H van ooijen bv VERWEIJ® VERWEIJ® tea Beuker bedrijfsdiensten Werken bij een innovatief bedrijf met een goede toekomst. Werken bij een innovatief bedrijf met een goede toekomst. Calculator (fulltime) I 1 I CALCULATOR m/v WERKVOORBEREIDER m/v AUTOCAD-TEKENAAR m/v BEDRIJFSLEIDER montage-buitendienst m/v MACHINAAL HOUTBEWERKERS BOOMKWEKERIJ- MEDEWERKERS (M/V) Enthousiaste leerling brood- en/of banketbakker m/v gezocht. WDOiZ LolJ FiÊ C’J*JS- ■WMV ■MS Verweij Houttechniek zoekt voor haar vestiging Bodegraven: Wij bieden: DAMES MET GROENE VINGERS 6 til Verweij Houttechniek zoekt voor haar vestiging Nieuwerbrug: MACHINEMESSEN/METAAL-HERSTELLER Burg. Colijnstraat 12 Boskoop Tel.(O172) 217159 Wij bieden: zoekt: BOOMKWEKERIJEN KOM WERKEN BIJ EEN BEDRIJF DAT 'T HEEFT IN BOSKOOP Sta je voor een goede kwaliteit en mooie producten. Goede werktijden. Dan is dit iets voor jou. Schriftelijke sollicitatie gewenst voor het calculeren van offertes en opdrachten die door de verschillende productie-units geproduceerd moeten worden. Een opleiding op minimaal MTS-niveau en/of ervaring in een soortgelijke functie in de houtbranche/ timmerindustrie is een vereiste. Ook moet je affiniteit hebben met automatisering en ervaring hebben met MS-Office. voor het zelfstandig laten functioneren van onze afdeling montage- buitendienst vanaf de calculatie tot en met de planning èn voor het aansturen van onze uitvoerder en onze montage-medewerkers, die voornamelijk in het westen van het land werkzaam zijn. Het betreft een zelfstandige functie waarbij klantgericht denken, verantwoordelijkheidsgevoel en bouwkundig inzicht een must zijn. Ervaring met MS-Office is een pre. Auto van de zaak. voor het voorbereiden van opdrachten die door de verschillende productie-units geproduceerd moeten worden. Een opleiding op minimaal MTS-niveau en/of ervaring in een soortgelijke functie in de houtbranche/ timmerindustrie is een vereiste. Ook moet je affiniteit hebben met automatisering en ervaring met MS-office. Ervaring met AutoCad LT is een pre. voor het uittekenen van details en constructies t.b.v. de werkvoorbereiding. Een opleiding op minimaal MTS-niveau en/of ervaring in een soortgelijke functie is een vereiste. Ervaring binnen de houtbranche/timmerindustrie geniet de voorkeur. Het volgen van een AutoCad-opleiding behoort tot de mogelijkheden. Een prima salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; Een collegiale werksfeer; Interne en externe opleidingsmogelijkheden; Werken in een moderne en innovatieve organisatie. Ben jij geïnteresseerd in een uitdagende job, reageer dan schriftelijk of neem contact op met Brenda Langejans in Nieuwerbrug, telefoonnummer 0348-68 82 82. E-mail mag ook: brenda@verweij-ht.nl. voor 1 dag per week per 9 januari voor het machinaal produceren van houten kozijnen, ramen en deuren. Het betreft hier voornamelijk kleinere seriegroottes. Ervaring gewenst. Een prima salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; Een collegiale werksfeer; Interne en externe opleidingsmogelijkheden; Werken in een moderne en innovatieve organisatie. Ben jij geïnteresseerd in een uitdagende job, reageer dan schriftelijk of neem contact op met Brenda Langejans in Nieuwerbrug, telefoonnummer 0348-68 82 82. E-mail mag ook: brenda@verweij-ht.nl. Correspondentie-adres:, Verweij Houttechniek Hoge Rijndijk 79, 2415 AE Nieuwerbrug Tel. 0348 - 68 82 82 Correspondentie-adres: Verweij Houttechniek Hoge Rijndijk 79, 2415 AE Nieuwerbrug Tel. 0348 - 68 82 82 RESERVE CHAUFFEUR VAN LINT bv HOUTTECHNIEK HOUTTECHNIEK i'i Werkzaamheden zijn o.a.: - boodschappen doen - verzorgen van de post - koffie rondbrengen enz. Inlichtingen tel. (0182) 61 36 39 1Directiescretaresse (36 uur) 2. Boekhoudkundig medewerker (deeltijd mogelijk) olumbus I Door de sterke groei zijn wij op zoek naar jonge, gemotiveerde Sollicitaties kunt u schriftelijk of telefonisch richten aan; Tevens zijn wij voor de maand december nog op zoek naar enkele voor het creatief bezig zijn met het opmaken van decoratieve kerst-stukjes 4- Ter versterking van ons team zijn wij opzoek naar een enthousiaste medewerker ƒ145. Nederlandse Vereniging I F I.v.m. toeneming en uitbreiding van de activiteiten zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van: Functieprofiel: opleiding MTS HTS -niveau enige jaren ervaring in de GWW-sector met name