Zachte vloer comfortabele basis voor inrichting zelf-leg-vloeren in laminaat parket specialist L ux af 1 ex gouda gratis ondervloer Duette®&Plissé wie handig is ■F- Eigentijdse kinderkamer verre van kinderachtig I Molenaar I i koopt nu kranen! Groeien Modulair Loungen Kitsch 415 bij aanschaf van een smartwood - wastafels kranen toilett baden tegels zittingen handdoeken residence of fun floor vloer uitermate geschikt voor serres en afwijkende raamvormen exclusieve collectie kleuren, dessins en stofkwaliteiten waaronder Ausbrenners en Jacquards kleurgecoördineerd bedieningssysteem. optimale lichtreflectie door Topar™ coating Duette® shades door ge sloten honingraatstructuur geen koorden zichtbaar en optimaal isolerend korting op kranen van: Damixa, Hansgrohe en Signatuur Parket Specialist Gouda biedt u een uitstekende kwaliteit, een perfecte service én een scherpe prijs. Kom naar onze winkel en laat u vrijblijvend adviseren over de vele mogelijkheden bij... Parket Specialist Gouda Veerstal 32 2801 RB Gouda Tel.: (0182) 58 13 63 Fax: (0182) 55 01 83 - - Voor het overspuiten van uw keuken, slaapkamer of meubelen, in elke gewenste kleur. Oók voor het matten en biezen van uw stoelen. MEUBELSPLJITINRICHTING D. PETERS Staringlaan 17F - Waddinxveen. Telefoon: (0182) 61 88 04 Deze speciale actie geldt voor de volledige collecties van smartwood (11 dessins), residence (14 dessins) en funfloor (10 dessins). Plavuizen gratis gelegd Spelde BV Plissé van der linde Duette* a www.baderie-gouda.nl s s >1 praktisch zijn. Reserveer niet de kleinste Een speelkleed en een inwikkelcape in één. Dit superzachte en multifunctionele speelkleed van Voor de beste verzorging van al uw schilderwerk!! 836 Inboedels 305 306 x: L. T WINDOW MIH'OHI Deze aanbieding is geldig t/m 31 december 2001 badmatten Iedere leeftijd stelt andere eisen aan de kinderkamer. Een babykamer moet vooral Kijkt u voor meer informatie op internet: www.dessoho- me.com. (Brom)fietsen en scooters Inhakend op deze ontwikkeling introduceren diverse fabrikan ten passende collecties. Het uitgebreide kleurenpallet van deze nieuwe tapijten staat ga rant voor een persoonlijke en gezellige sfeer in huis. Zoals Desso Bazar. Deze ta- pijtcollectie bestaat uit twintig trendy kleuren, variërend van zwoele, warme tot verfrissen de koele tinten. De sfeer en kleurrijkheid van de oosterse markt is de inspi ratiebron geweest voor deze collectie tapijt waarbij de mat te, dichte structuur met ve lours uitstraling de kamer een rustige, mystieke basis geeft. Desso Bazar heeft een gesne- Loungen is hip, zelfs voor kinderen. Zitzak, poef, leefkussen en kleed maken van de kinderkamer een speelparadijs.Voor de al lerkleinsten zijn er speelkleden. Het leven deze aanbieding geldt t/m 30 september 2001 en uitsluitend op basis van afhalen. Niet geldig met andere acties of reeds afgepnjsde artikelen Schildersbedrijf Verkopen of kopen van antiek-, kunst-, curiosa- of inboedel- goederen? Op een veiling wordt het goed geregeld. VENDU NOTARISHUIS, Kip- straat 54, 3011 RT R'dam. 010- 411.85.44 www.notarishuis.nl Woonruimte te huur aangeboden Tijd. t.h. va sept. gemeub. villa uniek gel., direkt a.d. Reeuwijk- se Plassen. Tel. 0182-526591. T.h. 2 kamer woning, all in ƒ1100 Omgeving Gouda. Tel. 06-11321228. Voor meisje 1 kmr. app. met eigen kdt 726 p.m. Alphen a/d Rijn. 0297-263418. Woonruimte te huur gevraagd Nette student zkt. woonruimte in Centrum Alphen a/d Rijn. 0570-627089. Gezocht: tijdelijke woonruimte voor werkende man, 600 