Wat is jouw dag om nooit te vergeten? Nieuwe mond-spray blijkt kilovreter n Mond Spfe 1 I Mond Spray ,1. Eind in zicht voor afslanktabletten en Drogisterij De Gapende Gijs r -capsules Drogisterij Groenswaard Il I I I \'T^s Spray-u-Slank www.dayzers.nl of bel 0900 - 777 0 777 Puttelaan 138, Boskoop Tel: 0172 - 21 85 65 WAARDECOUPON g w lilt 1 Groensvoorde 10, Waddinxveen Tel: 0182 - 61 36 55 i UW VOORDEEL: 5,00 Gebiedscommissie Boskoop-Reeuwijk De wekelijkse prijzenpot Dayzers. Elke week kans op ruim f 1.1,1 miljoen belastingvrij! Bi 4 4 ik speel 4 weken gratis mee en maak elke j week kans op ruim 1,1 miljoen gulden! I I HappyDayz op Sky Radio PAGINA 19 .Voorletters: Dhr./Mevr.: Nr.: Straat: Plaats: Postcode: Bank-/gironr.: Geb. datum: E-mail: 06: www.sprayuslank.nl z D V W D Z Er zijn in Nederland al heel wat loterijen. Als we Nederland echter vergelijken met andere Europese landen valt het eigenlijk reuze mee. Zo waagt de Spanjaard gemiddeld zo’n tien keer vaker een gokje als de Nederlander. Ook de Britten kunnen er wat van. In Nederland is men bezig met een inhaalrace en er blijkt genoeg ruimte voor Dayzers. Favoriete dag is lotnummer Bij Dayzers draait het allemaal om dagen. Je speelt namelijk met je eigen datum als lotnummer. Niet zomaar een datum, maar met een dag waar je iets mee hebt. Je favoriete dag. Dus stel, iemand heeft zijn partner Zeker omdat Dayzers geheel anders is dan andere loterijen. ontmoet op 21 augustus, dan speelt deze persoon met lotnummer 2108. Om het lotnummer helemaal uniek te maken, voegt Dayzers nog een code van drie letters aan de datum toe. Het lotnummer van deze deelnemer wordt dan bijvoorbeeld ABC 2108. Directeur Pim Bomas van Dayzers: “Het speciale van Dayzers is, datje er iets van jezelf in kwijt kunt. Iedereen heeft wel een dag die voor hem of haar onvergetelijk is. Je trouwdag, je verjaardag, de dag dat je kind geboren werd of gewoon een gekke dag die heel speciaal voor je is. Wat is er dan leuker dan die dag nog specialer te maken?” Wekelijks kans op de hoofdprijs van ruim 1,1 miljoen gulden Een ander bijzonder aspect van Dayzers is dat het een wekelijkse loterij is. Bij Dayzers is de trekking iedere zaterdag. Inschrijven gaat telefonisch, via internet of met de brochure die verkrijgbaar is bij de tabaksspeciaalzaak en het postkan toor. Met de inleg van 11. 7.71 3,50), die wekelijks van je rekening wordt afgeschreven, maak je automatisch elke zaterdag kans op een hoofd prijs van ruim 1,1 miljoen gulden 500.000). Alle prijzen zijn uiter aard belastingvrij. Op internetsite www.dayzers.nl, NOS teletekstpagina 550 en de trekkingsadvertentie in de Telegraaf van dinsdag kun je vervol gens zien of jouw favoriete dag in de prijzen is gevallen. Meer dan alleen geld winnen Bij Dayzers gaat het niet alleen om geld winnen. Na inschrijving krijg Jaarlijks vliegen voor miljoenen guldens aan afslankpreparaten over de toonbanken van drogiste rijen en reformhuizen. Velen zijn hun vertrouwen in dergelijke producten kwijtgeraakt door de wis selende resultaten.Toch is het bekend dat de natuur vele werkzame stoffen biedt die kunnen hel pen om gewicht te verliezen. Dat de resultaten van afslanktabletten vaak tegenvallen heeft vooral te maken met het beperkte vermogen van ons lichaam om de ingrediënten optimaal te benutten. Mijn dag om nooit te vergeten is: Of favoriete dagen geluk brengen? Pas als je meespeelt met Dayzers weet je het. Feit is dat in de afge lopen weken al duizenden mensen van hun favoriete dag hun lot nummer hebben gemaakt. Zaterdag 11 augustus was de eerste trekking. Voor zo’n tienduizend gelukkigen al een dag om nooit te vergeten. maak je hiermee kans op allerlei prijzen. Directeur Pim Bomas van Dayzers: “Dayzers is meer