in asfalt-, bestratings- en riolerings- 'werk kennis van R.A.W. en U.A.V. zowel goed in teamverband als zelfstandig kunnen werken goede contactuele eigenschappen ervaring met het calculatieprogramma KPD is een pre Wij bieden: goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige werkomgeving met korte lijnen Als u in de functie geïnteresseerd bent kunt u, tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, uw sollicitatie voorzien van een c.v. richten aan: ter versterking van ons bedrijfsbureau. Het bedrijfsbureau bestaat momenteel uit een team van 3 mensen, die met elkaar zorg dragen voor de calculaties en de werkvoorbereiding op het gebied van de uit te voeren projecten. Het takenpakket bestaat voornamelijk uit: het verzorgen van complete werk- en inschrijfbegrotingen het maken van richtprijzen en prijsanalyses het voorstellen en financieel uitwerken van alternatieven het opzetten en begeleiden van tum-key projecten en dergelijke het beoordelen van prijzen van onderaannnemers en leveranciers Verweij Houttechniek is producent van houten kozijnen, ramen en deuren voor de klein- en grootschalige nieuwbouw-, renovatie- en restauratiemarkt. Innovatie naar zowel product als proces heeft een hoge prioriteit, waardoor zij een vooraanstaande positie in de markt heeft kunnen veroveren. Een voorbeeld hiervan is onder andere het Coiumbus-systeem, dat voor renovatie- en nu ook voor nieuwbouwprojecten wordt toegepast. M. van Ooijen en Zn. B.V. te Gouda is een ISO 9001 VCA** gecertificeerd aanne mingsbedrijf op het gebied van grond-, weg- en waterbouw, met een vast personeelsbe stand van 60 mensen. Momenteel werken er 85 vaste medewerkers verdeeld over de vestigingen in Nieuwerbrug, Bodegraven en Soesterberg. Verweij Houttechniek heeft vestigingen in Nieuwerbrug, Bodegraven en Soesterberg. Wij vragen hiervoor mensen met: - bij voorkeur kwekerij-ervaring - flexibele instelling - leeftijd tot circa 30 jaar - in bezit van rijbewijs B Wij bieden een afwisselende baan in een jong en gemotiveerd team. Met een daarbij behorend goed salaris. Van Lint BV is een modern boomkwekerijbedrijf met een team van jonge mede werkers. De nadruk ligt op het kweken en verhandelen van een breed assortiment boomkwekerijproducten in container. Klanten zijn vooral exportbedrijven en tuincentra die hogen eisen stellen aan kwaliteit, versheid, afleversnelheid en ver- koopklaar aanleveren. - werktijden in overleg - goede arbeidsomstandigheden - goede salariëring Ten Hove Snijtechniek B.V. is een groothandel gespecialiseerd in machinemessen voor grote voedingsindustrieën en verpakkingsindustrieën. Tevens verlenen wij een service waar de machinemessen wegens slijtage bij ons intern worden hersteld. Functie omschrijving: - Bewerken/herstellen van machinemessen met diverse machines binnen ons bedrijf - Bestellingen afleveren bij klanten - Ervaring is niet nodig Wij bieden: - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Interne opleiding - Goede werksfeer - Afwisseling Telefonisch kunt u reageren op nummer (0182) 61 40 66 bij de heer R. Spaans. die bij afwezigheid van de vaste chauffeur kan invallen op één van onze vrachtwagens en naast deze taak werkzaamheden van algemene aard verricht op de werf en expeditiehal. De werktijd bedraagt 40 uur per week. Voor deze functie vragen wij: groot rijbewijs (BC+EC)/chauffeursdiploma LTS opleiding goede contactuele eigenschappen Houthandel Alblas bv Zuidkade 62 2741 JC Waddinxveen Functie eisen: - Rijbewijs B - Goed Nederlands sprekend - Representatief Verweij Houttechniek heeft vestigingen in Nieuwerbrug, Bodegraven en Soesterberg. Verweij Houttechniek is producent van houten kozijnen, ramen en deuren voor de klein- en grootschalige nieuwbouw-, renovatie- en restauratiemarkt. Innovatie naar zowel product als proces heeft een hoge prioriteit, waardoor zij een vooraanstaande positie in de markt heeft kunnen veroveren. Een voorbeeld hiervan is onder andere het Coiumbus-systeem, dat voor renovatie- en nu ook voor nieuwbouwprojecten wordt toegepast. Momenteel werken er 85 vaste medewerkers verdeeld over de vestigingen in Nieuwerbrug, Bodegraven en Soesterberg. Edisonstraat 6a 2809 PB GOUDA Meer informatie: - Dan kunt je vragen naar: Miranda van de Laar Tel. 0182-582942 M. van Ooijen en Zn. B.V. T.a.v. dhr. M.F. van Ooijen Goejanverweliedijk 60 2807 CC Gouda Voor onze vestiging in Waddinxveen zoeken wij op korte termijn een gouda T.a.v. René van Lint Insteek 12 2771 AB Boskoop tel. (0172) 21 01 01 Voor de versterking van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar een: T.k. electr. orgel met dubb. klavier ritmebox bank. Vr.pr. 250. Tel. 0182-529487, 2x wit 1x I. blauw smoking- hemd mt 42, 10 p.s. nw. ba- byliss voetb. ƒ25. 