Reakties op 06-26072775. T.h. gevr. met spoed 5-pers. eengez: woning/app. in Gouda e.o., 06-23571724 De eigentijdse kinderkamer is verre van kinderachtig. In plaats van dessins van beer tjes en kaboutertjes maken kleuren en ac cessoires de sfeer. Bovendien vervaagt het verschil tussen jongens- en meisjeskamers. De nieuwe generatie themakamers, zoals de strandkamer of de circuskamer, is zo neutraal dat de onderwerpen voor zowel jongens als meisjes geschikt zijn. In de kinderkamer domineren niet langer spulletjes die speciaal voor kinderen zijn gemaakt. Ook ‘volwassen’ ontwerpen krij gen er een plek. De algemene woontrends hebben dus een groeiende invloed. Dat betekent voor nu meer kleur; zowel felle kleuren als pastel len. Paars, lila en knalroze zijn dé trend- kleuren voor de meisjeskamer en voor jon gens zijn dat blauw, groen en oranje. Ook dessins zijn in opkomst; vooral bloemetjes, ruiten en strepen. Kamers gevraagd 304 Rustige jongen (student) zkt. woonr. in Gouda. Gunstige reactie 06-12651039. Een zachte vloer is een comfortabele basis voor de verdere inrichting. De keuze van de kleur van het tapijt is beeldbepalend voor de sfeer. Gelukkig durven we tegenwoordig voor meer uitgesproken kleuren te kiezen, waar door de leefruimte snel en verrassend ‘aangekleed’ is. Ook kitsch is in; hoe meer glitter, hoe beter. Voor de kinderkamer zijn behang en stoffen ontworpen met een subtiele glans. Mini-meu- honderd polyester fleece is bestemd voor kinderen van 0-3 jaar.Voor meer informatie: Domice beis zijn vaak uitgevoerd Dollection, telefoon 030-6362030 en e-mail info@domice.nl. Boven de 25 m2 op hout en beton - plavuizen v.a. ƒ16,- p.m.2 meeneemprijs - vloerverwarming v.a. 1325,- 100.000 tegels en plavuizen uit voorraad. Sanitair sierpleister steenstrip. Openingstijden: ma. 12.00-17.30 di. t/m do.8.30 - 17.30, vrij. 08.30 - 21.00 zat.9.30 -17.00 Dordtsestraatweg 755 - Rotterdam-Zuid - (010) 419 40 89 Vrijdag koopavond grond af. Zachte vloerbedekking sluit daar bij goed aan. Sterke, stevige en liefst gladde vloerbedekking is ideaal. Geschikt voor de kinderkamer zijn lami naat, linoleum en vinyl. Kurk is ook praktisch. Behalve zacht en glad is het materiaal geluid dempend en onder- houdsvriendelijk. Retro, dé trend in het volwassen interieur, zie je in de kinderkamer te rug in de vormgeving van meubeltjes, giganti sche patronen en in het kleurgebruik. Ook vinta- gemeubeltjes uit de ja- ren zestig en zeventig krijgen er een plek. Het gaat vooral om originele items die de kinderka mer persoonlijk maken. Meubeltjes en accessoi res worden met veel fantasie vermaakt of zelfgemaakt. Dorpstraat 38.Waddinxveen Tel. (0I82) 61 23 73 Burg. Colijnstraat 3 t/m 7, Boskoop Tel. (0172) 2I 25 44 (uxafjex Uw Luxaflex* raambekledingspecialist: INTERIEURVERZORGING derd procent DePont polyami de, is ijzersterk en makkelijk in onderhoud. Volgens de PIT- normering is Bazar geschikt voor wonen, zwaar gebruik en werken en kan het ook op de trap gelegd worden. De ver- koopadviesprijs per strekken de meter bedraagt fl. 179,00. Desso Madeira is een andere collectie. Deze tapijtcollectie heeft een vrolijk en fris kleurpalet, geïns pireerd op de mediterrane sfeer. De twintig verrassende kleu ren zoals bijvoorbeeld mango, abricot, aubergine, taupe en zeeblauw in combinatie met de subtiele structuur en de speelse pool, maken het interi eur relaxed en gezellig. Desso Madeira is gemaakt van honderd procent polyamide en is volgens de PIT-normering geschikt voor wonen, zwaar gebruik, de