didïïZ1 PAKKETBEZORGERS Ik wil een baan met meerwaarde beheerder I AKEMAket leven Kak vwooier vaca+ore In h e+jo nieren werft.' i DO ZWIRS 1 I Medewerk(st)er financiële administratie Rayonmanagevs Medewerker Debiteurenbewaking ULLLIM 2 ERVAREN GLASZETTERS en 2 LEERLINGGLASZETTERS KRAAMVERZORGENDEN v/m Supervisor callcenter m/v (fulltime) (20 uar/weekj BLOK KIEVIT FINANCIËLE DIENSTVERLENING Adviseurs met Meerwaarde! 1 Supervisor afdeling data-entry m/v (fulltime) WEGVERVOER Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega’s I Didoc Data Services Medewerker polisafdeling m/v Medewerker hypotheken m/v TT 415 Selektvracht Voor het depot Waddinxveen zoeken wij op korte termijn: is een landelijke organisatie gespecialiseerd in distributie van pakketten en direct mail. Airmiles behoren reeds jaren tot de klantenkring van Selektvracht. Voor haar distributie maakt Selektvracht gebruik van circa 120 depots van waaruit deze goederen worden gedistribueerd. a Voor overdag gemiddeld 2 a 3 dagen per week. Bezorgen van pakketten met uw eigen auto. In de regio Reeuwijk. Bodegraven, Boskoop en Waddinxveen. Binnen deze functie bewaak je de financieringsportefeuille en voorkom je betalingsachterstanden. Je hebt veelvuldig telefonisch contact met onze klanten. Je treft betalingsregelingen ter voorkoming van verdere achterstanden. Je werkt samen binnen een jong team van vijf personen. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MBO-niveau en goede communicatieve vaardigheden. Trefwoord: doorzetter Voor beide functies geldt bovendien: affiniteit met de financieringsbranche strekt tot aanbeveling; enige jaren werkervaring in een dergelijke functie is een pré. Als Rayonmanager ben je actief bezig met het acquireren van nieuwe relaties en het onderhouden en uitbouwen van reeds bestaande relaties in de woonbranche. Je adviseert relaties en stimuleert deze tot het aanbrengen van omzet. Je initieert verkoopacties en geeft ondersteuning op verkoopshows. Daarnaast geef je financieringstrainingen aan het verkooppersoneel van je relaties. Je bent werkzaam in de provincies Zuid-Holland, Noord- Holland en Utrecht. Dit is een zelfstandige functie met veel ruimte voor eigen initiatief. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MBO-niveau, goede communicatieve vaardigheden en een klantgerichte instelling. Trefwoord: overtuigingskracht Sollicitatie: Geïnteresseerd? Bel voor meer informatie Annemarie Roeleveld op nummer: 0182-308800. Of stuur binnen 14 dagen je schriftelijke sollicitatie met uitgebreid C.V. naar Arenda Holding B.V t.a.v. Annemarie Roeleveld, Postbus 146, 2810 AC, Reeuwijk. E-mailen kan ook, via: informatie@arenda.nl o.v.v. sollicitatie. Arenda biedt: Een afwisselende baan binnen een informele werksfeer, een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor de functie van Rayonmanager wordt een auto van de zaak ter beschikking gesteld. Medewerker voor de leven- en pensioenofferte-afdeling m/v 1 Klanten als Wehkamp, EC1 en arenda.nl Wij bieden uitgebreide expertise schillende i veelzijdig bedrijf met een gedegen ervaring in verschillende i branches. Zowel in de i auto-, motoren als in de woonbranche zijn wij een goede bekende, ixr:: voor ver product- i Poort 211 Reeuwijk 6 leeuwijk 182 308800 0182 308811 Arenda B.V. is een financiële dienst verlener met ruim 75 medewerkers, die creatieve concepten ontwikkelt waarbij gemak en zekerheid voor de cliënt centraal staan. Onze ervaring gaat terug tot 1974 en sinds 1994 zijn we 100% dochter van de ING Groep. Arenda is een in verschillende Reacties naar: Selektvracht Waddinxveen t.a.v. A. van Zuilen Coenecoop 595, 2741 PT Waddinxveen tel. (0182)61 19 49 binnen een organisatie waarin de mens centraal staat Geen (interim-)acquisities gewenst naar aanleiding van deze advertentie 813 810 812 ZHG Montage, Schotlandlaan 10, Boskoop I I I Voor onze vestigingen in Gouda zoeken wij: www.zwirs.nl Minimaal MBO-niveau