Monuta W Werk bij Monuta (0172) 212636 PAKKETBEZORGERS Beuker bedrijfsdiensten allround medewerker ERVAREN Uitvaartverzorger m/v PART-TIME POMP-COUPEUSE le Autoschadeherstellers Leerling Autoschadeherstellers le Voorbewerker/Autospuiters Leerling Voorbewerker/Autospuiters le Autotechnici HULP in de huishouding gevraagd. Tel. (0182) 61 46 39 HULP IN DE HUISHOUDING gevraagd voor twee ochtenden in de week. TV nE4(/roCCHAPEH(//Sfifi0EP gemeente reeuwijk SUPERCLEAN^ totaal schoonmaakonderhoud, glazenwas- I serij en aanverwante dienstverleningen J VANDER KLOOSTER MODE ZOEKT VOOR HAAR ATELIER IN BOSKOOP EEN Leerling Autotechnici medewerker/öter afdeling verkoop voor. 40 uur per week PAGINA 12 ’^9^7 vraagt: om diverse kantoren in Werktijden: gKA! awsfisoep ma. t/m vrij, van 17.45 uur tot 19.45 uur Inlichtingen tel. (0182) 61 36 39 leder z'n eigen wens. 1/1 j/ir -«-« v f \n\zi f f SMB Superclean is een jong en dynamisch groeiend bedrijf, met een dertigtal collega's die werken voor een groot aantal vaste opdrachtgevers. Stichting Beurshal Wij bieden: - auto van de zaak - een zeer goede beloning - een prettige werksfeer (demontage en montage) Fijne baan dik verdienen ENTHOUSIASTE MEDEWERKER (m/v) die deel wil uitmaken van ons team. In verband met een sterke groei van onze activiteiten vragen wij een fulltime voor de afd. schoonmaak/glazenwasserij en in het bezit van rijbewijs. KNAAP ,K/WVW - WOENSDAG 31 OKTOBER 2001 V beeft er zin in? (demontage en montage) - Waddinxveen schoon te maken Bel ons dan voor verdere inlichtingen en/of een afspraak Voor de helpdeskondersteuning t.b.v. het VAR-B zoeken wij een MEDEWERKER (bij voorkeur fulltime; een parttime dienstverband is bespreekbaar) Voor informatie en reactie kunt u bellen naar tel. (0348) 50 15 73 en vragen naar dhr. Pater. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Personeel gevraagd Voor het depot Waddinxveen zoeken wij op korte termijn: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs! MM Airmiles behoren reeds jaren tot de klantenkring van Selektvracht. Voor haar distributie maakt Selektvracht gebruik van circa 120 depots van waaruit deze goederen worden gedistribueerd. De Papi-persoonsvragenlijst maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Monuta profileert zich als A-merk en trend settende organisatie in de uitvaartmarkt. Monuta is een landelijk producten en diensten Vanzelfsprekend biedt uitvaart te dekken. Monuta hecht veel invullen. www.monuta.nl Stuur uw sollicitatie voor 12 november 2001 aan burgemeester en wethouders van de gemeente Reeuwijk, postbus 3, 2810 AA Reeuwijk of e-mail: a.ballast@reeuwijk.nl. De gemeente wil graag meer vrouwen, gehandicapten en allochtonen aanstellen. Wij nodigen hen dan ook nadrukkelijk uit te solliciteren. Interne zaken (post- en archiefzaken, receptie en bodedienst) telt op dit moment 6 medewerk(st)ers. Deze sectie maakt deel uit van de stafafdeling Organisatie, Informatie Ondersteuning. deze geheel volgens eigen wensen de uitvaart kan georganiseerd bedrijf met lokaal werkende uitvaartcentra verspreid over het hele land. Alle Wat verwachten we van je? - Je bent een uitstekend organisator; - Je bent accuraat en integer; - Je hebt gevoel voor menselijke verhoudingen; - Je beschikt over goede contactuele eigenschappen; - Je beschikt over een groot aanpassingsvermogen; - Je hebt een opleiding op MBO-niveau en ervaring in de zakelijke dienstverlening; - Je bent bereid om