w “Hamwijck te Boskoop" www.depater.nl Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl - Wz I Vraagprijs 397.500,-- k.k. Vraagprijs 899.000,- k.k. Vraagprijs 795.000,- k.k. Vraagprijs 419.000,- k.k. Vraagprijs 417.000,- k.k. Vraagprijs 895.000,- k.k. Vraagprijs 795.000,- k.k. Vraagprijs 389.000,- k.k. Vraagprijs 469.000,- k.k. Vraagprijs 350.000,- k.k. Vraagprijs 395.000,- k.k. Vraagprijs 1.045.000,- k.k. Vraagprijs 387.500,- k.k. Vraagprijs 419.000,- k.k. Vraagprijs 479.000,- k.k. ir de pater makelaardij Zuidkade 174 Waddinxveen H. Heijermanslaan 16 Waddinxveen Dorpstraat 164 Waddinxveen Thorbeckehoeve 26 Waddinxveen Alpherwetering 4 Waddinxveen Noordeinde 213b Boskoop Middelburgseweg 85 Boskoop Kalverdans 1 Boskoop Emmakade 7 Boskoop Ernst Casimirlaan 30 Waddinxveen 3 Dorpstraat 91 Waddinxveen Castor 22 Waddinxveen Boekweitakker 41 Waddinxveen Passage 49 Waddinxveen Gerstakker 32 Waddinxveen Voorweg 56 Hazerswoude-dorp Op fraaie lokatie gelegen vrijstaande bungalow met garage en onder architectuur aangelegde achtertuin met onderheid terras. Indeling: entree met vide. Toilet met fontein. Dichte keu ken, groot ca. 2,31 x 3,68 m. L-vormige woon kamer, groot ca. 43 m2, voorzien van open haard en deur naar achtertuin. Slaapkamer, groot ca. 4,12 x 3,68 m., voorzien van vaste kastenwand. Badkamer en suite ingericht met hoekbad, separate douche en wastafelmeubel. Garage, groot ca. 7,05 x 3,08 m., voorzien van elektrische roldeur, r Verdieping: overloop. Toilet. Slaapkamer voorzien van dakkapel. 2 (twee) ruimten zijn thans in gebruik als berging. Deze ruimten zijn eventueel geschikt te maken voor slaapkamers, toiletruimte met wastafel en eventueel douche. Bijzonderheden: inhoud ca. 450 m3. Bouwperiode 1960-1970. Perceel- oppervlakte ca. 541 m2. De woning is voorzien van een vrij uitzicht, dubbel glas, gevelisolatie en alarminstallatie. Oplevering in overleg (plan ning tussen 1 oktober 2001 en 1 februari 2002). Recentelijk verbouwde, sfeervolle eengezins woning met een riante achtertuin op het zuid westen. Indeling: hal, toilet, trapkast. Woon kamer (type doorzon), opp. ca. 25 m2, afgewerkt met sierpleisterwanden en stucplafond. Luxe afgewerkte keuken met moderne inrichting compleet met inbouwapparatuur. 1° Verdieping: vaste trap, overloop. 2 (twee) riante slaapka mers (voorheen 3 (drie). Modern afgewerkte badkamer is ingericht met douche en wastafel. 2’ Verdieping: vaste trap. Overloop met opstel- plaats voor C.V.-ketel, badgeiser, wasmachine en droger. Open zolder met 2 (twee) nieuwe dubbel beglaasde dakkapellen. Bijzonderheden: de achtertuin met stenen ber ging is gesitueerd op het zuidwesten. De gevel- kozijnen zijn grotendeels vernieuwd en uitge voerd in hardhout. De woning is grotendeels voorzien van dubbel glas. De zolder is nageïso leerd en afgewerkt met gipsplaten. Aanvaarding in overleg. Tevens is de garagebox aan de Tollenslaan 38 te koop. Deze is voorzien van elektra. Echter wanneer de garage wordt ver kocht zonder het woonhuis, vervalt de elektra aansluiting. Vraagprijs garagebox 35.000,- k.k. Zoekt u een plek om te wonen in de rust van het polder- en waterlandschap, maar met alle voorzieningen binnen handbereik, dan hebben wij wat u zoekt: in de uitbreidingswijk "Hamwijck te Boskoop" bouwt Bouw- en aannemingsbedrijf L. van Leeuwen B.V. 5 (vijf) seniorenwoningen. De woningen gelegen aan de ''Hamwijck" worden medio 4” kwartaal 2002 opgeleverd. De nieuwe bewoners betrekken dan een traditioneel gebouwd en sfeervol woonhuis met vanuit de woonkamer een uniek uitzicht op een brede waterpartij en boomkwekerijen. De begane grond biedt een ruime entree met een toilet, een badkamer, een L-vormige woonkamer (oppervlakte circa 40 m2), een grote slaapkamer, een dichte