Keuken na installatie pas compleet Hete pannen op het aanrecht bij Morgana Slaapkamers morgana li Of 11 f 1.795 IMSSSi Een apothekerskast ZWIRS Stroomvoorziening voor apparatuur Plavuizenwereld BV g - i fcife Een radiator Een kleine ruimte over Neem een maatschets mee VLOERTEGELS NATUURSTEEN in de weg Het nieuwe klikbed van gemakkelijk (hoes)lakens kunt Komt u snel langs? 814.54 romijn Morgana combineert vijf voordelen: het is hoger dan een normaal bed, dus meer gemak met in- en uit stappen het is los klikbaar, waardoor u vervangen het is verrolbaar, dus gemakkelijk met stofzuigen het is leverbaar met voeteindver- lichting die automatisch aangaat wanneer u Cs nachts) uit bed stapt bij Morgana slaapkamers is het klikbed nu extra voordelig ver harde vloeren gesproken! Die vind je natuurli jk bij Decorette Romijn in Boskoop. Zijde 3, Boskoop, (0172) 21 29 65, 's maandags gesloten, vrijdag koopavond Dorpstraat 38, Waddinxveen, (0182) 61 80 90, 's maandags gesloten, donderdag koopavond Ledikant 180 (2 x 90) x 200 cm HET INBOEDELHUIS De zaak die het maakt slaapkamers VAN DER LINDE Vaatwasser in hoge ombouwkast Traditioneel worden in een ombouwkast een koelkast of een oven geplaatst. De koelkast staat dan wat hoger, hetgeen in de praktijk handig is. In het ver leden was hét eigenlijk onmo gelijk om een vaatwasser op die manier, dus wat hoger van de grond af, in een hoge om bouwkast te monteren. De keuken is een centraal punt in de woning die vele jaren plezier moet geven. 102 415 102 GESPECIALISEERD IN VLOERVERWARMING Gemak dient de mens 833 Nieuw! www.plavuizenwereld.nl - www.zwirs.nl Eigen tegelzetters en monteurs vloerverwarming GEBRUIKTE KASSENBOUW KASSENSLOOP 0174-62 05 14 0174-28 98 62 06 - 222 357 83 ’s Avonds of zondags alleen op telefonische afspraak. Ook voor handelaren. Wij hebben zo’n 1000 m2 beschikbaar met honderden meubelen in voorraad. o.a.: oudgrenen eiken en noten een-, twee- en driedeurs- kasten, bedden, kisten, ladenkasten, bureau’s, tafels in maten van 140 t/m 220 lang. 10 verschillende soorten stoe len met riet en zonder. Teveel om op te noemen. Alles wordt perfect verzorgd en eventueel thuisbezorgd. U kunt ook uw oude meubelen inruilen. Nieuwe Haven 318a, Gouda tel (0182) 528 045 (50 m van parkeerterrein Potterspoort-Bolwerk) Ik zoek 30 mensen om 8 kg. of meer af te slanken in 30 dagen voor 4,- per dag. Bel Nettie 0172-612269. Kelvinring 56d, Alblasserdam, Tel. (078) 69 19 871 Langs de A15, afslag Vinkenwaard Bij het kiezen van een materiaal voor het aanrecht speelt uiter aard het uiterlijk een rol. Maar daarnaast wordt nogal eens ge vraagd wat er gebeurt als je -al dan niet per ongeluk- een hete pan op het aanrecht zet. Kunst stof bladen kunnen hier slecht tegen. Maar zelfs een granieten blad is hier niet echt tegen be stand. Als het per ongeluk eventjes Dit is een smalle hoge kast die met inhoud en al naar buiten getrokken wordt, op rails. Door de complexe constructie zijn ze relatief duur. Maar in de praktijk blijken ze ook bijzon der handig. Alles wat in de kast staat is overzichtelijk te zien en direct te pakken. Dus vooral geschikt voor voorraadbussen, brood beleg, etc. Plan zo’n kast niet in een hoek: het is veel handiger als je er aan beide zijden bij kan. En zorg Boskoop Koninginneweg 11 a Telefoon (0172) 21 47 13 I I INTERIEURVERZORGING Geopend van 10 tot 17 uur Wij maken alles op kleur naar wens Inl. tel.: (0182) 52 66 77 of (06) 51 36 99 32 vaste elementen zoals ramen en deuren, inclusief draairich ting. Verder is het goed om ook de rest van de keuken kort te schetsen, zodat ook de overge bleven loopruimte duidelijk wordt. Omdat zo’n apothekerskast tóch wat zwaarder opengaat dan een normale kast, laat je ‘m in de praktijk tijdens het koken of tijdens het ontbijt gewoon openstaan. En dat gaat alleen goed als je er dan nog steeds omheen kunt lopen en bijvoorbeeld ook de koelkast nog goed bereikbaar is. ANTIEKHANDEL De grootste en goedkoopste van Gouda Vest 31-33 in Gouda - Trouwservice en zaalverhuur Voor u op maat gemaakt van 5 tot 500 pers. Vraag vrijblijvend offerte. Choices 'The place to be". Info 06-21594625. Nederland 601 AMELAND, Hollum. Nwe app. h voorm. boerderij (2-8 pers.) en bung's (6 pers.). 