WSE houdt uitzicht op nacompetitie Bi Verlies bij start competitie voorTTV Kwiek Flyers: thriller op hoog niveau. Waddinxveense schakers terug naar de eerste klas? Jetske Wiersma klaar voor Nederlands Kampioenschap ■F KK O Duur puntenverlies voor volleybaldames Be Fair Spannende duels Rowah dames konden het naderende verlies slecht verkroppen en speelden dikwijls veel te hard. Moniek Hoefnagel moest zelfs met een hoofdblessure het veld verlaten.Toen de scheids rechter afblies stond een 12 - 8 overwinning op het score bord. De dames senioren speelden een gemakkelijke wedstrijd tegen WIK uit Vlaar dingen. Met 17-4 bleven beide punten in het Gouwedorp. Fransen trainer Be Fair Eenvoudige overwinning voor Holland Casino.Nesselande x*** «1*^ i --IM I - y 1 I I I I Moerkapelle wisselvallig MOERKAPELLE - De voetbal club Moerkapelle speelt wissel vallig. Na de 3-1 overwinning op SC Boszoom ver- loren de blauwwitten zaterdag met 2-0 van TSB in Vlaardingen. Deze stand was al in de rust bereikt. Moerkapelle kwam in de eer ste helft nauwelijks tot een uit gespeeld mogelijkheid, na de hervatting had Dennis Jager pech met een schot tegen de lat Komende zaterdag speelt Moerkapelle op eigen terrein de inhaalwedstrijd tegen FC Perkouw (wedstrijd van de week). Be Fair zag de wedstrijd tegen koploper Soccer Boys in Bleiswijk afgelast Zaterdag wordt ingehaald tegen PKC. Koploper WDS speelde wel en versloeg het zwakke CION met liefst I -9. Floreant-Siveo werd l-l. Het programma voor zondag 3 februari is: Zeven titels Nic Geers Euroweek in Gouwebad de Sniep WADDINXVEEN - Gouweb ad de Sniep organiseert in de week van 4 t/m 8 februari een euroweek. Dan zullen alle aqua-sportieve activiteiten in een Europees (euro) jasje worden gestoken. Iedereen kent inmiddels Aquajogging, trimzwemmen, 50 fit(MBVO), BBB.Aquavaria en aquarobics. De muziek en de aankleding zullen in de euroweek afkom stig zijn uit de 12 eurolanden. Van Beek winnaar GOUDA/WADDINXVEEN - Met nog een wedstrijd op 16 februari in Waddinxveen voor de boeg is de Reeuwijkse at leet Hans van Beek winnaar geworden van de crosscompe- titie in Zuid-Holland Midden. Van Beek werd zaterdag in Al- phen aan den Rijn tweede ach ter zijn clubgenoot van het Bo- skoopse AV’47 Fred van Zoest Van Zoest voltooide de negen kilometer in 41.41 ,Van Beek in Jeu de boules nieuws y-- g yy.' W? p y. 'O - 'y WOENSDAG 30 JANUARI 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 27 Door Bert Hertog i '4 V' r i heeft zijn kansen niet in eigen hand. Maar een kleine overwin ning in de uitwedstrijd tegen het Nieuw Rotterdams Schaak- In het bekertoernooi qualifi- ceerden zich Anton van Nieu- kerke (tegen Henk Erkelens), Bart-hold Jansen (tegen Albert spanning in de slotfase terug te brengen kreeg Dion van der Meer, maar hij vond doelman Rene Boekhorst op zijn weg. Kickers kreeg nog wel een vrije trap te nemen in het straf schopgebied. Meer dan een hoekschop haal den de bezoekers er niet uit. Het bleef 2-0, een stand die ook de zieke Ben Stukart al snel bereikte. De afwezige trai- Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Artistic Art Photography, K.W. plein 2,Waddinxveen. van de wedstrijd een regelrech te thriller. Alleen de uitslag werkte niet mee. Winst was er wel voor meisjes Aspiranten I. Jongens Junioren 2 verloor. Ook was er verlies voor Jon gens Mini’s 2 en Jongens Benja mins 2 Flyers dames I speelde als van ouds tegen de koploper. De he le wedstrijd was het niet te merken dat er tussen beide ploegen negen plaatsen verschil zit op de ranglijst. De Waddinx veense dames begonnen voort varend