goedkeuring na kritiek Feest in Zevenhuizen 1 Presentatie beleidsplan: „De zenuwen kwamen maar niet” BtI Schoolproject De Regenboog Man schiet politie te hulp bij aanhouding Colofon COLOFON Coenecoop College examen Management Z MEDISCHE DIENSTEN Zwembad OZB-tarief f KERKDIENSTEN k y A 1 i 9 8 11 !1 PAGINA 11 WOENSDAG 6 JUNI 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN MID- St- ZONDAG I0 JUNI termeer Groens- Groens- geen avonddienst De Morgenster, Sterrenlaan 09.30 uur ds. RVermaat, Sche- veningen 17.00 uur ds. J. de Jong Sectie ’De Rank’, confessio- neel-hervormde gemeenschap, Coenecoopcollege 10.00 uur ds. A. de Reuver, Bo skoop 18.30 uur ds. C. Bregman, Zoe- Red actie Sanne van der Kolk E-mail: s.vanderkolk@rijnen- gouwe.nl Ontmoetingskerk, voorde zaterdag 9 juni 19.00 uur mul ticulturele viering ivm. Kleur rijk Festival zondag I0 juni II.I5 uur Eu charistieviering WADDINXVEEN -Vooruitlopend op het Kleurrijk Festival, dat zaterdag 9 juni in Wad- dinxveen gehouden wordt, is de rooms-katho- lieke basisschool De Regenboog de afgelopen weken actief bezig geweest met het project Sa men zorgen voor de wereld van vandaag en morgen.Tijdens dit project kwamen veel aspec ten van het leven in de ontwikkelingslanden aan bod. Alle groepen I t/m 8 waren ieder op eigen wijze bij het project betrokken. De kleuters hebben nader kennisgemaakt met de derde-we- reld-winkel. In de groepen 3 t/m 5 stonden Fos ter Parents en het Lilianefonds centraal. In de groepen 6 en 7 sotnden kinderarbeid (Stichting Mensen in Nood) en Gered Gereedschap op het programma. Ethiopië vormde het belang rijkste onderwerp in groep 8. Op allerlei ma nieren is er door de kinderen gewerkt. Er zijn tekeningen, posters en muurkranten gemaakt. Kinderarbeid werd nagebootst door het maken van kralen. Het maken van muziekinstrumentjes en Organisatie dat ze zojuist hebben gemaakt. „Het was mak kelijker dan ik had verwacht", vond Christiaan. „Ik had heel veel geleerd en dat was deels onnodig. Er werden veel formules gegeven.” Geschiedenis vond Christiaan een stuk moeilijken „Dat was echt verschrikkelijk. Gelukkig zeggen de statistieken van het LAKS dat iedereen het een moeilijk examen vond. Mis schien dat ze er dan punten bijtellen.” Hij heeft al uitgerekend dat hij twee on voldoendes zal hebben. Voor geschiede nis en voor literatuur. „Maar dat mag, dus ik denk wel dat ik slaag." Christiaan heeft nu vakantie en kan zijn Deel 2 en slot over 14 dagen NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost 09.30 uur ds. J. de Jong 17.00 uur ds.A.W. van der Plas Kantoor Het kantoor aan de Kanaal straat in Waddinxveen is ge sloten. Het nieuwe adres is: Zijde 30,2771 EN Boskoop Telefoon: 0172-216654 Fax:0172-212168 OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.30 uur geen opgave 18.00 uur leesdienst JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespre king ROOMS-KATHOLIEKE KERK St.Victorkerk, Zuidkade 09.30 uur Eucharistieviering dinsdag 12 juni 19.00 uur Eu charistieviering GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage 09.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. E. Brink VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel.nr. