxveen' jTenten Kampeerartikelen Outdoorklediiig Berg- en Wandelschoenen Sponsors Inschrijfgelden In het geval u nog vragen heeft kunt u zich, liefst schriftelijk, wenden tot één van de hierna genoemde personen: Kom zelf kijken: nergens heeft u zoveel J keuze en... er zijn altijd Jr diverse speciale aanbiedingen! Routes "Succes - Mimpen Parkeergelegenheid Afdeling Waddinxveen Secretariaat: A.J. Both Acaciastraat 26 2742 ZN Waddinxveen p 1 Chr. Scholengemeenschap voor MBO CASTELLUM te Alphen aan den Rijn organiseert 18+ r; Dhr. H. Sirre Sweelinckhof 28 Peppelhorst 28 Mevr. M. Goudriaan T Routebeschrijving 4e Graag tot ziens in de winkel! II OPEN AVOND MBO Castellum, Ambonstraat 1, 2405 EN Alphen aan den Rijn, tel. (0172) 473272 De route van ZWEMBAD De SniEP De route van BODY CULTURE De route van RABOBANK GOUWEZOOM De route van STOERE MAATJES Unit Administratie Deeltijdopleidingen secretarieel medewerker werken en leren (BBL) opleidingen in de automatisering, bedrijfsadministratie en secretariaat Unit Handel werken en leren (BBL) detailhandel opleidingen voor verkoop-en managementfuncties internationale handel/groothandel opleidingen voor commerciële-, logistieke- en managementfuncties Unit Welzijn werken en leren (BBL) opleiding voor kinderopvang - SPW 3 Posten verkeersbrigadiers 1(voor stort en na finish) oversteek Dreef nabij Be Fair 4. oversteek Apolloloan naor Mercuriusweg 2. oversteek Dreef nabij spoorviaduct 5. oversteek Burg. Trooststraat naar Boezemweg 3. oversteek rotonde Zd. Rondweg - Kanaaldijk - Kouwe Hoek 6. oversteek Schielandweg noor Jan Dorrekenskade-Oost Weken hebben ze er naar uitgekeken. Eindelijk zelf wat verdienen. Leuk, want ook met geld omgaan dat moet je leren. En daar hoort natuurlijk een eigen bankrekening bij. Als u nu een Rabo JongerenRekening opent krijgt u een cadeautje. Meer informatie: Tevens is er informatie te verkrijgen over de BOL-opleidingen (5 dagen naar school) en het nieuwe ICT-College. Bel voor meer informatie (0172) 473272 Unit Gezondheidszorg werken en leren (BBL) opleidingen voor verzorgende, verzorgende I.G. en verpleegkundige, waaronder twee verkorte trajecten THEORIELES PER COMPUTER 4e avond - 1 O km Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtsaf Spoorpod, rechtdoor Stotionsstraat/Stationsplein, linksof spoorwegovergang over, Kerkweg-West, rechtsaf Chopinloan, linksaf Beethovenloan, rechtsaf Groensvoorde, linksaf Wodde, rechtsaf Weidezoom, rechtdoor Papa verveld, linksaf Gouwe-bos in, le pad links, einde pad linksaf Lindenlaantje, linksaf Noordeinde, rechtdoor Dorpstroat, linksaf Sniepweg, rechtsaf op Evenemententerrein aan de Dreef verzamelen voor de intocht. 