Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxvee Boskoop Boskoop r makelaardij Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! NVM 1.549.000,-1 702.906, - k.k. Geheel vrijstaande riante villa uit 1981 gelegen in het Groene Hart van Nederland op 665 m2 eigen grond, met een inhoud van ca. 1060 m3 en een riante tuin met steiger, welke aan de ringvaart gelegen is. Deze villa is gelegen op een eiland met diverse villa's. De villa is als laatst van het erf gelegen met eigen oprijlaan voor de garage. De indeling is als volgt: Begane grond: Entree/hal met garderoberuimte, toiletruimte met closet en fonteintje, meterkast; Deur naar de grote garage 47 m2) voor 2 auto's met elektrische deur en een deur naar de bijkeuken; Bijzonder grote woon kamer van ca. 85 m2 met 2 schuifpuien naar de terras sen, een (gas)haardpartij en vanaf een gedeelte van de woonkamer is een vide met slaapkamer gesitueerd; Gesloten eetkeuken met grote voorraadkast, L-vormig opgestelde eikenkeuken met diverse inbouwappara- tuur: Vaatwasser, afzuigkap, oven, gaskookplaat en koel-/vriescombinatie; Royale slaapkamer (ca. 7.07 x 4.50m) met schuifpui en volledig betegelde privé bad kamer met douchecabine, ligbad, dubbele wastafel en closet; Tevens is er een wasruimte vanuit zowel de slaapkamer als de garage bereikbaar met de nodige aan sluitingen. Ie Verdieping: Vanuit de woonkamer trap wordt er een royale werkruimte/slaapkamer 41 m2) bereikt met dakkapel; Vanuit de entree bereikt men via de trap de ruime overloop, alwaar de 2e badkamer (vol ledig betegeld) voorzien van ligbad, dubbele wastafel, douchecabine en closet; 2 Slaapkamers met dakkapel aan de zijzijde; 1 Grote slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de zijde met dakkapel. 2e Verdieping: Middels schuiftrap bereikbare zolder met c.v. ketel en boiler. Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is gelegen op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. De tuin grenst aan het water met 1 onderheid terras (voor uitbreiding te gebruiken) en een terras voor de deur. Oplevering: le/2e kwartaal 2002. Tollenslaan 97 Vraagprijs 310.000, 140.672,- k.k. In de wijk 'Zuidplas' gelegen voormalige praktijkwoning met vrijstaande berging. Deze 4 bouwlagen tellende woning ligt gunstig gelegen nabij winkels en scholen en is gebouwd in ca. 1984 op 118 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 380 m3. Indeling: Begane grond: Entree/hal met plavuizenvloer, garderobenis en meter kast; Geheel betegeld camé kleurige toiletruimte met hangend toilet met fonteintje en mechanische ventilatie; Woonkamer met beukenparketvloer, Brabus gashaard (1998) en een kitchenette met bovenkastjes, spoelbak en close-in boiler; Grotendeels betegelde achtertuin met stenen berging v.v. elektra; Aparte fietsenberging. Ie Verdieping: Hal met toegang naar de woonkeuken met L-vormige keukenopstelling (gebr. wit/beuken) v.v. koelkast, vrieskast, gaskookplaat, elektrische oven, vaatwasmachine en een vlakscherm afzuigkap; De woonkeuken is v.v. een plavuizenvloer en een trapkast; Slaapkamer aan de achterzijde met kabel aansluiting, toegang tot klein balkon en zonnescherm aan de buitenzijde. 2e Verdieping: Overloop; Nis met kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met Veluxraam v.v. zonwering; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste schuifkast en wastafel; Luxe geheel betegelde bad kamer (wit/grijs) v.v. douchecabine met thermostaat- kraan, kunststof ligbad, wastafel, design radiator en hangend toilet. 