Aaibare materialen voor intensief gebruik Tuinmeubel Mi gsSgjï®®? Woonplus-scenario delft onderspit in Boskoop Al uw interieurwensen onder één dak bij S A Interieurs Kinderkamer wordt steeds meer volwassen ED REUSKEN O 10% KORTINC OP DE HOUTEN VOUW- 12 maanden uw specialist /SILCO JONGENEEL gordijnen GORDUNEN at 'i St. Victorstraat 54 W’veen (0182) 61 68 78 wor**^**» Uw specialist op het gebied van woninginrichting Specialist in het restaureren van grootmoeders stoeltje. 22 Spanplafonds 22 Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen l IMeubelstoffeerderij riielema Geluiddempend Waddinxveen Nu ook voor al uw stoffeermaterialen! BEMS - K Paneelgordijn europaTuin Boskoop Gouda j W; 4 tri i ,3. Het sierteelt-scenario heeft het gewonnen het van het woonplus-scenario. VRIJBLIJVENDE PRIJSOPGAVE Ook alles op het gebied van spreien, kussens en dergelijke wordt in eigen atelier geconfectioneerd. (Foto: Margon van den Berg) Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag lO.OO-l 7.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Tijdens de gemeenteraadsvergadering van 10 juli jongstleden is met dertien stemmen vóór en één stem tegen geko zen voor een verdere ontwikkeling van de sierteelt in de toekomst van Bos koop. De gemeenteraad nam deze belangrijke beslissing voor het project Boskoop 2015, dat tot doel heeft een toekomstvi sie voor Boskoop te ontwikkelen waar de gemeente in de toekomst haar beleid op kan afstemmen. Aan het begin van het project was spra ke van vier toekomstbeelden, waarvan er nu twee afgevallen zijn: de ‘leefbare gemeente’ en de ‘recreatieve gemeente’. Leefbaarheid wordt wel belangrijk ge vonden, maar is te realiseren door goe de mogelijkheden te bieden op het ge- stijlen gelegd worden. Scheeps- vloeren, cafévloeren en oudge- maakte vloeren geven de in druk dat er vloer ligt waar al vele jaren intensief op geleefd is. Dit zijn allemaal vloeren van de parketfabrikant Chapel. De Floor Factory mag als enige in de regio vloeren van dit exclu sieve parketmerk verkopen. Maar de Floor Factory heeft ook houten vloeren van andere parketfabrikanten. Alle vloeren kunnen zowel zwevend als tapis gelegd worden door eigen par- ketteurs. Want of het nu om raambekleding of vloeren gaat, alles wordt door het eigen en vakkundige personeel gelegd of geplaatst. Ook voor het bekleden van al uw meubelen, caravan- en bootkussens Vrijdagavond Zaterdag bied van wonen, werken en voorzienin gen. Recreatie is niet omvangrijk genoeg om als zelfstandig scenario uit te wer ken. Dat zou anders geweest zijn wan neer sprake zou zijn van een ‘toeristi sche gemeente’ met alle bijbehorende grootschalige ontwikkelingen, maar dit toekomstbeeld spreekt de Boskoopse samenleving niet aan. De scenario’s die overbleven, waren het sierteeltplus-scenario en het woonplus- scenario. In beide scenario's blijft de sierteelt een prominente plaats innemen in Boskoop en wordt gestreefd naar een kwalitatieve verbetering van de sector. Binnen het sierteeltplus-scenario is ook kwantitatieve verbetering een uitgangs punt: Boskoop zal de kans pakken die er ligt om van de grotere regio Boskoop een economisch sterk, bloeiend geheel te maken. In het woonplus-scenario draait het naast een kwalitatieve verbetering van de sierteeltsector om het zowel kwanti tatief als kwalitatief verbeteren van het wonen. In dit scenario stimuleert Bo skoop het wonen, het sierteeltgerela- teerd recreëren en de kwalitatieve ont wikkeling van de sierteelt op volle grond. De nadruk ligt in dit scenario op de ontwikkeling van het wonen. De raadsleden hebben hun besluit mede kunnen baseren op zo’n 275 reacties van inwoners en bedrijven in Boskoop. Van deze reacties waren er 265 vóór het sierteeltplus-scenario, waardoor het woonplus scenario dus het onderspit moest delven. Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172) 21 22 71 Telefoon: 06 20 74 93 06 (0182) 61 61 31 Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 WONING PROJEKTSTOFFERING Br ede weg 26a Moerkapelle Door de krullerige structuur van de wol wordt het geluid in de kamer met vele decibellen gedempt. Maar nog plezieriger is het vochtregulerend vermogen van Pure Luxe-tapijt. Moeite loos absorbeert het wollen ta pijt het overtollige vocht in de ruimte, waardoor een (slaap)ka- Het opmeten, maken en ophan gen van gordijnen is gratis. De tweede pijler van S A In terieurs is de Floor Factory. In hetzelfde pand vindt de klant alles op het gebied van vloeren. Er is een ruime keuze in zachte vloerbedekking, de verzamel naam voor vele merken tapijt en natuurtapijten zoals kokos, sisal en zeegras. Hiervan kun nen ook karpetten -al dan niet met stoffen of lederen rand- gemaakt worden. Vinyl, marmoleum en laminaat vallen onder de noemer harde vloeren. Dat geldt ook voor de massief houten vloeren. Ze zijn er in diverse houtsoorten en kleuren en kunnen in diverse XANGESLOn* Bll mer nooit kil of klam aanvoelt. Hierdoor ben je verzekerd van een aangenaam binnenklimaat Bij de keuze van vloerbedekking gaan de meeste mensen voor een neutrale, functionele kleur. Pure Luxe-tapijt is verkrijg baar in vijf tijdloze naturellen; roomwit, zand, karamel en tau pe. Door de bijzonder structu ren krijgt het tapijt een levendi ge uitstraling. Met de subtiele structuur (hoog/laag nopje) van ‘Pure' ontstaat een diagonaal pa troon waardoor de kamer op tisch groter wordt. Voor een wat stoerdere sisal look is er de grovere structuur van ‘Luxe’. De twee structuren kunnen heel goed met elkaar gecombineerd worden in bijvoorbeeld dezelfde kleur voor de coördinatie tus sen verschillende ruimtes in huis. De wolcollectie ‘Pure Luxe’ onder het kwaliteitslabel van Wools of New Zealand komt daar vandaan. Met dit label ben je verzekerd van wol uit Nieuw Zeeland die voldoet aan strenge kwaliteitseisen ten aanzien van duurzaamheid, kleurechtheid en last but not least milieuvriende lijke verwerkingsmethoden. De nieuwe Pure Luxe-collec- tie is uitgevoerd in twee struc turen en in vijf naturelle kleu ren, van roomwit tot caramel. Door de populaire loungesfeer zien we steeds meer behaaglijke en aaibare materialen in huis. Hierdoor neemt de belangstel ling toe voor allerlei breisels en haaksels, wollen plaids, zachte leefkussens en vilten poefjes. Ook zachte wollen vloeren zijn een belangrijk onderdeel van deze softweartrend. Wat veel Kinderen spelen minder buiten en claimen binnen hun eigen domein. Dat maakt het interi eur van de kinderkamer be- langrijker dan ooit. De inrich ting is een totaalconcept en meer afgestemd op de rest van het huis. Nieuw zijn uitgespro ken kleuren en dessins. Ook volwassen trends zoals kitsch, retro en loungen zijn doorge drongen tot de kinderkamer. Kinderen krijgen steeds meer speelruimte in huis, zowel in de woonkamer als in hun eigen ka mer. Deze ruimte is multifunc tioneel. De jonge bewoners kunnen er slapen, lezen, spelen, studeren, tv-kijken, computeren en er vriendjes ontvangen. Ontwikkelingen als deze zor gen ervoor dat het interieur Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) (Foto: Walter Plantje) Door de populaire loungesfeer zien we steeds meer behaaglijke en aaibare materialen in huis. Een zachte wollen vloer maakt een belangrijk onderdeel uit van de softwear trend. Voor meer informatie kunt u bellen met 0412-640415. Hoe beter de leefomstandigheden van schapen hoe mooi er de wol! Nieuw Zeeland is het paradijs op aarde voor schapen: de schoonste lucht, de meeste ruimte en het bes te klimaat. Zo ontstaat de witste en sterkste wol ter we reld, bij uitstek geschikt om tapijt van te maken dat vol doet aan de woonwensen van de moderne consument. Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur Door Margon van den Berg WADDINXVEEN - De naam van het bedrijf, S &A Interieurs, is afgeleid van de beginletters van hun beider voornamen. Skip en Adri zijn compagnons. In I99I openden zij voor het eerst de deuren van S A Inte rieurs, een bedrijf dat op twee pijlers rust, te weten de Gordij- nerij en de Floor Factory. Bij de Gordijnerij is misschien wel de meest uitgebreide col lectie gordijnen te vinden. In al le prijsklassen en in alle stijlen. Want of u nu voor romantisch- klassiek kiest of ultra-modern, bij de Gordijnerij is dat, en alles wat zich daartussen bevindt, in ruime mate aanwezig. Tevens is er een uitgebreide keuze in ophangsystemen. U vindt er de gebruikelijke rail systemen en de moderne span- draadsystemen, maar ook roe den, zowel in een moderne uitvoering met inslagringen als de meer klassieke houten of smeedijzeren roeden met bij passende gordijnringen. Ook de gordijnkappen zijn weer helemaal terug van weg geweest. Want wat voor de mode geldt, geldt ook voor het interieur: in de loop der jaren herhalen trends en kleuren zich. De Ausbrenner vitrage of inbetweens zijn een variatie op wat in de jaren zeventig zeer populair was. Deze vitrages of inbetweens zijn zo mooi, dat ze het verdienen om op de eerste rail te hangen. Met de daarach ter hangende sluitgordijnen creëert u vervolgens uw priva cy- bekleding of als separatiegor- dijn. Maar ook de vouwgordij- nen zijn niet meer weg te den ken en passen zowel in het moderne als klassieke interieur. De Gordijnerij beschikt over een eigen atelier. Dat betekent onder meer dat men zich niet hoeft te beperken tot het vaste aanbod van raambekleding. Als de klant een keuze heeft ge maakt uit het enorme assorti ment gordijnstoffen kunnen de coupeuses van de Gordijnerij er, mits de stof geschikt is, ex clusieve vouw- of paneelgordij- nen van maken. Alle vouw- en paneelgordijnen, vitrages en gordijnen worden in eigen atelier geconfectioneerd. w De collectie Sweet dreams van Esta heeft vier verschil lende randen in diverse kleuren. Ook bevat de collectie streepdessins, uni’s en zeven verschillende behangdessins. De bijpassende stoffen zijn van honderd procent katoen en de voiles van 65% polyester en 35% katoen.Voor meer informatie belt u met E S, telefoon: 053-4601010. mensen niet weten, is dat een zacht wollen tapijt ook ijzer sterk kan zijn. De Pure Luxe- collectie is geschikt voor inten sief gebruik. Dat houdt in dat je het zelfs in de thuiswerkkamer (zwenkwielenbestendig) en op de trap kunt leggen. Een ander voordeel is het vormherstellend vermogen; door de natuurlijke veerkracht krijg je geen voet- of stoelpootafdrukken. De nieuwste ontwikkeling op gordijngebied is het paneelgor dijn. Dit type gordijn hangt als een paneel - dus ongeplooid - aan een speciaal railsysteem en kan gebruikt worden als raam- V/:.- - -d Rijnevek! 86 N 207 afslag Boskoop Noordoost Achtefwillenseweg 31 Nabij NS-sta!ion Gouda Gcverweiie van de kinderkamer steeds se rieuzer genomen wordt De in richting van die ruimte ligt bij voorkeur in het verlengde van de rest van het huis. De huidige kinderkamer is eveneens een totaalconcept waarin meubels, textiel en accessoires op elkaar zijn afgestemd. De kinderkamer is inmiddels ook ontdekt door designers. Bekende Nederlandse ontwer pers als Jan des Bouvrie, Piet Hein Eek en Richard Hutten hebben kindermeubeltjes in het assortiment Een nieuw feno meen zijn de hippe lifestyle- winkels voor kinderen. Deze onderscheiden zich door eigen collecties, exclusieve ontwer pen en inspirerende stylingi- deeën. Dat is ook de kracht van S A Interieurs. U hoeft slechts één deur door om alles op het ge bied van wooninrichting te vin den. Het team van S A Interi eurs neemt alle tijd om samen met de klant de ideeën en wen sen te realiseren. Indien ge wenst kan ook een adviesge sprek bij de klant thuis plaatsvinden. U vindt De Gordijnerij en de Floor Factory aan de Mercuri- usweg 15 te Waddinxveen. Het telefoonnummer is 0182- 631200. Geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Donderdagavond koopavond van 19.00- 21.00 uur. '7. i

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 15