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereik baar maandag t/m vrijdag 09.00-17.00 uur. GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, voorde 09.30 uur ds. P.A.C. Bongers Heilig Avondmaal 18.30 uur ds. P.A.C. Bongers H.A. Souburgh BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat 10.00 uur geen opgave ontvan gen Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe BV Alphen aan den Rijn Stichting Oud Zevenhui- zen-Moerkapelle Tekst: Drs.W. Paul Samenstelling:). Ooms Inlichtingen: Tel. 0180-632962 E-mail: ozm@planet.nl Internethttp://welco- me.to/OZM en speelgoed van kosteloos materiaal kostte ook de nodige inspanning. Het was van belang dat de leerlingen zelf bepaalde, vervelende er varingen opdeden. Het project werd levendig gemaakt door de verschillende gastsprekers, die in alle groepen een bezoek hebben gebracht. Een en ander werd verduidelijkt door foto’s, dia’s, video’s en ander aanschouwelijk materiaal. Maandag 21 mei werd het project afgesloten met een inloopavond voor ouders, leeringen en andere belangstellenden. Het was een drukte van jewelste. Er was dan ook van alles te zien en te beleven. In alle groepen waren werkstuk ken tentoongesteld. Verder waren er heuse schoenenpoetsers en krantenverkopers. Aan de inwendige mens was ook gedacht. Koffie, thee, limonade, lekkere hapjes.Van alles was er te koop. Enkele ouders van Marokkaanse leerlin gen hadden heerlijke koekjes gemaakt, waarvan er dan ook geen een overbleef. Al met al kun nen was het een succesvol project. Aanvraag visites Gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waar nemend huisarts alleen voor ren, ten einde de vlag daarop te zetten; doch dit wierd door den Burgemeester geweigerd, en daarmede was de zaak afge- loopen”. Dit was het verslag van Burgemeester Keijzer en geplaatst als ingezonden stuk in de Rotterdamsche Courant van 10 Dec. 1863. Een eerder ingezonden stuk over dit geval indezelfde krant van 30 nov. 1863 vermeldt dat hij wel heeft laten vlaggen. Er staat: „De Burgemeester werd op den 13 November verzocht de vlag van de kerktoren en van zijne woning te laten wapperen, zo als de ingezetenen toen reeds deden; dit werd door de bur gemeester geweigerd, de opge wonden menigte heeft hem echter daartoe gedrongen”. Bethelkerk, Bilderdijklaan 09.30 uur boord 17.00 uur ds.T. van ’t Veld, Ede oranjelint kocht en dat aan het publiek uitdeelde, en met ver- kistende hand eenaanzienlijke massa sterken drank liet uit tappen.Ten half 5 ure komt die bouwman in het regthuis en eischt den Burgemeester te spreken, die juist in gesprek was met eenige Heeren uit Amsterdam, Moerkapelle en Benthuizen. Hij vraagt waarom de Burgemeesr niet vlagt, waarop de Burgemeester te kennen gaf, dat door het be stuur bekend gemaakt was, dat de feestviering de daarop vol gende week zoude plaats heb ben. „Zoo”, zegt de bouwman: „Gij schijnheilige bonk! Indien gij niet dadelijk vlagt, dan zal men deze avond Uwe glazen inslaan”. Een der Amsterdamse heeren zeide daarop: Waarom behandelt gij zoo den Burge meester, hij behandelt u im mers vriendelijk”. Toen gaf de bouwman den Amsterdammer een stomp en de tweede heer een klap op de wang, dat diens hoed af en de heer tegen de kagchel viel; daarop is hij ver trokken, doch des avonds 8 ure zond hij naar den Burgemees ter om de sleutels van de to- zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. De Hoeksteen, Esdoornlaan 09.30 uur ds.A.W. van der Plas 18.30 uur ds. H. Schipaan- boord eventuele financiële tegenval lers niet op de burgers zouden afwentelen”, aldus Van Went (D66). Van der Roest (PCW): „Ik ben benieuwd hoe de OZB zich gaat ontwikkelen, er hangt inmiddels een aardige spanning omheen” Een ander onderwerp waarbij het begrip vertrouwen aan bod kwam was de late inlichting over het overschot op de jaar rekening. „Kunnen we daar