Hunkeren naar rustige Verwarring over indienen bezwaarschrift waardebepaling FAW Zonwering straalt vertrouwen en Tuinmeubel Hielema plek om te onthaasten Buitenleven naar binnen halen deskundigheid uit ED REUSKEN ZSILCO WW c 12 maanden uw DE NIEUWE COLLECTIE HOUTEN VOUW- GORDIJNEN EN PANEEL- GORDIJNEN IS BINNEN JONGENEEL St. Victorstraat 54 W’veen (0182) 61 68 78 Uw specialist op het gebied van woninginrichting Specialist in het restaureren van grootmoeders stoeltje. Stylingtips Waddinxveen Nu ook voor al uw stoffeermaterialen! BEMS Buitenklimaat maakt materialen vaak doorleefden Meubilair Boskoop Gouda Meubelstoffeerder!) Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen /TT'-: -- VRIJBLIJVENDE PRIJSOPGAVE Alle huiseigenaren hebben een WOZ/OZB-formulier ontvangen. (Foto: Lex Fioole) Erik en Sharon in de toonzaal van FAW Zonwering. Foto: Walter Planije l EUROPAIUIN Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur Vrijdagavond Zaterdag we altijd zo snel mogelijk te leveren. Wat betreft de mate rialen zijn we natuurlijk afhan- Belastingen. Het team is telefonisch be reikbaar van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur op telefoonnummer 219581. „Ondanks de vele reacties doen wij ons uiterste best mensen zo snel mogelijk te woord te staan. Om onnodig lange wachttijden te voor komen verzoeken wij hen de taxatiever- slagen zoveel mogelijk schriftelijk op te vragen. Wanneer mensen persoonlijk langs wil len komen dan kunnen zij van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 13.00 uur terecht op het gemeentehuis”, aldus het team Belastingen van de gemeente Boskoop. Ook voor het bekleden van al uw meubelen, caravan- en bootkussens Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Monumentale platen of potten met een grote af meting komen tot hun recht in een lege, lichte ruimte. Een opvallend speels effect geven grote potten of verrijdbare bakken met een in ver houding kleine of lage plant. De plant wordt onderdeel van het interi eur als hij bewust wordt gebruikt als ruimteverde- ler of scheidingswand. Een platte, grote schaal met waterplanten kan al snel het rustgevende ef fect van een kleine bin- nenvijver teweeg bren gen. Vijverspecialisten denken graag mee over Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 Telefoon: 06 20 74 93 06 (0182) 61 61 31 WONING PROJEKTSTOFFERING Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 van Huiseigenaren werden al tot volle tevredenheid uitge voerd, evenals projecten voor grote bedrijven, tot zelfs in België.Toen Eric Humme, met een jarenlange ervaring op zak, in 1996 besloot voor zichzelf te beginnen, had hij waarschijnlijk zelf niet ver wacht dat zijn nieuwe bedrijf in zo korte tijd zo stormach tig zou groeien. Sharon: „Als je service goed is, te vertrou wen bent en altijd kwaliteit levert, gaat dat van mond tot mond. Daraan zullen we dan ook nooit concessies doen. En als er dan al eens iets mis is, of de klant blijkt niet hele maal tevreden, dan zijn we de eerste om de zaak recht te Op woensdag 28 maart heeft de ge meente de nieuwe WOZ-beschikkingen en de aanslagen onroerende-zaakbelas- tingen (OZB) verzonden. De WOZ-be- schikking is vastgesteld op basis van re gels in de Wet Waardering Onroerende Zaken (Wet WOZ). Op de WOZ-be- schikking wordt de waarde aangegeven, die wordt vastgesteld naar het prijspeil van I januari 1999. De aanslagen onroe- rende-zaakbelastingen zijn berekend op basis van de in de WOZ-beschikking be paalde waarde. Bij zowel de beschikkingen als de aansla gen is een bijsluiter met informatie ge voegd. Mocht u echter meer inlichtingen willen, dan kunt u terecht bij het team BOSKOOP - Bij de gemeente Boskoop zijn de afgelopen weken diverse tele foontjes binnengekomen van inwoners voor wie niet duidelijk was hoe zij be zwaar kunnen aantekenen tegen de waarde van hun huizen, zoals die door de gemeente is bepaald. Het is mogelijk bezwaar in te dienen te gen de waarde, alleen moet deze gericht zijn tegen de WOZ-beschikking. Alle in woners hebben twee enveloppen ontvan gen: één met de WOZ-beschikking en één met de aanslag onroerende-zaakbe- lasting. In de bijsluiter bij de WOZ-be schikking kunnen zij meer informatie te rugvinden over het indienen van een