Waterpolodames spelen om 9e t/m 12e plaats in Japan Regen zit Vierdaagse wandelaars erg dwars Westerink niet opgewassen tegen jonge tennisser Vurens Tennisser Zijderhand kan de punten best gebruiken K 4 lp X ||f gSl Vrijwilligers WSE uit Dammer Ton Sijbrands schrijft boek een dagje Niels Koetsier Helft bestuur wW’veen opgestapt Be Fair bekert tegen Xerxes Geslaagden A- en B-diploma springt verder Melvin Kok (15) naar JWK tram polinespringen W’VEEN/ODENSE - De 15-ja- rige Waddinxveense Melvin Kok vliegt 28 juli naar Dene marken om deel te nemen aan de Jeugd Wereldkampioen schappen Trampolinespringen te Odense. Hier zal hij op za terdag eerst naar de finale gaan kijken van de WK trampoline springen, ook hier is Nederland vertegenwoordigd met onder andere Alan Villavuerte, Michel, Milco en Jeroen en bij de da mes Rea, Silvia, Kirsten en Es ter. Van 29 juli t/m 4 augustus zal de jeugd WK plaatsvinden. Melvin zal van de 63 deelne mers individueel in de leeftijds klasse I5/I6jr. 2 augustus als 11 e van start gaan. De volgende dag zal Melvin synchroon sprin gen met Roland Klein (Ermelo) in en zeer sterk deelnemers veld van 21 synchroonparen. Meer informatie en uitslagen over de JWK zijn te vinden op Melvins Trampoline Plaza, www.melvinkok.myweb.nl. Teamsamenstelling Consumentendagen: do. en vr. 10.00 - 21.00 uur ia. 10.00 - 17.00 uur BEDDEN MATRASSEN RECHTSTREEKS VAN FABRIEK BOXSPRING 299,- POWERSPRING MATRAS bedbodems SENIORBEDDEN - NASA MATRASSEN - BEDDEN VOOR STARTERS Specialist in het ontwerpen van matrassen voor mensen met rugklachten SOFTS PRING MATRAS 795,- MATRASSEN 99/ PAGINA 21 WOENSDAG 25 JULI 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) V i- oversteekt, moeten de regen jacks aan en de paraplu’s uit. „Ik stand die binnen 24 uur moet worden afgelegd. Dat lukte de supporter van de voetbalver eniging Gouda op het nipper- Franse Roubaix wil lopen. In Cuyk wandelen meer trou we van der Wal (Gouda) wandelen voor negentiende keer in het ploeg weer huiswaarts. Via Seoul wordt de ploeg om 17.20 uur op Schiphol ver wacht met de KL 866. neemt van de Goudse Dienst voor Sport en Recreatie, heeft enkele leden van de skivereni- komen uit de voorronden waar dertig spelers aan mee doen.” Ralph Zijderhand studeert bedrijfskunde aan de HES in Rotterdam. „In september ga ik een half jaar stage lopen bij Zürich Verzekeringen. In janu ari begin ik aan mijn vierde jaar om de studie af te maken. De combinatie school/tennis hoopt hij nog anderhalf jaar vol te houden waarbij het doel ten opzichte van tennis duidelijk is. „Laat mij voorlopig maar eens proberen een A-toernooi te winnen.” Leeuwen, Jason de Bont, Arjan van Mourik, Marjolein Voorwin den, Daan Kalkman, Laura van Dijk, Melissa Kreuk, Susanne Lamberts, Songul Yilmaz, Jelte Vergeer, Stijn Vergeer, Britt v.d. Klauw en Gino van Nieukerke. De namen van de kinderen die hun B-Diploma gehaald hebben zijn: Sanne Berger, Vito Mar tens, Jan-Willem van Maanen, Lisa Bakker, Rick v.d. Helm, Vera-Donnée Koster, Michelle Verdegaal, Arnoud de Jong, Björn v.d. Bulk. Jeffrey van Ho ven, Marjelle de Haan, Celine Foekens, Sebastien Ritsema, Aimée Drost, Sander Hey, Dai sy van Ofwegen, Robbert Pol- demans, Esther van Nieuw koop, Inci Ostasdonderen en Sarmad Almasoudi. WADDINXVEEN - De helft van het bestuur van voetbal vereniging Waddinxveen is opgestapt. Het gaat om voorzitter Wim de Lange, penningmeester Onno Buijtenhek, Diana van Leeuwen (kantinezaken) en Karin Viergever (jeugdbe- stuur). Zij