Moerkapelle Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop v makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof KOMEENS ^ningwinkelen •N BOSKOOP! Boskoop NVM B W ÏG' nog SLECHTS 1 APPARTEMENT TE KOOP Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatievitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete servicepakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Ook in Boskoop wordt u ’’hoffelijk” ontvangen! De Akker 72 Vraagprijs 518.974,- 235.500,- k.k. In Boskoop aan een kade, welke aan de Gouwe grenst, gelegen tussenwoning. Deze woning biedt vanuit de woonkamer leuk uitzicht op plezier-/scheepvaart. Indeling: Entree met trapopgang; Doorzonwoonkamer met laminaatvloer; Aan de achterzijde bevindt zich de keuken met keukeninrichting voorzien van inbouwgas- kookplaat. Onderverdieping: Kelderruimte met beton- vloerjToiletruimte met closet; C.V. ketel; 2e Kelderruimte met meterkast. Ie Verdieping: Overloop; Badkamer met closet, wastafel en douchecabine; Slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde; 1 Slaapkamer met ged. dakkapel aan de voorzijde en laminaatvloer. Bijzonderheden: Zowel aan voor- als ach terzijde bevindt zich een tuin. In de achtertuin staat een chalet berging. Oplevering: in overleg. Aantrekkelijk, royale hoekeengezinswoning met stenen uitbouw aan de zijgevel, vrijstaande stenen berging voorzien van elektra, voor- en zijtuin met gebruiksmoge lijkheden, fraaie, vrij gesitueerde achtertuin (circa 11 x 8m) op het Zuiden met terrassen, vijver, buitenverlich ting en houten erfafscheiding. Bouwjaar circa 1967, circa 440 m3 inhoud en 253 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met tegelvloer en glazen bouwstenen zijraam en betegeld toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer 44 m2) met open haard, inbouwspots, tegelvloer en open spiltrap; Gedeeltelijk open keuken met U-vormig houten werkblad, inbouw- gaskookplaat met fornuis, afzuigkap, dubbele spoelbak en tegelvloer; Bijkeuken met aansluiting/afvoer wasma chine en betegelde douche. Ie Verdieping: Overloop voorzien van betegeld toilet; 1 Slaapkamer aan de voor zijde 3,80 x 3,70m) met inbouwkasten; Betegelde bad kamer met ligbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde 4 x 3,70m) met inbouwkasten; 1 Slaapkamer aan de achterzijde 3 x 2,1 Om). 2e Verdieping: Zolderberging met c.v.-combiketel (huur); 1 Voorslaapkamer 3,85 x 3,1 Om) met inbouwspots, inbouwkasten en dakkapel; 1 Achterslaapkamer 2,50 x 3,20m) met inbouwkasten en hardhouten dakkapel. Bijzonderheden: Grotendeels dubbel glas Centraal gele gen t.o.v. station, winkels en scholen. Oplevering in overleg. Sweelinckhof 53 Vraagprijs 545.000,- 247.310,- k.k. Dr. Hamburgerlaan 70 Vraagprijs 509.000,- 230.975,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Zuidplaslaan 423 Vraagprijs 349.000,- 158.369,- k.k. Aan een speelweide gelegen vier woonlagen tellende eengezinshoekwoning. Deze woning is gelegen in de wijk "Zuidplas" nabij winkels, scholen, openbaar ver voer en beschikt over een onder architectuur aangeleg de achtertuin met vrijstaande stenen berging. Bouwjaar 1984, circa 380 m3 inhoud en 147 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met lichte plavuizen vloer, meterkast en deels licht betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje; Tuingerichte woonka mer (circa 8,10/6,10 x 4,90m) voorzien van lichte plavui zen vloer, granol wanden en toegang naar de op het Zuidwesten gelegen tuin. Ie Verdieping: Hal; Woon keuken (circa 8,10/6,10 x 4,90m) met massief eiken vloer, granol wanden, trapkast, toegang naar het aan de zijkant van de woning gelegen kleine balkon en L-vormige opstelling voorzien van diverse inbouwappa- ratuur, te weten: koelkast, vrieskast, keramische kook plaat, vlakscherm afzuigkap en combimagnetron. 2e Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzij de; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met Velux dak raam; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakraam, kastenwand en raam in de zijmuur; Deels licht betegelde badkamer voorzien van ligbad met spatscherm, wastafelmeubel, closet en handdoekradia- tor. 3e Verdieping: Voorzolder met wasmachine- en dro- geraansluiting, mechanische ventilatie unit, opstelling c.v.-combiketel Vaillant (2000); 1 Zolderslaapkamer met Velux dakraam, dakkapel en bergruimte achter de knie- schotten. Bijzonderheden: De woning beschikt over muur-, dak-, vloerisolatie en grotendeels dubbel glas met hardhouten kozijnen. De oplevering is in overleg. Ridderbuurt 24 Vraagprijs 272.000,- 123.428,- k.k. Net buiten de bebouwde kom in een landelijke omge ving gelegen vrijstaande bungalow. Deze goed onder houden woning is vrij gelegen en biedt aan de voorzijde uitzicht over de polder en is aan de achterzijde omsloten door een coniferenhaag, waardoor dé tuin veel privacy biedt. Bouwjaar circa 1970, 670 m2 eigen grond en circa 595 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met vaste kast; Ruime toiletruimte, welke is voorzien van closet en fonteintje; Volledig betegelde badkamer met wastafel en douchecabine; Meterkast met 6 groepen; Ruime, lichte doorzonwoonkamer van circa 35 m2 voor zien van zijgevelraam; Gesloten eetkeuken met een rechte keukenopstelling voorzien van kunststof fronten, Bijkeuken met vloertegels, vaste kast, aansluiting wasap- paratuur, lavet en c.v.