aan de strijd en met fris spel namen ze de eerste perio de een I4-8 voorsprong. De DSO-WSE, Groeneweg- Am- merstol,Waddinxveen-Oude- water. WADDINXVEEN - Master- zwemmer Nic Geers van Gouwestaete vervoerde zeven titels tijdens de open nationale winterkampioenschappen zwemmen in de groep 60-64 jaar in Dordrecht Tweemaal eindigde de Boskoper als tweede. Op de 50 meter rug slag was de Apeldoorner Ernst hem voor en op de 50 meter vlinderslag de Duitser Manfred Bottin. Geers was de snelste op de 50, 100,200,400 en 800 meter vrije slag, de 100 meter vlinderslag en de 400 meter wisselslag. tijd op de 300m. met 30.20sec. Op de 500m. sneu velden nog drie PR’s. De goed rijdende Ingrid Glasbeek liet 53.77 noteren. Jimmy de Lan ge reed 47.43sec. en Remco Mocking reed in een snel skin suit, met 49.75sec. voor het eerst onder de 50sec. grens. Op de I OOOrn. reden Karien van Bergen, Wout Matze en Remco Mocking een PR met respectievelijk 2.37.55, 1.41.44 en 1.46.01. De overig gereden tijden op de 500m. zijn: Ingrid de Lange 49.73sec. Karien van Bergen 115.02 (met val) en Wout Matze 48.69sec. Overige tij den op de lOOOm.zijn: Ingrid Glasbeek 1.58.40, Bas van Breda 1.49.75 (met val) en Jimmy de Lange 1.38.57. bewees met haar rit op de 300m. op scherp te staan voor het Nederlands Kam pioenschap Pupillen in Gro ningen waarvoor zij net als vorig seizoen is uitgenodigd. Met een tijd van 31.44sec. verbeterde zij het nog uit 1998 stammende algemene clubrecord op deze afstand. Ingrid de Lange verbeterde met een tijd van 1.43.20 haar eigen clubrecord voor junio ren B op de lOOOm. Bauke Wiersma toonde wederom zijn nog steeds groeiende vorm. Eerst reed hij met 54.33sec. een PR op de 500m. Daarna verbeterde hij zijn tijd op de 300m. met maar liefst meer dan 2 sec. tot 32.19sec. Jeroen van der Helm benaderde zijn beste WADDINXVEEN/BOSKOOP - Cees Fransen (39) volgt aan het einde van het seizoen Jack Harmsen op als trainer van de voetbalvereniging Be Fair. Fran sen, in het dagelijks leven le raar op het Antonius College in Gouda, traint voor het tweede seizoen de voetbalver eniging Stolwijk, die in de vijf de klasse aan een inhaalrace bezig is. De Boskoper is in de Goudse regio geen onbeken de. Jarenlang kwam hij uit in het eerste zaterdagelftal van Floreant. Jack Harmsen wordt in het nieuwe seizoen trainer van Jodan Boys. Ben Stukart blijft ook in het volgende sei zoen als trainer aan WSE ver bonden. De Oudewaternaar is in Waddinxveen aan zijn eerste jaar bezig. Dennis van der Ing vertrekt aan het einde van het seizoen bij de voetbalclub Bo degraven, maar Peter Kerkhof knoopt er bij Rohda’76 nog een jaar aan vast.Van der Ing wordt trainer van Desto. Freek van Leeuwen blijft nog een jaar bij CVC Reeuwijk. Bij VEP vertrekt Peter van Dort. Hij wordt trainer in het kader van hetjeugdplan van de KNVB. De oud-Be Fairvoetbal- ler Arjan Groenendijk wordt trainer van Kickers’69 in Lei- muiden. Herman den Haag en Dick Ernst zijn als trainers aangesteld bij VEP in Woerden. Piet van Mullem, die vorig jaar de jeugd bij DONK trainde, is assistent-trainer bij GSV ge worden.Van Mullem is daar mee de enige trainer die bij al le zes Goudse clubs werkzaam is geweest. 