haakten af nadat een aan tal leden een eigen beleid ging voeren dat afweek van het beleid dat door de leden vergadering was aangeno men. De vier bestuursleden wilden daarvoor niet langer de ver antwoording nemen. De overgebleven bestuursle- den Ben van der Sluis (secre taris), Wim Waltman (senio renvoetbal), Wilfred Waltman (pr zaken) en Frank Terlingen (kantinezaken) hebben voor 3 september een buitenge wone ledenvergadering uitge schreven. Het ad interim-bestuur hoopt dat er zich dan nieuwe bestuurskandidaten melden want het bestuur is nu te klein om goed te functione ren. De open dag voor de jeugd en het Niek de Leeuw vete- ranentoernooi in augustus gaan normaal door. De KNVB is over de situatie in gelicht. nig voor elkaar onder. Dat houdt in dat ik van een ten nisser, die bij de eerste twintig staat kan winnen, maar ook van iemand die tachtigste is kan verliezen”, vertelt Ralph Zijderhand, die vijf jaar gele den TV Waddinxveen verruil de voor het sterkere Leimon- idas in Den Haag. Zijderhand: „Om beter te worden moet je tegen sterkere tegenstander spelen. Bij Leimonidas begon ik in het vierde team dat in de derde klasse speelde. Daarna heb ik twee jaar in derde team dat in de tweede klasse uitkomt gespeeld. De laatste twee jaar speel ik met het tweede in de hoofdklasse.” Omdat Leimonidas op zondag tennist had Zijderhand de za terdag tot beschikking om voor het eerst in de Duitse competitie uit te komen. Hij speelde dit voorjaar voor TC AmVolkswald in Essen. Som mige Duitse clubs spelen met meer Nederlandse tennissers, maar bij TC Am Volkswald was Ralph Zijderhand de enige. Dat blijft ook volgend jaar zo als een nieuwe regel is inge voerd die inhoudt dat elk Duits team slechts een bui tenlander mag opstellen. Met de club uit Essen eindigde Zij derhand op de vierde plaats van de zeven clubs. Maar wat voor de Waddinxveense ten nisser belangrijker was was het feit dat hij slechts twee enkelspelpartijen verloor. Dat was tegen de vroegere Duitse Davis Cupspeler Carsten Braasch (34), die voor Mül lheim uitkomt (6-1,6-4) en van een jong Duits talent lui sterend naar de naam Flog. Nadat de Nederlandse en Duitse competitie achter de rug waren meldde Ralph Zij derhand zich voor hetA-toer- nooi in Wateringen. „Ik verl oor daar in de eerste ronde van Remco Pondman, die op dat moment negentiende was op de nationale A-lijst. Ik won de eerste set met 6-3, sta ook in de tweede met 2-0 voor om vervolgens toch na 0-40 op zijn service te verliezen. In Hoorn, een toernooi dat met vier sterren werd aangeduid, verloor ik in de eerste ronde van David Hofman, die 35ste stond op de .ranking’. Ik won de eerste set met 7-6, verloor de tweede met 4-6 en ook de derde met 6-7 in tiebreak. Mijn derde toernooi speelde ik in Utrecht. Daar haalde ik de halve finale. Die verloor ik na een goede partij met 6-4, 6-3 van Wouter Zoomer, die als eerste was geplaatst en tot de beste dertig behoort op de nationale lijst. De partij duur de twee uur. Daarvoor had ik drie jongens, die tot de beste honderd behoren, verslagen. Dat levert punten op.” Na zijn vakantie gaat Ralph Zijderhand zich voorbereiden op de NK in augustus in Goir- le en het toernooi van Lei monidas. In de wintermaanden voetbalt Ralph met vader Jo han in het tweede zondagelftal van de voetbalvereniging Moerkapelle. „Ik doe dit om in conditie te blijven. Lekker rennen en doelpunten scoren. Vorig seizoen was ik topsco rer bij de club. Ik werd ge vraagd voor de selectie, maar het tennis gaat