bezwaarschrift tegen de waarde. MNGtStOTfN Bl/ Uitschuifbare tafel met losse bladelementen van euro pees eiken en Ostandaard afgewerkt met olie, die de tafel een naturel uiterlijk geeft. Door middel van een speciale constructie kan hij groter of kleiner gemaakt worden en biedt hij plaats aan 4, 6 of 8 personen. Meer informatie: Versmissen ID, telefoon 0499-399867 contactpersoon: Ed dy Versmissen/Carola van Boort. GORDIJNEN Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) Het buitenleven binnen halen gaat verder dan de toepassing van alleen natuurlijke materia len. Ook de dessins van bekledingsstoffen en behang hebben een link met de natuur.Terug van weg geweest is het bloemenbehang, uiter aard in vele nieuwe variaties. Maar ook bam boe-, croco-, slangen- en dierenprints doen het goed, samen met kunstleer, wol en koeien huiden voor op de grond. Dat daglicht een positief effect heeft op ons humeur, weten ook de hedendaagse trendset ters. Het streven is naar natuurlijk licht.Wit licht dat het meest wegheeft van daglicht. Niet kil en afstandelijk, maar zacht en indirect. Roy ale meubelen en grote lege wanden mogen best gecombineerd worden met een decora tieve armatuur in de vorm van een plant, steen, vlinder, vogel of ander dier. Daar zijn er nog lampen die afhanke lijk van de stemming van kleur kunnen verande ren. of natuursteen dat zowel bin nen als buiten toepasbaar is. Maar ook door en door ge kleurde tegels die door hun slij tage alleen maar een warmer en echter uiterlijk krijgen. Gro te tegels of omgekeerde stoeptegels (waardoor de voegen miniem worden) zijn ook uitermate geschikt als overgangsvloer van binnen naar buiten. Ruimtes die zich hiervoor goed lenen zijn de keuken, de zitka mer waarin een buitensfeer ge wenst is en uiteraard de s^rre of tuinkamer. In dit ontwerp van Gerard van den Berg is gebruik ge maakt van natuurlijke materialen. De tafel Palang van massief teak wordt gecombineerd met eetstoelen Santa! van pitriet met poten van glanzend, roestvrij staal. Meer informatie: Eurotan, telefoon 055-5394840. REGIO - Bedrijven in zonwe ring. Ze zijn er genoeg. Maar vaak verdwijnen ze enkele ja- ren na oprichting als sneeuw voor de zon. FAW Zonwering uit Hazerswoude-Dorp is een blijvertje. Eric Humme en Sharon Hofstede zijn de drij vende krachten uit het bedrijf dat sinds I996 bestaat en in die relatief korte tijd naam heeft gemaakt.Drie jaar gele den werd besloten te verkas sen naar een modern pand op het International Trade Cent re. Aan de Duitslandlaan 6 is een showroom ingericht, waar de potentiële klant een keus kan maken en zich kan laten adviseren. De mogelijk heden lijken onuitputtelijk. Voor letterlijk alles op het ge- trekken. Bovendien proberen bied van zonwering - en hor- systemen - kan men bij FAW terecht.Van rolluiken en mar kiezen voor buiten tot simpe le zonwering voor binnen. Service is een belangrijk wa pen van FAW Zonwering. Daar kan geen concurrent te genop. Sharon Hofstede: „We gaan zelf bij de klant opme ten. Het is altijd prettig als we op de hoogte zijn van de situ atie ter plekke. Het meeste is mogelijk, maar als bepaalde wensen om technische rede nen niet kunnen worden ver vuld dragen we altijd een al ternatief aan. Het opmeten en de offerte zijn geheel vrijblij vend. Onze eigen montage- dienst zorgt vervolgens voor een vakkundige bevestiging. Als de klant dat wil natuurlijk. Alles kan geregeld worden. Van meting tot montage ne men we dus desgewenst voor eigen rekening. En dat daar een deskundig advies aan vooraf gaat spreekt vanzelf.” FAW Zonwering gaat geen klus uit de weg. Diverse op drachten voor Verenigingen teraard meteen op in. We blij ven altijd up-to-date.” Overigens, bij FAW kan men ook heel goed terecht voor de zonwering voor schuifpui en en grote raampartijen. De collectie paneelgordijnen is de moeite van het bekijken waard. De showroom van FAW Zon wering is op donderdag open van 09.30 uur tot 17.00 uur, op vrijdag van 10.