TOYOTA Chauffeur vuilniswagen terreinwagen De Dijkstra Croep automonteur ERVAREN MAGAZIJNBEHEERDER ondernemende adviseurs henk vis In. goed voor dieren MAGAZIJNMEDEWERKER GROEN ALDENKAMP Huishoudelijke hulp HUUR CENTER Nationaal Chauffeur Geïnteresseerd in een baan bij Huur Center? GK/WVW - WOENSDAG 6 FEBRUARI 2002 PAGINA 20 k Heeft op korte termijn plaats voor een: m/v Werkzaamheden die bij genoemde functie horen: Ervaren Senior Assistent Accountants Waaraan men moet voldoen: CHEM-DRY R O BV ALGEMEEN MEDEWERKER BESTANDSBEHEER Waddinxveen VOOR BEDRIJF EN PARTICULIER Heeft u interesse in deze functie, dan kunt u uw sollicitatie richten aan onderstaand adres t.a.v. dhr. M.J. Verkleij. - materiaal klaarzetten en retour boeken - bestellen van materialen en diensten - beheren van magazijn en voorraad - onderhouden van contacten met zowel interne als externe klanten - diverse administratieve werkzaamheden - vervangen van inkoper bij afwezigheid. - MBO-opleiding danwel door ervaring verkregen - zelfstandige en servicegerichte aanpak - verantwoordelijkheidsgevoel - accuraat kunnen werken - ervaring in de elektrotechnische branche - bezit goede communicatieve vaardigheden - men is betrokken bij z’n werkzaamheden - computers vormen geen bedreiging - leeftijd tussen 25-40 jaar. STEIGERS, MACHINES EN GEREEDSCHAP Automobielbedrijf Oudshoorn is officieel Toyota-dealer voor Alphen aan den Rijn e.o. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en goed gemotiveerde Automobielbedrijf Oudshoorn Zuideinde I-3 2445 AS Aarlanderveen Tel. (0I72) 57 14 37 M internationale transporten ELEKTROTECHNIEK B.V. Gevraagd: Junior Assistent Accountants Loonadministrateurs Fiscale medewerkers Chauffeur vuilniswagen: Henk Vis BV - een verantwoordelijke en veelzijdige functie in een gezond en dynamisch bedrijf - een plezierige en collegiale werkomgeving - mogelijkheden om zowel in - als extern vakkennis op te doen - een goed salaris met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden Chauffeur terreinwagen: SOCIAAL CULTUREEL WERKER (MA/) Onze voorkeur gaat uit naar iemand met enige jaren ervaring, die wil werken in een gezellig team. Sollicitatie schriftelijk of mondeling richten aan Erik-Jan Oudshoorn op onderstaand adres. I begeleiden van onze klanten zijn we Wij bieden u: Wij zijn op zoek naar Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. zoekt voor haar magazijn een jonge, actieve, flexibele Mondelinge dan wel schriftelijke reacties te richten aan: t Salarisindicatie bij een materiaal Salariëring vindt plaats, afhankelijk van leeftijd en ervaring, volgens de CAO-Welzijn. L Acquisitie voor deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wanneer u in aanmerking wilt komen tact met ons op. Groen Aldenkamp Elektrotechniek B. V. is een onderneming die zich bezighoudt met ontwerpen en uitvoeren van licht-, kracht-, noodverlich- tings-, beveiligings-, brand meld- en computerinstallaties voor zowel utiliteit- bouw, gezondheidszorg, industrie, overheid als particulieren. controle het laden Functie-eisen: rijbewijs B, C is een pre, een rijopleiding volgen behoort tot de mogelijkheden. Functie-eisen: rijbewijs BC chauffeursdiploma. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: beschikken over een afgeronde op de functie gerichte H.B.O.-opleiding, aantoonbare ervaring hebben in vergelijkbare werkzaamheden, beschikken over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, een klantgerichte en flexibele aanpak hebben, zelfstandig kunnen werken. Taken: het begeleiden van vrijwilligers, activiteitenprogramma's opstellen en uitvoeren, leidinggeven aan mensen uit de verschillende doelgroepen. De S.W.W. is op zoek naar een enthousiaste en creatieve medewerker, die inzetbaar is bij een aantal projecten. Vliko BV is een bedrijf dat zich bezighoudt met de inzameling en verwerking van afval- en reststoffen van overheden, bedrijven en particulieren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van ruim 30 vrachtwagens. Chem-Dry is in Nederland marktleider op het gebied van tapijt en meubelreiniging in zowel de particuliere als zakelijke sector. Wij zoeken'met spoed: SERVICE MEDEWERKERS TAPIJT- EN MEUBEL REINIGING MA/ Functie-omschrijving: - uitvoeren van tapijt en meubelreinigings- werkzaamheden -fulltime Voor meer informatie over de functie kan je bellen met Roel Sieuwerts, Hoofd Bestandsbeheer 0348 426 150. Functie-eisen: - leeftijd vanaf 16 jaar - enthousiaste