nu nog voor.” „Veel mensen denken dat als je veel BI-toernooien wint vanzelf A-speler wordt. Maar dit is niet zo. Om aan het hoofdtoernooi van een A- toernooi mee te kunnen doen zal je eerst door de kwalifica ties heen moeten komen.Vaak vergt dat zoveel strijd dat je al veel energie hebt verspeeld als het hoofdtoernooi begint. WADDINXVEEN - In het jaar van waarin het vrijwilligerswerk wat extra aandacht dient te krijgen heeft voetbal vereniging WSE haar vrijwilligers een dagje uit aangeboden. Als klein dankbetuig voor het feit dat zij zich weer een vol voetbalseizoen hebben ingezet voor de vereniging en de hele zaak goed draaiende heb ben gehouden konden zij onlangs gratis in de bus stappen om zich een dag lang lekker te ontspannen in Antwerpen. Met 45 scheidsrechters, leiders, trainers, bestuurs leden, kantinepersoneel, jeugdbestuursleden en anderen werd het een prima dag. Met bezoekjes aan onder meer de dierentuin, het centrum en de haven waar in de diverse gelegenheden een hapje/drankje werd genuttigd. Na een vermoeiende dag was de thuiskomst om 22.00 uur weer in Waddinxveen bij WSE waarbij men in de kantine nog even onder het genot van een drankje de dag kon bespreken waarna om 23.30 uur iedereen vermoeid richting huis ging. Een leuk initiatief dat zeker volgend jaar een vervolg zal krijgen. Ik heb zo’n ranking dat ik me niet hoef te plaatsen. Om een voorbeeld te geven hoe een A-toernooi in elkaar steekt het volgende: er doen altijd 32 tennissers mee van wie 22 zich rechtstreeks plaatsen. Daarnaast zijn er zes .wild cards’ en de resterende vier Bruijn ieder lx. De tegenstanders op dit WK waren duidelijk een maatje te groot voor het sterk verjongde Oranjeteam. Na de rustdag op 24 juli zal Nederland in de strijd om de 9e t/m 12e plaats van 25 t/m 27 juli het toernooi afwerken in groep F met de nummer 6 uit groep B (Japan) en de nummers 5 en 6 van groep A (Brazilië en Nieuw-Zeeland). Het tijdsver schil met Fukuoka bedraagt 7 uur. Zondag 29 juli keert de Goudse bundelde deze be schreven partijen. Ook is in het boek een hoofdstuk opgeno men van de hand van Douwe Draaisma, psycholoog verbon den aan de Rijksuniversiteit Groningen. Naar aanleiding van een interview met Sijbrands probeert Draaisma te verkla ren hoe het mogelijk is dat Sij brands op deze manier kan dammen. Het boek wordt ver kocht via de Koninklijke Ne derlandse Dambond in Rheden, tel. 026-4952309. en journalist Luuk Kortekaas, bijgestaan door zijn vriendin Laurette, vervolgen hun weg met ferme tred. In de dat Nijmegen steeds een stapje dichterbij komt en daarmee ook het fel begeerde kruisje. Marieke van der Ham en Jorie- ke Oostendorp van Het Ravijn, Simone Koot, Heleen Peeren- boom, Tjarda Rodenhuis en Wilma Verburg van Branden burg, Marleen Ars (keepster) van PSV en Mieke van der Sloot van Swol 1894. De ploegleiding is in handen van bondscoach Paul Metz, teammanager Edmee Hiemstra, arts Rik van de Kolk en fysio therapeut Bert Brinkman. Het team verblijft in hotel Ha- kata Miyako, telefoon 00-81- 92-441-3111, fax 00-81-92- door Daniel Vurens. De 16-jari- ge Boskoper versloeg in de fi nale Michael Westerink van de tennisvereniging Waddinxveen resoluut met 6-0, 6-4. In de halve finale had Westerink nog met 6-1, 6-0 gewonnen van Pascal Hoogendoorn. Later smaakte Michael Westerink toch nog het zoet der overwin ning. Samen met Peter van de Hoven won hij het herendub belspel. Het duo Theo van El- dik/Nico Hoogendoorn werd met 6-3, 7-5 verslagen. Van de Hoven: „Het had niet langer moeten duren. Ik heb vier par tijen op een dag gespeeld. Dat wordt een beetje veel als je vijf tig bent". Voor Westerink (26), die liever dubbels speelt met Casper Kniering of Egon Termorshui- zen, was het de eerste keer dat WADDINXVEEN - De voet balclub Be Fair speelt op dins dag 14 augustus voor de KNVB-beker op eigen veld te gen het eerste zaterdagteam van Xerxes/DZB. Op dinsdag 21 augustus wordt in Zoetermeer gevoetbald te gen het zaterdagteam van DSO en op zaterdag 25 augustus komt DCV uit Krimpen aan de tweede keer 100 mijl in het redelijk fit genoeg uit om in Nijmegen een nieuw cijfertje te ging Waddinxveen is gewonnen ontvangen voor hun Vierdaagse kruisje. Zij zijn de getrainden, die voor af voldoende kilometers in de benen hebben. Elk jaar zijn er ook wandelaars die voor de eerste keer meedoen. Jos Kok- den IJssel in Waddinxveen op bezoek. van Grieken uit Moordrecht doen resp. voor de twaalfde keer zijn Sandra de Bruyn, Sita Clay, mee, hun wandelgenoot Piet de Gruyl uit Gouda voor de der- OPWIEUEN WADDINXVEEN - In het Gouwe bad ’de Sniep’ is op donderdag 19 juli weer diploma gezwommen. Deze keer werd, omdat het de laatste keer voor de zomervakantie is, voor het A en B diploma gezwommen. Er waren 29 A-kandidaatjes en 20 B-kandidaatjes die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kin deren die hun A-diploma ge haald hebben zijn: Joelle van Zanten,Anne Burger, Dylan Ma- za, Charlene v.d.Velde, Iris Oos- terveen, Leanne Gaalswijk, Mic key Korten, Lysanne Mourits, Simeon van Klaveren, Raoul Jas on Koorevaar, Kimberley Scha kel. Michelle Uittenbroekjordy Uittenbroek, Marit van Geme ten, Mirjam van Duijn, Vincent Groeneveld, Dominique van keraar uit Gouda. Ton Sijbrands speelde in no vember 1999 twintig partijen uit het blote hoofd. Van de twintig partijen won hij er ze ventien, drie partijen eindigden in remise. Overigens stond het vorige wereldrecord ook op zijn naam: veertien zeges en vier remises in dertien uur en vijfentwintig minuten. De partijen die Sijbrands in no vember 1999 heeft gespeeld heeft hij naderhand geanaly seerd en beschreven. De BOSKOOP/W’VEEN - Het Ne derlandse dameswaterpolo- team is er niet in geslaagd bij de eerste vier te eindigen van groep B. Oranje won nog wel de openingswedstrijd tegen Ja pan met 8-7, doch daarna werd verloren van Canada, Australië en Griekenland met respectie velijk 4-6, 3-7 en 2-5. In de laatste groepswedstrijd won Hongarije uiteindelijk met 4-9. Voor Oranje scoorden Hanneke Kappen 2x en Tjarda Rodenhuis en Daniëlle de WADDINXVEEN - Voor het eerst sprong Niels Koetsier bij de wedstrijd polsstokversprin- gen in Jaarsveld verder dan tien meter. In zijn tweede poging liet de jonge Waddinxvener op de schansen in het recreatiegebied Salmsteke aan de Lek, waar op 25 augustus de NK plaatsvin den, een afstand van 10.04 me ter noteren. De zege in de jon- gensgroep ging echter naar Floris van Elzakker (Linscho- ten) met 12.28 meter. Komen de zaterdag neemt Niels Koet sier deel aan de Nationale Fierljep Manifestatie in het Friese It Heideskip. Hoogendoorn, Frans Bruyniks, Barend Verkerk en de familie Hamersma (allen uit Gouda) en Huib den Hollander (zesde wetenschap de partij, keer) uit Zevenhuizen lopen voorbij. Zij zien er ondanks de regen Het team dat aan het WK- toernooi deelneemt bestaat uit Gillian van den Berg (aanvoer ster) en Hanneke Kappen van Gouwestaete, Daniëlle de Bruijn van Assuron/Donk, Ma scha Geurts (keepster) van Po lar Bears, Rianne