Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof I M I U kunt bij ons terecht in Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. In deze gemeenten zijn wij als toonaangevende makelaar vanzelfsprekend zeer goed bekend met de locale woningmarkt. Maar ons bereik gaat verder dan de betreffende steden. Ook alle om- en tussen liggende plaatsen rekenen wij tot ons werkterrein. Met als resultaat dat wij met onze zeven vestigingen zonder witte plekken het hele hart van Holland bestrijken. En dat geeft u een prima startpositie als u in deze regio een huis wilt kopen of verkopen. Neemt u voor meer informatie en/of een vrijblijvend gesprek contact met ons op. Zoals u nu weet is er altijd een vestiging bij u in de buurt. Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Van ’t Hof heeft niet één kantoor, maar zeven complete vestigingen in Midden Holland. K NVM L K 1 M B M volledig geïsoleerd. Onderweg 13 Vraagprijs 525.000,- k.k./ e 238.234,61 k.k. Nabij NS-station en winkels gelegen eengezinswoning welke over de gehele breedte 2,75m is uitgebouwd. Bouwjaar 1958. Inhoud 345m3. Grondoppervlakte 145 m2. Indeling: Entree/hal met meterkast en deels betegelde toiletruimte met staand toilet; Uitgebouwde T-vormige woon kamer (ca. 37m2), welke voorzien is van een eiken laminaatvloer en open haard; L-vormige open keuken voor zien van koelkast, vrieskast, vaatwas ser en gaskookplaat. Ie Verdieping: Overloop met bergkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan één met schuifwandkast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Geheel betegelde badkamer met douchehoek met schuifwand, thermostaatkraan en vaste wastafel. 2e Verdieping: Voorzolder met opstelplaats voor de c.v. combiketel (Nefit 1997), wasmachi ne en drogeraansluiting; Zolderkamer met dakkapel. Bijzonderheden: Geheel betegelde achtertuin welke op het westen is gelegen. Het gehele pand is voorzien van hardhouten kozijnen en deels dubbel glas. Vrijstaande stenen berging met elektra. Oplevering: in overleg, ca. september 2001. Prinse Irenestraat 4 Vraagprijs 399.000,- k.k./ e 181.058,31 k.k. De Akker 68 Vraagprijs 499.000,- k.k./ e 226.436,33 k.k. In gezellige en landelijke woonomge ving gesitueerde tussenwoning met ruime stenen berging voorzien van elektra, fraaie voor- en deels bestrate achtertuin met grindpad. Bouwjaar ca. 1925. Eigen grond ca. 107 m2. Indeling: Hal met schitterende "oude" tegelvloer, beklede trap en meterkast; t Leuke woonkamer voorzien van schoorsteenmantel; Open eetkeuken voorzien van L-vormige inrichting (geplaatst in 1995) met inbouw appa ratuur: keramische kookplaat, RVS afzuigkap, elektrische oven, vaatwas- machine en koelkast verder heeft de keuken een inloopkast (totale opp. woonkamer en keuken ca. 49m2); Badkamer met douche, vaste wastafel, toilet en wasmachine aansluiting; Portaal met c.v. combiketel (2000). Ie Verdieping: "Open" slaap-/hobby- ruimte met dakkapel; Voorslaap kamer met dakkapel en inbouwkast; Riante voor-/achterslaapkamer deels met schuine kap en deels met dakkapel en nok in 't zicht en vaste wastafel met meubel. Bijzonderheden: De woning is ca. 6 jaar geleden vakkundig geheel gerenoveerd/gerestaureerd met o.a. nieuwe vloeren, nieuw dak, hard houten dakkapellen en heeft geheel dubbel glas en dakisolatie. Langs de achtergevel is een recht van overpad. Oplevering: in overleg (ca. eind januari 2002). Onderweg 55 Vraagprijs 332.000,- k.k./ e 150.655,03 k.k. In de wijk "Zuidplas" gelegen voor malige praktijkwoning met vrijstaan de berging. Deze vier bouwlagen tellende woning ligt gunstig gelegen nabij winkels en scholen en is gebouwd in ca. 1984 op 118 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 380 m3. Indeling: Begane grond: Entree/hal met plavuizenvloer, garde- robenis