flexibel te werken; - Vanzelfsprekend ben je in het bezit van een rijbewijs B. Voor onze uitvaartonderneming te Alphen a/d Rijn (Eenvoud) zoeken wij op korte termijn een kunt goed overweg met tekstverwerking (Word 97) en e-mail u bent flexibel en praktisch ingesteld en u kunt zich in contacten goed uitdrukken u bent klantgericht, hebt gevoel voor verhou dingen en u bent een plezierige en goede collega u werkt nauwkeurig en vlot en u houdt er van en bent in staat om - na een inwerkperiode - uw werk zelfstandig te verrichten. Geïnteresseerden dienen over een gedegen kennis van de diverse Windows besturings programma's en bij voorkeur ook over kennis van netwerkbeheer te beschikken. Vanwege de groei van onze activiteiten zijn wij voor onze vestigingen in Leiden, Katwijk, Leidschendam, Gouda, Hillegom én voor de binnenkort te openen gloednieuwe vestiging te Alphen aan den Rijn op zoek naar: Voor overdag gemiddeld 2 a 3 dagen per week. Bezorgen van pakketten met uw eigen auto. In de regio Reeuwijk, Bodegraven, Boskoop en Waddinxveen. Echte vakmensen (m/v) of zij die daarvoor opgeleid worden, weten natuudijk precies wat dergelijke banen inhouden. Voor welke vesti gingsplaats je ook kiest, je komt te werken in een modern én goed georganiseerd bedrijf. B.D. Rijnbeek Boomkwekerijen B.V. is een modern geoutilleerd bedrijf, gespecialiseerd in het kweken van een aantal bijzondere boomkwekerijproducten. De activiteiten worden op dit moment verder uitgebouwd d.m.v. nieuwbouw ten noorden van het bestaande bedrijf. Ben je ca. 16-35 jaar oud? Stel je goede arbeidsomstandigheden op prijs? Wil je een prima prestatieloon verdienen? Spreek je de Ned. taal? B.D. Rijnbeek Boomkwekerijen B.V. Halve Raak 49, 2771 AC Boskoop, (0172) 23 57 57 Informatie en sollicitatie: Ons hoofd Organisatie, Informatie Ondersteuning, Alfred Ballast, geeft u graag meer informatie over deze functies. Hij is bereikbaar onder telefoonnummer (0182) 39 01 41 of per e-mail: a.ballast@reeuwijk.nl. Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan je brief met curriculum vitae binnen 10 dagen naar Monuta, t.a.v. Paulien Hagenstein, Postbus 20, 7300 AA te Apeldoorn. u bent bereid aansluitend aan uw indiensttreding een opleiding op het gebied van documentaire informatievoorziening te gaan volgen (opleiding SOD I, duur anderhalf jaar, studielast 10 uur per week) u hebt bij voorkeur ervaring met de werkzaam heden Schriftelijke reacties met C.V. gaarne binnen 10 dagen na verschijning van dit blad aan de voorzitter van Stichting Beurshal, dhr. A.W. van Bockel, Italiëlaan 8, 2391 PT Hazerswoude. 77 h De AutoSchadehuis Groep is een onder deel van de Motorhuis Groep, waartoe onder meer ook een leasemaatschappij (MultiLease), diverse Opeldealers (Het Motorhuis), een Mitsubishi-bedrijfs- wagendealer (MultiCargo), auto- en bestelwagenverhuurbedrijven (MultiRent) en diverse brandstofctations behoren. Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim 800 mensen. De AutoSchadehuis Groep is een onderneming die bestaat uit 7 moderne, professionele en uiterst klantvriendelijke autoschadeherstelbedrijven. Een solide organisatie waarin naast de klant ook vooral de medewerker centraal staat. Dat blijkt onder meer uit prima arbeids voorwaarden, gestructureerd overleg, uitstekende in- en externe opleidings- faciliteiten en goede doorgroeimogelijk heden. Een beleid dat maakt dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. Klanten