Guichelaar, hij deze zomer aan een single- toernooi meedeed. „Vorig jaar ben ik weer begonnen nadat ik drie jaar was gestopt. Komende week doe ik mee aan het toer nooi in Boskoop. Daar kom ik Daniel Vurens al in de eerste ronde tegen". In het tennispark De Woerd werden afgelopen week 277 partijen gespeeld. Er waren liefst 329 deelnemers hetgeen betekende dat in twee klassen het maximum van 64 deelne mers begon. Wegens regen be hoefden slechts zeven partijen in de hal te worden gespeeld. De uitslagen zijn: DE E: Kristel Hoogduijn-Mieke Hoogduijn 6- 2, 6-1, DD E:Willemijn van El- dik/Chantal Geers (Waddinx- veen)-Kars/Niekerk 6-2, 6-3,GD E: Hoogduijn/Barentsen (Waddinxveen)-KarsZKars 6-3, 6-1, DE D2: Deborah Korten- hoeven-Amanda Kortenhoeven 6-3, 6-2, DD D2: Jenny Oraria Door Bert Hertog CUYK - Regen, veel regen teis- Engelse New Market. Een af- terde de wandelaars in de 85ste Nijmeegse Vierdaagse. Op de smalle wegen rond het stadje Cuyk, waar het wandel- legioen over de door de genie tje: 23.55.27. „Ik ben nummer geslagen pontonbrug de Maas 977 die de titel heeft gehaald”, vertelt de immer goed gemut ste Van der Kroft, die volgend ke, die op 7 september afscheid heb de afgelopen 28 jaar niet jaar de mars van 28 uur in het meegemaakt dat er zoveel re gen viel tijdens de Vierdaagse”, zegt Rien van der Gaag uit we Vierdaagse deelnemers ging Midden Holland uit Gouda Gouda. In Cuyk heeft hij bij het voorbij. Dirk en Andre van weten te bewegen ook aan de overdekte terras van restau- Grieken uit Moordrecht doen Vierdaagse mee te doen. Het rant De Korenbeurs even halt gehouden om met familieleden bij te praten. Als het even droog is vervolgt hij zijn weg tiende keer. Joop Kok en Frans om de laatste vijftien kilometer naar Nijmegen af te leggen. Ruim 38.000 wandelaars gingen Nijmeegse en oud-Waddinxve- in de Keizer Karelstad van start ner Teus de Graaf, die tegen- onder wie veel lopers uit de woordig in Alphen aan den Rijn Goudse/Waddinxveense regio. Oud-Gouwenaar Ico de Vries, die in Stolwijk woont, behoort tot de geroutineerde wande laars. De Vries is voor de 32ste keer van voor de regen uit want op de vraag of hij nog buien heeft ge- migen zeggen last te hebben had onderweg zegt De Vries van blaren, maar aan opgeven dat het nogal meevalt. Een oud- wordt niet gedacht. De zwak- Waddinxveen komt in poule gediende is ook Leo Wempe uit 169 uit tegen Nieuwkoop, Ka- merik (za) en Siveo’60, WSE neemt het in poule 170 op te gen Groeneweg, BVCB en Moerkapelle. Op 14 augustus staan op het keer in Nijmegen programma Groeneweg-Moer- kapelle en WSE-BVCB. VOOR MENSIN MEI’OVERGEWICHT VANAF Zuidplaspolderweg 11 Moordrecht tel.: (0182) 375022 afslag Moordrecht/Gouda industrieterrein 't Ambacht Moordrecht VOOR MENSEN MET GEWRtCHTSKLACHTEN VANAF Ineke Gronsveld, Els Hooft, Fred Remeijer en de Boskoop- se Mariet en Bouke Wallinga. Kokke (achtste keer) zwaait al met een bosje bloemen dat hij in Cuyk van burgemeester Leo Schoots, voorheen burgemees ter van Zevenhuizen-Moerka- pelle, kreeg. Schoots was vroeger als sport ambtenaar werkzaam in Rid derkerk en een collega van Jos Kokke. Kokke fungeert nu als leidsman van de groep, die de en derde dag heeft doorstaan en dicht bij het einddoel is. Ook de debutanten Rob Hen- zen (,het is hier wel een feest’), keren zijn op de voorgaande grensrechter bij de footballclub Waddinxveen, die zich de dagen al uitgevallen. Ook Pleun Olympia warmte in voorgaande Vier- daagsen herinnert en zegt dat de temperatuur