41.56. De Waddinxvener Joost Blokland, uitkomend voor AV Gouda, werd vijfde in 43.52. De korte cross over 2150 me ter werd gewonnen door Gouda-atleet Jaap Mannekes in 11.56. De Waddinxveense Son ja Klein (AV’47) werd na Haitske Zijlstra (Parthenon) tweede in 26.10 over de 4500 meter. Zijlstra had 25.44 nodig. WADDINXVEEN - In de strijd in de Winter Club Competitie werd op 5 januari gespeeld op de indoorbaan van Dordrecht Het team van Waddinxveen 3 bestaande uit Wout Versluis, El ly Nieuwland,Andries Roos en Rob, Ron en Fred van Dijken, had tot dan toe alles gewon nen en stond op een 2e plaats. Die dag liep men echter tegen een zeer gevoelige nederlaag op, waardoor men naar de 4e plaats duikelde. Waddinxveen I met Imca Matla, Herman Ver waal, Barend en Corrie Mon ster, Alex van Ofwegen en Leen Roos wist wel te winnen en behield daarmee de 5e plek. Hekkensluiter in deze competitie is Waddinxveen 2 met Ben Sas,Toon van de Vel de, Edward en Thea Springer, Hans van Woudenberg en Jan Joziasse. Dit team heeft nog geen enke le wedstrijd in winst weten om te zetten. In deze competitie zijn nu 4 van de 7 te spelen wedstrijden gespeeld. De eerst volgende wedstrijd wordt ge speeld op 23 februari in Gouda. WADDINXVEEN - De dames A-junioren van handbalvereni ging Rowah/Space speelden in sporthal De Dreef tegen het Hoogste SOS Kwieksport Gelet op de uitwedstrijd een beladen duel. Bovendien ver scheen Rowah gehandicapt aan de afworp. Kim Hoffmans, Saskia van Heteren en Renske Krol waren vanwege blessures genoodzaakt om plaats te ne men op de tribune. Vanuit de meisjes B-junioren werden Iris van Stel en Marjo de Schipper als vervangsters opgetrom meld. Overigens pasten zij zich prima aan aan het hogere spelniveau. In de eerste helft verliep het duel gelijk op. Het spel golfde op en neer met als resultaat een 7 - 6 ruststand. Na de hervatting had Rowah duidelijk het beste van het spel en was doeltreffender in de afwerking. Ook de Wad dinxveense defensie sloot goed de gelederen. De Haagse van Unen met 18 punten. Meisjes Aspiranten I speelde een wedstrijd met twee gezich ten. In de eerste helft liet men verdedigend veel steken vallen en de tegenstander Springers profiteerde daar maximaal van. Het begin van de tweede helft was idem dito. Springers liep dwars door de verdediging heen. Hierna begon de grote inhaalrace voor de Waddinx veense meisjes. Resultaat: een prachtige overwinning. Uitslag 54-51 .Topscoorder: Nanet Vink met 19 punten. Vrijdagavond I februari in de Duikelaar om 21.00 uur Heren I tegen Lokomotief. Zaterdag 2 februari om 19.00 uur Jongens Junioren I tegen BV Alphia. tijen, Kees Vos en Wim van Wa- geningen wonnen beiden één keer waardoor de eindstand op 4-6 eindigde. Het was een lasti ge wedstrijd voor Kwiek. De Rijswijkse routeniers gingen voortvarend van start en liepen snel uit naar een 0-4 voor sprong. Ronald Verboon brak de serie door in drie games (18-21/21-6/23-21) te winnen van M. Vastenburg en daarna nog van T van Amerongen. Kees Vos en Wim van Wageningen wonnen beiden nog een partij. Uiteindelijk werden vier partij- steenhard de bal langs doelman Van Wittmarschen: 1-0. Na de vervanging van de ge blesseerde Guido Hack door Martijn Sol verzuimde WSE de zaak af te maken. Justin Sterk kreeg uit een voorzet van Wolf- gram een uitnemende kans, maar raakte de zijkant van de paal. Het duurde in de tweede helft vrij lang voordat WSE de wed strijd definitief besliste. De mo gelijkheden om Kickers op een onoverbrugbare achterstand te zetten waren voor handen. Hafid Assoulymani zag de bal na een scherpe voorzet wegge werkt door verdediger Ekel- schot. In de 68ste minuut ging een Leimuidense verdediger na een vrije trap van Martijn Sol ge strekt. In de wanorde kwam de bal bij Ferdy Schenk die hard naast schoot. Bij WSE kwamen Robert Horsman en Marco Kok binnen de lijnen voor Jus tin Sterk en Marcel van Dijk. Van Dijk had in de 77ste mi nuut na een uitstekende actie voor een 2-0 stand gezorgd. Ook trainer Ronald