als Wehkamp, ECl en Wegenbouwers langdurig in zetbaar. BEL 06-12507775 REAGEER DAN SNEL! Neem contact op met Ben Rijnbeek rechtstreeks via (06) 533 639 23 of kom langs. Italiëlaan 8, 2391 PT Hazerswoude Tel.: (0172) 23 50 20, fax: (0172) 23 50 22 Internet: www.beurshal.nl Email: info@beurshal.nl Vacaturenummer: ASHG0011 Reacties naar: Selektvracht Waddinxveen t.a.v. A. van Zuilen Coenecoop 595, 2741 PT Waddinxveen tel. (0182) 61 19 49 Voor positieve mensen m/v die 8 tot 25 uur per wk willen werken en p. mnd 1500,- tot 6500,- of meer willen verdienen met leuk zelfstandig en van huis uit werken. Paul van den Berkmortel. Tel. (0348) 69 20 19 Wij zijn voor direct op zoek naar een Tel. bij voorkeur tus sen 17.00 en 19.00 u. (0182) 61 92 91 (of iemand die ervoor opgeleid wil worden) MOtJVVLWONlHGEN Leiden, Katwijk. Hillegom, Leidschendam, Gouda. Beverwijk en Alphen aan den Rijn www.knaapmoduulwoningen.nl Je belangstelling voor één van bovenstaande functies kun je kenbaar maken door, onder vermelding van vacaturenummer ASHG 0011, een brief te sturen naar: Motorhuis Groep, afd. Personeel Organisatie, postbus 1, 2160 AA Lisse. Wil je eerst meer weten of liever meteen telefonisch solliciteren, dan kan dat bij de heer Hassefras (06 53 23 23 08). Hij geeft je ook graag algemene informatie over werken bij de AutoSchadehuis Groep. Monuta biedt, naast een vast, goed salaris, onder meer een eindejaarsuit kering ter hoogte van een dertiende maand, premievrij pensioen, auto van de zaak en studiefaciliteiten. Reeuwijk, gemeente van bijna 13.000 inwoners, verdeeld over een viertal kernen, ligt rond een aantrekkelijk plassengebied in het Groene Hart van Zuid-Holiand. Reeuwijk is als woon- en recreatiegemeente zeer in trek en heeft goede verbindingen met de steden Den Haag, Rotterdam en Utrecht. Onze organisatie kent drie sectoren: Bestuur en Ruimte, Gemeentewerken en Inwonerszaken, ondersteund door de stafafdelingen Financiën en Organisatie, Informatie Ondersteuning. zijn gericht op de uitvaartverzorging en op de dienstverlening voor en na de uitvaart, waarde aan een goede en volledige voorlichting aan dé consument, zodat Vanwege de onregelmatige werktijden is het noodzakelijk dat je in de om geving van het uitvaartcentrum woont of bereid bent hier naar te verhuizen. Monuta uiteenlopende financiële oplossingen om de kosten voor een Functie-informatie u verzorgt de inboeking van inkomende post en geeft de 'routing' daarvan aan, u verwerkt dit in het documentaire informatiesysteem, u verzorgt vanuit dit systeem de signalering u beschikt over een opleiding op het vakgebied of en rappellering aan de leidinggevenden over de stukken die bij hun sector of staf afdeling in behandeling zijn en u maakt uit gaande post verzendklaar u verzorgt het opbergen van archiefstukken en de afboeking daarvan in het documen taire informatiesysteem, u selecteert archief bescheiden die vernietigd, geïnventariseerd u werkt graag en vaardig met een computer en u of overgeplaatst moeten worden, u verstrekt informatie uit archiefdossiers en verzorgt de uitlening ervan u verricht in voorkomende gevallen werk zaamheden ten behoeve van de voorberei ding en afwikkeling van B&W- en raads vergaderingen zo nodig verricht u overige werkzaamheden. Medewerkers van de Motorhuis Groep hebben altijd een streepje voor SttKfiekostenvoooieningen, Bedrqfs- spaarregding, Hoge penoneeiskDitingen (óók op