3e avond - 5 km Stort Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtdoor Snieppod, Sniepweg, linksaf Dreef, rechtsaf Zuidploslaan, rechtsaf Herbarenerf, linksaf Machtelderf, via bruggetje rechtdoor Nicoloaserf, via voetpad rechtdoor Otto-erf, rechtdoor Woubrechterf, bij splitsing links aanhouden, rechtsaf Margo Klompéhoeve op, rechtsaf brug over, Sterrenlaon op, rechtdoor Sterrenloon volgen, via Poolster rechtsaf Schaepmon- hoeve, Zuidploslaan oversteken, rechtdoor IJsermonweg, rechtdoor De Akker, rechtdoor Eksterdreef, Dreef oversteken, rechtdoor Sportpad, rechtsaf Kastonjeloan, rechtsaf Sniepweg, Snieppod, via Dreef naar finish: Be Fair Routebeschrijving 3e avond 14 juni EHBO aanwezig op het Be Fair terrein en langs de Route. Start tussen 18:00 en 18:30 uur. Finish tussen 19:00 en 20:30 uur. De deelnemers dienen zich te houden aan de verkeersregels en mededelingen van Politie en Organisatie dient men direct op te volgen. 0 krijgt onderweg een versnapering en controle, houd hierbij uw stempelkaart gereed. Kijk no de finish of u misschien een prijs gewonnen heeft bij de verloting in de kantine. Zoals u wellicht al eerder in het Weekblad voor Waddinxveen hebt gelezen, zal het comité "Waddinxveen wandelt",ook dit jaar weer een wandelavondvierdaagse organiseren en wei van dinsdag 12 tot en met vrijdag 15 juni aanstaande. 2742 CT Waddinxveen (0182) 61 67 82 Ie avond - 10 km Stort: Be Fair, rechtsaf Dreef, voor viaduct linksaf rijbaan oversteken, rechtdoor Spoorpad, via bedrijventerrein Coenecoop linksaf Zuidelijke Rondweg, rechtsaf Kanaaldijk, rechtdoor Noordringdijk, linksaf 't Weegje, over de brug rechtsaf pad langs spoorlijn volgen, rechts aanhouden, spoorviaduct onderdoor, pad volgen tot splitsing, linksaf richting Broekweg, linksaf Stoofkade, rechtdoor Wilhelminokade, rechtdoor Zuidkade, linksaf St Virtorstroat, rechtdoor Fortunoloan, linksaf Apolloloan, rechtsaf Mercuriusweg, Burg. Trooststraat oversteken, rechtdoor Boezemweg, rechtdoor Molenring, vio Overtoom naor Oostpolderweg, rechtdoor Schielandweg, linksaf J. Dorrekenskade-Oost, rechtdoor Kanaaldijk oversteken, linksaf voetpad onder langs Kanaaldijk, rechtsaf via Dreef naar finish: Be Fair. Nesse 32a - Waddinxveen (0182) 63 06 60 Kleiwegstraat 36 - Gouda (0182) 51 72 25 Tulpenstraat 2 - Almelo kampenringweg 11, gouda tel (0182) 535 688 In onze winkel vindt uitgebreide collectie kinderkleding in de maten 56 t/m 188. Natuurlijk hebben wij ook bijpassende accessoires, zoals sokken, petten en ondergoed. 4e avond - 5 km Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtsaf Spoorpad, rechtdoor Stotionsstraat/Stationsplein, linksaf spoorwegovergang over, rechtdoor Kerkweg-West, rotonde rechtdoor, rechtsaf Chopinloan, linksaf Mozartlaan, linksaf Beethovenlaan, linksaf Dorpstraat, linksaf Sniepweg, rechtsaf op Evenemententerrein aan de Dreef verzamelen voor de intocht. 2742 CD Waddinxveen (0182) 61 51 37 3VO is voortgekomen uit Veilig Verkeer Nederland (VVN), De Voetgangersvereniging en Stichting Kinderen Voorrang! 0p de slotavond, vrijdag 15 juni, worden de individuele 1O-kilometer-lopers geacht te starten om 18.30 uur, terwijl de 5 km-lopers om 19.00 uur kunnen vertrekken. De intocht vanaf het evenemententerrein zal beginnen om 19.30 uur. Uiteraard zal de intocht worden begeleid door diverse muziekkorpsen. Iers 4. kruising Dreef - Zuidploslaan 5. oversteek Zuidploslaan naar winkekentrum 6. oversteek Dreef vanaf Fazontdreef •5 Bos Tuin Kaagjesland 47 Reeuwijk (0182) 39 22 74 T n i i rAndstad JO MBO