55+ korting. Tel. 0519-554055. Diversen 716 Te huur KAS in Reeuwijk 3000 m2 ook gedeelten met tafels tel. 0172-230162. Diversen 841 Nette band zkt verwarmde oefenruimte omg. Wveen en omstreken, tel: 06-24555866 Venlo kassen 3.20 m of 6.40 m traliebouw Breedkapkassen, Bedrijfsruimten Verw. Installaties Hobbykassen en serres Vraag vrijblijvend prijsopg. van elke maat of type kas Tel Fax Mobiel ringszekerheid van een keu- kenleverancier. Verschillende Nederlandse producenten van keukens heb ben deze wensen van consu menten goed begrepen. Enkele weken na het plaatsen van de keuken sturen ze iedere klant een vragenlijst om de (onte vredenheid kenbaar te maken. Zo wordt de mening gevraagd over het hele traject van aan koop tot levering. De resulta ten van dit onderzoek laten ze onafhankelijk controleren door een internationaal befaamd ac countantskantoor. De resulta ten van het onderzoek zijn te lezen in het dikke keukenboek. Als u binnenkort op pad gaat voor een nieuwe keuken let dan naast het gebruiksgemak en comfort ook even op de le veringszekerheid die de leve rancier geeft. U kunt veel er gernis voorkomen en de goede leverancier kan u zon der moeite extra zekerheid verschaffen. Technisch personeel Gezocht: Heb jij een afgeronde technische opleiding eri/of rele vante werkervaring in de tech niek. Bel Creyf’s Interim 0172- 212424. de afgesproken dag afgeleverd wordt. De tevredenheid over deze compleetheid meten ze en laten ze controleren door een accountantsorganisatie, kastje Bij de keus voor uw nieuwe keuken gaat u niet over één een u hoopt er weer vele jaren plezier van te hebben. Dat be tekent dat elke keuken afge stemd moet zijn op uw speci fieke behoefte. U hebt het over uw keuken, maar de fa brikant heeft te maken met een apart bestelde koelkast, keukenblad, pedaalemmer, af- zuiger, gasfornuis, oven, magne tron en mogelijk een vaatwas ser. Als het even tegenzit komen deze onderdelen van wel acht verschillende leveran ciers. Dat betekent gewoon dat er tijdig besteld moet wor den om alles op tijd bij u in de keuken te krijgen.Bij al die ver schillende toeleveranciers kun nen wel fouten gemaakt wor den. Al was het maar dat ze een verkeerd type afsturen of het juiste type in de verkeerde kleur. Als alles dan binnen is, moet ook alles compleet in de goede vrachtwagen terecht komen. Dan heeft u ook nog te maken met de installatiebe drijven. Die worden ingehuurd door de keukenleveranciers om de keuken daadwerkelijk te plaatsen. Ook daar kan nog wel eens wat misgaan. En als er bij de keu ken leve ring iets fout gaat dan is het helemaal niet uw zorg. Het goed regelen van deze planning en de voort gang begeleiden is nu juist één van de taken van de goede keukenspecialist. Natuurlijk zijn de onvolkomen heden het probleem van de le verancier of de installateur. U wordt er echter mee gecon fronteerd op een moment dat u verlangend uitziet naar de ingebruikname van de langver wachte keuken. Dan is de nei ging groot om bepaalde on effenheden te accepteren. Uitermate vervelend en niet passend bij de dure aanschaf die u heeft gedaan. De keuken- leverancier moet het oplossen en wel zo snel mogelijk. Naast gebruiksgemak en comfort mag u bij de aanschaf dus ge rust informeren naar de leve- Harde Vloeren zijn meestal natuurlijke vloeren. En die mogen ook best gezien worden. Maar dan wel in kurk, hout of marmoleum. Hout leeft immers en ademt moeiteloos. Geen enkel door mensen gefabri ceerd produkt kan de unieke sfeer en char me imiteren van een eenvoudige houten vloer. De variatie in noesten en kleuren maken elke vloer tot een natuurlijk kunstwerk. Kurk is bijzonder praktisch en kan in bijna elke ruimte worden toegepast, en is tevens lekker warm en heel goed geluid dempend. Marmoleum® is het ’andere’ natuurpro- dukt dat wordt toegepast in alle ruimten van woningen en gebouwen. In kinderkamers, keukens, woon-, werk en slaapkamers. Kom vrijblijvend langs en laat u advise ren en inspireren door onze interieuradviseurs. U kunt een keukenadviseur snel informeren met een goede maatschets. Op zo’n maatschets zet u de af metingen van de muren waar de keuken moet komen te staan, maar ook de plaatsen van we kabels getrokken moeten worden van meterkast naar de keuken. U kunt hier op letten door te kijken naar de aansluitwaarde van vaatwassers en ovens. Op één (normale I6 ampère) groep kan ongeveer 3600 watt aan apparatuur worden aange sloten. Een oven en een vaatwasser sa men op één groep lukt dus vrij wel nooit. (Brom)fietsen en scooters In onze voordeelhoek 25 fiet sen voor stuntprijzen. Bakker, Bloemhofstr. 