De Huizenbeurs Boskoop biedt woningen aan in diverse prijsklassen: De Huizenbeurs Boskoop Rfe-'J - I~ P13 mi I ürF ’4 BOSKOOP - Dr. Hamburgerlaan 23 BOSKOOP - Dir. Moerlandsstraat 4 BOSKOOP - Azalealaan 134 398.000,- k.k. f 398.000,- k.k. f 449.000,- k.k. f 259.000,-k.k. Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs BOSKOOP - Linnaeüsweg 56 BOSKOOP - Linnaeüsweg 23 BOSKOOP - Nassaustraat 3 BOSKOOP - Hoefblad 5 398.000,- k.k. f 998.000,- k.k. f 239.000,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Ie BOSKOOP - Ridderbuurt 80/80a BOSKOOP - Reigerlaan 34 BOSKOOP - Reigerlaan 16 498.000,- k.k. f 598.000,- k.k. f 479.000,- k.k. f 479.000,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Zijde 28, 2771 EN Boskoop, Tel. 0172 - 210747, Fax 0172 - 211669 Ej&, A. A. BkA.A. 469.000,- k.k. Vraagprijs Kijk op Internet: www.huizenbeursboskoop.nl z. rnw'1 K Ir i 0 BOSKOOP - Rietkraag 1 .3 -4 jz MS® f n: :>e I r Goed en rustig gelegen drive-in woning met een mooi uitzicht en nabij het zogenaamde "Gouwebos". Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn loopafstand te bereiken. Bouwjaar ca. 1970. Indeling: ruime entree, meterkast, gang naar tuinkamer, dubbele garage met verwarming en aansluiting voor warm en koud water. 1e verdieping: ruime woonkamer met lichte plavuizen vloer en openhaard, de wan den zijn uitgevoerd met steenstrips en granol. Het aangrenzende bal kon is op het westen. Royale woon/eetkeuken met diverse inbouw- apparatuur t.w. afzuigkap, kookplaat, oven en koel/vriescombinatie (merk Brugman), toilet. 2e verdieping: overloop en CV ruimte (Nefit HR 1995). Drie ruime slaapkamers, waarvan één met balkon en één met een vaste kast. Badkamer met ligbad, vaste wastafel en toilet. Tuin: de zonnige fraai aangelegde tuin ligt op het westen en heeft een achterom. Bijzonderheden: de woning is voorzien van hardhouten kozijnen met dubbel glas. Oplevering per direkt. Schitterend en rustig gelegen half vrijstaand landhuis met garage en dubbele parkeerplaats, gelegen op 395 m2 eigen grond. Bouwjaar ca. 1976. Indeling: royale entree met garderobe, ruime hal, modern toilet met fonteintje en technische ruimte voor opstelling van de wasmachine en droger. Zeer ruime woonkamer met open haard en plavuizenvloer zonder vloerverwarming, schuifpui naar de schitteren de onder architectuur aangelegde tuin. Royale keuken met veel kast- ruimte en met inbouwapparatuur t.w. afzuigschouw, oven, gaskook plaat, koelkast, vaatwasser en een enkele spoelbak. De garage is voorzien van centrale verwarming. 1e verdieping: ruime overloop, 4 zeer ruime slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot het zonneterras met veel privacy en 1 met loggia. Moderne badkamer met ligbad, dou che, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e verdieping: ruime gestoffeerde zolder over de gehele woning met mogelijkheid voor een 5e slaapka mer. Tuin: de fraai aangelegde tuin is gelegen rondom de woning. Oplevering in overleg. Rustig en kindvriendelijk gelegen maisonnette op de 1e verdieping in de buitenwijk van Boskoop. 1e verdieping: entree, ruime voorraad kast. Eenvoudige, in de kleur wit, uitgevoerde keuken, werkkast met aansluiting voor de wasmachine en vaatwasmachine. Wastafel en douche met granieten vloer en de wanden zijn volledig betegeld. Ruime hoofdslaapkamer met royale inbouwkast. Apart toilet. Ruime doorzonwoonkamer met laminaatvloer. 2e verdieping: overloop met opstelling van de CV ketel en 2 ruime slaapkamers met Velux dakra men. Balkon: de slaapkamer op de 1e verdieping heeft een klein bal kon op het oosten. Bijzonderheden: aparte royale fietsenberging en volop parkeergelegenheid. Oplevering in overleg. Uitst., door veel groen omgeven, uitgeb. tussenwoning met vrijst. ste nen berging op 145m2 eigen grond. Bj 1967. Ind.: ruime entree, m.k, trapkast, toilet en bergruimte met de opstelling van de CV (Vaillant '95). Roy. L-vormige woonk. met gashaard en doorkijk naar de aan gebouwde tuink. Aparte klassiek inger. keuken met div. inbouwapp. t.w. afzuigkap, elektr. kookplaat, heteluchtoven en een koel/vries- comb. Via de keuken toegang tot de tuink. met plavuizenvloer, con- vectorput en de deur naar de achtertuin. 