niet eerder over worden inge licht?”, vroeg de PvdA zich af. Kopij dient uiterlijk op maan dagmiddag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing in de eerstvol gende editie. Inleveren van advertenties en kopij kan ook in de daarvoor bestemde bus in de fotografiewinkel ’Artis tic Art fotografie’ op het Ko ningin Wilhelminaplein 2. Voor kopij geldt dan een ui terlijke inleverdatum van maandag 12.00 uur, adverten ties moeten voor dinsdag 10.00 uur in de bus zitten om in aanmerking te komen voor de eerstvolgende editie. REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij- ds. H. Schipaan- zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade 10.00 uur ds. geen dienst had voorgesteld. Ik ben niet zenuwachtig klasgenoten jaloers maken. „Ik ga zo naar huis en lekker slapen. Ik was te laat begonnen met leren waardoor ik ook in de nachtelijke uurtjes ben doorgegaan. Dus eerst slapen, dan luieren en dan op vakantie naar Spanje." Ondertussen zitten Chris en Louis nog hun laatste spaarzame tijd in hun boe ken. Vanmiddag staat voor hen wiskunde op het rooster. „Ik snap nog een paar dingen niet, dus daar ga ik nog even op zitten”, zegt Chris. Louis: „het gaat wel lukken. Ze zullen wel soepel zijn.” „En anders is er nog altijd een her”, meent Chris.Voor hem was biologie het moei- lijkste. En het beste? „Daar wil ik nog niets over zeggen. Natuurkunde viel wel mee, laat ik het daar op houden. Hoe wel, soms dacht ik ook wel eens: waar hebben ze het over.” Ook voor hen bleven de zenuwen uit. Christiaan: „Eigenlijk waren het best re laxte weken. Met het nieuwe systeem is die examenstress die er vroeger was een beetje verdwenen.” Vrijdag I juni was het dan de laatste dag van het examen. Atheneumleerlingen en mavo leerlingen bogen zich in de och tenduren over het examen Nederlands opstel.Toen was het voor iedereen voorbij en was er tijd voor ontspanning en feest.Vieren dat iedereen klaar is. Nu nog dertien dagen wachten op de eind uitslag, het uur dat de telefoon niet mag rinkelen. Immanuëlkerkgemeente, Prin ses Beatrixlaan 09.30 uur ds. C. de Jong Heilig CHRISTELIJK Avondmaal 18.30 uur SOW dienst in Sou burgh WADDINXVEEN - Het is woensdag 30 mei, 11.00 uur als het mavo examen Duits op het Coenecoop College is af gelopen. Eén van de examenkandidaten is Rachel van der Velde (16). Ze loopt het schoolgebouw uit, onder haar ene arm een helm, onder haar andere een Duits woordenboek, pen en papier. „Het ging wel”, concludeert ze. „Het was wel moeilijk, maar ik denk dat ik toch een voldoende heb. Ik heb de antwoorden meegenomen, dus ik ga zo even op in ternet kijken.” Het einde van de examentijd nadert. Sommige kandida ten hebben al va kantie, anderen moeten nog één of twee examens en dan is het voorbij. Dan is het wachten op de uitslag op 14 juni, een spannende dag. Maar voor Rachel is het nog niet zover, eerst nog een middag, nacht en ochtend blokken voor biologie. „Dat vind ik het moeilijkste, dus daar ga ik nog even goed voor zitten. En dan hoop ik niet dat het zoals bij tekenen gaat. Daarvoor had ik heel veel geleerd, maar daar vroegen ze niets van. Alles voor niets geweest”, vertelt Rachel. „Ik moet een vijf halen morgen, dat lukt wel.” Zenuwachtig is ze tot haar eigen verba zing niet geweest. „Het kwam maar niet. Eigenlijk is het heel anders dan ik me Voor de praktijk van de huis artsen Glaser, Van Heel, Sie mens, Voskamp en Wilms (groep II) heeft dienst: Arts:G. Siemens, Mozartlaan 2-4, tel. 0182-612676 (zater dag) J.C. Voskamp, Dorpstraat 