nu lekker is. Piet van der Kroft, veertiende van is een echte wandelfanaat. Laatst liep de Gouwenaar voor woont, voor de twaalfde keer. Dat zelfde geldt voor Ad Eeg- deman uit Moordrecht. Frans van de Wal overnacht niet in Nijmegen maar in Gouda. Hij neemt elke dag de trein naar de partij. Hij loopt ook Nijmegen en is steeds op tijd lastige tweede voor het vertrek geweest. Som- De Waddinxveense tennisser Ralph Zijderhand stond 52ste op de nationale ranglijst, maar is inmiddels gezakt naar de 61 ste plaats. In een A-toernooi in Utrecht reikte hij tot de halve finale wat flink wat punten opleverde. Cock/Van Drielen-Mieke Hoogduijn/Bertha Hoogen doorn 6-3, 6-3, GD D2:Vos/De Jong (TIOD)-VinkZLangbein (Waddinxveen) 6-2, 6-1, DE DIIrma Essers (Sluipers)-Mar- tine Elsholz (W’veen) 3-6, 6-3, 4-6, DD Dl: Joke Hoogen- doorn/Herma Renirie-Tamara Germann/Corinne van Nielen 6-4,6-1GD DIRosita Stoelin- ga/Rob Peterse (Be Fair)-Peter van de Hoven/Herma Renirie (Waddinxveen) 1-6, 3-6, HE E: Kevin Leijendekker-Theo Ver kalk (Stolwijk) 7-6,2-6,6-7, HD E: Vladimir Sirre/Verkaik-Brug- gen/Kars (W’veen) 6-0,6-3, HE D2: Tom de Vries (TOC)-Frits Visser (Zoetermeer) 3-6, 6-2, 6- 2, HD D2:Taco Zuur/Roy de Vos (TIOD)-Peter Kroes/Paul van de Maas (W’veen) 2-6, 6-2, 7- 6, HD DI :Theo van Eldik/Ni- co Hoogendoorn-Michael Wes- terink/Peter van de Hoven (Waddinxveen) 3-6,5-7. WADDINXVEEN - Het Dl- toernooi van de tennisvereni- GOUDA - Ton Sijbrands ont ving op dinsdag 17 juli officieel het eerste exemplaar van het boek dat hij geschreven heeft naar aanleiding van zijn geslaag de wereldrecordpoging blindsi- multaandammen in november 1999. Bij de officiële uitreiking in het gebouw van verzekeraar De Goudse in Gouda waren de tegenstanders uit 1999 aanwe zig. Sijbrands ontving het exem plaar uit handen van Herman van Hemsbergen, lid van de raad van bestuur van de verze- Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Ralph Zij derhand kijkt terug op een goed optreden in de Duitse competitie, maar in de toer nooien in Nederland gaat het de Waddinxveense tennisser minder voor de wind. Zijder hand kan best wat punten ge bruiken voor de nationale ranglijst. Momenteel staat de Waddinxvener op de lijst van de honderd beste A-spelers op de 61 ste plaats. De lijst wordt aangevoerd door de Limburger Sjeng Schalken. Ralph Zijderhand, net 22 jaar geworden, speelde op 11/12- jarige leeftijd jeugdtoernooien door geheel Nederland. In die periode speelde hij al eens te gen de huidige topper Rae mon Sluiter.Toen de bonds- training voor jeugdigen afgelopen was meldde hij zich op 17-jarige leeftijd bij tennis trainer Frits Don in Waterin gen. Daar traint de Waddinx vener nog drie, vier keer per week. Onder meer met Wou ter Standaart uit Sliedrecht, die dit seizoen bij de eerste vijftien heeft gestaan op de landelijke A-lijst. Ook doet hij bij de tennisvereniging Wad dinxveen aan conditietraining onder leiding van Arie Plaisier, de vroegere doelman van de voetbalvereniging Waddinx veen. Daarnaast volgt hij de krachttraining Cor Poforte aan de rand van de nieuwe Rotterdamse wijk Nesselande, dat vroeger grondgebied van Zevenhuizen was. „De kracht training bij Cor Poforte doe ik al twee jaar twee keer in de week. Het is nodig want an ders red je het niet als A-ten- nisser. Er komen steeds weer jongens van achttien, negen tien jaar bij. De groep onder de nationale top is behoorlijk breed.Veel spelers doen wei- 7-

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 21