3e Verdieping: Voorzolder met was- machine-/drogeraansluiting; C.V. combiketel (HR Atag 1998), bergruimte en bergvliering; Zolderkamer met Veluxraam en zonwering, vaste wastafel. Bijzonderheden: De woning is volledig geïsoleerd. Oplevering in overleg. In de jongste wijk van Waddinxveen "Zuidplas" gelegen eengezinstussenwoning met vrijstaande berging. De woning is zowel voor als achter vrij gelegen en heeft een gunstig op de zon gelegen (W) 12 mtr. diepe tuin. De indeling is als volgt: Entree/hal met toilet; woon kamer, type tuingericht, met plavuizenvloer voorzien van vloerverwarming en trapkast; Gesloten keuken met 2 aanrechtbladen en diverse inbouwapparatuur: koel- /vriescombinatie, gaskookplaat, oven en vaatwasser. Ie Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achter zijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met toilet, wastafel en douchehoek. 2e Verdieping: Open zolderruimte met c.v. ketel, zonneboiler, mechanische ventilatie unit en wasmachine aansluiting (het is mogelijk om 2 kamers te realiseren). Bijzonderheden: De tuin is gedeeltelijk bestraat en beschikt over een houten berging en een achterom. Deze zogenaamde Eco-woning is volledig geïsoleerd en beschikt over GIW-garantie. Oplevering: in overleg (ca. eind dec. 2001 jan. 2002). Zonnesingel 30 Vraagprijs 479.000,- 217.341,- k.k. De Akker 68 Vraagprijs 499.000,- 226.437,- k.k. Fraaie eengezinswoning met ligging in woonwijk aan een rustige straat. Bouwjaar ca. 1971. Indeling: Entree/hal met plavuizenvloer met meterkast (vijf groepen); Toiletruimte met closet en fonteintje; Trapkast; Gesloten keuken met twee aanrechtblokken en diverse inbouwapparatuur: oven, gaskookplaat, koel-/vriescombinatie en een wasmachine-aansluiting; Doorzonkamer voorzien van spachtelputzwanden. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; Geheel betegelde badkamer (3 jaar geleden vernieuwd) met douchecabine, closet, wastafel en handdoekradiator; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met vast kast. 2e Verdieping: Open zolderruimte met cv-ketel en dak raam. Bijzonderheden: Bestrate tuin op het oosten met stenen berging en een achterom. Oplevering: circa januari 2002. Berkengaarde 5 Vraagprijs 392.500,- 178.109,- k.k. Zonnedauw 14 Vraagprijs 459.000,- 208.286,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. P.C. Hooftstraat 11 Vraagprijs 398.000,- 180.605,- k.k. Ruim vierkamer hoekappartement op de tweede woon laag met vernieuwde afgesloten centrale entree met intercom, lift en inpandige berging op de begane grond. Dit appartement biedt uitzicht over groenvoorziening en singel en is gelegen nabij het Gouwe bos, NS-station en winkels. Bouwjaar ca. 1966. Indeling: Entree/hal met bergkast, meterkast en plavuizenvloer; Deels betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje; Badkamer met hoekbad en wastafelmeubel; Slaapkamer aan de galerijzijde (ca. 3.60x3.10ih) met inbouw kastenwand; Twee slaapkamers aan balkonzijde (ca. 4.30x2.30m en ca. 3.00x2.00m) met toegang tot het op het Zuiden gelegen balkon; Woonkamer (ca. 25 m2) met toegang tot semi-open keuken (ca. 15 m2) welke betrekkelijk eenvoudig geheel bij de woonkamer getrokken kan worden, L-vormige keukenopstelling in wit essen structuur met gaskookplaat, afzuigkap en dubbele spoelbak en aansluiting wasmachine en droger. Bijzonderheden: Grotendeels dubbel glas. Servicekosten ca. 280,- per maand, inclusief voorschot stookkosten. Oplevering: in overleg. In ruim opgezet gedeelte van "Snijdelwijk" gelegen hoekeengezinswoning