De speurtocht naar decembercadeaus Met Mulder Mannenmode de feestdagen in i I V/addinxveen hèt win Alan, nan mode inkelh^rf van L I eterna Dealer van: McGregor, State of Art, For Fellows, Melka, Tenson, Van Gils, Gardeur, Eterna, Lord Hamilton Passage 57 - Waddinxveen - Telefoon: (0182) 61 21 27 MCGREGOR oü "Das Original11 I n c q 185 8 ENSON a way of living® ij r CLotbeo you wear amongfriendd V MT Wie nu nog geen cadeautjes weet voor in de zak, kan altijd de Passagebon kopen zodat de persoon zelf kan kiezen wat ie wil. Duidelijk! Voor heel veel cadeauwensen kunt u terecht in de Passage, hèt winkelhart van Waddinxveen Parfumerie Mieke: De uiterlijke verzorging in geur en kleur De nieuwe mode op het gebied van geurtjes en make-up is er eentje van creativiteit en waarin een heleboel kan. Klassieke elegantie, drama, power of juist bijzondere luxe en buitengewone glamour. Chic is het weer helemaal en daarbij ontbreekt de glans niet. Wat betreft kleur: violet, rood en oker en voor de bijzondere avonden goudglans. Alles kan, als het maar niet te neutraal is, want dat is nu verle den tijd. De wereld van de parfums heeft er overigens een par- fumdesigner bij: Jan des Bouvrie. Geen onbekende naam, hoewel hij wel nieuw is in de wereld van de geuren.. Naast interieurartikelen heeft hij nu een nieuwe label: ‘Parfum de Maison’. Een parfum met opvallende verpakkingen in de kleuren felroze, appelgroen en pimpelpaars. Andere geurdesigners waarvan Parfumerie Mieke geu ren in haar schappen heeft staan zijn Alfred Dunhill Ralph Lauren Calvin Klein en Giorgio Armani. V.d. Wai: x van de Hollandse koe tot de C/ Oosterse Marrakech artikelen Q 3 —EXCELLENT— Janine Vis: Trends voor in de keuken en huiskamer Foto Sjaak Noteboom: Decembermaand, fotomaand. December is een uitstekende tijd om op pro fessionele wijze een leuk, spontaan portret te laten maken. Bijvoorbeeld van uw ouders, vrienden, kinderen of met de hele familie op de foto. De portret ten kunnen naast zwart-wit en kleur ook in sepia worden afgedrukt waardoor uw foto een bruinige tint krijgt. De foto wordt compleet afgewerkt in een mooie bijpassende lijst met passepartout. Natuurlijk kan er ook een collage van verschillende foto’s worden gemaakt. Bij Foto Sjaak Noteboom vindt u een zeer ruim assortiment aan fotolijsten, zowel hout als metaal, roestvrij staal et cetera. Maak tij dig een afspraak. Tel. 0182-612477 Original ditortstoea/* tJïnce 1J)21 Music Shop: Dé VoorDeel DVD Bij de Music Shop gaat van 16 november tot en met 8 december de eerste DVD 20-daagse van start. Ter gelegenheid hiervan is Dé VoorDeel DVID samenge steld. Deze DVD heeft een totale speelduur van ruim twee uur en kent een brede opzet qua tracks. Er staan elf muziekregistraties op en drie afleveringen van bekende televisieseries. Dé voorDeel DVD is verkrijgbaar voor slechts fl. 11,-. De inlay van de DVD bevat bovendien 32 voordeelcheques die te gebruiken zijn bij de aankoop van even zoveel DVD titels. De totale kortingswaarde van de cheques is fl. 321,-. Tevens zal, onder de titel ‘DVD-Magazine’ een 32 pagina’s dik magazine gratis worden verstrekt aan klanten waarin de belangrijkste najaarsti- tels besproken worden. (X. Wees er snel bij, want op is op. Q>\J HAMILTON sportswear 9^-' de Passage r ’i De serie Koe staat dit jaar weer volledig in de picture. Het zijn leuke cadeautjes voor redelijke prijsjes. Zo is er een spaarpot, zeeppomp, klokken, cd rek' kussens, fotolijst, ja zelfs een tosti-apparaat in de vorm van een koe. Ook heeft V. d. Wal sfeerlichtjes en reukartikelen zoals reukkaarsjes, potpourristicks en -blaadjes en flesjes reukwater. Voor spullen in bonte felle kleuren gericht op