keuken en een berging. Op de eerste verdieping vindt u een vide c.q. werkruimte, een bergruimte en een ruime slaapkamer. De woningen hebben een verblijfsvloeroppervlakte van circa 160 m2 en een inhoud van circa 470 m2. De hoekwoningen hebben een grote garage, oppervlakte circa 37 m2. Ten behoeve van het gemeenschappelijke eigendom, zoals de onderheide weg. riolering en water, wordt een Vereniging van Eigenaars opgericht. Koop-/aanneemsom vanaf f 945.000,- v.o.n. Uitgebreide informatie is vanaf donderdag 17 mei 2001 verkrijgbaar op het kantoor van De Pater Makelaardij aan de Zijde 6 te Boskoop. In een rustige en kindvriendelijke omgeving gesitueerde eengezinswoning met 5 (vijf) slaap kamers. Deze in 1983 gebouwde eengezinswo ning is gebouwd op 117 m2 en heeft een inhoud van ca. 300 m3. Indeling: entree, toilet met fon tein. Tuingerichte woonkamer met kast en deur naar de tuin. Open keuken met moderne in U- vorm opgestelde inrichting (1996) compleet met inbouwapparatuur. 1’ Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers. Modern betegelde badka mer met douche, wastafel en aansluiting was machine. 2’ Verdieping: bereikbaar met een vaste trap. Voorzolder met opstelplaats voor C.V.-combiketel. 2 (twee) kamers, waarvan 1 (één) met dakkapel en 1 (één) met een Velux dakraam. Bijzonderheden: de achtertuin met stenen berging is gesitueerd op het zuidoosten. Oplevering in overleg (planning juni 2001). Fraai aan brede sloot gesitueerde eengezins woning met uitzicht over kwekerijen. Indeling: uitgebouwde entree, meterkast. Woonkamer ca. 8.00 x ged. 4.75/ged. 3.74 m. met laminaat- vioer, trapkast en houtkachel. Open keuken met nette, in L-vorm opgestelde eiken keukeninrich- ting voorzien van combi-magnetron/grill/bak- oven, gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en close-in boiler (bouwjaar keuken ca. 1995/ 1996). Schuur/bijkeuken met bergzolder. Portaal met toilet en trapopgang naar 1’ verdie ping. 1’ Verdieping: overloop. Twee ruime slaapkamers, resp. groot ca. 4.75 x ged. 3.00m./ged.4.10 m. en ca. 4.40 x 2.72 m. Bad kamer (licht betegeld), ingericht met wastafel, 2e toilet en douche. 2’ Verdieping: voorzolder met Vaillant combiketel (bouwjaar ca. 1997) en mechanische afzuig-unit. Slaapkamer ca. 2.72 x 4.00 m. met hardhouten dakkapel met dub bele beglazing. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1981. Inhoud ca. 300 m3. Grondopp. ca. 109 m2. Dak- en geveli solatie. Grotendeels dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Woonappartement in 2 (twee) woonlagen met groot balkon op het zuiden. Indeling: 1e Verdieping: overloop. Woonkamer, opp. circa 35 m2 en een studeervertrek. Toilet met fontein. Dichte keuken met eenvoudige inrichting. Vanuit de keuken is het balkon, oppervlakte circa 85 m2, met balkonkasten bereikbaar en een trap naar de achteruitgang. 2e Verdieping: overloop. 4 (vier) slaapkamers. Badkamer met ligbad en wastafel. Vliering: bereikbaar door middel van een luik. Bijzonderheden: de woning wordt voorzien van nieuwe aansluitingen en meters voor gas, water en elektra. De woning wordt tevens voorzien van een nieuwe gasgestookte C.V.-combiketel. Inhoud ca. 350 m3. Woonoppervlakte ca. 120 m2. Oplevering in overleg (planning ca. augus tus 2001). Riant sfeervol woonhuis met vrij uitzicht aan voor- en achterzijde, gelegen aan de rivier "De Gouwe". Indeling: entree/hal. Werkkamer met uitzicht op "De Gouwe", oppervlakte ca. 8,3 m2. Riante sfeervolle woonkamer met niveauver schil, oppervlakte ca. 57 m2. De zonnige woon kamer is voorzien van een plavuizenvloer. Ruime woonkeuken, oppervlakte ca. 20 m2, voorzien van een nette inrichting met inbouw apparatuur en een plavuizenvloer. Vanuit de keuken heeft men een fraai uitzicht op de St. Victorkerk. Modern betegeld toilet met fontein. Modern tot het plafond betegelde badkamer, voorzien van douche en wastafel. 