dan een loterij alleen. Rond de Dayzers-pas gaan er allerlei spannende dingen gebeuren. Zo kan het bijvoorbeeld zijn datje op een dag met je volle winkelwagentje bij de kassa van de supermarkt komt, je Dayzers-pas met je lotnummer laat zien en zonder te betalen door mag lopen. Of datje met z’n tweeën naar de bioscoop gaat en maar één kaartje hoeft te betalen.” Deze verrassings- acties van Dayzers heten ‘HappyDayz’. Waar en wanneer ze plaatsvinden wordt bekend gemaakt via het gelijknamige programmaonderdeel op Sky Radio. je als deelnemer een pasje met je persoonlijke lotnummer(s) thuis gestuurd. Het is de bedoeling datje Aankondiging inloopdag en inspraakbijeenkomsten Voorontwerpplan Infrastructuur, Compensatieplan natuur en landschap en Voorontwerpplan Ecologische verbindingen dit pasje in je portemonnee stopt en altijd bij je hebt, want op de meest onverwachte momenten GK/WVW - WOENSDAG 19 SEPTEMBER 2001 Sf Ft4 F c Ons land is een loterij rijker: Dayzers. Een nieuwe loterij van de Staatsloterij, waarbij spelers met hun favoriete dag als lotnummer elke week kans maken op een hoofdprijs van ruim 1,1 miljoen gulden. TEGEN INLEVERING VAN DEZE WAARDE COUPON ONTVANGT U M ^•7 Prijzen van Prijzen van Prijzen van FL. 15,43 (€7) FL. 7,71 (€3.50) Handtekening: HH360101 l 5 Reacties U kunt uw schriftelijke reactie in het kader van de inspraak nog tot uiterlijk 25 oktober 2001 indienen bij het secretariaat van de Gebiedscommissie Boskoop-Reeuwijk: P/a Dienst Landelijk Gebied Postbus 3010 2270JB Voorburg Op de inloopdag zullen de plannen door middel van informatiepanelen worden gepresenteerd. Deskundigen van DLG zullen aanwezig zijn om informatie te verstrekken. Tijdens de inspraakavonden zal dieper op een plan worden ingezoomd en kunt u uw mening geven over de plannen. De Gebiedscommissie Boskoop-Reeuwijk laat u weten dat de inspraak op het Voorontwerpplan Infrastructuur, het Compensatieplan natuur en landschap en het Voorontwerpplan Ecologische verbindingen wordt voortgezet. De inspraakperiode, die oorspronkelijk gepland was van 5 maart tot 6 juni 2001, zal hiermee worden verlengd tot 25 oktober a.s. Inloopdag en inspraakbijeenkomsten De Gebiedscommissie Boskoop-Reeuwijk nodigt u uit voor het bezoeken van een inloopdag en het bijwonen van de inspraakbijeen komsten over het Voorontwerpplan Infrastructuur, het Compensatieplan natuur en landschap en het Voorontwerpplan Ecologische verbindingen. Dayzers, de jongste loterij van Nederland 10 maal effectiever Bij de spraymethode worden de ingrediënten wel opti maal benut. De sprayme- thode via de mond wordt maar liefst 10 maal beter opgenomen dan tabletten en capsules. Stuur deze ingevulde bon in een envelop zonder postzegel naar: Dayzers, antwoordnummer 10125, 5340 VB Oss. FL. 2.203,71 (€1.000) FL. 1.101,86 (€5oo) De eerste letter en datum goed. Hoofdprijs FL. 1.101.855,00 (tsoo.ooo) De juiste letters en datum. Extra prijzen FL. 220.371,00 (€100.000) FL. 55.092,75 (€25.000) FL. 33.055,65 (€15.000) De juiste letters en datum. FL. 11.018,55 (€5.000) FL 7.712,99 (€3.500) FL 5.509,28 (€2.500) De eerste twee letters en datum goed. FL 110,19 (€50) FL 77,13 (€35) FL 55,09 (€25) FL 44,07 (€20) FL 33,06 (€15) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 21 augustus-De geboorte van Max. De dag die Ria en John Mandemaker nooit zullen vergeten. Vanaf aanstaande zaterdag spelen ze met deze speciale dag (21 08) als hun vaste lotnummer mee met Dayzers. Prijzen van De juiste dagen. DE GEBIEDSCOMMISSIE BOSKOOP-REEUWIJK mevrouw L.E. Stolker-Nanninga, voorzitter de heer J. Eilander, secretaris dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer Vul hier je lotnummer in. (bijvoorbeeld 21 augustus wordt 21-08). '■X De inloopdag zal