Rosdurf van Kickers wisselde drie keer maar dat zette weinig zoden aan de dijk. Voor zijn opvolger Arjan Groenendijk, als toe schouwer aanwezig, wacht veel werk. De beste kans om de ner werd door Patrick Rijn beek met zijn mobieltje op de hoogte gehouden. WSE speelde met Boekhorst, Mulder, Van ’t Veldt, Oostrom, Van Dijk (Kok), Schenk, Van Swieten, Wolfgram, Assoulyma ni, Hack (Sol), Sterk (Horsman). iets nuttigs klaar tegen Peter van der Belt.Wim Mulder klom nog iets door de geroutineerde Arie Kardol te verschalken. De gebroeders Hennink kwa men na een niet vreedzame partij tot een vreedzaam ein- de.Hans van Offeren legt ambi tie aan de dag: winnen van Nico Dannis is niet niets. Arie Ver sluis won, enigszins verrassend, van Jan Muit. Wim van de Hoek had tegen Marco de Bruijn een redelijk goede partij, maar een minder goed eindspel. Wim De servicedruk werd door Holland Casino opgevoerd en hierdoor werd de voorsprong groter. Looman zorgde met zijn blokkering voor het beslissen de punt in deze set 25-17. Ook in de tweede set bleef Nesse- lande de druk op Lycurgus houden, die met geen mogelijk heid daaronder vandaan kon komen. Slechts hun Finse aanvaller Marko Vahakuopus wist met wisselend succes te scoren. Matijs Dekker viel de eer te beurt om de set af te sluiten 25-16. De derde set gaf een zelfde beeld. De voorsprong werd steeds verder uitge bouwd en op het eind (21-15) zorgde Rodin Merx voor de 25-17 en sloot zo de wedstrijd winnend af. ging met 20-25 naar Utrecht. In de derde set wisselde coach Pieter Kelatow een aantal speelsters, maar het hielp te weinig. Slordig spel, verwarring en veel persoonlijke fouten wa ren het gevolg. De gasten uit Utrecht kregen de smaak te pakken en pakten de set met 14-25. De vierde set werd een thriller. De speelsters uit de eerste set ZEVENHUIZEN - Zaterdag 26 januari speelde Holland Casi no.Nesselande in eigen huis te gen het Groningse Lycurgus. In een gedegen wedstrijd waarbij Holland Casino.Nesselande de concentratie de volle wedstrijd vasthield werd binnen het uur met 3-0 gewonnen met de set standen 25-17,25-16 en 25-17. De wedstrijd begon voor Ly curgus al snel met een wissel (0-0), nog voor het eerste fluit signaal bleek dat de opstelling anders moest. Vanaf het begin was duidelijk dat Holland Casino.Nesselande het heft in handen nam en dit niet meer uit handen wenste te geven. In de eerste set wist Nesselande al snel een gaatje (6-3) te slaan. Deze voorsprong kwam niet meer in gevaar. WADDINXVEEN - Flyers en BC Utrecht (ongeslagen koplo- moesten van Kelatow de draad per in de competitie) maakten weer oppakken. Dit zag er in eerste instantie niet naar uit, Keukencentrum Be Fair kwam met 0-7 achter te staan. Maar de dames gingen met enthou siasme en kracht de tweede helft van de set in.Van een 8-19 achterstand werd de stand ge lijk getrokken en een vijfde set was ineens duidelijk in zicht. Het geluk was echter niet aan de kant van Keukencentrum Be Fair en de vierde set ging nipt verloren met 23-25. Duur pun tenverlies voor de dames die hiermee stuivertje wisselen met Utrecht 4 in de onderste regionen van de competitie. WSE was tegen Kickers de aanvallende ploeg. De Waddinxveners verzuimden voor de rust voldoende afstand te nemen. Uiteindelijk wonnen zij met 2-0. (Foto: Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) Op zaterdag moesten de B-ju- nioren tegen het Schiedamse Ventura. De brigade van coach Peter van Velzen speel den een gedegen wedstrijd. In de eerste helft kon Ventura nog gelijke tred houden. Rust stand: 6-5 Na de rust stelde Rowah orde op zaken en won verdiend