Elke ochtend... Gouwestaete uit de bekerstrijd Schakers Moerkapelle winnen in Voorschoten Rijnen Gouwe Flyers dames I in laatste seconde naar winst Uitslagen Sjoelen Doek valt voor ttv Kwiek John van der Meij won twee par- Voetbal- Goud voor WSE zonder Schild voor Volleybaldames slecht uit de Competitie- nieuws Slechte vangst HSW periodetitel brug turnen WADDINXVEEN - Verona van de Leur was uitstekend op dreef in de landenwed- strijd Frankrijk-Nederland in Marseille.Voor haar brug- oefening scoorde de Wad- dinxveense turnster 9.588 punten wat haar een gou den medaille opleverde. Zij deelde de eerste plaats met de Russin Anna Pavlona. Haar vrije oefening goed voor 9.325, leverde de der de plaats op en bij het paardspringen landde Vero na met 9.144 net naast het podium. In de meerkamp eindigde Van de Leur als vijfde. De landenwedstrijd werd gewonnen door Roe menië (74.431) voor Rus land (73502) en Nederland (71399). De Oranjeploeg bestond uit Verona van de Leur, Gabriëlla Wammes en Suzanne Harmes. Clubs krijgen geld terug GOUDA - Na het samen gaan van de districten West III (Den Haag/Leiden) en West IV (Rotterdam/Gouda) in het nieuwe district West II is een positief saldo van 1.47 miljoen gulden over ge bleven. Dit zal aan de voet balverenigingen worden te rug gegeven. Het ledental in het seizoen 1999-2000 zal daarbij voor elke club maat gevend zijn. De bedragen zullen begin volgend jaar worden terug gestort. Het oude district West III bleek iets rijker dan West IV, maar dat speelt bij de verdeling geen rol. Voor teruggave ko men 491 veld -en zaalvoet- balverenigingen in aanmer king. Ijsclub vergadert Joost Blokland GOUDA/WADDINXVEEN - Het Slingerland-schild, een prestatieprijs voor de meest succesvolle atleet van de atletiekvereniging Gouda is dit jaar gegaan naar Joost Blokland. De uit Waddinxveen afkomstig at leet werd dit jaar Neder lands kampioen bij de A-ju- nioren op de 3000 meter steeplechase. Met een tijd van 9.15.8 staat de 19-jarige Blokland ook hoog op de nationale bestenlijst. Hij is ook de beste A-junior op de 10000 meter in 31.44. Op de 5000 meter bezet Blokland de derde plaats met 14.54.6.Verder is hij vierde op de 3000 meter vlak in 8.43.40 en vijfde op de 1500 meter in 3.57.21. In de najaarsvergadering kregen ook andere Gouda- atleten oorkonden voor be haalde club- en baanrecords uitgereikt. I I I I I I startblokken programma jeu de boules Korbis op het goede spoor J* 1 A PAGINA 29 WOENSDAG 28 NOVEMBER 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Naam: Adres: Plaats: Wie nu kiest vooreen kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 24,65 11,19. WADDINXVEEN - Het eerste seniorenteam van tafeltennisver eniging Kwiek is gedegradeerd. Afgelopen vrijdag kon geen ge bruik worden gemaakt van de laatste strohalm. In Berkel en Ro denrijs werd met 10-0 verloren van TOGB-2. Hoewel de helft van de partijen in drie games werd beslist, was TOGB opper machtig. Ronald Verboon, Wim vanWageningen en invaller Frank van der Laan zagen geen kans om één of meerdere partijen naar hun hand te zetten. Voor Kwiek betekent het een terug keer naar de eerste klasse van de regionale competitie Holland- West. In de tweede klasse van de Goudse afdeling kwam team 2 in de thuiswedstrijd tegen het gewonnen. Remco van Rees en Dennis Kuijf bleven ongeslagen, Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad op Rijn en Gouwe. tijen. Het jeugdteam heeft hier mee z’n koppositie in de vijfde klasse verstevigd. Dros 1389, 5. Henk van Beek 1389 punten. Klasse B: I. Adrie Faas 1312, klasse C: I. Otto Supusepa 1236, klasse D: I. Sjaan Faaij 1132 punten. WADDINXVEEN - De voetballers van WSE heb ben de eerste periodetitel moeten laten aan DSO. De Zoetermeerders wonnen de inhaalwedstrijd tegen NSV’46 in Noorden met 3- IZij passeerden daarmee na acht wedstrijden WSE. In de competitie zijn inmiddels elf wedstrijden gespeeld. DSO leidt met 26 punten voor DWO met 24 en WSE met 23 punten. Programma voor zaterdag: Be Fair-PPSC (wedstrijd van de week), Linschoten-Moerkapelle, zondag: Zoetermeer-WSE, Aeolus-Groeneweg.Wad- dinxveen-Stolwijk. 1 I I I I I I I I I I I I I I Tel.: (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. ZEVENHUIZEN - De Ze- venhuizensche Ijsclub houdt op donderdag 14 december de 121 ste jaarvergadering in eetcafé De Roerdomp aan de Rotte. Bij de be stuursverkiezing zijn A. Veerman,), van Dorp.A. van Bergen en R. van de Steen hoven aftredend en herkies baar. Tegenkandidaten kun nen zich tot een uur voor de vergadering melden bij secretaris Jan van de Broek. De vergadering wordt be sloten met het traditionele dobbelen. van Flyers een voorsprong t-e nemen (39-44), met nog vier minuten te spelen. De daarop volgende drie minuten waren staan en dat was teveel voor de ploeg uit Waddinxveen. Astrid Blaquiere scoorde driemaal en Cindy Kastelein eenmaal. Za terdagavond speelt Gouwesta- ete voor de competitie weer thuis tegen T&R Heidelberg uit Borne. GZC DONK haalde wel de halve finale door met 14-7 te winnen van De Ham. Andere halve finalisten zijn Nereus en Het Ravijn. r7 I I I I I I I I Postcode: WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag viste de Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) in de Heimanswetering bij Wou- brugge de vijfde wedstrijd van de wintercompetitie. Dertien deel nemers vingen gezamenlijk 6,5 kilo witvis. Een zeer slechte vangst, die voornamelijk uit klei ne pos en bliek bestond. Hier en daar zorgde een groter exem plaar voor wat extra bonuspun- ten. De uitslag aan kop: IM. Rei chard 1.050 gr, 2. J. van Elswijk 980 gr, 3. R. Jenner 910 gr. Hal verwege de competitie staat M. Reichard aan de leiding met 19 punten, gevolgd door J. van Els wijk met 25 ptn en R. Polder vaart met 26 ptn. Zaterdag wordt de traditionele St Nico- laaswedstrijd gehouden. Het in schrijfgeld bedraagt 7,50. Ver trek vanaf het station N.S. om 07.30 uur. 6-8 door Sandra Nieuwenburg op aangeven van Astrid Coene, die vroeger voor Gouwestaete uitkwam. In de vierde periode werd een overtal-situatie goed afgewerkt door Petra Meerdink en scoor de Hanneke Kappen op aange ven van Sandra Berckenkamp de gelijkmaker: 8-8. Vervolgens liet Brenda Hoogenboom op aangeven van Erika de Jong 9-8 aantekenen. Met Sandra Berc- WADDINXVEEN - Het dames team van Keukencentrum/Wad- dinxveen-Befair kwam in de wedstrijd tegen VCV uitVeenen- daal slecht uit de startblokken. De aanval liep heel stroef en de opslag was veel te gemakkelijk. De ploeg uitVeenendaal kon naar hartelust combineren en wist met [25-11 ]deze I e set naar zich toe te trekken. In de tweede set was het een an der Befair, in het team waren wat positie wisselingen en langza merhand kreeg men meer vat op de tegenstander. Opvallend was daarbij de jarige Angela Hunink, die vooral in deze set goed op dreef was, maar juist weer bij de stand boven de 20, was het toch weer Keukencentrum/Waddinx- veen-Befair, die weer aan het kortste eind trok, [verlies 25-22] Set 3 was een kopie van set 2. Opnieuw ging men ten onder te gen de jonge ploeg uit Veenen- daal. [verlies 