66, tel. 0182-612078 (zondag) Dienstdoende apotheek: Apotheek v.d. Dries, Zuidpla- slaan 434/438, Waddinxveen, tel. 0182-633000 Weekeinddienst dierenarts: J.C. Oldenbandringh en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Wou- brechterf 42,Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdie- ren-spreekuur voor spoedge vallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182-632051. Dierenkliniek ’Pieter Bas’, me vrouw WWM. Smits en J.B. Cramer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekein de spreekuur volgens afspraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Eén punt van kritiek was het rekenfoutje in de OZB van het college, dat het CDA had ont dekt. De heer Beekman van het CDA werd veelvuldig ge prezen voor zijn berekening. „Compliment voor het CDA, dat argwanend genoeg was om een raadsbesluit nog eens te controleren of het zonder mankeren was uitgevoerd”, prees Frans Bos (fractie Bos). „Maar eigenlijk is het om ge stoord van te worden en vindt het bestuur zichzelf nog wel geloofwaardig?” Ook de PvdA twijfelt aan het vertrouwen. „Het is helemaal knullig wan neer een beleidsplan wordt ge presenteerd waarbij een be langrijk dekkingsmiddel over het hoofd is gezien. Het is aan de oplettendheid van het CDA te danken dat dit alsnog kan worden meegenomen”, aldus PvdA-fractievoorzitter offers. WADDINXVEEN - De politie van Waddinxveen is op zoek naar een nog onbekende man die op woensdag 30 mei omst reeks 16.30 uur de politie te hulp schoot bij de aanhouding van een 20-jarige ontsnapte ge vangene. Surveillerende agen ten herkenden de verdachte die op de fiets reed over de leplaan. Toen zij de man wilde aanhouden ging deze er fiet send vandoor. De politie zette de achtervolging met de auto in. Halverwege de Jan Dorre- kenskade-West moest de poli tie de achtervolging te voet verder voortzetten vanwege de opengebroken weg aldaar. De RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat 15.30 uur Doopdienst in Bethelkerk te Boskoop Kritiek was er ook van de WD op het opgelopen tekort van het zwembad, dat vindt de par tij onacceptabel „We zijn ronduit slecht te spreken over de financiële situ atie rondom het zwembad. Het met twee ton tot 1,3 miljoen opgelopen tekort is onaccepta bel”, liet De Vries van de VVD het college weten. „Willen wij in dit dorp een goede zwem- badvoorziening houden, dan zullen er op korte termijn maatregelen genomen moeten worden”, aldus de WD-er. Frans Bos (fractie Bos) pleit voor een serieus onderzoek naar een mogelijke afstoting van het zwembad. „Onlangs liep ik tegen een constructie aan die men in Spijkenisse heeft bedacht, tot volle tevre denheid van de gemeente, nieuwe zwembadeigenaren en gebruikers.” Het tekort wordt met name veroorzaakt door tegenvallende inkomsten en de bestrijding van legionella. 19 November het hunne bij te dragen; verder dat de school gaande kinderen 20 November met eenige toe passelijke zangstukjes de ge meente zouden verrassen". Het plan was duidelijk, er moest dan maar gevlagd wor den en verder was het een feestje voor de kinderen en daarmee basta. De officiële feestdag was donderdan 19 no vember, ditwas een vrije dag, maar verder werd niets gë- daan. Dit summiere feesten schoot vele inwoners van Ze venhuizen in het verkeerde keelgat en de gevolgen bleven niet uit. De problemen begon nen toen de burgemeester met enige heren, vermoedelijk land eigenaars waarvoor hij als rentmeester alles regelde, in het Regthuis (herberg: Hof van Holland) een bijeenkomst had. Volgens