oosterse sferen heeft Van de Wal Marrakech artikelen als vazen, glazen, kussens, lampjes, lichtjes en ook nog de klamboes waarmee je een hemelbed kunt creëren. Een heel praktisch cadeau is de stoomstrijkijzer Virtuose die voorzien is van de nieuwste techno logieën. Wist u dat bij ‘Novalux v.d. Wal' aan de Passage alle arti kelen te koop zijn met Rocks waardecheques? Deze Rocks-actie is een landelijke spaaractie van Texaco. Deze verstrekt de Rocks bij elke tankbeurt en zijn bij Novalux v.d. Wal inwisselbaar. Let op met het oog op de Euro: de Rocks zijn op dit moment nog inwisselbaar als guldens. Na januari is dit waarschijnlijk alleen als Rocks Euro inwis- selbaar. te HMffi In deze tijd van het jaar besteden we weer veel tijd binnenshuis. Een goede aanleiding om eens kritisch naar het interieur te kijken. Heel veel glas in diverse vrolijke kleu ren vormen dit seizoen de basis. Was het vorig seizoen vrij sober en rustig, nu mag het gezien worden. Ook het koken, bak ken en braden staat rond deze tijd weer in de ‘spotlight’. Zo heeft het gietijzer zich als geen ander materiaal al zó lang en zó goed in de keuken bewezen. Gietijzeren braadpannen, grillpannen en niet te ver geten de wokken. Onder het motto ‘de Euro komt, beleg nu in uitmun tend bestek’ hebben fabrikanten Gero en Keltum diverse acties die kunnen oplopen tot honderden guldens voordeel. En natuurlijk is er veel op het gebied van de nieuwste modellen espresso-apparaten. Er is een keuze uit systemen die geschikt zijn voor koffiebonen, gemalen koffie, servings en de laatste noviteit: de Nespresso capsules. Uiteraard kunnen wij u in onze winkel hierover uit gebreid voorlichten. Tevens kunt u dan onze uitgebreide collectie kaarsen, servetten, tafelkleden en kussens in de hieuwste trendy kleuren bekijken. Maar ook op het gebied van diverse woonaccessoi res kunt u bij ons terecht. G. van de Wal, Intertoys Waddinxveen-Gouda: Cadeaus voor de Harry Potter-fans. Zal de film van Harry Potter genoeg magie bezitten om producten van licentiehouders van de planken te doen vliegen? Tot nu toe lijkt het er wel op. Warner Bros heeft vol gens kenners al meer dan honderd miljoen dollars ontvangen van ongeveer driehonderd licentiehouders wereldwijd. Een kleine opsom- z ming van wat er zoal op de Nederlandse markt verkrijgbaar is: Electronic L Arts brengt een avonturenspel uit voor de PC en Playstation 1, voor de Game Boy Color en Advantage een meer puzzelachtig spel. Lego heeft diverse dozen van dit constructiespeelgoed sommige vanaf 6 jaar, andere vanaf 8 jaar. Enkele namen van de Lego-dozen zijn: De Sorteerhoed, De Zwein- stein Express, De zaal met de liegende sleutels en natuurlijk het beroemde kas teel Zweinstein. De Harmonie mag niet onvermeld blijven, want dat is de uitge ver van de boekenreeks. Tot nu toe zijn uitgegeven: Harry Potter en de Steen der Wijzen, Harry Potter en de Geheime Kamer, Harry Potter en de gevangene van Azkaban, Harry Potter en de Vuurbeker. Volgend jaar wordt deel vijf ver wacht. Mattel zoekt het vooral in spellen. Het Triviaspel bevat 750 vragen over Harry Potter en de Steen der Wijzen. Het Geheim van Zweinstein is een klassiek detectivespel. Wizards of the Coast is een ruilkaartspel gebaseerd op het boek ‘de Steen der Wijzen'. In het spel nemen de spelers de rol aan van een tovenaar op de tovenaarsschool Zwein stein, die de kaarten van de tegenspeler moet zien te laten ver dwijnen. Selecta heeft gewone speelkaarten en speelkaar ten voor goocheltrucs met Harry Potter design, speciaal ontworpen voor goocheltrucs, 50 speelkaarten voor 12 goocheltrucs en Q> instructieboekje. L o-r-J

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 41