en meterkast; Geheel betegeld camé kleurige toiletruimte met hangend toilet met fonteintje en mechanische ventilatie; Woonkamer met beukenparketvloer, Brabus gas haard (1998) en een kitchenette met bovenkastjes, spoelbak en close-in boiler; Grotendeels betegelde achter tuin met stenen berging voorzien van elektra; Aparte fietsenberging. Ie Verdieping: Hal met toegang naar de woonkeuken met L-vormige keukenopstelling (gebr. wit/beuken) voorzien van koelkast, vrieskast, gas kookplaat, elektrische oven, vaatwas- machine en een vlakscherm afzuig kap; De woonkeuken is voorzien van een plavuizenvloer en een trapkast; Slaapkamer aan de achterzijde met kabelaansluiting, toegang tot klein balkon en zonnescherm aan de buitenzijde. 2e Verdieping: Overloop; Nis met kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met Veluxraam voorzien van zonwering; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste schuifkast en wastafel; Luxe geheel betegelde bad kamer (wit/grijs) voorzien van douche cabine met thermostaatkraan, kunst stof ligbad, wastafel, design radiator en hangend toilet. 3e Verdieping: Voorzolder met wasmachine-/droger- aansluiting; C.V. combiketel (HR Atag 1998), bergruimte en bergvliering; Zolderkamer met Veluxraam en zon- Kerkweg West 7 Vraagprijs 896.000,- k.k./ e 406.587,07 k.k. w Landelijk gelegen vrijstaand woonhuis nabij het oude dorp van Waddinxveen. De woning is gebouwd in ca. 1925 op 298 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 560 m3. Indeling: Entree/hal, meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping; Royale L-vormige woonkamer (ca. 47 m2) met laminaatvloer en open haard; Open eetkeuken (ca. 2.85x4.90m) met U-vormige keukenopstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur; Gedeeltelijk betegelde toiletruimte; Provisiekast; Bijkeuken met opstelling voor Vaillant cv ketel ('93), badgeiser ('98) en wasmachine-/ drogeraan sluiting; Tweede bijkeuken; Gedeel telijk betegelde badkamer met ligbad, douchecabine en vaste wastafel. Ie Verdieping; Overloop; Twee slaap kamers aan de achterzijde (beide ca. 2.83x5.00m) beide met toegangs deur naar plat (ca. 2.10xl0.50m); Twee slaapkamers aan de voorzijde (resp. ca. 2.93x3.15m en 3.15x5.00m) waar van een met toegang naar de berg vliering. Bijzonderheden: Royale deels betegelde achtertuin met betonnen berging. Oplevering in overleg. Vrijstaand woonhuis van oorspronke lijk 1873 welke in de loop der jaren is verbouwd en zeer recentelijk is ver bouwd en vernieuwd. Indeling: Entree/hal met bordestrap, lambrise ring, oude (kaasplanken) vloer, meter kast en toiletruimte met closet en fonteintje; Woonkamer met massief plankenvloer, lambrisering en deur naar de tuin; Bijkeuken met plavui zenvloer, c.v. ruimte (Nefit 2000), deur naar buiten en 2x een wasmachine aansluiting; Royale eetkeuken met een in L-vorm opgestelde keuken voorzien van diverse inbouw apparatuur: o.a. 6-pits RVS kooktoestel met hete lucht oven. Ie Verdieping: Overloop/gang met (kaasplanken) vloer; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakvenster; 1 Slaapkamer met dakvenster; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakvenster; L-vormige slaapkamer met dakterras aan de achterzijde; Alle kamers hebben een oude planken vloer; Badkamer met wastafelmeubel, douchecabine, whirlpool en dakven ster. 2e Verdieping: Bergvliering, bevloerd met nieuwe balken en schaartrap. Bijzonderheden: Oplevering in overleg. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, wering, vaste wastafel. De woning is Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, volledig geïsoleerd. Waddinxveen en Zoetermeer. Aardrijkskunde voor gevorderden. B-van ’t hof r makelaardij j

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 20