De Huizenbeurs Boskoop gouda PLUS parket specialist 1 'L jjwl H zelf-leg-vloeren in laminaat B lil El gratis ondervloer* D. van Doorn en ZN. I ^8 Li Ai^S Secretarieel/administratief medewerker(s) m/v Desiree I www.vervat.nl f ME WC ■T BOSKOOP - Azalealaan 138 BOSKOOP - Linnaeusweg 23 BOSKOOP - Laag Boskoop 38 BOSKOOP - Ridderbuurt 80a BOSKOOP - Zijde 348 BOSKOOP - Nassaustraat 3 BOSKOOP - Reigerlaan 34 Zijde 28, 2771 EN Boskoop, Tel. 0172 - 210747, Fax 0172 - 211669 S3 Accountantskantoor Zin in een nieuwe uitdaging?? Plus is opgeteld de beste! F A. Jk Bk A. Jk Sk A A. RADO SEIKO PULSAR ...is werken met plezier! bij aanschaf van een smartwood residence of funfloor vloer Deze speciale actie geldt voor de volledige collecties van smartwood (11 dessins), residence (14 dessins) en funfloor (10 dessins). ESPRIT Werken bij Plus... Q OMEGA i enthousiaste Verkoopmedewerkers m/v 57 Ai aL i AA iAj'iiA Kijk op Internet: www.huizenbeursboskoop.nl Vraagprijs 348.000,- k.k. 157.915,52 Vraagprijs 459.000,- k.k. €208.285,12 Vraagprijs 449.000,- k.k. €203.747,32 Vraagprijs 298.000,- k.k. 135.266,50 Vraagprijs 598.000,- k.k. 271.360,57 Vraagprijs 384.000,- k.k. 174.251,60 Vraagprijs 449.000,- k.k. €203.747,32 Vraagprijs 279.000,- k.k. 126.604,68 ~'fA Agv-ifff A g I Jgk f I 601 Tenten en kampeerartikelen Onze belangstelling gaat uit naar. met ambitie, werklust en enthousiasme. vraag in de winkel naar de interessante voorwaarden Deze aanbieding is geldig t/m 31 december 2001. 1 I- A- Plus is een landelijke keten van ruim 125 supermarkten die op het gebied van prijs, assortiment, service, versheid, hygiëne en enthousiasme tot de besten van Nederland behoort. Aan plantsoen gelegen karakteristiek woonhuis met zonnige tuin op het westen. Bj. ca. 1927. Inhoud ca. 350m3, oppervlakte 147m2. Indeling: entree, gang welke toegang geeft tot alle vertrekken op de begane grond. Knusse woonkamer v.v. gaskachel, bergkast en deur naar de achterkamer. De achterkamer, ook met bergkasten, heeft uitzicht over de achtertuin, toegang tot de ruime kelder en via schuifdeuren komt u weer terecht in de gang. De eenvoudige keu ken bestaat uit een keukenblok met granieten aanrecht. Bijkeuken met toilet, douche en deur naar de tuin op het westen. 1e verdie- ping: zéér ruime overloop met vloerbedekking. Twee slaapkamers waarvan één v.v. wastafel en deur naar het dakterras. Boven beide slaapkamers zit een vliering te gebruiken als bergruimte. Tuin: de tuin met achterom is op het westen gesitueerd. Bijzonderheden: de voorzijde heeft een prachtig uitzicht over het plantsoen. De woning is altijd goed onderhouden maar is gedateerd. Oplevering per direkt. Folderbezorgers U bezorgt op woensdag en zaterdag de folders in een wijk in de buurt van de supermarkt. Goed en rustig gelegen drive-in woning met een mooi uitzicht en nabij het zogenaamde Gouwebos. Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand te bereiken. Bouwjaar ca. 1970. Indeling: ruime entree, meterkast, hal, voormalige garage thans in gebruik als slaap kamer met verwarming en aansluiting voor warm en koud water, toe gang naar de tuin. 1 e verdieping: overloop, toilet, ruime woonkamer van ca. 41 m2 incL keuken. Aan de achterzijde bevindt zich het balkon welke op het westen is gelegen. 2e verdieping: overloop, vaste kast met opstelling van de CV combiketel (Vaillant). 