Castellum verzorgt opleidingen op het gebied van administratie, handel, welzijn en gezondheidszorg. INTOCHT Vanaf Evenemententerrein de Dreef op, rechtsaf Zuidploslaan, deze volgen tot halverwege hef winkelcentrum, linksaf Zuidploshof, rechtsaf fietspad Gerstakker op, Dreef oversteken, rechtdoor Sportpad, Kastonjeloan, rechtsof Sniepweg, Snieppod, via Dreef naar finish: Be Fair. Bent u op zoek naar een baby-cadeautje, dan bent u bij ons aan het juiste adres; uiteraard pakken wij alles mooi voor u in! Posten verlceersbrigadii 1. (voor start en na finish) oversteek Dreef nabij Be Fair 2. rotonde Kerkweg-West - Chopinloan 3. rotonde Sniepweg - Esdoornloan - Dreef Gouda: Kleiweg 90 en Ruigenburg 14- Waddinxveen: Kerkweg Oost 159-161 Telefoon: (0182)64 3333 - Telefax: (0182) 643300- Internet: www.gouwezoom.nl - E-mail: rabobank@gouwezoom.nl verhuizingen op- en overslag Coenecoop 449 Waddinxveen (0182)61 61 66 Posten verkeersbrigadiers 'r 5. oversteek W. de Zwijgerlaon vanaf J.W. Frisoweg 6. oversteek vanaf Noordkode naar Nesse 7. oversteek Schielandweg 8. oversteek Kanaaldijk vanaf J. Dorrekenskade-Oost Y met materiaal en gedegen advies van: Posten verkeersbrigadiers 1(voor stort en na finish) oversteek Dreef nabij Be Fair 4. oversteek Dreef vanaf Fazontdreef 2. rotonde Sniepweg - Esdoornloan - Dreef 5. Sportpod/Sniepweg 3. oversteek Zuidploslaan vanaf Schoepmonhaeve avond 15 juni EHBO aanwezig op het Be Fair terrein en langs de Route. Start om 18:30 voor 10 km 19:00 voor 5 km. Finish tussen 20:00 en 20:30 uur. De deelnemers dienen zich te houden aan de verkeersregels en mededelingen van Politie en Organisatie dient men direct op te volgen. U krijgt onderweg een versnapering en controle, boud hierbij uw stempelkaart gereed. Kijk na de finish of u misschien een prijs gewonnen heeft bij de verloting in de kantine. Jongenscöstuum bl. blazer wit overh. grijze pant. 1 x gedragen 9jr. ƒ25 0172-414517. T.k. kinderstoel inklapbaar hoogte verstelbaar 50,- luier- emmer/5,- 0172-539418 T.k. Disselbak voor vouwwa gen of caravan 75,- Bel 0172- 214403 of 06-28953766 Tk. 4 nieuwe hardhouten klap- stoelen ƒ40 p.st. en zonne- stretser ƒ45,-0172-212072 Gratis voor verzamelaar 900 lege reclame aanstekers tel. 0348-410353 Tk. d. fiets, Union 28 inch 3V, lage instap, nw. 1399 nu ƒ575 06-20486280. GOUWEBAD Ie avond - 5 km Stort: Be Fair, rechtsaf Dreef, voor viaduct linksaf rijbaan oversteken, rechtdoor Spoorpod, via bedrijventerrein Coenecoop linksaf Zuidelijke Rondweg, rotonde Kanaaldijk oversteken, rechtdoor Kouwe Hoek, linksaf Zuidkade, linksaf St Victorstraot, rechtdoor Fortunoloan, linksaf Apolloloan, rechtsof Mercuriusweg, Burg. Trooststraat overstekenrechtdoor Boezemweg, rechtdoor Molenring, via Overtoom naar Oostpolderweg, rechtdoor Schielandweg, trottoir linkerzijde aanhouden, linksaf J. Dorrekenskade-Oost rechtdoor, Kanaaldijk oversteken, linksaf voetpad onder langs Kanaaldijk, rechtsaf via Dreef naar finish: 8e Fair. Inschrijving vindt plaats door overlegging van volledig ingevulde formulieren (te verkrijgen bij inschrijving) en 1 contante betaling von de