instelling Functie-omschrijving: - assisteren bij uitvoeren van tapijt- en meubel- reinigingswerkzaamheden We zoeken Chauffeurs met ervaring op internationaal gebied, bekend met vervoer van groente, fruit en bloemen. Chauffeurs voor het binnenlandse ophaalwerk. Bekend met werkwijze tuinders en veilingen en havens. We bieden voor beide functies Een goede werksfeer, arbeidsvoorwaarden volgens CAO. Wij vinden goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden vanzelfsprekend. Internationaal Transportbedrijf Henk Vis BV T.a.v. Personeelszaken Bredeweg 20 2742 KZ Waddinxveen Interesse? Voor meer informatie over deze functie en ons bedrijf kan je contact opnemen met de heer W. de Boer, tel. 0180- 454500. Heeft u interesse, schrijf ons uw reactie, samen met uw werkervaring. Een goede instelling en goede communicatieve vaardigheden zijn van zelfsprekend noodzakelijk om binnen onze onderneming invulling te geven aan een gevarieerde, zelfstandige en dienstverlenende functie. Spreekt bovenstaande je aan, neem dan contact op met: De heer T.O.F. Sauër, Postbus 67, 2810 AB Reeuwijk, Tel: 0182-390390, e-mail: thys@dijkstragroep.nl Vliko BV, dhr. H.J. Koen Achthovenerweg 17B 2351 AX Leiderdorp tel. 071-5892900 e-mail: h.i.koen@vliko.nl website: www.vliko.nl OPROEPKRACHTEN M/V (scholieren studenten) Tijssen Goed Rijndijk 83 2394 AD Hazerswoude R/D Tel. (071) 341 91 25 SOLLICITEREN: U kunt uw sollicitatie, binnen 14 dagen na verschijningsdatum, richten aan: Stichting Waddinxveens Welzijnswerk t.a.v. de directeur Postbus 422 2740 AK Waddinxveen We zoeken nieuwe collega’s (m/v) Internationaal Chauffeur De Bleek 19 - Postbus 173 3440 AD Woerden - (0348) 41 24 80 Werkmaatschappij van de Vermeerpleingroep B. V. Tijden in overleg! Bent u geïnteresseerd? Tel.nr. (0172) 21 27 27 23 50 30 volledig dienstverband maximaal 1.968,- Parttime verhuurmedewerker (voor zaterdag en vakanties) ------ i ons materiaal STICHTING WADDINXVEENS De Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (S.W.W.) organiseert in de gemeente Waddinxveen een groot aantal welzijnsactiviteiten. De stichting heeft een aantal uitvoerende taken zoals een peuterspeelzaal voor allochtone peuters, een speel-o-theek voor kinderen van 0 t/m 12 jaar en activiteiten voor tieners, jongeren en senioren. Verder biedt de S.W.W. inhoudelijke ondersteuning aan vrijwilligers die o.a. actief zijn bij buurtcentra en maatschappelijke organisaties in Waddinxveen. Ten behoeve van deze instellingen organiseert de S.W.W. deskundigheidsbevorderende cursussen en stelt zij materiaal, apparatuur en documentatie beschikbaar. Tenslotte levert de stichting een bijdrage aan welzijnsprojecten zoals sociale activering, buurtbemiddeling, armoede bestrijding en ouderenvoorlichting. Tk. AEG vrieskist, merk aeg zgan rek+boekje aanw. 160 ttr.inh. €250 06-53286517, Stoelverhoger kunststof merk: Jippies (i.p.v. kinderst.) (was €37) nu €12,50. 0172-425132 Verz. biedt hoge prijs voor oud blikken speelg. e.a. oud speelg. Tel. 0297-281492. voor het onderhouden en verhuren van voor deze vacature, neem dan con- voor Dieren b.v. van de Nederlands taal in de werkzaamheden bestaan uit het dagelijks rijden van routes en het, samen met de bijrijder, ledigen van de afvalcontainers van de klanten. Tevens dient de routelijst administratief juist afgehandeld te worden. Accountantskantoor Dijkstra Partners B.V. is actief en deskundig op het brede gebied van financiële, administratieve, fiscale en organisatorische zaken. Onze klantenkring bevindt zich in het midden- en kleinbedrijf. Of richt uw schriftelijke reactie en CV aan: Chem-Dry R 0 BV, t.a.v. de heer M. van der Put, Kanaaldijk 34, 2741 PA Waddinxveen. Verz. zkt. dingen over WO I o.a. onderduikers, verzet bevrijding 0348-442175. Te koop: palladium roze hoge gympen mt 28 9. 0172- 425132. T.k. 18/20/24/26 inch fiets 40. trom rem fiets 66. fiets €40. 