39-43, Alphen 0172-473295. LET OP: Bij tonen van deze adverentie krijgt u 30% KORTING op alle meubelen. Inmiddels zijn er enkele vaat wassers waarbij dat wel kan. Die zijn dan 55 cm breed in plaats van 60. Het is even zoeken, want lang niet alle merken hebben ze. Maar het bestaat wel. In een si tuatie waarbij er plaats is voor slechts één hoge ombouwkast zul je eigenlijk nooit de vaat wasser daarin zetten. Maar als er meer ruimte in de keuken is, of bukken een probleem is, dan kan een verhoogde vaatwasser handig zijn. In de keukens wordt geleidelijk aan steeds meer apparatuur ge plaatst. Met name een vaatwas ser, oven en magnetron zijn flin ke stroomgebruikers. In bestaande huizen komt het vaak voor dat de stroomvoor ziening in de keuken daar niet op berekend is en dat er groe pen bij moeten. Het bij laten maken van een elektriciteitsgroep is een rela tief dure zaak, omdat o.a. nieu- Oppas en au-pair 102 Voor jongste dochter, 3 jr., gevr. oppasmoeder oma, 20 u.p.wk. die bij voorkeur ook licht huishoudelijk werk wil doen. Alphen 06-51544194. Inboedels 836 Verkopen of kopen van antiek-, kunst-, curiosa- of inboedel- goederen? Op een veiling wordt het goed geregeld. VENDU NOTARISHUIS, Kip- straat54, 3011 RT R’dam. 010- 411.85.44 www.notarishuis.nl Tk. gevr. bankst, kasten, eeth. enz. JAIMY'S MEUB. Tel. 0172-495515. Als u na maanden van kijken en keuren uw keus hebt gemaakt voor een nieuwe keuken, begint het wachten.Wachten op de le vering en de montage. En dan maar hopen dat de keuken in één keer geleverd wordt en de leverancier niet een paar maal terug moet komen. Door de vele toeleveranciers van de verschillende onderdelen van de keuken valt dit niet altijd mee. Natuurlijk let de keuken- leverancier daar op, maar toch gaat het juist daar in keuken- land nogal eens fout. Diverse Nederlandse fabrikan ten garanderen echter dat de keuken altijd honderd procent Als u bij het plannen ergens bij- compleet is bij levering en op voorbeeld 30 centimeter over houdt, dan is het slim om daar een ladenkastje te plannen. Een smalle ladenkast ziet er leuk uit en is in de praktijk een handige bergplaats, terwijl een met een deur van dertig centi meter breed maar weinig prak- nacht ijs. De keuken is tische bergruimte biedt. centraal punt in de woning en Administratief/ kantoorpersoneel Gezocht: Boekhoudkundige rekenwonders in het bezit van enige administratieve werker varing. Bel Creyf’s Interim 0172-212424. gebeurt, zal het wel goed aflo pen, maar men moet er zeker geen gewoonte van maken, om dat ook bij graniet dan kleuraf wijkingen kunnen ontstaan. Er bestaan overigens hele handige glazen plaatjes met kunstof voetjes (zodat ze niet wegglij den), verkrijgbaar bij warenhui zen, die speciaal voor het neer zetten van hete pannen gemaakt zijn. ook dat er voldoende loop ruimte blijft als de kast open staat. Beeld en geluid 809 Wasmachine, vaatwasser, droger, koelkast. 24 uur SER VICED! ENST. Attema, tel. 0182-613500. Televisie en video. Als bij de planning van de keu ken een verwarmingsradiator in de weg staat, dan is daar vaak wel omheen te komen. De meest mooie en radicale oplos sing is natuurlijk vloerverwar ming. Maar een eenvoudig al ternatief kan een plintverwarming zijn. Zo’n plintverwarming wordt onder de keukenkastjes in de plint verwerkt. Hij krijgt zijn warmte gewoon van het c.v.-systeem en door middel van een ventilator wordt de warme lucht de keu ken in geblazen. De keukenspeciaalzaak kent verschillende merken en moge lijkheden. is '''pApWW

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 17