het verslag van Keijzer vond toen het volgende plaats: „Den I3den en I4den Novem ber staken eenige menschen de vlaggen uit; daarop komt een welgesteld bouwman uit het naburige waddingsveen in de gemeente, die in beschonken staat een aanzienlijk gedeelte en zwak, soms schuldig zwak, dat hen meer dan eens voor de voeten werd geworpen." Ke ijzer vond de Nationale feest viering een overbodige zaak, de gemeenteraad had hiertegen geen verweer en volgde hem hierin. Een later rapporteur vermelde: "dat de Burgemees ter zich bij gelegenheid der Nationale feestvie ring, alleen door de aandrang van het meeren- deel der ingezete nen heeft laten bewegen tot de deelneming van Gemeentewe ge, aan de feestviering, tegen welke hij een bijzondere weer zin aan de dag legde". De bur gemeester verweerde zich la ter en had de volgende versie: "Het plaatselijk bestuur had bij publicatie Zondag 8 November bekend gemaakt, dat de feest viering 17 November met vlag gen een aanvang zoude nemen, en dat de ingezetenen ten vriendelijkste werden uitge- noodigd tot de feestviering op Burgmeeester Jonkman maakte gelijk nogmaals zijn veront schuldigingen voor de fout die gemaakt is rond de verhoging van het OZB-tarief. „Ik vind het een hartstikke stomme fout en jullie mogen me er best op aan rekenen dat ik het niet nagere kend heb. Hulde aan Beekman”, verklaarde Jonkman. Ook liet hij weten, dat ondanks de nieuwe berekening van het CDA waardoor de OZB niet met vijf procent verhoogd hoeft te worden, het nog niet zeker is of het OZB tarief al leen met de 2,6 procent infla tiecorrectie zal stijgen. Jonk man: „Nog steeds weten we niet zeker of het haalbaar is om alleen de 2,6 procent infla tiecorrectie te rekenen. Want de inflatie ligt inmiddels hoger dan dit getal en ook moeten we nog een aantal bezwaar schriften afhandelen. Dus het is met voorbehoud, wellicht is het noodzakelijk dat we er als nog naar moeten kijken bij het vaststellen van de begroting.” „De WD is verheugd over het niet doorgaan van de verho ging van 5 procent. Het valt niet uit te leggen aan de Wad- dinxveense bevolking om bij een grote buitengewone bate in de vorm van de EMH en Bouwfondsgelden en beperkte nieuwe beleidsvoornemens de OZB te verhogen”, sprak De Vries van de WD.Voor D66 is eveneens alleen het inflatieper centage bespreekbaar. „We hebben afgesproken dat we verdachte liet eveneens zijn voertuig staan en ging er lo pend vandoor om vervolgens toch halt te houden. Toen de politie over wilde gaan op de aanhouding begon de verdach te zich hevig te verzetten. Een ongeveer 25-jarige bestuurder van een bestelwagen schoot de politie te hulp door de ver dachte in bedwang te houden, waarna de handboeien konden worden aangebracht. De politie is op zoek naar de te hulp schietende man. De bestuurder heeft donkerblond golvend haar tot over de oren en een stoppelbaard. De man rijdt in een groen/blauwe bestelwagen. Mededeling: De regeling ’medische week einddienst’ is uitsluitend be doeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huis arts Op zaterdag en zondag van 10.00 - I 1.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur.Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken ge maakt te worden. Buiten de spreekuren zo mogelijk eerst bellen voordat u met een spoedgeval naar de praktijk komt. AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat 09.30 en 17.00 uur ds.J.G.van Tilburg woensdag 13 juni 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg ZATERDAG 9 en ZONDAG 10 JUNI Voor de praktijk van de huis artsen Alberts, Beeker.Van den Brule, Van der Linde, Van Vliet en Vroom (groep I) heeft dienst: Arts:N.G. van Vliet, Sterren laan 18, tel. 0182-630944 (za terdag en zondag) moest dit feest ook in Zeven huizen gevierd worden. In dat jaar was de 77 jarige Pieter Ke ijzer Pzn. Reeds 40 jaar burge meester van Zevenhuizen. On getwijfeld heeft Keijzer veel verdiensten voor Zevenhuizen gehad. Het is echter nooit goed dat één persoon langdu rig een machtspositie inneemt in een klei ne gemeen schap als Zevenhui zen. Hij was zeker een dominante persoon en zijn wil was wet. Over hem zijn verschillen de getuigenissen afgelegd waardoor we een complete in druk over zijn handel en wan del krijgen. We laten hieronder volgen wat een tijdgenoot, Pie ter Romeijn de schoolopzie ner, op een desbetreffend ver zoek van de commissaris van de Koning over de burgemees ter op schrift stelde; "De meeste van de regenten de gemeenteraad) zagen tegen hem op, en waren tegenover hem vaak zonder verdediging ALGEMEEN MAATSCHAPPE LIJK WERK De Vierstroom Spreekuur: Maandag t/m don derdag van 09.00 tot 10.00 uur. Bezoek en postadres: Stations straat 12, 2741 HS Waddinx veen. Telefoonnummer: 0182 - 623 040. Na 10.00 uur wordt u au tomatisch doorverbonden met de Zorglijn centralist die uw boodschap aanneemt. Inloopspreekuur Consultatie- buro Waddinxveen per l-l- 2001: maandag 11.00-12.30 uur. ZEVENHUIZEN - Het grote jaarlijkse feest was vroeger de Zevenhuizense kermis. Hier door werd het gehele jaar ge spaard om dan de bloemetjes eens goed buiten te zetten. Achter, door drankmisbruik konden de zaken nog al een flink uit de hand lopen en moest met harde hand worden opgetreden. Zevenhuizen had wat dit betreft niet zo’n goede naam. Nu was dit al iets van ouden tijden af. Om de zaak in de hand te houden werd vroe ger een beroep gedaan op de dienders in dienst van het hoogheemraadschap van Schie- land. Die deden dat niet voor niets en zo vinden we de on kosten hiervan opgetekend in de ambachtsrekeningen Zo werd reeds in 1612 door de ambachtsbewaarders van Ze venhuizen een bedrag van 5 gld. Betaald aan: ’de Dijckgraef- fsdienders voor dat sij opte Sevenhuysse kermis naer ’t ge- bouft hebben gesien’. Een ander geval dat een feest viering uit de hand liep was bij het herdenkingsfeest van het vertrek van de Fransen uit Ne derland en de terugkeer van het Oranjehuis in 1813. In 1863 was dit 50 jaar geleden en dat was reden voor een Na tionale feestviering. Uiteraard Leerlingen van het atheneum en de mavo hadden vrijdag I juni hun allerlaatste examen. Daarmee werd de exa mentijd afgesloten en is het wachten op de einduitslag. (Foto: Artistic Art/Liesbeth van derVis.) WADDINXVEEN - De Raad heeft het beleidsplan voor 2002-2005 afgelopen week tijdens de raadsvergadering goedgekeurd. Wel werden er twee moties verworpen en kreeg het college van B&W kritiek te verwerken. en ik ben ook niet alleen maar aan het leren, er is ook nog wel tijd voor leuke dingen. Het gaat allemaal wel. Ik leer een paar uurtjes en neem dan een uurtje pauze.” Vrijdag is haar laatste examen en dan is ze vrij. „Dan ga ik naar huis en slapen. Daarna ga ik feesten en werken bij mijn ouders in het café. En wachten op de uitslag. Op 14 juni kunnen we vanaf 16.00 uur worden gebeld, ik denk dat ik dan wel zenuwachtig ben." Bij de gymzalen ach- Laatste examens ter in het gebouw bespreken Chris (17), voor leerlingen Christiaan(l8)en Louis (17) het havo k' S; k

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 11