worden gehouden op 27 september 2001 in het AC- restaurant te Bodegraven van 14.00-17.00 uur en van 19.00-21.00 uur. De inspraakbijeenkomst voor het Voorontwerpplan Ecologische verbin dingen zal worden gehouden op 2 oktober 2001, eveneens in het AC- restaurant te Bodegraven en zal beginnen om 19.30 uur. De inspraakbijeenkomsten voor het Voorontwerpplan Infrastructuur en het bijbehorende Compensatieplan natuur en landschap zullen worden gehouden op 3 en 11 oktober 2001 in Zalencentrum De Brug te Reeuwijk en zullen beginnen om 19.30 uur. De wetenschappelijk onderbouwde "Spray Techniek" -zoals toege- Mond tot mond past in Spray-U-Slank- zorgt voor directe opname door de mond- Nu is deze revolutionaire mondspray in Nederland verkrijgbaar slijmvliezen en de ingrediënten gaan daardoor niet verloren. In onder de naam "Spray-u-Slank". De resultaten van deze Spray een enorm tempo worden de ouderwetse afslanktabletten verge- zijn zo spectaculair, dat ook u na gebruik uw vrienden, kennis ten en stapt men wereldwijd over op deze nieuwe vinding, sen en familie zult informeren over de werkzaamheid. Door deze mond tot mond reclame is Spray-U-Slank in korte tijd uit gegroeid tot het best verkochte afslankproduct. De natuurlijke actieve ingrediënten in Spray-u-Slank bevorderen de stofwisse ling, waardoor overtollige vetten snel en effectief worden ver brand. Het lichaam wordt geactiveerd om de vetreserves aan te spreken.Tevens wordt de eetlust geremd, waardoor de behoef te aan dikmakende tussendoortjes verdwijnt. Men krijgt meer energie, waardoor er meer calorieën worden verbrand. optredende hartklachten in de kiem gesmoord worden. Volgens het Artsen Handboek 1996 (Physicians Desk Reference, 50e editie,blz. 1542), bereikt deze spray-techniek onge veer 90% opname binnen 22 seconden. Daarbij vergeleken is de opname via pillen slechts 5% tot 8%. Prijzen van De juiste maand. Er worden drie winnende maanden getrok ken. Alle prijzen zijn belastingvrij! Dayzers betaalt de kansspelbelasting! 90% opname binnen 22 seconden De ingrediënten in afslanktabletten dienen eerst het spijsverte- ringstraject te doorlopen voordat zij kunnen worden opgenomen. Onderweg gaan -mede door de vernietigende werking van het maagzuur- vele werkzame ingrediënten verloren. Na jaren van onderzoek is een spray-techniek ontwikkeld, die gebaseerd is op de kennis dat werkzame stoffen het snelst via de mondslijmvliezen worden opgenomen. Denkt u maar aan het tabletje onder de tong zoals gebruikt wordt door Te sne| js niet gezond hartpatiënten. Dit werkt zo snel dat Qe Spray-Techniek in combinatie met de natuurlijke ingrediën ten in Spray-u-Slank hebben een dusdanige sterke werking, dat de dosering langzaam opgevoerd dient te worden. Het is mogelijk dat het afvallen te snel gaat, bijvoorbeeld meer dan 3 kilo per week. Dan is het raadzaam om de dosering te verlagen. Spray-U-Slank is in Nederland verkrijgbaar bij onderstaand(e) adres(sen) Srfank l, De juiste datum. Er worden zes winnende data getrokken. H H Ik speel minimaal acht weken mee, waarvan de eerste 4 weken gratis. Na "Jg vier weken gratis meespelen, machtig ik de Stichting Exploitatie Nederlandse Staatsloterij, tot wederopzegging, om wekelijks voorafgaand aan de trek- DatUITII king, FL 7,71 (€3,50) van mijn bank- ■g of girorekening af te schrijven per deelnemend lot H Let op: slechts één aanbieding per adres. Als je meedoet met Dayzers krijg je een Dayzers-pas. Zorg datje deze pas altijd op zak hebt. Want hiermee maak jé op de i meest onver- wachte momenten kans op allerlei leuke prijzen. Wanneer en waar deze prijzen gaan vallen, hoor je via het programmaonderdeel HappyDayz op Sky Radio 100.7 FM 5

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 19