startgelden. Men wordt verzocht de startgelden zodanig te voldoen dot groot oponthoud (dubbeltjes en kwartjes tellen) bij de inschrijving wordt voorkomen. Bij na-inschrijving op dinsdag 6 juni tussen 17.00 en 18.00 uur bedrogen de kosten 2,- p.p. meer, derhalve 8,50 p.p. voor individuele inschrijvers en 7,50 p.p. voor groepen. Mede dankzij een groot oontol vrijwilligers en de financiële steun von diverse sponsors, zoals Zwembad "De Sniep", Rabobank Gouwezoom, Body Culture, Stoere Maatjes en Autorijschool Succes Mimpen en Toyotadealer Van Leeuwen kan ook dit joor weer een wandelavondvierdoogse worden georganiseerd. Tevens zullen de wandelaars weer iedere avond worden voorzien van een traktatie onderweg. Evenals voorgaande jaren zullen ook de EHBO Waddinxveen en 3V0 afde ling Waddinxveen hun medewerking verlenen. 3e avond -10 km Stort: Be Fair, rechtsof Dreef, rechtdoor Snieppod, Sniepweg, rechtdoor rotonde oversteken, rechtsof Dorpstraat, linksof Onderweg rich ting Moerkapelle, bij woonwagenkamp linksaf 6e Todjtweg, rechtsof Plosweg richting Zevenhuizen, linksaf G. von Dort Kroonweg, linksof IJsermonweg, Sterrenloon oversteken, vio Poolster rechtsof Schoepmonhoevè op, Zuidploslaan oversteken, rechtdoor IJsermonweg, rechtdoor De Akker, rechtdoor Eksterdreef, Dreef oversteken, rechtdoor Sportpod, Kastonjeloan, rechtsaf Sniepweg, Snieppod, vio Dreef noor finish: Be Foir Het Stoere Maatjes Team Groensvoorde 12 - Waddinxveen Tel.: 0182 - 618218 De inschrijfgelden zijn in vergelijking met de vorige joren niet gewijzigd en bedragen bij voorinschrijving 5,50 p.p. in school- of groepsverband (tien personen of meer). Voor individuele inschrijvers komen de kosten op 6,50 p.p. Het comité "Waddinxveen wandelt" beschouwt tien mensen of meer als een groep, dus houdt u door vooral rekening mee. U kunt zich bijvoorbeeld met uw buren of collega's ols groep inschrijven, waardoor u kosten kunt besparen! Inschrijving is 12 mei van 10.00 tot 12.00 uur en 19 mei van 10.00 tot 13.30 uur in de bestuurskamer van V.V. Be Fair. Inschrijving vindt plaats door overlegging i tegen contante betaling van de startgelden. Men wordt verzocht de startgelden zodanig te 2e avond - 5 km Start: Be Foir, rechtsaf Dreef, rechtsof Spoorpod, rechtdoor Stationsstraat/Stationsplein, rechtdoor Prinses Beatrixloon, linksaf fietspad W. de Zwiggerlaan, rotonde W. de Zwijgerlaon (rechtsof) oversteken en daarna linksofrechtsof Groensvoorde op, rechtsof onder Noordtunnel door, rechtsaf Tesselschodeloan, linksof VondelloonBrederoloon oversteken, J. Cotsloon rechtdoor, doorno rechtsaf Do Costoweg, rechtdoor J.W. Frisoweg, linksaf W. de Zwijgerlaon, rechtsaf Noordkode, linksof Nesse, rechtdoor Zuidkade, rechtsof Raadhuisplein, linksaf Raadhuisstraat, rechtsaf J. Dorrekenskade-Oost, rechtdoor Schielandweg oversteken, rechtdoor J. Dorrekenskade-Oost, rechtdoor Konooldijk oversteken, linksof voetpad onder longs Konooldijk, rechtsof via Dreef noor, finish: Be Foir 2e avond - 1 O km Stort: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtsof Spoorpad, rechtdoor Sfationsstraot/Stotionsplein, rechtdoor