25-22] Gelukkig was er voor Befair nog een set 4. Men gooide alle schroom van zich af. Men combineerde nu naar hartelust en eindelijk maak te men minder fouten dan de te- genstander.Setwinst[25-22] Ui- tendelijk toch I -3 verlies. WADDINXVEEN - Flyers He ren I redde het niet tegen Pun ch uit Delft. Dames I won de uitwedstrijd in Utrecht tegen Niels Stensen. Heren 3, Dames 2, Meisjes Aspiranten I en Jon gens Kadetten 2 verloren. Winst was er voor Meisjes Ju nioren I,Jongens Junioren 2 en Jongens Mini’s 2. Heren I maakte het Punch al leen in de eerste en tweede pe riode lastig. Toen kon Flyers de goed scorende Delftenaren aardig bijbenen. De eerste pe riode werd afgesloten met een 16-19 stand. De tweede werd 22-25. De tweede helft liet de scoringsmachine van de Wad- dinxveners het afweten. Punch echter, bleef scoren en kon zo de voorsprong verder uitbou wen. Bij Flyers moet wel ver meld worden, dat het klein beetje geluk wat men in zo’n wedstrijd moet hebben ook niet aanwezig was. Hierdoor werd de uitslag wel erg verte kend, want qua veldspel was Punch wel beter, maar een gro te nederlaag had Flyers niet verdiend. Uitslag 67-98. Tops coorder: Edwin van Heiningen met 26 punten. De uitwedstrijd van Waddinx veen Flyers Dames I tegen Niels Stensen in Utrecht liep uit op een regelrechte thriller. Hoewel Flyers voortvarend van start ging (2-9 na 7 minuten) lieten de Dames tegen het ein de van de tweede periode de voorsprong toch weer lopen (ruststand 23-22). Na dit matte eerste deel van de wedstrijd werd de spanning opgevoerd. In de derde periode hielden de ploegen de stand in evenwicht met afwisselend goede aanval len en soms onnodig balverlies. Flyers domineerde de wed strijd, maar kon dit niet omzet ten in een voordelig puntensal- do. Door een felle verdediging en uitgespeelde kansen in de laat ste periode wisten de Dames dat een 4-8 nederlaag leed te gen Reeuwijk 3. Bij de jeugd deed de Al tegen Sagitta goede zaken. Na een spannende wedstrijd, die tot aan het laatste fluitsignaal gelijk opging, was het de ploeg uit Ridderkerk die kopje onder ging. Pas in de laatste minuut werd het beslissende doelpunt gescoord: 14-15. Ook de BI won haar wedstrijd. Kinderdijk werd met 12-9 naar huis ge stuurd. De B2 liet Nieuwerkerk met 6-2 kansloos. De winst was ook weggelegd voor de C3 en de Fl. Dit laatstgenoemde team blijft overtuigen. Deze keer had Sa gitta geen antwoord op het goede spel van de F-pupillen: 3- 0. De F2 speelde met 2-2 gelijk tegen Bolnes en een doelpunt loze wedstrijd tussen ZKV en de W2 zorgde ook voor een gelijkspel. De Wl liep de hele wedstrijd achter de feiten aan. Sporting Delta wist met 7-1 te winnen. De grote nederlaag was echter al weer snel verge ten doordat de Wl ’s avonds de nieuwe sponsorshirts in handen kreeg. kenkamp aan de kant voor kwam doelvrouwe Francine Lankhuijzen met een uitsteken de ingreep de gelijkmaker. Met nog 43 seconden te spelen viel die toch. Carla Quint scoorde op aangeven van Astrid Coene 9-9. Bijna had Petra Meerdink de thuisclub toch de overwin ning bezorgd. Zij verraste Quint, maar schoot tegen de lat. In de verlenging kwam Gou westaete meteen achter te De dames van Gouwestaete (witte cap) namen in het Gouwebad De Sniep een 5-1 voorsprong, maar verloren uit eindelijk de bekerwedstrijd tegen Polar Bears met 9-13. Coach Jim van Es geeft instructies. (Foto. Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) WADDINXVEEN - De uitsla gen van de Waddinxveense sjoelers zien er als volgt uit: Klasse A: I.Kees Kuipers 1422, 2. Jan Kersbergen 1413, 3.Wim Slingerland jr. 1394, 4. Dick Tot er aan de kant werd geroe pen dat in de halve finales an dere regels gelden en dat er een verlenging nodig was. De beide scheidsrechters G. Reemnet en F. Lindhorst waren het daarover niet eens. Er werd een boekje geraadpleegd, maar dat gaf ook geen uitkomst. Dat bracht een telefoontje naar een bondsofficial wel. De wedstrijd moest tweemaal drie minuten worden verlengd en zou de stand dan nog gelijk zijn dan moest de .sudden death’ REGIO - Programma zaterdag I december: Excelsior P-Jodan Boys, Rijnmond/Hoogvliet-Spi- rit, Be Fair-PPSC, HBSS-Roh- da’76, De Zwervers-Floreant, WDS-Bergambacht, Linscho ten-Moerkapelle, TSB-Reeuw- ijk, Oudewater-FC Perkouw, Sportief-Gouda, zondag 2 de cember: Olympia-RVC/Rijswijk, Meerburg-Cabauw, UNIO- TOGB, Gouda-ONA, Lugdu- num-Haastrecht, Zoetermeer- WSE, Floreant-Roac, Moordrecht-Woerden, GLZ- DONK, Aeolus-Groeneweg, Waddinxveen-Stolwijk, GSV- RVC’33, Gouderak-Ammerstol, Kamerik-Oudewater. regel worden ge hanteerd. z Zover liet Po- lar Bears het niet komen. De l ploeg van Scherrenburg had al een 5-1 ach- WADDINXVEEN - In septem ber eindigde de afdelingscompe- voor Niels Stensen, dat aanval- titie 4 tegen 4. In deze competi- lend sterk onder de basket was, waardoor de stand 46-46 werd. De laatste minuut van de wedstrijd was een ware uitput tingsslag. Geen van beide partij en kwam tot een scoringskans. Door de foutenlast van Niels Stensen kon Flyers met vrije worpen de wedstrijd in haar voordeel beslissen, maar het lukte niet om deze kansen te verzilveren. Een aanvallende re bound van Anita van Unen, waarop een fout werd gemaakt, leidde tot enige frustratie bij de Dames van Niels Stensen. De daarop volgende technische fout gaf Flyers de mogelijkheid om de winst te pakken, echter alle genomen drie vrije worpen werden gemist. Met nog 21.8 seconden op de wedstrijdklok kreeg Flyers balbezit bij de mid denlijn. Een protest van de Fly ers coach Bart Molenaar gaf Flyers opnieuw een mogelijk heid om met een extra vrije worp de wedstrijd naar zich toe te trekken. Ook deze bal kon de weg naar het netje niet vinden. Zo kreeg Flyers met iets meer dan 20 seconden te spelen opnieuw balbezit. De Dames van Flyers wisten hun zenuwen en emoties te be heersen en speelden de bal rustig rond, wachtend op een goede mogelijkheid. Door fou ten van Niels Stensen kon Fly ers wederom naar de vrije worplijn. Deze keer werden twee van de vier vrije worpen gemaakt, waardoor Flyers ein delijk met 46-48 de voorsprong kon pakken, met nog 4 secon den te spelen. Door een goede verdediging kwam Niels Sten sen niet meer tot scoren en wonnen de Dames van Flyers. Topscoorders Jolanda Geurts en Anita van Unen met 15 pun ten ieder. MOERKAPELLE - In de derde ronde van de KNSB-competitie heeft het eerste team van Schaakvereniging Moerkapelle verrassend met 5-3 gewonnen van S.V.Voorschoten. De Moer- kapellenaren speelden in Voor schoten een van hun betere wedstrijden. De zege, die zich na enkele uren spelen begon af te tekenen, mag verdiend wor den genoemd. Tegen de op pa pier iets sterkere tegenstan ders verloor teamleider Ben van Geffen als enige zijn partij. Met nuttige remises van Jesse en Hugo van Elteren, Wim Vroegindeweij en Gerard van Ommeren, alsmede mooie overwinningen van Wouter en Maarten Vroegindeweij en Dick Bac nam Moerkapelle de beide punten mee naar huis. Na drie van de negen) ontmoetingen staat Moerkapelle met vier matchpunten op een voorlopi ge derde plaats in klasse 3D. Het bekerteam van