0172-475682. Is bovenstaand profiel speciaal óp jouw lijf geschreven. Schrijf dan voor I8 februari a.s. een bondige brief met curriculum vitae naar: Vereniging Kamers van Koophandel T.a.v. Roel Sieuwerts, Hoofd Bestandsbeheer Postbus I9I 3440 AD WOERDEN Of per email: hbeuzekom@vvk.kvk.nl www.kvk.nl Internationaal Transportbedrijf Henk Vis BV is een zelf standige onderneming, actief in het nationale en interna tionale beroepsgoederenvervoer over de weg. De juiste combinatie van jarenlange ervaring in internationaal trans port en logistieke kennis, stelt Henk Vis B.V. in staat op een uiterst efficiënte wijze de klanten te bedienen. Met een eigen vloot van 16 moderne gekoelde vrachtauto’s, zorgt Henk Vis B.V voor een stipte belevering van verse groenten en fruit, bloemen en planten door geheel West-Europa en retour. Voor het goed ondersteunen en op zoek naar: De mogelijkheden Je komt in een collegiaal team terecht. Naast het verplicht volgen van een aantal kennisinhoudelijke cur sussen is er de mogelijkheid om binnen een breed aanbod van opleidingen aan jouw verdere ontwikke ling te werken. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen.Voldoende door groeimogelijkheden. Voor sollicitaties en inlichtingen kan contact worden opgenomen met René Beukema, Huur Center Waddinxveen, Staringlaan 5, 2741 GC Waddinxveen Telefoon (0182) 64 00 50 Gebodep wordt een passende salariëring, overige goede secundaire arbeids voorwaarden en een informele en praktische werksfeer. Huur Center Verhuurt professioneel gereedschap aan particulier en bedrijf. het op- en afzetten van containers bij onze sorteerlijn en'op de diverse aanhangwagens. GROOTHANDEL IN DIERBENODIGDHEDEN De Afdeling Bestandsbeheer beheert het centrale handelsregisterbestand (1,4 mln ingeschreven organi saties) en een groot aantal landelijke bestanden met bedrijfsinformatie van de Kamers van Koophandel in Nederland. Deze zal in teamverband moeten zorgdragen voor alle voorkomende werk zaamheden, zoals ontvangst en controle van goederen, orderpicken, het bijhouden van de werkplek en het laden en lossen van vrachtwagens etc. Functie-eisen: - leeftijd vanaf 18 jaar - enthousiaste instelling Voor deze functie geldt, dat de werkzaamheden gedeeltelijk gedurende de avonduren en op zaterdag worden uitgevoerd. Wij bieden een goede financiële vergoeding en toeslagen. Interesse? Bel voor meer informatie: de heer M. van der Put, tel. (0182) 63 06 99 of (06) 53 29 75 78. Omgang met de computer en goede beheersing woord en geschrift behoren tot de vereisten. De uitdaging Mooie kans voor o.a. een gemotiveerde schoolverlater met de ambitie zich verder te ontwikkelen. Binnen een collegiaal team van I I medewerkers heb je een zelfstandige functie.Je vervult een belangrijke rol bij het optimaliseren van de gegevens in de diverse bestanden (o.a. op het internet). Je hebt ook te maken met externe partijen die de gegevens invoeren. Daarnaast ben je een vraagbaak (helpdesk-functie) voor de klanten (veelal collega’s van de 2I kamers van koophandel). Kortom, je signaleert knelpunten, zoekt naar oplossingen en initieert verbeteringen. Advertentie-acquisitie wordt niet op prijs gesteld (WK) is een organisatie van de gezamenlijke kamers van koophandel. De afdeling Informatie Automatisering heeft twee hoofd- activiteiten: automatisering ten behoeve van de kamers en verstrekking van de bedrijfsinformatie namens de kamers.Voor de kamers beheren wij een computernetwerk naar circa 50 knooppunten, onderhouden wij een database met meer dan één miljoen records en verzorgen wij omvangrijke enquêtes en onderzoeken. Tevens onderhouden wij de software en een succesvolle inter netsite (www.kvk.nl). Daarnaast leveren wij, onder meer via Internet, alle bedrijfsinformatie uit de bij de kamers aanwezige bestan den (adressen, uittrekselinformatie, jaarrekeningen, etc.). De WK heeft een omzet van ruim 50 miljoen gulden en telt circa I80 medewerkers. De stichting roept kandidaten op voor de functie voor maximaal 20 uur per week, op niveau SCW2 Voor onze vestiging Waddinxveen zoeken wij een Verhuur/baliemedewerker voor het verhuren, reserveren en onderhouden van ons Wij zijn een organisatie van mensen, waarin we het belangrijk vinden dat er een goed evenwicht is tussen werk en privé. We zijn een open en dynamische organisatie. r Jouw kritische instelling, resultaat- en klantgericht denken en handelen leiden tot een verbetering van de actualiteit, compleetheid en betrouwbaarheid van de bestanden. Je bent beschikbaar voor minimaal 4 dagen per week. De eisen Om een goede invulling aan deze functie te kunnen geven verwachten wij van jou: Minimaal MBO (Engels, economie en wiskunde) Microsoft Windows en Office Basiskennis automatisering (bijvoorbeeld PDI en/of databestanden) fa - Y VERENIGING ,r, JLL V KAMERS VAN KOOPHANDEL Bij de Afdeling Bestandsbeheer van de Vereniging van Kamers van Koophandel (WK) komt een vacature vrij voor een

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 20