Waarde “Ja, we kunnen nu ineens groter gaan wonen omdat F makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof 1 I ons huis veel meer waard is dan we dachten!” Certificaat 1 1 NVM SM Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop I Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor I een kostenloze prijsindicatie 1 van ons huis, zonder enige I verplichting Waddinxveen I I I I I I I I I I I I I I I I I I - I I I I I hebben. F i Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bel snel of gebruik het Waarde Certificaat. Bel snel voor een afspraak: (0182) 618055, op maandag t/m zaterdag tijdens de kantooruren. Komt u dat niet uit, vul dan het Waarde Certificaat in en stuur het op. Wij nemen dan snel contact met u op voor het maken van een afspraak. U kunt de overwaarde van uw huis ook benutten voor een tweede hypotheek. Bijvoorbeeld voor een verbouwing of een nieu we keuken. De waarde van uw huis kan ook een belangrijke rol spelen bij het regelen van een pensioen voorziening, of voor een aanvulling op de studiefinanciering als uw kinderen gaan studeren. Maar voor alles geldt: u kunt pas echt plannen gaan maken als u weet hoeveel uw huidige huis nu waard is. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Een eigen huis is een spaarpot die elk jaar dikker wordt. Als u weet hoeveel er inzit, kunt u plannen maken. Zoals voor het kopen van een groter huis, omdat de kinderen meer ruimte nodig Snelle prijsindicatie zonder kosten! Als u even contact met ons opneemt, komt er snel een makelaar bij u langs voor een prijs indicatie van uw woning. Dat kost u niets en het geeft geen enkele verplichting. Wij zien dat namelijk als een serviceverlening, die past bij onze klantgerichte werkwijze als actieve en moderne makelaar. Met zo’n prijsindicatie weet u dus globaal hoeveel uw huidige huis nu waard is en kunt u gericht gaan plannen. Overigens: u kunt onze bezoekende makelaar ook om advies vragen over alle zaken die met huizen, hypotheken en verzekeringen te maken hebben. En alweer zonder kosten en zonder enige verplich ting! U weet dat uw huis in waarde is gestegen, maar u weet niet hoeveel. Op die vraag geeft Van ‘t Hof u snel een duidelijk antwoord - zonder kosten of verplichting! Q ths I Opmerkingen/ bijzonderheden: B-van ’t hof Postcode/ plaats: Telefoon: In de jonge wijk "Zuidplas" gelegen twee meter uitgebouwde eengezinswoning, nabij speelplantsoen, winkels, uitvalswe gen, scholen en openbaar vervoer. Deze woning is gebouwd in ca. 1991 op 130 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 345 m3. Indeling: Entree/hal; Meterkast; Deels licht betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje; Royale, twee meter uitgebouwde, tuingerichte woonkamer voorzien van trapkast en laminaatvloer; Open keuken met U-vormige keukenop- stelling in antraciet/beuken uitvoering voorzien van koelkast, vaatwasmachine, combimagnetron, gaskookplaat en vlak- scherm afzuigkap. Ie Verdieping: Overloop; Deels licht bete gelde badkamer voorzien van douche- hoek met thermostaatkraan, dubbele wasbak, design radiator en toilet; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (ca. 2.80 x 3.05m); 2 Slaapkamers aan de achterzijde (resp. ca. 2.33 x 3.43m en 2.80 x 4.47m) waarvan één met telefoonaansluiting; Alle kamers zijn voorzien van een lami naatvloer. 2e Verdieping: Open zolder voorzien van een dakkapel, Velux dakraam, wasmachi- ne/drogeraansluiting, mechanische venti latie en CV-combi ketel. Bijzonderheden: Deze woning beschikt over een 10 meter diepe op het Oosten gelegen achtertuin met vrijstaande ste nen berging, is voorzien van hardhouten kozijnen, muur-, vloer- en dakisolatie en grotendeels dubbel glas. Schilderwerk buiten is in 2000 uitgevoerd. De opleve ring is in overleg, indicatie mei 2002. In een luxe, in 1999 gebouwd, apparte mentencomplex "Jupiter" gelegen modern afgewerkt 3-kamer appartement met een woonoppervlakte van ca. 110 m2 en parkeerplaats in de onder het complex gelegen parkeerkelder met aparte ber ging. Dit aan een waterpartij gelegen appartement bevindt zich op de derde woonlaag en biedt een schitterend uit zicht. Indeling: Entree/hal; Geheel licht betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje; Geheel licht betegelde bad kamer met ligbad, douchecabine, toilet en vaste wastafel; Bergruimte met opstel- plaats Nefït HR CV-combiketel, aanslui ting wasmachine en droger, mechanische ventilatie unit en opbergsysteem; Hoofdslaapkamer (ca. 20 m2) voorzien van vierdeurs inloop schuifkast, kabel- en telefoonaansluiting; Slaapkamer (ca. 12.1 m2) met driedeurs schuifkast en kabel aansluiting; Riante woonkamer (ca. 37.9 m2) met schuifpui naar het op het oosten gelegen groot balkon (ca. 13.6 m2); Open keuken (ca. 5.6 m2) met L-vormige keukenopstelling in don- kerblauw/kersen uitvoering voorzien van koelkast, combimagnetron, vaatwasma