1e verd.: ruime overloop, toi let met fonteintje. Drie slaapk., resp. 11 m2, 12 m2 en 5 m2, waarvan 2 zijn voorzien van vaste kasten en 1 met een balkon op het zuiden. Eenv. volledig betegelde doucheruimte met thermostaatkraan, wasta- felcomb. en mech. afzuiging. 2e verd.: overloop met aansluiting voor de wasmachine en droger, vaste kast en bureau. Ruime zolderk. (ca. 24 m2) met dakkapel, tuimelraam en trap naar de vliering. Tuinligging: aan de voor- een achterzijde van de woning ligt de fraai aangel. tuin. Aan de achterz. staat tevens een vrijstaande stenen berging voorzien van elektra. Bijz.: de woning is gelegen nabij een winkelcentrum, een speeltuin en het "Gouwebos”. Oplevering in overleg. Ruime eengezinswoning gelegen aan brede vaart met uitzicht over het z.g. "Gouwebos", op 126 m2 eigen grond. Inhoud 300 m3. Bouwjaar ca. 1961. Indeling: entree met meterkast, toilet met mecha nische afzuiging en trapopgang naar de 1e verdieping. Gezellige doorzonwoonkamer met allesbrander en plavuizen vloer. Moderne keuken met div. inbouwapparatuur t.w. oven, kookplaat, afzuigkap en koelkast met vriesgedeelte. 1e verdieping: ruime overloop met toe gang tot de zolderverdieping. 3 slaapkamers, afm. 2.77 x 2.77 m., 3.75 x 2.77 m. en 2.69 x 3.18 m. Badkamer met wastafel en zitbad. 2e verdieping: zolderverdieping met de opstelling van de CV ketel te bereiken via een schuiftrap. Tuin: de tuin met stenen berging is schit terend gelegen op het zuiden aan de brede vaart en kijkt uit over het "Gouwebos". Bijzonderheden: de woning is gelegen nabij een winkel centrum, een speeltuin en het "Gouwebos". Oplevering in overleg. Dit fraai gelegen dubb. woonhuis met schitt. uitzicht over de rivier "De Gouwe" is altijd door 2 gezinnen bewoond geweest. Door de verbou wing is deze te omschrijven als 1 woning met zéér veel inhoud en te gebruiken als 1 woning of als praktijkwoning. Ind. woning 1: entree met garderobekast. Rechth. voork. met in het midden de o.k., in lich te kleuren uitgev., met inbouwapp. t.w. koel/vriescomb., oven, gas kookplaat en afzuigkap. Zonnige zijk. met uitzicht op de tuin en "De Gouwe". Tussenhal met toilet en opgang naar de verd.. 1e verd.: overl., 3 slaapk., waarvan 2 met vaste kasten en 1 met balkon. Ruime badk. met ligbad en vaste wastafel. In het ruime souterrain onder de woning staat de nieuwe CV ketel en is een aparte werk/hobbyruimte. Ind. woning 2: entree met opgang naar de 1e verd. Kleine woonk. met aansluitend de eenvoudige keuken. Op de verdieping een ruime overloop en twee slaapkamer In het souterrain is het toilet, de dou che en een uitgang naar de zijtuin. Bijz.: de woning is v.v. CV en is in 1999 aan de buitenzijde opgeknapt t.w. dak, dakgoten, zink, dakka pellen (trespa), kozijnen (gedeeltelijk hardhout), voorgevel en gedeel telijk dubbele beglazing. Oplevering in overleg. Fraai verbouwde hoekwoning met royale zonnige tuin, nabij het "Gouwebos", winkels en scholen gelegen. Bouwjaar ca. 1965. Indeling: entree, toilet, meterkast met voldoende groepen. Knusse woonkamer met parketvloer. Open moderne net geplaatste hoekkeu- ken met diverse inbouwapparatuur t.w. kookplaat, afzuigkap, magne tron, vaatwasser en een koelkast. 1e verdieping: overloop met 3 slaapkamers van resp. 3.70 x 3.00 m., 3.40 x 3.20 m. en 2.50 x 2.30 m. Kleine betegelde doucheruimte met wastafel. 2e verdieping: over loop, ruimte voor CV en elektrische boiler, respectievelijk van het bouwjaar 1998 en 2000. Ruime bergkast, hobbyruimte met Velux dak raam en zolderkamer met dakkapel. Tuinligging: de netjes aangeleg de tuin met ruime vrijstaande stenen berging ligt op het zuid westen en heeft een ingang aan de zijkant. Bijzonderheden: de woning is gedeeltelijk voorzien van dubbelglas en is recent gemoderniseerd. Oplevering in overleg. 3 kamer appartement gelegen op de begane grond, zeer geschikt voor de starters. Bouwjaar ca. 1962. Indeling: ruime entree, meter kast met voldoende groepen, bergkast, betegeld toilet, woonkamer van ca. 22 m2. Twee slaapkamers respectievelijk 3.30 x 3.10 m. en 2.75 x 2.40 m. beide met vaste kasten. Moderne in lichte kleuren uit gevoerde keuken met inbouwapparatuur t.w. gaskookplaat, afzuig kap, close-in boiler en losse koelkast. Betegelde badkamer met zit- bad/douche. Aparte fietsenberging voorzien van elektra. Tuinligging: de tuin ligt op het zuiden en grenst aan de gemeenschappelijke tuin van de Vereniging van Eigenaren. Bijzonderheden: het appartement is gunstig gelegen in een rustige woonomgeving, nabij winkels en het zogenaamde "Gouwebos". In 1996 is het appartementencomplex gedeeltelijk gerenoveerd. In 1991 is het dak vernieuwd. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Oplevering in overleg. Goed verzorgd en gunstig gelegen 3 kamer appartement gelegen op de begane grond met uitzicht over de rivier "De Gouwe". Het appar tement ligt in het centrum van Boskoop nabij de winkels. Bouwjaar 1997. Indeling: royale entree, meterkast, modern toilet en mechani sche afzuiging. Ruime woonkamer voorzien van grenen vloerdelen. Moderne semi open keuken in beuken kleuren met inbouwapparatuur t.w. kookplaat, afzuigkap, koel/vriescombinatie en combi-magnetron. Gang naar twee ruime slaapkamers waarvan één met balkon op het oosten. Moderne badkamer met ligbad, douchecabine en wastafel- combinatie. Technische ruimte met aansluiting voor de wasmachine en droger. Het terras aan de voorzijde van de woning is gelegen op het westen en heeft uitzicht op "De Gouwe". Garage: in het souterrain van het gebouw is een eigen parkeerplaats en een ruime berging. Bijzonderheden: de woning is goed geïsoleerd en is voorzien van dubbel glas. Oplevering in overleg. Aan plantsoen gelegen karakteristiek woonhuis met zonnige tuin op het westen. Bouwjaar ca. 1927. Inhoud ca. 350 m3, oppervlakte 147 m2. Indeling: entree, gang welke toegang geeft tot alle vertrekken op de begane grond. Knusse woonkamer voorzien van gaskachel, berg kast en deur naar de achterkamer. De achterkamer, ook met berg- kasten, heeft uitzicht over de achtertuin, toegang tot de ruime kelder en via schuifdeuren komt u weer terecht in de gang. De eenvoudige keuken bestaat uit een keukenblok met granieten aanrecht. Bijkeuken met toilet, douche en deur naar de tuin op het westen. 1 e verdieping: zéér ruime overloop met vloerbedekking. Twee slaapkamers waarvan één voorzien van wastafel en deur naar het dakterras. Boven beide slaapkamers zit een vliering te gebruiken als bergruimte. Tuin: de tuin met achterom is op het westen gesitueerd. Bijz.: de voorzijde heeft een prachtig uitzicht over het plantsoen. De woning is altijd goed onderhouden maar is gedateerd. Oplevering per direkt. E-mail: de_huizenbeurs_boskoop@planet.nl Goed en rustig gelegen drive-in woning met een mooi uitzicht en nabij het zogenaamde "Gouwebos". Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand te bereiken. Bouwjaar ca. 1970. Indeling: ruime entree, meterkast, hal, voormalige garage thans in gebruik als slaapkamer met verwarming en aansluiting voor warm en koud water, toegang naar de tuin. 1e verdieping: overloop, toilet, ruime woonka mer van ca. 41 m2 inclusief keuken. Aan de achterzijde bevindt zich het balkon welke op het westen is gelegen. 2e verdieping: overloop, vaste kast met opstelling van de CV combi ketel (Vaillant). 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met balkon en 1 met een vaste kast. Badkamer met ligbad, vaste wastafel en toilet. Tuinligging: de zonni ge tuin alsmede de balkons liggen op het westen. Bijzonderheden: de woning is voorzien van hardhouten kozijnen. Gelegen op 139 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. Royale hoekwoning met vrijstaande garage op ruim 200 m2 eigen grond, gesitueerd in een groene, kindvriendelijke omgeving nabij winkels en scholen. De woning is gebouwd in 1972. Ind.: ruime entree, m.k. en vol ledig betegeld toilet met fonteintje. Ruime tuingerichte woonk. met parketvloer en toegang tot de achtertuin. Moderne half o.k. met div. inbouwapp. t.w. kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron en koelkast. 1e verdieping: overloop met 3 slaapk.. Moderne badk. met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: zéér ruime zolderverd. met een over loop en een royale zolderk. met dakkapel. Op de overloop is een aan sluiting voor de wasmachine en droger. Tevens bevindt zich hier de CV ketel. Tuin: de zonnige tuin is gelegen op het zuiden en is door aankoop van het naastgelegen grondstuk zéér royaal te noemen. Garage: de vrijstaande garage biedt plek aan één auto en is v.v. elek triciteit. Tevens is er een mog. voor een carport. Bijz.: prachtige lig ging, schitterend uitzicht en div. voorz. in de buurt, zoals winkels en scholen. Oplevering in overleg.

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 12