met 14-7 De jong ste D-jeugd moest het opne men tegen de Rotterdamse fusieclub CTR 2000. Na een 4-0 ruststand werd gewonnen met 8-2. WADDINXVEEN - Voor tafel tennisvereniging Kwiek is de af gelopen week de competitie weer begonnen. Aan deze voorjaarscompetitie wordt door Kwiek met veertien seni oren- en vijf jeugdteams deel genomen. Het eerste senioren team kreeg, in de Ie klasse van de regionale competitie Hol land-West, het Rijswijkse Steeds Hoger/TSB-2 op be zoek. De eerste wedstrijd na de de gradatie verliep niet ongunstig. Ronald Verboon won twee par- Kwiek-5 tegen het Bodegraafse BOK-3 (7-3), Kwiek-8 tegen het Goudse Flamingo’s-7 (10- 0), een fraaie competitiestart voor Harry Plugge, Wilfred Melse en Timo Brookman. Kwiek-9 won met 8-2 van Fla- mingo’s-8 en Kwiek-14, tenslot te, won met 8-2 van het Goud se Vriendenschaar-24. Het eerste jeugdteam speelde thuis tegen TOV-2. Kwiek bleef, na een 0-2 achterstand, achter de feiten aanlopen en verloor uiteindelijk met 4-6. Jaap Cam- meraat was de sterke speler met twee winstpartijen, Cedric Gütz en Danny Vermeulen wonnen beiden één keer. WADDINXVEEN - De eerste periodetitel ging naar DSO, de tweede behaalde het eveneens uit Zoetermeer afkomstige DWO door zondag met 2-0 te winnen van Zoetermeer. WSE, dat met 2-0 Kickers’69 ver sloeg, houdt uitzicht op de der de plaats in de nacompetitie. WSE trad aan zonder de zieke trainer Ben Stukart, die ook in het volgende sei- zoen aan de I Waddinx- veense club x blijft verbonden. Als coach werd hij - vervangen door verzorger en oud-speler Patrick Rijnbeek. Deze neemt op dinsdagavond ook de training waar. Op don derdagavond worden de WSE’ers getraind door Leo Wesseling. Patrick Rijnbeek: „In de eerste twintig minuten waren we de betere ploeg. Na het uitvallen van Guido Hack zakten we te rug. We hebben weinig kansen weg gegeven. Kickers viel mij tegen. De ploegt kon geen vuist maken.” WSE was niet volledig. Martijn van der Wal en Michael Berha- ne zijn geschorst, Thijs van der nald Dannis met succes een to renoffer tegen de nog ongesla gen Mark van Putten. Toch be houdt Mark de leiding met een voorsprong van meer dan tweehonderd punten. Jan van der Born van het derde verloor tegen Wim (niet Wouter) Hen nink. Peter de Louw kwam niet door de verdediging van Edu ard Philipse heen: remise. Hans van Woudenberg bereikte geen voordeel tegen het gesloten spel van Wim van Vuuren: remi se. Henny de Roodt maakte tweede periode had BC Utrecht zich beter ingesteld op het spel van Flyers en via een 11-19 ging de rust in met een kleine voorsprong voor de gas ten. Was de eerste helft al van heel hoog niveau, de tweede was nog beter. De derde periode werd afgesloten met 16-18. De achterstand van vier punten bleef in de vierde periode tot de negende minuut gehand haafd. Flyers mobiliseerde voor de laatste maal nog alle kracht die aanwezig was en kwam hal verwege de laatste minuut nog gelijk (55-55). Drie vrije wor pen werden de Waddinxveense dames echter noodlottig. Uit slag 55-58. Topscoorder: Anita maakte de voorlaatste fout en won. Jan Kraijesteijn bereikte met de witte stukken niets po sitiefs en verloor van Evert Hil debrand. Kees Klaassen werd (met de witte stukken) ingere kend door Jaap van Sandijk. Fri- do Ritter won met zwart van de pas kort toegetreden Jan Klijn. Mourad Boussaid haalde met zwart verdienstelijk remise tegen Gerard Torenbeek. Stand aan de kop: IVan Putten, 2. WHen-nink, 3. R.Dannis. WADDINXVEEN - De wed strijd van afgelopen zaterdag van Keukencentrum Be Fair te gen Utrecht 4 beloofde op pa pier een interessante wedstrijd