3 ruime slaapkamers waar van 1 met balkon en 1 met een vaste kast. Badkamer met ligbad, vaste wastafel en toilet. Tuinligging: de zonnige tuin alsmede de balkons lig gen op het westen. Bijzonderheden: de woning is v.v. hardhouten kozij nen. Gelegen op 139m2 eigen grond. Oplevering in overleg. CHRISTIAN BAUERA Voor onze vestiging in Waddinxveen zijn we op zoek naar: Een uitdagende baan met een breed en gevarieerd takenpakket en goede arbeidsvoorwaarden. Voor algemene secretariële werkzaamheden en voor de verwerking van (loon-)administraties. Rustig en kindvriendelijk gelegen maisonnette op de 1e verd. met ber ging op de begane grond. Ind.: 1e verd.: entree, ruime voorraadkast v.v. verlichting. Moderne in lichte kleuren uitgevoerde keuken met inbouwapp. t.w. afzuigkap, kookplaat, vaatwasser en een koel/vries- combinatie. Volledig betegelde badkamer v.v. wastafel, douche, designradiator en mechanische afzuiging. Slaapkamer met vaste kast en toegang tot het balkon op het oosten. Slaapkamer met toegang tot de verdieping. Woonkamer welke d.m.v. een wand met vaste kasten verdeeld is in een voor- en achterkamer. 2e verd.: overloop met berg ruimte achter de knieschotten. Ruime ouderslaapkamer met tuimel raam en knieschotten. Hobbykamer met aansl. voor de wasmachine en droger en opstelling van de CV ketel (Vaillant '95). Bijzonderheden: aparte royale fietsenberging en volop parkeergelegenheid. Oplevering in overleg. Fraai gelegen helft van dubbel woonhuis met zonnige tuin en schitte rend uitzicht over de rivier "De Gouwe". Indeling: entree met trapopgang naar de 1e verdieping. Voorkamer met uitzicht over "De Gouwe”, eenvoudige keuken, achterkamer met zicht over de tuin. 1e verdieping: ruime overloop met 2 slaapkamers. In het souterrain is het toilet, de douche en een uitgang naar de zijtuin. Bijzonderheden: de woning is v.v. CV en is in 1999 aan de buitenzij de opgeknapt t.w. dak, dakgoten, zink, kozijnen (gedeeltelijk hard hout), voorgevel en gedeeltelijk dubbele beglazing. Oplevering in overleg, kan spoedig worden aanvaard. Functie-eisen: Opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur met ervaring in een soortgelijke functie. Representatief, zelfstandig en accuraat! Interesse? Schrijf een brief met CV aan: D. van Doorn en Zn. t.a.v. W. van Doorn AA Kanaalstraat 9 2741 HG Waddinxveen Voor de versterking van ons team, zijn wij op zoek naar: Parket Specialist Gouda biedt u een uitstekende kwaliteit, een perfecte service én een scherpe prijs. Kom naar onze winkel en laat u vrijblijvend adviseren over de vele mogelijkheden bij... Ons aanbod Werken in een Plus is werken met plezier, met leuk en afwis selend werk en mogelijkheden om door te groeien binnen de Plusorganisatie. jewel Parket Specialist Gouda Veerstal 32 2801 RB Gouda Tel.: (0182) 58 13 63 Fax: (0182) 55 01 83 Zéér goed geïsoleerde eengezinswoning met garage en zonnige tuin met achterom op het zuiden, gelegen op 139m2 eigen grond. Ind.: entree met m.k. en toilet met fonteintje, beide met bergruimte erboven. Eenvoudige half open keuken met afzuigkap, oven en (gas)kookplaat. Kelder en doucheruimte met wastafel. De gezellige woonkamer (22m2) met gaskachel is gelegen aan de voorzijde van de woning. Aan de achterzijde bevindt zich de aanbouw met aansl. voor de wasmachine. Tevens is hier de toegang tot de 15 meter diepe tuin op het zuiden. Het dak van de aanbouw is medio april 2001 vernieuwd. Halletje met trapopgang naar de 1 e verd. waar zich de 2 