1 interieurverzorgster r COLPA administratief medewerker m/v 4 n UFO O? dB &S. ün en Gouwe Hier is uw krant te koop Hoe wil jij werken? C^nGTlnljTrL) Vakbekwame medewerker randstad V J ■H Verkoop- medewerk(st)er SERVICEMONTEUR Voor onze filialen in Boskoop en Waddinxveen LOODGIETERS, C.V.-MONTEURS en HULPMONTEURS voor de nieuwbouw zoeken wij een: Vervangend Filiaalleider m/v Garantmarkt Bavelaar VERKOOPSTER of VERKOPER n SB boomkwekerijen of via de e-mail info@colpaoptiek.nl Ons team bestaat uit 85 medewerkers. Op onze administratie is er plaats voor een accurate 102 Tevens zoeken wij een voor 6 uur in de week, bij voorkeur in de avonduren op dinsdag en vrijdag. GOUWESTREEK N Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf op het gebied van loodgieterswerken en centraleverwarmingsinstallaties in woningbouw en kleine utillteitsprojecten. Eigenlijk wil ik helemaal mijn eigen huis niet uit... Stuur je sollicitatiebrief naar: Henk Colpa Colpa Optiek Burgemeester Colijnstraat 21 2771 GE Boskoop w ww.colpaoptiek. nl Wij zoeken een medewerker(ster) voor 32 uur per week voor in de winkel en werk plaats. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden, een leuk team om mee te werken en oplei- dings-mogelijkheden. Durf j ij het aan? Verzorgenden IG ziekenverzorgenden m/v Leerling verzorgenden IG Bejaardenverzorgenden m/v Wil je meer weten over Rijnbeek en Zoon B.V.; ook op internet zijn wij te vinden, www.rijnbeek.com of www.samplant.com. Serieuze gegadigden kunnen schrijven naar: de heer of mevrouw Rijnbeek, Reijerskoop 303, 2771 BL BOSKOOP die zorg draagt voor de administratieve afhandeling van onze orders. Enige computerkennis is een vereiste, kennis van de Engelse en Duitse taal strekt tot aan beveling, evenals kennis in de boomkwekerijsector. Rijnbeek en Zoon B. V is een modern groothan delscentrum annex kwekerij in Boskoop. Met onze medewerkers voorzien wij onze binnen- en buitenlandse afnemers van vaste planten. In onze supermarkt hebben wij op één of twee ochtenden c.q. middagen plaats voor een Nadere telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer J.H. van Leeuwen onder telefoonnummer (0182) 37 82 00. Na 19.00 uur: (0343) 56 22 60, de heer Van Leeuwen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Installatiebedrijf Kruit BV Postbus 94, 2840 AB Moordrecht Ben jij op zoek naar ons? Jij bent geïnteresseerd in techniek, mode, zorg. Wil je de woorden optiek en optometrie je eigen maken. Dan ben je op zoek naar een baan bij Colpa Optiek. ...maar nu ik in Boskoop kan blijven is de keuze niet zo moeilijk Op zoek naar een nieuwe uitdaging met doorgroeimogelijkheden? Fijne baan dik verdienen Rijnbeek en Zoon B.V. Vaste planten - Boskoop Brederolaan 5 Waddinxveen Telefoon: (0182) 61 41 91 Vaste krachten en/of invalkrachten (vacaturenummer 01 125) Verzorgenden niveau 3 m/v (voor Parkzicht: vacaturenummer 01 123) (voor Irene 5: vacaturenummer 01 124) Wij bieden je een leuke baan in een collegiale omgeving, een goed salaris, goede secun daire arbeidsvoorwaarden waaronder een vakantiegeldregeling en een spaarioonregeling. OPTIEK (voor een volledige werkweek) Wij zoeken: Telefonische reacties kunt u richten aan: dhr. C.J.W. van Heun tel.nr.: 06-53650834 of stuur uw sollicitatie met CV en diploma's naar: ALDI Culemborg B.V. T.a.v. dhr. C.J.W. van Heun, Postbus 147,4100 AC Culemborg S? boomkwekerijen WMA WOERTfflAn flEDERLAnP V.O.F i I I® GK/WVW - WOENSDAG 5 DECEMBER 2001 PAGINA 20 Voor meer vacatures: www.randstad.nl (Para)medisch personeel MARKT Daarnaast zoeken wij voor verschillende afdelingen met 'n INSTALLATIEBEDRIJF BV Zorgcentrum Boskoop M 0 D M S E N E E S E D Z N V R H N JobLife' van Randstad biedt je een manier van werken die is afge stemd op jouw wensen en behoeften. Wil je kort of lang werken, wil je begeleiding en advies, wil je een opleiding volgen, of gewoon afwisselend werk? Het kan allemaal, want JobLife' is voor iedereen. Dus: Join JobLife'. Join Randstad. Kom naar een vestiging of bezoek onze site voor meer informatie. logistiek Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: Woertman Nederland V.O.F. t.a.v. de heer M.C.J. van Rossum Postbus 1333, 3430 BH Nieuwegein. Wij zoeken een kandidaat die woonachtig is in Utrecht of directe omgeving. Naast een goede salariëring, bieden wij een uitgebreid pakket secundaire arbeidvoorwaarden, zoals winstuitkering, studie kostenvergoeding, een premievrij pensioen en een auto van de zaak. Zorgcentrum Boskoop is gelegen in een mooie groene, Boskoop zo eigen boomrijke omgeving, niet ver van de dorpskern. Zowel in de voorzieningen als de gebouwen klinkt de visie van het zo lang mogelijk zelfstandig wonen door, waarbij bewoners zich verzekerd weten van professionele zorg binnen handbereik. De 65 aanleunwoningen van Parkzicht zijn hiervan een mooi voorbeeld. Hier wordt ook thuiszorg geboden. Wanneer permanente verzorging en/of verpleging nodig is, beschikt het Zorgcentrum Boskoop over de Mendelhof (68 verzorgingshuisappartementen), een somatische afdeling (Irene 5) en een psychogeriatrische afdeling (Irene 4), twee keer 30 verpleeghuisplaatsen en een psychogeriatrische dagverzorging (Viforhof). Kortom, een zorgcentrum met wonen, zorg en welzijn voor ouderen op één locatie, waarbij steeds, in samenwerking met de bewoner en de mantelzorg, die zorg wordt geboden die nodig is. Op dit moment zijn wij voor Parkzicht en Irene 5 op zoek naar Wat vragen we? Voor de functie van verzorgende zoeken we kandi daten met een opleiding tot verzorgende op niveau 3 (met of zonder IG) of verzorgenden met een gelijk waardige opleiding, zoals ziekenverzorgende of bejaardenverzorgende. Voor beide functies is het belangrijk dat u zowel in teamverband als zelfstandig uw werk kunt doen. Verder is affiniteit met ouderen voor ons van groot belang. leder stelt zijn eigen eisen aan zorg. Daaraan probeert Stichting Ouderen- en Gehandicaptenzorg Gouwestreek tegemoet te komen met een geïntegreerd aanbod van wonen, verzorgen en verplegen op vier verschillende locaties, waaronder Zorgcentrum Boskoop. Wat bieden we? Wij bieden u een afwisselende baan in een leuke werkomgeving. De beloning die wij u bieden is conform de CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen. Stichting Gouwestreek heeft goede mogelijkheden voor kinderopvang in zowel een kinderdagverblijf als gastoudergezinnen. Uw sollicitatie Aarzel niet om te reageren. Wij gaan graag elkaar in gesprek. Bijvoorbeeld ook over de mogelijk heid voor moeders om onder schooltijd weer aan het werk te gaan! Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw H.F.M. van Oldeniel, Manager Zorg, tel. 0172 - 235555. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, richten aan Stichting Gouwestreek, t.a.v. afdeling Personeels zaken, Postbus 737, 2800 AS Gouda. Garantmarkt Bavelaar, Brederolaan 5 Plus DIWA, Zuidplaslaan 184-186 Shell station Boonstoppel, Henegouwerweg 26 Sonneveld, Kon. Wilhelminaplein 6 Spar De Ridder, Groensvoorde 4 Geboden: Veelzijdig werk in prettige sfeer Parttime bespreekbaar Fa. A.N.M. Rijnbeek, Reijerskoop 281,2771 BK Boskoop. Voor nadere telefonische informatie kunt u zich wenden tot Antoon Rijnbeek jr. Tel. (0172) 21 38 23. Eisen: goede beheersing van de Nederlandse taal serieuze en nauwkeurige werkhouding goed kunnen omgaan met diverse Microsoft-pakketten Als verzorgende in de aanleunwoningen van Parkzicht houdt u zich voornamelijk bezig met het verlenen van zorg aan ouderen die in principe nog zelfstandig wonen. Als verzorgende op de verpleegafdeling Irene 5 houdt u zich bezig met het verzorgen, begeleiden en verplegen van onze 60 bewoners/patiënten. U zorgt met uw collega's voor een optimaal woon- en leefklimaat voor de bewoners/patiënten, terwijl ze een beroep kunnen doen op uw professionele hulp. Het accent van de diensten ligt voor Parkzicht voornamelijk op dag- en weekenddiensten en voor Irene 5 zoeken wij nachtdiensten. De arbeidsuren kunnen in overleg worden bepaald. Veenweg 6, 2841 DG Moordrecht Postbus 94, 2840 AB Moordrecht Tel. (0182) 3782 00 Fax (0182) 37 82 48 De werkzaamheden bestaan uit alle voorkomende kwekerijwerkzaamheden, zoals oppotten, opkweek en verzorging van de planten, gewasbescherming, het klaarma ken en afleveren van orders. Een afwisselende en verantwoordelijke baan met een goed salaris en spaarloonregeling. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar: TMS De Bleek 6, 3447 GV Woerden (0348) 41 71 83 Mevr. J.M. Reesink www.tmstraining.nl Voor positieve mensen m/v die 8 tot 25 uur per wk willen werken en p. mnd 1500,- tot 6500,- of meer willen verdienen met leuk zelfstandig en van huis uit werken. Bel Paul van den Berkmortel. Tel. (0348) 69 20 19 Gevraagd: Zelfstandige medewerkster voor secretariaat van trainingsbureau. zoekt voor haar buitendienst op korte termijn een Hij die geïnteresseerd is zal na een gedegen opleiding geheel zelfstandig storingen moeten kunnen localiseren en reparaties uitvoeren aan onze producten. Voor deze functie zijn vereist: Gevoel voor serviceverlening LTS-elektrotechnische opleiding Minimum leeftijd 21 jaar Rijbewijs B Fa. A.N.M. Rijnbeek is een handelskwekerij van ca. 3 ha. met een zeer breed assor timent van boomkwekerijproducten waarvan 1 V2 in de volle grond en 1 7? contai- nerteelt. Er zijn 4 medewerkers in vaste dienst. Wij zijn op zoek naar een Veel geld verdienen op zaterdag Randstad Waddinxveen is op zoek naar enthousiaste zaterdag nachten. Het gaat hierbij om orders verzamelen met een elektrisch orderpicktruckje. De bedrijven zijn uitstekend te bereiken met eigen vervoer. Het is ook mogelijk om met een aantal mensen te gaan werken, denk aan vrienden en klasge noten. In overleg kan je ook enkele dagen door de weeks werken. Heb je zin om veel geld te verdienen kom dan snel langs en schrijf je in bij Randstad Informatie bij Gilbert Both, tel. (0182) 30 31 83, Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 47. T.k. 200 cass. bandjes 200 I Tk. singles (1 koop) jr. 60/70, 40. Tel. 0348-417191. I Voor diverse afdelingen en voor de invalpool kunnen wij nog aanvulling gebruiken. Dit betreft alle functies voor alle type diensten. Bijvoorbeeld verpleeghulpen, bejaardenhelpenden, bejaardenverzorgenden, ziekenverzorgenden en verpleegkundigen. zorg Gouwestreek,een overkoepelende organisatie waartoe ook Zorgcentrum Korte Akkeren, Verpleeghuis Bloemendaal, Zorgcentrum Goverwelle en Zorg centrum Moerdrecht behoren. Vijf zorgcentra in de regio Midden-Holland, elk met zijn eigen specifieke aandachtspunten. Mensen zijn per slot verschillend. WADDINXVEEN Albert Heijn, Kon. Wilhelminaplein 41 B.V. Waddinxveen, Dreef 20 Boek en Kantoor b.v., Dorpstraat 39 De Boekelier Postkantoor, Zuidplaslaan 430 Boonstoppel, J. van Stolberglaan 1 Bruna Cazemier, Passage 53 C1000, Passage 208 In ieders leven komt een fase dat de jaren gaan tellen. Zowel fysiek als geestelijk. Op zo'n moment is het plezierig te weten dat er een plek is met eigentijdse voorzieningen, waardoor u zo goed mogelijk uw eigen leven kunt blijven leven. Zorgcentrum Boskoop is zo'n plek. Zorgcentrum Boskoop maakt deel uit van Stichting Ouderen- en Gehandicapten- In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. 900 oude metselstenen singles (1 koop) jr. 60/70, 40. I handvorm waalformaat a f 1,- ---- 'tel. 0182-502518. Voor deze afwisselende functie met doorgroeimogelijkheden zoeken we iemand met: - kennis van boomkwekerijproducten - en in het bezit van een rijbewijs Transfersco detacheert of selecteert personeel voor verpleeg- en verzorgingshuizen. Parttime of fulltime. Zeer goede arbeidsvoorw. Bel 0900-7700077 (0,75 pm) of surf naar www.transfersco.nl voor informatie of inschrijving. BOSKOOP Albert Heijn, Koninginneweg 11b Benzinestation Boonstoppel, Zijde 450 Primera Groenendijk, Koninginneweg 11d Rijn en Gouwe, Zijde 30 Hoogvliet, Goudse Rijweg 83 Hoogvliet, Burg. Colijnstraat 26-32 Hoogvliet, Linnaeusweg 106 Jongejans Bruna, Koninginneweg 6 Shell Boskoop, Provincialeweg 25 HAZERSWOUDE-DORP C1000, Oude Gemeneweg 5-7 Read Shop, Ambachtsplein 9 Shell Hazerswoude, Provincialeweg 22 V V/ v Dealer en service bakkerij- en horeca-apparatuur

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 20