trap en zwenkwiel- gebruik. De verkoopadviesprijs per strekkende meter be draagt fl. 199,00. De sfeer en kleurrijkheid van de oosterse markt is de in spiratiebron geweest voor Desso Bazar. Deze nieuwe col lectie tapijt geeft de kamer een rustige, mystieke basis. Voor meer informatie belt u met Desso, telefoon 0412- 640415. in hoogglans. Kitscherige accessoires, zoals een kroonluchter of een oversized'spiegel, passen perfect in dit sfeertje. Zeker als ze goud- of zilverkleurig zijn. Maar ook de minimalistische kinderkamer blijft. Nieuw in deze sfeer is het gebruik van kleuren, zowel felle tinten als pastellen. Decoratief behang, dito stoffen en zachte vloerbedekking maken de strakke kinderka mer warmer en gezelliger. In de landelijke kinderkamer zorgt de mix met exotische kleuren en dessins voor een nieuwe look. Ook denim is in opkomst. Deze stoere verwassen spijkerstof is verwerkt in kus sens, dekbedovertrekken of in de meubel- stoffering. Tegenwoordig zijn er ook modulaire kin derkamers verkrijgbaar. Die bestaan uit verschillende elementen die op elkaar zijn afgestemd. Het voordeel is dat de modules in verschillende varianten op te bouwen zijn en dat het meubilair met verschillende elementen uit te breiden is. Naast hoogslaper, stapelbed en ledikant zijn er in deze series meestal ook een bu reau, tafel, stoel, kast en commode ver krijgbaar. Een hoogslaper is een ruimtebe- sparende oplossing die voor veel leeftijden mogelijkheden biedt. e s JyzS: kamer in huis, want die is al snel te krap. Peuters gaan de wereld ontdekken en be ginnen in hun eigen kamer. Spelen staat centraal, dus maak voldoende ruimte. Kussens en zacht tapijt op de vloer voorkomen dat ze zich bezeren. Minitafels, in de kinderkamer speelt zich vooral op de stoeltjes en poefjes maken de peuterka- -1 ..i-1..:* j„_ mer af De grotere kids die naar school gaan, heb ben een bureau of tafel nodig. Zorg ook voor een logeerplek op de kamer. Ruimte- Batavus Eco Bike fiets met accu, 500 korting op nieuw prijs. Bakker Fietsen 0172- 473295. 1 ««fiïlz kampenringweg 11 tel (0182) 535 688 van wijk 2803 pe gouda fax (0182) 534 808 Kamers aangeb. 303 Te huur per 1 sept. 2001 KA MER voor 1 jongere. Tel. 0172- 432085. besparend en multifunctioneel zijn de bed- bank en een kussen annex logeermatras. In de bovenbouw van de basisschool gaan tieners meer hun eigen leven leiden. Maak van hun kamer een multifunctionele ruim te waar ze zich kunnen afzonderen met muziek, boek of vriendjes. De kinderkamer moet zich aanpassen aan de veranderde behoeften.‘Doorgroeika- mers’ voorkomen dat het interieur elke paar jaar totaal vernieuwd moet worden. Ze zijn zo ontworpen dat ze eenvoudig zijn aan te passen aan elke leeftijdsfase. De commode is in een handomdraai een bu reautje, de wieg wordt een ledikant, en een los opbergmeubeltje verandert in een - nachtkastje. den pool en past zowel in een modern als klassiek interieur. Het tapijt, gemaakt van hon- Het vrolijke en frisse kleurpalet van Desso Madeira is geïnspireerd op de mediterrane sfeer en geeft het interi eur een relaxte en gezellige uitstraling. Tk. gevr. bankst., kasten, eeth. enz. JAIMY'S MEUB. Tel. 0172-495515. Woninginrichting 812 Keuken nodig? Bel ARDI KEUKENS Luxe keukens leve ring vanaf fabriek. Advies aan huis. Info: 0172-610110. vraag in de winkel naar de interessante voorwaarden ■,7. «Mai* Tel.(0182) 551231 Mob. (06) 52014987 Fax (0182) 511239 (06) 52014988 h o d s***»***^»4m^ Ai - A'''

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 16