met aangebouwde stenen berging aan de voorzijde. De woning is gelegen nabij openbaar vervoer en winkels. De tuin is gesitueerd op het westen. De indeling van deze verzorgde woning is als volgt: Begane grond: Entree/hal met meterkast (6 groepen en aardlekschakelaar); Toiletruimte met closet en fonteintje; Trapkast; Het parket loopt tot aan in de hal; L-vormige woonkamer met parketvloer en open luxe keuken (6 jaar oud) in U-vormige opstelling met granieten (natuursteen) aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur, te weten: Vaatwasser, koelkast, keramische kookplaat, afzuigkap, close-in boiler en veel werkruimte. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste kasten, CAI aansluiting en rolluik; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten; Volledig betegelde badkamer met ligbad, wastafel, toilet, afzuiginstallatie en kastruimte. 2e Verdieping: Voorzolder met c.v. ketel, mechanische ventilatie unit, wasmachine aansluiting, droger afvoer en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer met doorgetrokken gevel aan de achterzijde en Velux dakvenster. Bijzonderheden: De tuin is netjes aangelegd en op het westen gelegen. Oplevering: le/2e kwartaal 2002. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432,2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Leuke karakteristieke hoekwoning (type 2/1 kap) met stenen aanbouw, poort en achtertuin met houten schuur. Eigen grond 145 m2. Bouwjaar ca. 1938. Fraai uitzicht aan de voorzijde over boomkwekerijen. Indeling: Begane grond: Entree met betegeld toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer (ca. 7.85 x 2.70/4.60m) met houtkachel, openslaande deuren, massief parket en een kelderkast; In de aanbouw bevindt zich de keuken (ca. 4.35 x 2.00m) met afzuigkap. Ie Verdieping: Overloop; 2 Voorslaapkamers (resp. ca. 3.25 x 2.70m en ca. 1.50 x 1.80m); 1 Achterslaapkamer (ca. 3.45 x 2.70m); Fraaie betegelde badkamer (ca. 2.30 x 1.75m) met lig bad, vaste wastafel en douchecabine. 2e Verdieping: Zolder (ca. 3.80 x 4.30m) met dakramen en opstelplaats voor de c.v. ketel (ca. 1997). Bijzonderheden: De woning is geheel voorzien van dubbel glas. Laminaat in de slaapkamers en overloop. Oplevering: juli/augustus 2001. Leuke, in aantrekkelijke omgeving gesitueerde hoek eengezinswoning met vrijstaande stenen schuur en fraaie voor-, zij- en achtertuin (ca. 12.00 x 7.00m) (O) met terrassen. De woning ligt op ca. 5 min. loopafstand van station en winkels. Eigen grond ca. 192 m2. Bouwjaar ca. 1965. Inhoud ca. 330m3. Indeling: Gang met meter kast, trapopgang, kelderkast en toilet; Keuken voorzien van eigentijdse, recentelijk vernieuwde inrichting met inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en 10L boiler; Plavuizenvloer in de gang en de keuken; Doorzonwoonkamer met zijraam en parket. Ie Verdieping: Overloop met kast; 1 Voorslaapkamer met inbouwkast; Betegelde douche met vaste wastafel; 1 Grote achterslaapkamer met inbouwkast; 1 Kleine achterslaapkamer. 2e Verdieping: Zolder (mogelijkheid tot realiseren van een kamer) met opstelplaats c.v. ketel en badgeiser. Bijzonderheden: Zijraam in de woon kamer is vervangen en heeft dubbel glas. Vanwege het verspringen van de rij woningen heeft deze eindwoning als "extra" een uitzicht via het zijraam de straat in. Oplevering: in overleg. Emmakade 56 Vraagprijs 354.000,- 160.639,- k.k. Lede 11 Vraagprijs u. h I ■_van’t hof Van 't Hof: makelaars van goede huize! ,«~'l

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 28