chine, 5-pits gaskookplaat en RVS- schouw. Bijzonderheden: De centrale hal is afgesloten en voorzien van Videofoon. De gehele woning is voorzien van spach- telputz wandafwerking. De parkeerkelder is afgesloten met een op afstand bedien- bare elektrische deur. Servicekosten 258,- per maand. Oplevering: in overleg. Stijlvol, halfvrijstaand woonhuis (helft van dubbel) met vrijstaande schuur voor zien van pannendak. Lommerrijke voor tuin, poort met buitenkraan en deur naar de achtertuin gelegen op het wes ten. Bouwjaar ca. 1932,173 m2 eigen grond en ca. 410 m3 inhoud. Indeling: Vestibule met tochtdeur; Gang met trapopgang; Droge, beloopbare kel der (ca. 2.85 x 1.95m); Betegeld toilet met fonteintje; Woonkamer (ca. 7.80 x 3.80m) met hardhouten schuifpui, schitterende glas-in-loodramen in voor- en zijraam en een parketvloer; Keuken (ca. 2.50 x 2.65m) voorzien van inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigkap, oven en koel kast. Ie Verdieping: Ruime overloop; 1 Voorslaapkamer (ca. 4.00 x 3.80m) voor zien van inbouwkast, kastenwand en was- tafelmeubel; Luxe betegelde badkamer (ca. 1.65 x 2.00m) met douchecabine, was tafel en toilet; 2 Achterslaapkamers (resp. ca. 3.00 x 3.80m met inbouwkast en ca. 2.55 x 2.00m met deur naar klein dakterras). 2e Verdieping: 1 Zolderslaapkamer (ca. 3.70 x 2.70m) met Velux tuimelraam en berging; Zolderberging met c.v. combike- tel (ca. 1991). Bijzonderheden: Fraaie ori ginele details o.a. paneeldeuren en glas- in-loodramen. Grenenhouten kozijnen, gemetselde plantenbak bij entree. Fijn wonen met een gunstige situering aan één van de mooiste lanen in Boskoop! Oplevering: ca. december 2001. Aan de Zijde gelegen 2-onder-l kap woning uit de j aren dertig met garage aan de achterzijde. Deze goed onderhou den woning is gebouwd in 1941 en beschikt over 247 m2 eigen grond en over circa 280 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/vestibule met glas in lood tochtdeur; Hal met toiletruimte; Kelder (hoogte l,75m, groot 6m2); Doorzon- woonkamer met aansluiting houtkachel, erker en grenen vloerdelen; Gesloten keu ken met rechte keukenopstelling voor zien van RVS-blad, close-in boiler en een originele buffetkast en schouwombouw; Bijkeuken met deur naar de tuin. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer met vaste kast en deur naar het plat; 1 Slaapkamer met 2 vaste kasten aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzij de met 2 vaste kasten; Badkamer met aan sluiting wasapparatuur, douchecabine en wastafel. 2e Verdieping: Open zolderruim te met koekoek, dakvenster en c.v.-ketel (Vaillant 1986). De diepe achtertuin kan bereikt worden middels de achterom of via de poort aan de voorzijde. De garage beschikt over een bergvliering op stahoog- te en over een elektrische deur. Tevens is de garage verwarmd. Bijzonderheden: De beschoeiing waterkant is in 1998 ver nieuwd. De brug aan de Zijde is 2 jaar geleden vernieuwd. Recht van overpad voor 4 woningen en nr 65F gaat voorlangs als heersend erf. Septictank is aanwezig, maar niet aangesloten. Oplevering in overleg (circa eind april 2002). Ingevuld Waarde Certificaat in een gesloten envelop opsturen naar Van ’t Hof Makelaardij, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Thorbeckehoeve 4 Vraagprijs 459.000,- k.k. €208.285- k.k. Gerstakker 112 Vraagprijs 398.000,- k.k. €180.605,- k.k. Meteorenweg 20 Vraagprijs 629.000,- k.k. €285.428,- k.k. Valkenburgerlaan 101 Vraagprijs 669.000,- k.k. €303.579,- k.k. Zijde 65e Vraagprijs 649.000,- k.k. €294.503,- k.k. In de wijk "Zuidplas", aan een singel, gele gen eengezinswoning welke in 1983 is gebouwd op 130 m2 eigen grond en met een inhoud van ca. 300 m3. De woning is gelegen nabij scholen, winkels en open baar vervoer. Indeling: Entree/hal; Meterkast; Gedeeltelijk licht betegelde toiletruimte met zwevend toilet en fon teintje; Woonkamer voorzien van lami naatvloer en spachtelputz wanden; Open keuken met L-vormige keukenopstelling in grenen uitgevoerd, voorzien van gas kookplaat, oven en afzuigkap. Ie Verdieping: 2 Slaapkamers aan de voorzijde waarvan één voorzien van kabel en telefoon aansluiting; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakraam; Geheel licht betegelde badkamer met kunststof ligbad vaste wastafel en designradiator. 2e Verdieping: Voorzolder met toegang tot de vliering; Stookruimte met Vaillant c.v.-combi ketel (ca. 1999), wasmachine- en drogeraansluiting; Zolderslaapkamer met Velux dakraam en bergruimte achter de knieschotten. Bijzonderheden; Deze woning is voorzien van muur-, dak- en vloerisolatie en hard houten kozijnen met deels dubbel glas. Deels bestraatte op het noordoosten gele gen achtertuin met vrijstaande stenen berging. Oplevering in overleg, indicatie eind december 2001. -Za Naam;... Adres: 'V

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 28