-ketel (Nefit HR, anno 1992); 1 Slaapkamer met 2 vaste kasten aan de voorzijde; 1 Slaapkamer met 2 vaste kasten en wastafel aan de ach- terzijde.le Verdieping: Ruime overloop met 5 vaste kas ten, dakraam en wastafel; Toiletruimte met staand closet; Bergruimte (niet geheel bevloerd) achter de knie- schotten; 1 Grote slaapkamer met 2 bergruimtes; 1 Slaapkamer met balkon en 2 bergruimtes. Naast de woning staat de garage, welke is voorzien van een elek trische deur. De oplevering is in overleg (circa le kwar taal 2002). Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl 1 In het historische en levendige hart van de gemeente Moerkapelle wordt, op de voormalige v.d. Linden locatie, het luxe stijlvolle appartementengebouw ”De Uitspanning” gerealiseerd. De bijzondere naam dankt het plan aan de vroegere rustplaats waar de paarden werden uitgespannen. Het gebouw heeft 7 gelijkvloerse appartementen en 2 maisonnettes verdeeld over de begane grond en eerste verdieping en 2 royale penthouses op de tweede verdieping. Bergingen en parkeerplaatsen zijn in het afgesloten souter rain ondergebracht. De woningen variëren in grootte van circa 94 m2 tot circa 177 m2 en bestaan uit een ruime comfortabele woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers en een badkamer. Bovendien heeft iedere woning een balkon of serre. De appartementen en de parkeerplaatsen zijn zeer toe gankelijk en met het trappenhuis of de lift eenvoudig te bereiken. Het gebouw heeft twee royale entree’s en is goed beveiligd door middel van een video-intercominstallatie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Van ‘t Hof Makelaardij, telefoon 0182-618055 of Perdijk Makelaardij, telefoon 0180 - 631 655. Leuk, nagenoeg aan het Gouwebos gesitueerd, hoekhuis met stenen uitbouw en vrijstaande stenen garage met elektrische kanteldeur, stenen berging voorzien van openslaande deuren. Tevens beschikt deze woning over een voortuin, een zijtuin c.q. betegelde oprit en fraaie achtertuin op het Oosten van circa 60 m2, omzoomd door groene rand aan 2 zijden met vijver en buitenver lichting. Bouwjaar circa 1969, circa 370 m3 inhoud en 258 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree vestibule met meterkast; Gang met open trap en bete geld toilet voorzien van fonteintje; Woonkamer 28 m2) met schoorsteenkanaal met 'open'gashaard en groot zijraam, waardoor uitzicht op onder andere het Gouwebos: Keuken met RV.S.-aanrechtblad met inbouw-elektrische kookplaat (Atag), afzuigkap en aan sluiting/afvoer wasmachine; Bijkeuken met geiser, le Verdieping: Overloop met betegeld toilet voorzien van fonteintje; 1 Slaapkamer (±11 m2) aan de voorzijde met inbouwkast; Betegelde badkamer voorzien van klein ligbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer (±13 m2) aan de achterzijde voorzien van inbouwkasten; 1 Slaapkamer 7 m2) aan de achterzijde. 2e Verd.: Overloop met Velux tuimelraam, zolderberging, vaste kast en opstelplaats voor de c.v.-ketel; 1 Zolderslaap kamer (±18 m2) met nokraam en vaste kasten. Bijzonderheden: Gedeeltelijk dubbel glas, dak- en muur- isolatie, rolluiken op de parterre en le verdieping, buiten schilderwerk in 2000 geschied; Oplevering in overleg (circa mei 2002). Abraham Kroesweg 7 Vraagprijs 915.000,- 415.209,- k.k. Goed onderhouden drie kamer appartement op de eerste verdieping gelegen in het gebouw 't "Suytende" in de wijk Zuidplas. Ten opzichte van het winkelcen trum en openbaar vervoer is dit appartement gunstig gelegen. Bouwjaar 1994. Indeling: Entree/hal met meter kast en c.v.-kast met opstelplaats voor c.v.-ketel en mechanische ventilatie unit; Toilet met fonteintje; 1 Slaap-/hobbykamer aan de galerij zijde; Woonkamer van ca. 27 m2; Open keuken in L-vormige opstelling met veel bergruimte, granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur: inductie kookplaat, oven en witte schouw; 1 Slaapkamer van ca. 13 m2 met toegang tot de badkamer en het balkon; Badkamer, welke voor 2/3e betegeld is, met douchecabine, wastafel en aansluiting wasapparatuur. Deze woning is volledig geïsoleerd. De inpandige berging bevindt zich in de onderbouw. Het complex beschikt over een centrale hal, welke afge sloten is, met intercom-installatie en lift. Voor dit com plex is een bewonersgrens van 55+ van toepassing. De servicekosten bedragen ca. 218,- per maand. Oplevering in overleg (medio eerste/tweede kwartaal 2002). Appartementengebouw “De Uitspanning” Kvan’thof i F #2: C' ■_van’t hof Van 't Hof.- makelaars van goeden huize! ‘lf «F» rnc‘ko,aarcl’j ■f U; w-

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 32