1" Verdieping: ruime overloop met mogelijkheid voor een stu- deerhoek. 4 (vier) slaapkamers, respectievelijk groot ca. 20 m2, ca. 7,5 m2, ca. 9,5 m2, en ca. 17 m2. Bijzonderheden: Inhoud ca. 650 m2. Perceeloppervlakte 260 m2. Bouwjaar ca. 1840. De woning is voorzien van centrale verwarming. In de op het westen gelegen achtertuin bevindt zich de onderheide houten schuur. Deze woning heeft nog veel karakteristieke kenmer ken. Oplevering in overleg. Schitterend gesitueerde semi-bungalow met garage/berging, omgeven door waterpartijen en een uitgestrekt polderlandschap. Deze semi- bungalow is gebouwd in ca. 1961 op ca. 430 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 300 m3. Indeling: entree, toilet, kelderkast met groe- penkast. Woonkamer met voormalige stook plaats. Slaapkamer (d.m.v. kleine ingreep bij woonkamer te betrekken). Vanuit de woonka mer een prachtig vergezicht over polderland schap. Keuken met eenvoudige inrichting. Modern afgewerkte douchecel, ingericht met douche en wastafel. Grote betegelde bijkeuken met C.V.-combiketel en opstelplaats wasappa- ratuur. 1" Verdieping: overloop. 2 (twee) slaap kamers, voorzien van bergruimten achter de knieschotten, kleine vliering. Bijzonderheden: ruime gemetselde garage/berging.Omgeven door tuin, water en polderlandschap. Grotendeels hardhouten kozijnen en dubbel glas. Het perceel heeft geen brug, waardoor het perceel dus niet bereikbaar is. Koper dient zelf voor een brug zorg te dragen. Aanvaarding in overleg. Ruim opgezet hoekhuis, gesitueerd aan de rand van een fraaie en kindvriendelijke woon omgeving met een royale onder architectuur aangelegde tuin op het zuiden. Indeling: uitge bouwde entree, garderobe, L-vormige woonka mer (tuingericht) van ca. 31 m2 met lichte pta- vuizenvloer met vloerverwarming en open haard. Open keuken met fraaie en luxe ver nieuwde inrichting.compleet met inbouwappara tuur. Portaal met kast, vernieuwd toilet (modern betegeld) met fontein. 1" Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, waarvan de ouderslaap- kamer met dakkapel en dubbel glas, vernieuw de badkamer, ingericht met bad, wastafel en 2" toilet (modern betegeld). 2’ Verdieping: riante voorzolder met vaste kastruimte, aansluiting voor diverse apparatuur en vernieuwde C.V.- combiketel, zolderkamer met dakraam, wastafel en vaste kasten. Bijzonderheden: aangebouw de berging is ook binnendoor te bereiken. Bouwjaar 1979. Oppervlakte ca. 215 m2. Platte daken recent vernieuwd. Fraai nabij vijver gesitueerd modern afgewerkte riante woning met carport en berging. Deze gunstig gesitueerde eengezinswoning is in 1981 gebouwd op ca. 130 m2 eigen grond en de inhoud van de woning is ca. 345 m3. Thans zijn er ontgravingen in de woonwijk m.b.t. bodem verontreiniging. Er is geen bodemverontreini ging bij Alpherwetering 4, sanering loopt op zijn einde. Indeling: entree, hal, ruimte t.b.v. garde robe, betegeld toilet. Riante tuingerichte woon kamer met laminaatvloer. Open keuken met moderne, luxe inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur (bouwjaar 1997). 1" Verdie ping: overloop, 3 (drie) riante slaapkamers, waarvan 1 (één) met vaste kast. Licht betegel de ruime badkamer met wastafel, douche en tweede toilet. 2‘ Verdieping: vaste trap, open zolder met Velux raam en de mogelijkheid voor meerdere kamers. 3e Verdieping: bergzolder. Bijzonderheden: de vrije achtertuin is afgewerkt met een sierbestrating. De woning is geïsoleerd. Carport is aan de achterzijde gesitueerd. Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand te bereiken. Aanvaarding in overleg (planning ca. 2" kwartaal 2001). Indeling: entree, toilet met fontein. Woonkamer, wanden deels schoonmetselwerk, deels spach- telputz, plav.vloer en dubbele deuren naar onderheid terras. De woonkamer is groot ca. 40 m2, maar is zeer makkelijk uit te breiden tot 63 m2. Open keuken met een lichte, L-vor mige inrichting compleet met vaatwasser, mag netron, oven, afzuigkap en koelkast. Slaapkamer met vaste wastafel en badkamer en suite, ingericht met toilet en douche. Garage met krachtstroom, wastafel en a.w.. Tevens toe gang tot bergzolder van de garage. 1" Verdieping: overloop. Slaapkamer 1 20 m2 met vaste wastafel. Slaapkamer 2 8 m2 met entresol. Slaapkamer 3 8 m2. Kleine hobbyka- mer 4 m2. Badkamer, ingericht met 3e toilet, ligbad, dubbele wastafel en Velux dakraam. Bijzonderheden: deze woning is uitermate geschikt voor o.a. een werkruimte aan huis, uit te breiden tot ca. 45 m2 en voor mindervalide mensen. Inhoud 550 m3. Grondopp. 461 m2. Bouwjaar 1992. Dak-, gevel- en vloerisolatie en dubbel glas. Alarminstallatie. De wanden in deze woning zijn grotendeels gestucadoord. Aanvaarding in overleg. Zeer goed onderhouden eengezinswoning gelegen in de jonge woonwijk "De Zuidplas" met aan de voorzijde een vrij uitzicht over een groenstrook. Indeling: entree met garderobe- hoek en trapkast. Woonkamer met een lichte plav.vloer, wandafwerking spachtelputz. De woonkamer is groot ca. gedeeltelijk 3,75 x 8,00 m. Semi open keuken met lichte inrichting. Vanuit de keuken is de op het noordwesten gelegen achtertuin bereikbaar voorzien van een stenen schuur. Portaal met trapopgang naar de 1" verdieping. Toilet met fontein (licht betegeld). 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3 (drie)), resp. groot 5,20 x 4,25 m. en 3,40 x 3,00 m.. Badkamer ingericht met dou che, toilet, wastafel en de mogelijkheid voor een ligbad. 2" Verdieping: riante open zolder met bergruimte achter knieschotten. Op de zolder staat opgesteld de C.V.-combiketel en een mechanische afzuiger. De zolder biedt de mogelijkheid voor het creëren van een extra slaapkamer. Bijzonderheden: De woning is v.v.' hardhouten kozijnen met ged. dubbel glas. Bouwjaar 1992. Dak- en gevelisolatie. Inhoud 320 m3. Perceeloppervlakte 130 m2. Oplevering in overleg (planning eind augustus 2001). Fraai in het buitengebied gesitueerde halfvrij- staande woning op circa 430 m2 eigen grond. Indeling: entree. Woonkamer met vrij uitzicht aan de voorzijde over boomkwekerijen. De woonkamer is groot circa 7,30 m. x 4,20/2,90 m. Dichte keuken circa 3,20 x 2,45 m. Bijkeuken en toilet. De bijkeuken is groot circa 3,70 x 2,30 m. en hier staat tevens de HR C.V.-combiketel (1995) opgesteld. 1’ Verdieping: overloop met vaste wastafel en kastruimte. 3 (drie) slaapka mers, resp. groot circa 3,80 m. x 2,80 m., 3,00 m. x 2,65 m. en 2,80 m. x 3,40 m.. Badkamer met douche, tweede toilet en wastafel. 2‘ Verdieping: bergvliering. Bijzonderheden: bouwjaar circa 1930. Grotendeels dubbele beglazing. Hardhouten kozijnen. Schilderwerk uitgevoerd in 2000. Aanvaarding in overleg. Schitterend nabij oude dorpskern gesitueerd recent gebouwd herenhuis met inpandige gara ge. De westelijk gelegen achtertuin is gesitu eerd aan een brede sloot en vanuit de woonka mer en tuin heeft u een prachtig vergezicht over het polderlandschap. Indeling: entree, gara ge/berging (binnendoor bereikbaar), ingedeeld met aparte ruimte voor c.v. en wasmachine. Fraai afgewerkte toilet. Riante Z-vormige woon kamer ca. 65 m2 met frans eiken vloer en schuif pui naar vrij gelegen achtertuin met schitterend vergezicht. Woonkeuken is gesitueerd aan de voorzijde met moderne inrichting, compleet met inbouwapparatuur. 