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur.Voor degene die deze tijdstippen slecht uit komt geldt dat via telefoon nummer 231890 altijd een af spraak kan worden gemaakt. FAW Zonwering heeft zon wering en horsystemen voor elk budget. Een deskundig ad vies wordt met veel geduld gegeven. En de koffie staat ook altijd klaar. Rijneveld 86 7<j7 fcilrfz>p loordoorf Achterwillenseweg 31 f lob NS-,te! k,r> Gojdo Gwwolks Bredeweg 26a Moerkapelle Meubilair heeft veelal de uitstr aling van chique en degelijk tuinmeubilair. Stoelen hebben bijvoorbeeld een strak alumini um onderstel met een gevloch ten of grof geweven zitting van leer of touw. Woonaccessoires doen helemaal mee met deze trend. Opvallende elementen zijn vazen omwikkeld met touw, grove houten tafels die ook buiten niet zouden mis staan en robuuste meubels van gevlochten touw met een lich te linnen bekleding. In het interieur beleeft de ka merplant een comeback: grote planten met duidelijk gevormde bladeren zoals de hosta, vinger- plant, Vriesea (vlammend zwaard) sanseveria en Musa (bananenplant). Zonder in de verste verten te refereren aan een geitenwollen-sokkensfeer staat de toepassing van natuur lijke materialen garant voor een gevoel van rust en heil zaamheid als tegenhanger van ons drukke bestaan. Het scala aan naturelkleuren dat de natuurlijke materialen voort brengen, wordt ver nieuwd door frisse accentkleu- ren als knalgroen, blauw en geel. Ook kunnen enkele meu belstukken van moderne mate rialen als glas en kunststof in een heldere kleur voor afwisse ling zorgen.Voorbeelden zijn de bijzettafels met een poot in de vorm van een parasolvoet en een gestileerde platte bloem vorm als tafelblad. In de collectie van Double You Meubelcollectie is voor fau teuil Granny ook gekozen voor een afwerking met natuurlij ke materialen; armleuningen en pootjes van naturelkleurig teakhout. Als stoffering werd gekozen voor een raffia look. Meer informatie: Double You, telefoon 076-5728000. In de zeventiende eeuw was het al hip, en nu is het dat weer: de vertaling van het interieur naar buiten en binnen buitenkamers creëren. Het idee wijkt misschien niet veel af, de uitvoering ervan is anno 2001 wel totaal anders. Vandaag de dag snakken veel mensen naar een rustige na- tuurplek om even te onthaas ten in hun drukke bestaan. Pa tios en dakterrassen veranderen in buitenkamers waar de rustzoekers tussen de bedrijven door even op adem komen. Maar je hoeft geen buitenmens te zijn om binnen een natuurlij ke rust te scheppen. De huidige interieurs vragen om eenvoud en eerlijkheid, een vereiste in een jachtig bestaan waarin de mens zoekt naar wortels en behoefte heeft aan oude nor men en waarden. Nieuw is het gebruik van materialen die zowel binnen als buiten lang durig mee gaan. Of door het buitenklimaat zelfs mooier en doorleefden worden. Teak is zo’n houtsoort die door buitenverblijf een prachtige grijstint krijgt. In trek zijn vloeren van geolied teak in de serre overlopend naar teak buiten op het terras planten die er mooi uitzien en het binnen in een relatief klein wateroppervlak goed doen. Grote kiezelstenen als bodembedekker geven een transparante, glazen schaal meteen een stoere uitstraling. Een natuurstenen of houten bak zorgt eerder voor een besloten, verstilde sfeer met eveneens een krachtige uitstraling. Geheel nieuw voor binnen is het gebruik van bepaalde bloembollen krokussen, hyacinten, tulpen en blauwe druifjes (vragen aan een spe cialist) die zicht prachtig laten decoreren in glazen vazen of bakken met verschillende soorten schelpen als bodembedekking. Een minivijver in de tuin of op het balkon is snel gerealiseerd met een houten kuip, of half wijn vat. Zo’n kuip leent zich uitstekend als drager voor bijvoorbeeld kleine waterlelies. kelijk van de leveranciers, maar als het bestelde eenmaal bij ons binnen is handelen we de opdracht vlot af. En na tuurlijk geven we garantie op alles wat we leveren. Met be trekking tot horren adviseer ik de mensen overigens tijdig tot het geven van een op dracht over te gaan. Hoe ver der we in het seizoen komen hoe langer de levertijden worden.” Bijzonder groot is ook de collectie binnenzonwering. Ui teraard zijn alle topmerken vertegenwoordigd. Sharon Hofstede: „De keus op dit ge bied is ontzettend groot. We hebben de nieuwe collectie binnen, van ondermeer Luxa flex, Hamstra en Unilux. De veranderingen op dit gebied zijn groot. Steeds komt er iets nieuws en daar haken we ui- J-

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 19