slaapkamers bevinden, beide 11m2 en daar tussen een zéér ruime overloop met vaste kasten. Tuin: de tuin met achterom is gelegen op het zuiden. Tevens bevindt zich hier de garage welke is v.v. elektra en een water kraan. Bijzonderheden: de gehele woning is in het einde van 2000 v.v. dubb. beglazing en dakisolatie. Ideale woning voor starters. Oplevering in overleg, kan evt. spoedig worden aanvaard. - <■4 Ben je geïnteresseerd, stuur dan je sollicitatiebrief met CV. naar: Juweliers Robert den Haag t.a.v. Mevr. P. den Haag Passage 234 2741 GS Waddinxveen Juweliers Passage 234 Waddinxveen, tel. 0182-617868. Pr. Hendrikstraat 23 Bodegraven, tel. 0172-613612. Hesseplaats 5 Rotterdam-Ommoord, tel. 010-4215503. Afdelingsverantwoordelijken (fulltime) voor de afdeling groente fruit. Binnen de afdeling bent u verantwoordelijk voor het beheer van deze afdeling, waarbij u het doel hebt de omzet en het resultaat uit te bouwen. Uiteraard behoren het omgaan met klanten en het presenteren van het assortiment ook tot uw taken. Daar naast heeft u de dagelijkse leiding over het personeel op de afdeling. Onze kandidaten Hebben bij voorkeur enige ervaring in soortgelijke functies en blinken uit in klantvriendelijkheid. Vanzelfsprekend heeft u uit stekende contactuele eigenschappen en bent u flexibel en resultaatgericht. Interesse? Herkent u zich als nieuwe collega in een van deze functies, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Plus Koornneef t.a.v. dhr. W.E. Koornneef, Thorbeckelaan 1,2805 CA Gouda. Of U belt voor meer informatie naar (0182) 57 05 55. A Door toenemende drukte is plus koornneef op de Thor beckelaan in Gouda op zoek naar nieuwe enthousiaste collega’s die kennis willen maken met de Plussen van Plus. Wij bieden: een afwisselende job, goede verdiensten en uitstekende secundaire voorwaarden. Wij zijn op zoek naar jou! wij zoeken iemand die klantvriendelijk, flexibel, gemotiveerd en commercieel is. zowel fulltime als parttime is mogelijk. ervaring in het juweliersvak is een pré. Verkoopmedewerk(st)ers (full- parttime) Voor de afdelingen kassa, kruidenierswaren en versafdeling. Binnen deze zelfstandige functie bedien je op vriendelijke wijze de klanten en verzorg je de afdeling. Tevens krijg je de moge lijkheid de omzet en het resultaat van de afdeling verder uit te bouwen. si. Vulploegmedewerk(st)ers voor diverse afdelingen en voor verschillende uren (avond en/ of zaterdag). Op de diverse afdelingen bent u als schapverzprger verant woordelijk voor een perfecte uitstraling van de winkel. Juweliers Robert dm Haag is een modern juweliersbe- drijfmet vestigingen in Rotterdam, Waddinxveen en Bodegraven en een binnenkort te openen vestiging in Nieuwerkerk a/dljssd. Er wordt gewerkt met een zeer afwisselend merkenpakket. E-mail: de_huizenbeurs_boskoop planet.nl Vraag en aanbod 838 T.k. SURFPLANK Conga's, geel lederen bank, lamp met dimmer. Info 0172-473510. Rustig gelegen eengezinswoning, gesitueerd tussen de kwekerijen van Boskoop op 245m2 eigen grond. Aan de voorzijde een vlonder boven het water en aan de achterkant een zonnige tuin van ca. 20 meter diep. Ind.: entree, hal met toegang tot de woonk. en trapopgang naar de 1e verd. Royale rechthoekige woonk. met openhaard en openslaande deuren naar de tuin. Eenv. eetkeuken met losse appa ratuur. Halletje met toilet, aansl. voor de wasmachine, opstelling CV en deur naar de diepe achtertuin. 