en commerciële instelling en bij voorkeur in bezit van resp. studerend voor Assurantie-B. Je ondersteunt de commerciële afdeling. MBO-niveau is vereist en jé hebt bij voorkeur enige ervaring. Deze functie vraagt minimaal VWO-niveau. Jë hebt een goed cijfermatig inzicht en - bij voorkeur - enige ervaring. Schrijf dan je sollicitatiebrief (inclusief CV) binnen 10 dagen naar BGZ Wegvervoer, ter attentie van: André Bock (Manager Financieel Economische Zaken), Postbus 221, 2800 AE te Gouda. Voor meer informatie over deze functies kun je tijdens kantooruren contact opnemen met eerdergenoemde persoon, telefoon (0182) 58 02 66 of bekijk voor algemene informatie over BGZ Wegvervoer de website www.bgz.nl. Stichting Sociaal- Cultureel werk Bodegraven (SSCB) is als plaatselijke organisatie verantwoordelijk voor de organisatie en uitvoering van activiteiten voor jeugd en jongeren in de gemeente Bodegraven. Deze activiteiten vinden plaats in gebouw De Zon, een jongeren centrum met voor deze functie geschikte faciliteiten. Momenteel bereidt de stichting een nieu we start voor. In samenwerking met de gemeente Bodegraven werkt de stichting aan nieuw beleid en een nieuw werkplan waarmee het jongerenwerk straks verder vormgegeven kan worden. De meeste activiteiten zullen worden uitgevoerd door vrijwilligers die daarbij zullen wor den ondersteund door een team dat bestaat uit een jongerenwerker en een beheerder. Opleiding en leeftijd Lbo/mbo-niveau, liefst in bezit van diplo ma horecabedrijf en/of sociale hygiëne, vanaf 25 jaar, M/V. Het gaat om de volgende klussen: Toezicht op het gebruik van het gebouw, de apparatuur en de inventaris. Het verzorgen van de inkopen met betrekking tot de exploitatie van de bar. Zorg voor de exploitatie van de bar en eventueel verhuur van de zaalruimte en de daarmee gemoeide financiële middelen. Het verrichten van uit de bovenstaan de taken voortvloeiende administratie ve werkzaamheden. Het (laten) verrichten van eenvoudige reparaties. Het bevorderen van nakoming van de huisregels door medewerkers en deel nemers. Uitvoeren van een aantal huishoudelij ke taken. Wat wij van jou verwachten: Interesse voor en betrokkenheid bij jeugd en jongeren en hun activiteiten. Een praktische en flexibele instelling ten aanzien van de invulling van het werk en de werktijden. En verder... Wij hopen in contact te komen met een enthousiaste vrouw of man die er veel voor voelt om samen met vrijwilligers en de jongerenwerker invulling te geven aan onze toekomstige activiteiten. Als je makkelijk aansluiting vindt bij jon geren dan is dat fantastisch. Creativiteit bij het vinden van praktische oplossin gen voor praktische problemen juichen wij toe. Initiatief is van harte welkom en gevoel humor een must. Beschik je over horecadiploma’s dan is dat mooi meege nomen en zo niet, dan stellen wij het zeer op prijs als bereid bent om d3ar- voor een cursus te gaan volgen. Wij bieden je: Een dynamische baan in een dynamische omgeving. Ruimte voor eigen initiatief. Mogelijkheden tot het volgen van een opleiding. Een aanstelling volgens de CAO- welzijn. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met: Ronald van Boven, tel. 0172 616 980 (na 18.00 uur) of Tom Schaafsma, tel. 0172 616 597 (na 19.00 uur). Sollicitaties vóór 1 november 2001 naar: SSCB de Zon Postbus 1043, 2410 CA Bodegraven, of e-mail: eiber130@zonnet.nl. Vermeld s.v.p. duidelijk ’vacature beheerder’. Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Rowdy Bijland. Je brief met CV kun je sturen naar; Didoc Data Services t.a.v. Annabella Bosch, postbus 134, 2740 AC Waddinxveen of mailen naar: annabella@didoc.nl Wij zoeken nieuwe collega’s voor de regio’s Amersfoort, Amsterdam, Alphen a/d Rijn, Den Haag, Gouda, Rotter dam, Utrecht, Woerden. Ook herintreders, deeltijdwerkers en parttimers mogen uiteraard solliciteren. tel. en GEBRUIKTE KASSENBOUW KASSENSLOOP 0174-62 05 14 0174-28 98 62 06 - 222 357 83 BGZ Wegvervoer te Gouda is ruim 10 jaar geleden door de sociale partners in de transportsector opgericht om de arbozorg te organiseren. Hiertoe worden collectieve arbocontracten voor trans portbedrijven afgesloten, arbo- en verzuimonderzoeken gedaan en voorlichtingsmaterialen gemaakt. BGZ Wegvervoer fungeert daarbij als kenniscentrum voor de gehele sector. Ongeveer 5000 bedrijven met zo'n 100.000 medewerkers nemen hun arbozorg verzuim begeleiding af via het col lectieve contract van BGZ Wegvervoer met de landelijke arbodienstenorganisaties. Als organisatie van èn voor bedrijven en hun medewerkers stelt BGZ Wegvervoer in haar werk kwaliteit en dienst verlening voorop. Haar totaalconcept voor branche-aanpak heeft onlangs via de Stichting Gezondheidsbevordering op de Werkplek (GBW) een certificaat ontvangen en wordt ook in Europees verband voorgedragen als "Model of Good Practice". Naast tal van nieuwe activiteiten is "Versnelde Reïntegratie" een speerpuntproject. Kortom BGZ Wegvervoer is volop in beweging. Voor het team Financiële Administratie zijn wij op zoek naar een medewerk(st)er financiële administratie. De functie Je draagt zorg voor het administratief verwerken van de behandelingen in het kader van het reïn- tegratieproces en overige projecten. Taken en verantwoordelijkheden Het controleren en verwerken van binnengekomen aanvragen. Het onderhouden van contacten met klanten en financierders in het kader van versnelde reïnte gratie. Het controleren van facturen en financiële afwikkelingen. Het verwerken van grootboekmutaties Het ondersteunen van de grootboekadministratie (Exact) Je bent verantwoordelijk voor de organisatie van het eigen werk en het doen van verbeteringsvoorstellen. Ben r Heb je"een opleiding op MEAO-BA of op MBO-niveau. ZHG Montage is een onderdeel van de ZUID-HOLLANDSE GLASCENTRALE. Dit is een onderneming die gespecialiseerd is in het leveren en monteren van alle soorten vlakglas, voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten in Midden Nederland. Geïnteresseerd? Wil je een baan met meerwaarde? Stuur dan je sollicitatiebrief naar AssurantieGroep Nederland, t.a.v. de directie, Postbus 3142, 2800 CE Gouda. Voor informatie kun je bellen: 0182-680 680. Vragen naar de beer M. de Kievit. E-mail: mdekievit@assugroep.nl VICEDIENST. 0182-613500. video. Stuur je handgeschreven sollicitatiebrief met c.v. naar Kraamzorg Mudde, t.a.v. L. van Zeist, Uiverplein 54, 2802 GD Gouda. (0182)67 88 30. Wij zoeken een Oosthaven 13, Lekkenburg 10, Gouda Telefoon 0182-680 680 www.assugroep.nl CD je geïnteresseerd en.... b je een opleiding op MEAO-BA of op MBO-niveau. Heb je kennis van de programmatuur van Exact en Microsoft-Officetoepassingen (Word en Excel) Kun je zelfstandig en in teamverband werken. Heb je ervaring in soortgelijke functies. Reparatie en onderhoud Voor alles in en rondom huis: Bel onderhoudsbedrijf Veldhuis 0182-550193. Beeld en geluid Wasmachine, (Brom)fietsen en scooters Tk. Honda SCOOTER X8RX 1999, oranje. Tel: 0348-688500 plaats voor een: Pak je pen en solliciteer nu naar een functie in onze orga nisatie. Wij bieden een goed arbeidsvoorwaardenpakket met ruime onkostenvergoeding. Bijscholingscursussen bij volledig dienstverband en auto van de zaak. Ben je geen kraamverzorgster en wil je het wel worden, ook dan bieden wij de mogelijkheid om voor dit boeiende vak te kiezen. Ook hebben we Ben je flexibel, enthousiast. Zoek je een nieuwe uitdaging. Zoek je een job waar geen dag hetzelfde is. Vind je het een uitdaging om met allerlei mensen in contact te komen. Solliciteer dan voor de functie van AssurantieGroep Nederland is een gerenommeerde en solide onderneming waarbinnen diverse bedrijven op het gebied van verzekeringen, hypotheken, financiële dienstverlening en makelaardij samenwerken. Tot deze holding behoren Blok Kievit te Gouda, Centrum Alphen te Alphen a/d Rijn, Drs Van Herk Makelaardij te Gouda, Capelle a/d