0172-431332 T.k. kleuterfiets 12 inch 100, meisjes fietsen 18 24 inch 115+ 145. 0172-508764. crediteurenbeheer, inboeken jaarrekeningen, net bewaken T.k. VLOERLAMP, 4-lichts., wit metaal met wit glazen bollen, ƒ75,-. 0348-420703 T.k. gevr. Verz. zoekt dingen van 2e W.O.: onderduikers- verzet-bevrijding. 0348-442175. T.k. grote lijst, oud rose. Met poster en ontspiegeld glas, ƒ25,-. Tel. 0172-498528. Alle kandidaten zijn in si drukkingsvaardigheid, beschikken tk. teakhouten waaikuipen in zeer goede staat 400, tel. 0182-392302. Tk. Wepa natuur product deken 1 x 2 m. zgan. ƒ150,- tel. 0348- 471604. .taat prioriteiten te stellen, hebben een g i over goede contactuele eigenschappen en gevoel met geautomatiseerde systemen. De kqndidaten hebben bewezen te kunnen werken en beschikken over een grote mate van klantvriendelijkheid. i voor de directeur en het hoofd- i o.a. uit voorbereiden (landelijke) vergaderingen, notuleren, cor- en agendabeheer. Daarnaast is de directiesecretaresse de spil in Verz. biedt hoge prijs voor oud blikken speelgoed e.a. oud speelgoed. 0297-281492 Tk. 3 bijzet tafeltjes mét beren- pootjes model pr. 50,- 0172- 613202 De werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit het opkweken en verzorgen van de planten en het klaarmaken van orders. Verz. biedt hoge prijs voor oud blikken speelgoed e.a. oud speelgoed. 0297-281492 Step Handrem luchtb. z.g.st. 60,- Hobbelprd. hout 40,- merk Herlaq 0172-414517 Funcfie-inhoud: Ad 1De directiesecretaresse verzorgt alle ondersteunende taken bestuur, De taken bestaan respondentie, archivering de organisatie. Ad 2: De boekhoudkundig medewerker T.k. trom.remfiets ƒ145. 20/24/26 inch fiets 85. Fiets ƒ85. 0172-475682. T.k. grote sortering babybom poppenkleertjes v.a. 2,50. Tel. 0172-408323. Gevr. oude - op karton geplakte - foto's van geh. Ned. (geen tam. foto's). 0172-424420. Snrjfec SYSTEMmusn, oeunen kozunsn Hg conyJwr ilgnem ptutna op a» narruur voor Logopedie en Foniatrie één jaar. Primaire en secundaire arbeidsvoor- 7LF. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en medewerkers bij de NVLF verplicht. Voor informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mw. J. van der Tak, directiesecretaris/office manager, bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur, tel. (0182) 58 71 96. Uw sollicitatie moet binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie gerichten worden aan de Nederlandse Vereniging voor Logopedie en Foniatrie, t.a.v. mevrouw M.A.C. Aal, voorzitter, Postbus 3088, 2800 CD Gouda, met in de linkerbovenhoek de vermelding "sollicitatie". verzorgt de volledige financiële administratie van de Ver eniging. Dit bestaat o.a. uit debiteuren- en crediteurenbeheer, inboeken en betalen van ont vangen facturen, salarisadministratie, opstellen van jaarrekeningen, maandrapportages en begrotingen, bijhouden van projectadministraties en het bewaken van diverse subsidies. Profiel van de kandidaten: Ad 1De kandidaat heeft minimaal een opleiding op havo-niveau, aangevuld met een relevante secretariële opleiding en heeft enige jaren werkervaring in een soortgelijke functie. Ad 2: De kandidaat heeft een opleiding op mbo-niveau, aangevuld met MBA. Ervaring met Grote Beer en Excel geniet de voorkeur. goede schriftelijke en mondelinge uit- ._l voor werken in teamverband De Nederlandse Vereniging voor Logopedie en Foniatrie (NVLF) is de landelijke beroepsvereniging voor logopedisten. Zij behartigt de vakinhoudelijke, sociaal-economische en maatschappelijke belangen van de leden. Het verenigingsbureau verzorgt de bestuurlijke ondersteuning en vormt de spil van een dynamische organisatie met contacten naar leden en externe instanties. Arbeidsvoorwaarden alle medewerkers: De aanstelling is vooralsnog voor de periode van waarden zijn overeenkomstig eigen regeling van de NVLF. Salariëring is afhankelijk ervaring. Opname in het PGGM pensioenfonds is voor r

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 24