te worden voor het eerste da mesteam, aangezien beide teams evenveel punten hadden op dat moment. En ondanks ziekte zag het er in de eerste set goed uit voor Be Fair. Er was een beroep gedaan op drie speelsters uit het derde team: Marieke de Leede, Jolanda Claassen en Norma van Dam en eerstgenoemde begon in de basis op de middenpositie. De basisspeelsters waren enthou siast en sterk, hielden met de opslag Utrecht 4 goed onder controle en er kon geëxperi menteerd worden met de aan val. Het resultaat was dan ook de setwinst met 25-21. Helaas konden de dames dit goede spel niet vasthouden in de tweede set. Er werd slordig gespeeld, veel basisfouten ge maakt en de buitenaanval van Utrecht profiteerde van deze gegeven kans. De tweede set en in drie games beslist. Kwiek-2 kreeg, in de tweede klasse van de Goudse afdeling, het Nieuwkoopse TTVN-2 op bezoek. Hier werd het een kwestie van punten delen. Adri Berckenkamp en Paul van der Hart wonnen allebei twee par tijen, Rob Kappé won één keer. Kwiek-3, eveneens uitkomend in klasse 2, had het in de uit wedstrijd moeilijk tegen TZM-1 uit Zevenhuizen/Moerkapelle. Frank van der Laan won twee partijen, Marco Brookman en invaller Leon Bouwman kwa men niet tot winst. 8-2 verlies was de eindstand. Winst was er verder voor WADDINXVEEN - Op zater dag 26 januari heeft schaats vereniging De Gouwestreek haar jaarlijkse clubkampioen- schappen gehouden. De wed strijden werden ditmaal ver reden op de ijsbaan in Dronten. Het was een suc cesvolle dag waarop diverse records zijn gesneuveld. Een dag later reden sommige le den nog een wedstrijd van de KNSB. Eerst werd er een I OOrn. ge reden. Jetske Wiersma liet de klok-stilstaan op I2.63sec. Nienke Hoondert reed met 13.35sec. een PR. Nienke is goed in vorm want ook op de 500m. reed zij een PR. Met een tijd van 56.32sec. promo veerde zij tevens naar pupil len klasse 2. Jetske Wiersma WADDINXVEEN - Het is nog vierde incasseerde thuis een een vrij dik vraagteken en WSV krakende nederlaag tegen het zesde van Messemaker 1847: twee remises, een overwinning en dus vijf nederlagen. De kans om degradatie te ontlopen genootschap Wilhelm Steinitz wordt mager, heeft iets geholpen. Het derde van Messemaker 1847 heeft na vijf ronden de leiding met 9 wedstrijdpunten; WSV staat tweede met 8 wedstrijdpunten; Prins) en Herman Smitskamp NRSGWS derde met 7 punten, (tegen Laurens Ellers) voor de Messemaker en NRSGWS volgende ronde. In de huishou- moeten nog tegen elkaar. Het delijke competitie bracht Ro- Voort en Erwin Pleus gebles seerd. Pleus trad dit keer op als grensrechter. Kickers begon goed met in de zevende minuut een kopbal van Ron Möllers, die uit een voorzet van Dion van der Meer naast kopte. Na het uitvallen van Edwin van Wittmarschen (lies) miste Kic kers een stuwende kracht op het middenveld. WSE pakte het initiatief en na tien mi nuten kopte Guido Hack uit een voorzet van Ferdy Schenk i van dichtbij g net over het g doel van de stevig gebouw de doelman Arno van Wittmarschen. Ze ven minuten later scoorde Hack na een pass van Tobias Wolfgram wel, maar scheids rechter S. Bergen keurde het doelpunt af wegens buitenspel. Bergen zou later opvallen door de vijf gele kaarten die hij te pas en te onpas uitdeelde. WSE bleef aanvallen, maar Ra mon van Swieten zag de bal na zijn inzet van de doellijn ge haald, Hack schoot via de paal naast. Een doelpunt hing echter in de lucht en viel in de 23ste minuut na een hoekschop van Tobias Wolfgram. Guido Hack ging hoog de lucht in en kopte ■ra*.*éi - -~y Vw

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 27