1e verd.: ruime overloop met toe gang naar het dakterras welke is gelegen op het zuiden. 3 slaapk., resp. 3.05 x 3.00m., 3.05 x 3.80m. en 2.50 x 2.95m., alledrie met vaste kasten. Badruimte v.v. wastafel en zitbad. 2e verd.: overloop met bergruimte, te bereiken via een vaste trap. Zolderkamer met tui melraam en voldoende bergruimte achter de knieschotten. Tuin: de diepe, ca. 20 meter, zonnige achtertuin met berging en achterom is gelegen op het zuiden. Aan de voorzijde waar de woning aan het water is gelegen is een vlonder gecreëerd. Bijz.: de woning is v.v. kunststof kozijnen en dubb. beglazing, m.u.v. de 2e verd.. Kunststof dakgoot aan de achterkant. Oplevering in overleg. Ruime tussenwoning gelegen in de jonge, kindvriendelijke wijk "Waterrijk" in het centrum van Boskoop. Ind.: entree met garderobe, meterkast en toilet. Woonk. v.v. een eiken parketvloer, trapkast en toe gang tot de achtertuin. De luxe L-vormige keuken met granieten werk blad en halogeen verlichting is v.v. div. inbouwapp. t.w. afzuigkap, koelkast, vriezer, combi-oven, vaatwasser en een glazen (gas)kook- plaat. 1e verd.: overloop, net als de 3 ruime slaapk. v.v. vloerbedek king. Luxe badk. met douche, (kunststof)ligbad, 2 vaste wastafels, toi let, mech. afzuiging, designradiator en vloerverw. 2e verd.: op de 2e verd. is een ruime slaapk. en een 2e badk. gerealiseerd. De slaapk. geeft toegang tot het dakterras. De badkamer is v.v. een wastafel, toi let, aansl. voor de wasmachine en droger en de opstelplaats van de CV ketel. Tuin: de tuin, gelegen op het oosten met achterom en ste nen berging, is v.v. een onderheid terras waardoor een eventuele aan bouw (serre) mogelijk is. Bijz.: de woning valt nog binnen de GIW garantie, is energie zuinig gebouwd en is volledig geïsoleerd. Oplevering in overleg. Uitstekende, door veel groen omgeven, uitgeb. tussenwoning met vrij staande stenen berging op 145m2 eigen grond. Bj. 1967. Ind.: ruime entree, m.k., trapk., toilet en bergruimte met de opstelling van de CV (Vaillant '95). Royale L-vormige woonk. met gashaard en doorkijk' naar de aangeb. tuinkamer. Aparte klassiek ingerichte keuken met div. inbouwapp. t.w. afzuigkap, elek. kookplaat, heteluchtoven en een koel/vriescomb. Via de keuken toegang tot de tuinkamer met plavui- zenvloer, convectorput en de deur naar de achtertuin. 1e verd.: over loop, toilet met fonteintje. 3 slaapkamers, resp. 11m2, 12m2 en 5m2, waarvan 2 zijn v.v. vaste kasten en 1 met een balkon op het zuiden. Eenv. volledig betegelde doucheruimte met thermostaatkraan, wasta- felcomb. en mech. afzuiging. 2e verd.: overloop met aansl. voor de wasmachine en droger, vaste kast en bureau. Ruime zolderkamer (ca. 24m2) met dakkapel, tuimelraam en trap naar de vliering. Tuin: aan de voor- een achterzijde van de woning ligt de fraai aangelegde tuin. Aan de achterzijde staat tevens een vrijstaande stenen berging v.v. elektra. Bijzonderheden: de woning is gelegen nabij een winkel centrum, een speeltuin en het "Gouwebos". Oplevering in overleg. Verzamelingen 820 Alphenaren, wilt u uw oude Philishave voor mij bewaren (verzamelaar), 0172-431998 PROFITEER NU! Zaterdag 29 september LAATSTE DAG SUMMERSALE BIJ VERVAT, (open van 9 tot 17 uur) (voortenten en kampeersupermarkt. Stadionweg 313077 AP Rotterdam, Tel. 010-4970822. Fil. Éde, Frankeneng 17, Tel. 0318-690029. "r; |MH« lm Ac 7 i

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 12