Moerkapel le werd in Op Moer in de tweede ronde van de RSB-be- ker uitgeschakeld door eerste klasser Rokado uit Nieuw-Be- ijerland. De uitslag was alleszins eervol: 1,5-2,5 voor de bezoe kers. Arno Luinenburg won, Kees van Vuuren maakte remi se, maar Marcel de Haan en Jan Blok verloren. Moerkapelle 3 speelde thuis te gen Groothoófd 3 uit Dor drecht in klasse 3A van de RSB. Zij wonnen keurig met 5-3. De volle punten werden gemaakt te in het derde part op doel vrouwe Geurts waarna de Ede- se ploeg door treffers van Car la Quint en Sandra Nieuwenburg op 5-5 kwam en vervolgens door Sandra Nieu wenburg voor het eerst op voorsprong kwam. Mirjam Overdam scoorde op aangeven van Sandra Berckenkamp 6-6, maar met Petra Meerdink aan de kant werd het 6-7 door Loes Donnerwinkel. Het werd tie werd zowel in de Ie klasse A als B een team van Waddinxveen eerste. Voor het afdelingskam- pioenschap moest tussen die twee een beslissingswedstrijd worden gespeeld, die op 24 no vember plaatsvond. In het krijt traden de teams van Wim v.Boc- kom-Maas/Nel Oudijk/Norbert Schifferling/Rob.v.Dijken en Wout Versluis/Elly Nieuwland/Leen en Andfies Roos. De laatsten beslechtten het pleit in hun voordeel met 5 tegen 2, waarna de afdelings voorzitter aan hen de wisselbe- ker kon overhandigen. In de Winter Club Competitie van de afdeling wordt door Wad dinxveen met drie teams van ie der zes spelers deelgenomen. Er zijn nu twee wedstrijddagen afge werkt en één team van de ver eniging is nog ongeslagen en neemt daarmee een derde plaats in. De stand in deze competitie is: I.Le Bon Courage 2 (2); 2.Maasstad I (2); 3.Waddinxveen 3 (2). De eerst volgende wed strijd is op I december in Gouda. door Boudewijn Weijermars, Meus van der Poel, Michiel Rensen en Christiaan Noor- land. Ron Droog en Henk Doornhein speelden remise, terwijl Gerrit van Meeteren en Andre Corpeleijn hun partij verloren. In ronde 12 van de onderlinge competitie versterkte Gerard van Ommeren zijn leidende po sitie door winst tegen Hugo van Elteren. Jesse van Elteren klopte Kevin Bakker en is nu derde. Arie Hoogduijn won van Wim Westerman en Jacques de Lange versloeg Patrick Stam. De stand bovenaan: I. Gerard van Ommeren; 2. Ben van Gef fen; 3. Jesse van Elteren; 4. Dick Bac; 5. Wim Vroegindeweij. Bij de jeugd nam Matthias Free- ke de leiding over van Pieter Perdijk door hun onderlinge duel in zijn voordeel te beslis sen. Thijs van der Torren won met een fraaie aanval van Rem co Vollebregt en broer Marius van der Torren klopte Stefan van der Zalm. Uitslagen: Dirk jan van den Berg - Jojanneke Weijermars 0,5-0,5; Job Noor- land - David Bontenbal 1-0; Gerben Kooij - Jan van den Hoek 0-1; Arjan van den Bergh - Lisa van de Hoven I -0;Walter van den Berg - Daniel Vente 0- I; Harm de Wild - Rolien van der Torren I -0. Stand: IMat thias Freeke; 2. Pieter Perdijk; 3. Thijs van der Torren; 4. Marius van der Torren; 5. Remco Volle bregt. Goudse llac niet verder dan 4-6. Paul van der Hart was de sterk ste man met twee winstpartijen, Sjaak Brand en Rob Kappé won nen beiden één partij. In diezelf de klasse kon het reeds gedegra deerde 3e team het niet bolwerken tegen Gouda-2. Ed Slappendel, Leon Bouwman en Hans van der Drift moesten in Gouda met 8-2 de winst aan de gasten laten. Winst was er in de derde klasse voor team 5,8-2 te gen Vriendenschaar-11 en Kwiek- 6,10-0 tegen NTTC-3. Kwiek-14 won met 9-1 van llac-13 in de 5e klasse. Bij de jeugd speelde het vierde team een sterke wedstrijd tegen het Haastrechtse TOP-5. Met 9-1 werd de