Prinses Beatrixloon, linksof fietspad W. de Zwijgerloan, rotonde W. de Zwijgerlaon (rechtsof) oversteken en doorno linksof, rechtsaf Groensvoorde op, rechtdoor Groenezoom, rechtsaf Gouwebos in, vio Lindenloontje richting spoorviaduct, na viaduct linksof Boskoop in; Mendelweg op, aon het einde rechtsof Wilhelminolaon, rechtdoor Julionostroot, rechtsaf Zuidkade, rechtsof Linnoeusweg, linksaf Wilgenloontje op, longs Gouwebos, rechtdoor Alberdingk Thijmloan, rechtdoor B. Toussointsingel, linksof Storingloon, rechtsof BrederoloonBrederoloon over steken bij J. Cotsloon, J. Cotsloon rechtdoor, doorno rechtsof Do Costoweg, rechtdoor J.W. Frisoweg, linksaf W. de Zwijgerloan, rechtsaf Noordkode, linksaf Nesse, rechtdoor Zuidkode, rechtsof Raadhuisplein, linksaf Raadhuisstraat, rechtsof J. Dorrekenskode-Oosf, recht door Schielandweg oversteken, rechtdoor J. Dorrekenskade-Oost, rechtdoor Konooldijk oversteken, linksof voetpad onder longs Konooldijk, rechtsof vio Dreef noor, finish: Be Fair Routebeschrijving 2e avond 13 juni EHBO oonwezig op het Be Fair terrein en langs de Route. Stort tussen 18:00 en 18:30 uur. Finish tussen 19:00 en 20:30 uur. De deelnemers dienen zich te houden oon de verkeersregels en mededelingen von Politie en Organisatie dient men direct op te volgen. U krijgt onderweg een versnapering en controle, houd hierbij uw stempelkaart gereed. Kijk no de finish of u misschien een prijs gewonnen heeft bij de verloting in de kantine. TentenShow van de regio! De routes die dit jour worden gelopen zullen in principe niet afwijken van die van de routes van vorig jaar. De volgorde van de routes zol echter wel afwijken. Zoals u gewend bent krijgt u bij aanvang de routes overhandigd. 1. (voor stort en no finish) oversteek Dreef nabij Be Foir 2. oversteek NS-stotion noor Prinses Beatrixloon 3. oversteek W. de Zwijgerloan bij rotonde 4. oversteek Brederoloon bij J. Cotsloon erkende VERKEERSSCHOOL OOK VOOR JOU HET ADRES VOOR SUCCES! Opleiding voor alle rijbewijzen Iedere maandagavond bromfiets motortheone Iedere dinsdagavond personen- vrachtautotheorie Oranjelaan 2 2741 ER Waddinxveen Telefoon: (0182) 61 33 40 Fax (0182) 64 05 22 Mobiel 06-51 566 286 Het comité "Woddinxveen wandelt" roept eenieder wederom op tijdens de wandelavondvierdaagse zo min mogelijk met de outo noor het Be Fair-terrein te komen in verband met de beperkte parkeergelegenheid. Het parkeerterrein bij de V.V. Be Fair zal worden afgesloten teneinde de veiligheid van de lopers bij start en finish zoveel mogelijk te waarborgen. ^2. Verkeers Veiligheids Organisatie Routebeschrijving le avond 12 juni EHBO aanwezig op het Be Fair terrein en langs de route. Start tussen 18:00 en 18:30 uur. Finish tussen 19:00 en 20:30 uur. De deelnemers dienen zich te houden oon de verkeersregels en mededelingen von Politie en Organisatie dient men direct op te volgen. U krijgt onderweg een versnapering en controle, houd hierbij uw stempelkaart gereed. Kijk na de finish of u misschien een prijs gewonnen heeft bij de verloting in de kantine. es/

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 7