1“ verdieping: overloop, 4 riante slaapkamers met veel bergruimte achter de knieschotten. Eén slaapkamer is voorzien van een Frans balkon en eén slaapkamer is 'voorzien van een wasmachine aansluiting. Luxe afgewerkte en ingerichte badkamer met ligbad, separate douche, wastafelmeubel en 2" toilet. 2’ verdieping: kleine bergvliering. Bijzonderheden: de woning is opgeleverd in november 1998. Inhoud ca. 525 m3. De woning is voorzien van dubbel glas en dak-, gevel- en vloerisolatie. Twee parkeerplaatsen op eigen terrein. Gelegen nabij winkels en het openbaar vervoer. Oplevering in overleg. In rustige woonstraat gesitueerde eengezins woning op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: entree. Toilet. Kelderkast met opstelplaats van de meterkast. Doorzonwoonkamer met open keuken, voor zien van een lichte in L-vorm opgestelde inrich ting met gaskookplaat, oven, afzuigkap en koel- /vrieskast. 1" Verdieping: overloop met vaste kast. 3 (drie) Slaapkamers waarvan 1 (één) voorzien is van vaste kasten. In een slaapka mer staat de C.V.-combiketel (Nefit HR, ca. 1996) opgesteld. Eenvoudige douchecel met granitovloer en wastafel. 2" Verdieping: open zolder met diverse bergruimten achter de knie schotten en 2 (twee) Velux dakramen. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1962. Inhoud ca. 300 m3. Grondoppervlakte ca. 167 m2. Tuin op het westen voorzien van een stenen berging. Zonnescherm aan de achterzijde over de gehe le breedte van de woning. Gehele woning is v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas, m.u.v. de 2 (twee) Velux dakramen op zolder. Aanvaarding in overleg (kan spoedig). Zeer fraai afgewerkte en speels ingedeelde eengezinswoning gelegen in de jonge woonwijk "Zuidplas 90". Indeling: entree en meterkast. L- vormige woonkamer met teracotta plavuizen vloer en vloerverwarming. Vide. Licht betegelde badkamer ingericht met douche, toilet en aan sluiting voor wasmachine. Royale woonkeuken met luxe inrichting voorzien van combimagne tron, RVS afzuigschouw, koelkast, vriezer, vaat wasser, keramische kookplaat en granieten aanrechtblad. Vanuit de keuken is de op het noord-oosten gelegen achtertuin met stenen berging bereikbaar. 1’ Verdieping: overloop. 2 (Twee) slaapkamers, beiden voorzien van deur naar dakterras. Stookruimte met Vaillant C.V.- combiketel en mechanische afzuigunit. Toilet met eventueel mogelijkheid voor douche. Bijzonderheden: bouwjaar 1996. Grond-opper- vlakte ca. 132 m2. De woning is voorzien van dak-, gevel-, en vloerisolatie en dubbel glas. Op de begane grond van deze woning is er de mogelijkheid een slaapkamer te creëren. Oplevering in overleg (planning mei/juni 2001). Schitterend aan waterpartij gesitueerde hoek woning (zogenaamde hoge woning) met vrij staande stenen garage in de achtertuin. Deze 4 (vier) bouwlagen tellende woning (1985) ligt in wijk "Zuidplas '80", na,bij scholen en winkels. Indeling: entree, hal, meterkast, toilet met fon tein, kitchenette. Tuingerichte woonkamer ca. 30 m2 met deur naar op het zuidwesten gelegen achtertuin met garage. 1’ Verdieping: vaste trap. Royale woonkeuken met lichte inrichting. Een t.v.-kamer ca. 23 m2 met balkon. 2‘ Verdieping: vaste trap, overloop. 3 (drie) slaap kamers. Badkamer met douche, tweede toilet en wastafel. 3" Verdieping: open vaste trap. Voorzolder met aansluiting voor de wasmachi ne en een HR C.V.-combiketel (1996). Een afgewerkte zolderkamer met Velux dakraam. Bijzonderheden: met behulp van kleine aanpas singen is deze woning eenvoudig en snel te verbouwen tot een woning met praktijkruimte op de begane grond. Een gunstige ligging met aan de voorzijde water en aan de achterzijde vrijwel de gehele dag zonnig gesitueerd. Grondopper vlakte ca. 166 m2. Inhoud ca. 390 m3. Aanvaarding in overleg (planning zomer 2001). Vraagprijs 539.000,- k.k. 1'

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 16