thuiswedstrijd Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Verwarring in het Gouwebad De Sn iep na afloop van de bekerwedstrijd tussen de waterpolo- dames van Gouwestaete en Polar Bears uit Ede. De wed strijd was geëindigd en Gouwestaete trainer/coach Jim van Es feliciteerde zijn collega John Scherrenburg met het bereiken van de halve finale. de EJK een schouderblessure opgelopen. Zij is eigenlijk nog herstellende. Ook Mirjam Overdam is net hersteld van een gebroken pink. Polar Bears, dat het vooral moet hebben van de topscoorsters Carla Quint en Sandra Nieuwenburg, profiteerde van individuele fou ten.” Bij Gouwestaete is Natascha Baatje in verwachting en Gillian van den Berg vertrokken naar Sicilië. De cap met nummer 7 werd nu gedragen door Karin Weers. Ellen van der Weijden is k kort geleden moeder gewor- den en Jim van J? Es verwacht dat zij in het volgend competitiedeel, dat half januari begint, weer aanwezig zal zijn. Ook Wendy de Frankrijker, die in het tweede team speelde, is weer van de partij. Gouwestae te kende een goede eerste pe riode. Hanneke Kappen zorgde op aangeven van Sandra Berc kenkamp voor 1-0. Na de l-l van Carla Quint scoorde Kap pen opnieuw op aangeven van Wendy de Frankrijker. De Frankrijker zelf liet na een pass van Kim Middendorp 3-1 note ren en Mirjam Overdam maak te er na een goede actie 4-1 van al kreeg doelvrouwe Ma scha Geurts nog wel een hand aan de bal. In de tweede periode scoorde de linkshandige Sandra Berc kenkamp ui een numerieke meerderheid 5-1. Uit twee nu merieke meerderheden haalde Polar Bears op tot 5-3 door doelpunten van Nienke Vlig en Sandra Nieuwenburg. Een schot van Petra Meerdink stuit- WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag heeft Korbis zich in de thuiswedstrijd in de "Dreef goed onderscheiden door DSO uit Klundert met 15-10 te verslaan. Het achttal van trai- ner-coach Marco van Leeuwen was gedurende de hele wed strijd de betere ploeg. In tegen stelling tot de openingswed strijd tegen Reeuwijk wist Korbis tegen DSO qua score wel afstand te nemen. Bij de Waddinxveners namen Yvonne Boomers (6) en Jaco Wineke (5) het leeuwendeel van de doelpunten voor hun rekening; de overige doelpunten werden gescoord door Marino van Zwet (2), Maureen Kientz en Donja van Otterloo. Door de ze zege heeft Korbis zich in de top van de derde klasse genes teld met de maximale score van vier punten uit twee wed strijden. Ook Korbis 2 boekte een over tuigende 16-11 zege op Oranje Nassau 2 (uitVlaardingen). Min der florissant verging het derde team van Korbis.dat met 14-10 moest capituleren voor NIO 4 (uit Rotterdam), en Korbis 4, terstand goed gemaakt en zat beter in de wedstrijd dan Gouwestaete. De ploeg uit Ede scoorde in verlenging nog viermaal en won dus de beker wedstrijd met 9-13. Drie van de vier doelpunten in de ver lenging kwamen op naam van Astrid Blaquiere. Voor Gouwe staete en trainer/coach Jim van Es betekende de uitslag tegen Polar Bears, dat in de hoofd klasse B na Brandenburg op de tweede plaats staat, een tegen valler. Van Es, die vorig jaar Evert Baatje opvolgde: „Je weet dat Polar Bears een fysiek ster ke ploeg heeft. En vandaag mocht veel van de scheidsrech ters. Als lichte, jonge ploeg ben je in het nadeel. Er is hard ge werkt en ook wel goed ge speeld". Toch verspeelde Gou westaete een 5-1 voorsprong? Van Es: „We hebben een ploeg met veel jonge meiden. Enkele speelsters waren niet helemaal fit. Kim Middendorp heeft bij 1 ■F” L 4 “1 Bu v - x o fct K

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 29