IJssel, Krimpen a/d IJssel en Rewa Assurantiën te Wassenaar. Binnen deze groep werken ca. 90 mensen dagelijks intensief samen om de cliënten een kwalitatief hoogwaardig totaalpakket aan dienstverlening te leveren. Daarbij is de bedrijfscultuur er zoveel mogelijk op gericht om mensen met plezier hun werkzaamheden te laten verrichten en ruimte te bieden voor persoonlijke ontwikkeling en eigen inbreng. Teamgeest en betrokkenheid bij het werk spelen een hoofdrol. De medewerkers worden ondersteund met prima bedrijfsmiddelen en een gedegen automatisering. Ben jij ook toe aan een nieuwe en leuke uitdaging en spreekt de financiële dienstverlening jou aan? Reageer dan op één van de onderstaande vacatures. Dit kan per post, E-mail of telefoon. Heeft u belangstelling voor één van deze functies of wilt u graag meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Willem Wiggemansen, L telefoon (01 72) 23 59 59 of (06) 27 08 52 63. Woninginrichting Keuken nodig? Bel ARDI j KEUKENS Luxe keukens leve ring vanaf fabriek. Advies aan huis. Info: 0172-610110. Doe-het-zelf (artikelen) BLOKHUTTEN van fabriek in elke maat en model, in bouw pakket of door ons geplaatst. Blokhut 3.00 x 2.00 cm. 1.195 incl. BTW. Kom kijken, wij stu ren geen folders op. Houtbouw Klaver, Hofwegen 34, Bles- kensgraaf. Tel. 0184-691135. GEVRAAGD behang-, wit-, saus-, en Schilderwerk. Vooraf prijsopgave. Telefoon 071- 3410838. ~wc Venlo kassen 3.20 m of 6.40 m traliebouw Breedkapkassen, Bedrijfsruimten Verw. Installaties Hobbykassen en serres Vraag vrijblijvend prijsopg. van elke maat of type kas Tel Fax Mobiel Wij bieden Een zelfstandige functie met ruimte voor eigen initiatief. Meebouwen aan een groeiende organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een plezierige en informele werksfeer. 1 1 809 vaatwasser, droger, koelkast. 24 uur SER- Attema, Televisie Als supervisor ben je verantwoordelijk voor alle ins en outs rond het callcenter. Je opdrachtgevers zijn bekende beursgenoteerde ondernemingen. Je leidt een team van 10-15 mensen; je bent aan spreekpunt en stimulator tegelijk. Je begeleidt nieuw personeel tijdens het inwerktraject. Je bent zelfstandig, creatief en gedreven. Je wordt betrokken bij hef verwerven van nieuwe opdrachten en bezit hiervoor commerciële vaardigheden. Wij zoeken iemand met minimaal een jaar erva ring als supervisor of als callcenter medewerker. Ervaring met zowel inbound als outbound bel len. j Voor de montage van het glas op nieuwbouw- en renovatieprojecten hebben wij per direct behoefte aan versterking van ons team in Boskoop met Wij bieden u: i een gedegen opleiding in het bedrijf Z een goed salaris bedrijfswagen J goede arbeidsvoorzieningen j cursusaanbod via opleidingsinstituut glasbranche Als supervisor ben je verantwoordelijk vooreen team van 15 tot 20 personen. Je zorgt ervoor dat de opgedragen projecten op tijd en correct worden uitgevoerd; je hebt zelf een goede typevaar- digheid. Je bewaakt de kwaliteit en doorlooptijd. Je bent aanspreekpunt voor jouw team bij vra gen en problemen. Wij zijn een jong en snelgroeiend bedrijf in de informatie- «c 4 'S*111 verwerking, gevestigd in Waddinxveen. Tot onze activiteiten «erv' behoren mailing, data-entry, callcenter, digitale archivering, databasebeheer en internetdiensten. Door de toenemende opdrachten zijn wij continu op zoek naar nieuwe collega's. Momenteel wil len wij ons team graag uitbreiden met een Voor beide functies geldt: Ben jij in het bezit van HBO werk- en denkniveau en ben je minimaal 32 uur per week beschik baar, verdeeld over ochtend, middag en avond? Voor het callcenter gelden met name de mid dag- en avonduren. Ben je daarnaast dienstverlenend ingesteld, communicatief vaardig, enthou siast en toe aan een nieuwe uitdaging? Kun je bovendien goed met mensen omgaan; hen motiveren, corrigeren en stimuleren? Dan ben jij de persoon die wij zoeken.

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 43