brandstol) en Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Uw profiel u hebt een vooropleiding op havo/mbo-niveau, bij voorkeur in documentaire of administratief/ secretariële richting ter ondersteuning van de afdeling verkoop. Jouw taken zullen onder andere bestaan uit: beantwoorden van de telefoon uitwerken vanoffertes projectadministratie Het betreft een doorgroei functie. Wij bieden de mogelijkheid om in deze functie door te groeien naar kopersbegeleider(ster) die onze klanten zal adviseren. Selektvracht is een landelijke organisatie Salaris Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij u bij indiensttreding een salaris van minimaal van 3.106/€ 1.409 (schaal 6) tot maximaal f 5.161 2.342 bruto per maand (schaal 7). Bij uit zonderlijk goed functioneren is een salarisuitloop mogelijk tot 5.8482.654 bruto per maand (schaal 8). Deze bedragen zijn op basis van een 36-urige functie-invulling, bij een functie van 18 uur geldt dus 50% ervan. Ben jij degene die een uitdaging aandurft flexibel is veel wil leren en niet ouder is dan 25 jaar. Wat mag je van deze functie verwachten? - Regelen en verzorgen van de uitvaart op deskundige wijze en met grote betrokkenheid; - Conform de wensen adviseren over het uitvoeren van de uitvaart; - Om de functie goed te kunnen vervullen krijg je een intensieve leer- en inwerkperiode. Je leert onder andere over de laatste verzorging van de overledene, wetgeving en administratieve verplichtingen. gespecialiseerd in distributie van pakketten en direct mail. Knaap Moduulwoningen is een bedrijf dat gespecialiseerd is in het ontwerpen van woningen en het begeleiden van kopers.Ter versterking van ons huidige team zijn wij óp zoek naar een gemotiveerde De hoofdactiviteit van Stichting Beurs hal is het exploiteren van het Vraag en Aanbod Registratiesysteem voor Boom kwekerijproducten (VAR-B) t.b.v. de gehele Nederlandse boomkwekerij. Algemeen Inter Faces, het toonaange vende MODELLENBURO var A'dam komt naar het Avifauna Hoorn 65 te Alphen a/d Rijn. Voor div. opdr. zijn wij op zoek naar modellen M/V in alle leeft, cat. voor mode reclame en 'fig. voor film en TV. Info gratis inschr. a.s. dond. 1 nov. tussen 18.30 en 21.30 uur (en later op afspr. gratis fotoreportage). 0900-2020321 (0,99 pm). KB Beveiliging zoekt Gediplo meerde BEVEILIGINGSBE- AMBTEN! Bel 0180-540814. Wil je bijverdienen? Afwash. gezocht voor wo. av. in Woer den. 035-6280805. (voor 40 uur per week) Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Gerrit de Vries (uitvaartverzorger), telefoon 06 - 53 93 59 14 of Pieter Van Splunter (interim manager), telefoon 06 - 51 41 81 18. Stuur dan voor 12 november a.s. een brief met c.v. naar: Knaap Moduulwoningen BV, t.a.v. Janine Hagesteijn, Postbus 24, 2760 AA Zevenhuizen. Wilt u telefonische informatie dan kunt u bellen met: (010) 222 10 00 Sezocht MODELLEN!! M> Way Models zoekt modellen ong, oud, dik, dun, kort of lang Géén inschrijfgeld. Ervarinc niet vereist! Bel voor afspr 3.00-21.00 uur. Tel. 020- 5708942 of tel. 030-6701432. Gediplomeerde BRAND WACHTEN gezocht! Fulltime en parttime mogelijkheden. Be WSA 0180-553948. Wilt u ook graag vanuit huis werken? Verdiensten ca. 7C Vuur. Lft 28 jr. management- tivo. Bel 0172-501287. <B Beveiliging zoekt Gediplo- neerde WINKELSURVEIL- -ANTEN Bel 0180-540814. Wij vragen een enthousiaste administratief medewerker m/v voor 18 uur per week, sectie interne zaken.

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 12