Hoe wil jij werken? ECHTGENOTE VRIENDIN BELONING: f of 2’ MONTEUR w X Cr Zoek je méér dan gewoon werk? jgoed Niet onknappe directeur, 56 jaar, 1.70 m, ietwat gezet postuur maar reuze gezellig zoekt met spoed een jonge: MAGAZIJNMEDEWERKER nr randstad Cs FACTOTUM r Kortom, u krijgt een auto van de zaak van uw partner! ACCOUNTANTS ADVIES COMBINATIE J (in bezit van rijbewijs) Van de man die binnenkort service-adviseur bij Ford vanBunningen Gouda wil worden. >55* c k AUTOMOBIELBEDRIJF IMPALA goed voor dieren TIMMERMAN leerling-bakker gevraagd Dan kunnen we collega’s worden’ een jaar lang gratis in een gloednieuwe Ford KA rijden! PAGINA 12 GK/WVW - WOENSDAG 20 FEBRUARI 2002 A eic Burg. Colijnstraat 12 Boskoop Tel.(O172) 217159 ADVISEUR b ZELFSTANDIG FUNCTIONERENDE ACCOUNTANTS ERVAREN SECRETARESSE OFFICE MANAGER ErfGoed is specialist in teeltvloeren, grondbewerking en grondverzet. interesse? Neem dan snel contact op met Dhr. F.J.C. Wolswijk. Tel. (0182) 512 977 of schrijf een korte brief met c.v. naar vanBunningen Gouda b.v., T.A.V. Dhr. F.J.C. Wolswijk Edisonstraat 2 2809 PB Gouda Naast een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket geven we hem natuurlijk een passend salaris mee naar huis. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die - zelfstandig kan werken - een sterk verantwoordelijksheidsgevoel heeft - geïnteresseerd is in het werken aan veel verschillende merken en types Voor meer informatie over deze afwisselende baan kunt u contact opnemen met Dhr. T. Vonk tel. 079-3163362. Is uw partner de juiste kandidaat dan mag u, als dank voor uw bemoeienis, (fulltime) Wegens toenemende drukte in onze werkplaats zijn wij met spoed op zoek naar een Is uw partner commercieel ingesteld en in het bezit van de nodige technische bagage en organisatorische kwaliteiten, laat hem dan snel reageren op deze advertentie. tVyj DIIV HU Tel. 079 - 316 36 61 Tijssen goed voor dieren b.v. Rijndijk 83, 2394 AD Hazerswoude R/D Tel. (071) 341 91 25 Wij bieden hem een verantwoordelijke functie bij een van de grootste Ford dealers van Nederland. Hij wordt het aanspreekpunt van onze klanten die de service en het onderhoud van hun Ford aan ons toevertrouwen, begeleid werkorders, maakt afspraken en coördineert en motiveert het werkplaatsteam. Is hij op dit moment bijvoorbeeld automonteur en toe aan een nieuwe uitdaging neem dan ook contact op. IS JE INTERESSE GEWEKT? Wij zoeken in de bakkerij iemand van 16-17jaar die bij ons het vak wil leren (4 dagen werken 1 dag naar school). Je hoeft Pi geen bakker te zijn, als je graag wil, willen wij het je graag leren! Je hoeft niet vroeg te beginnen en omdat we alles zelf maken is het leuk en afwisselend werk. Het werk is voor direct of als je in juni van school X/ komt. Vraag gerust voor een kennismaking en we laten je de bakkerij zien, (U mag zelf de kleur uitkiezen’) zoekt deze vacature, f. administratief t K I logistiek Vraag naar Hugo Paans of Leen Hak, tel. 079 593 38 00. F Voor de vestigingen in Bodegraven en Delft. Accountant (afgestudeerd of in de laatste fase van de opleiding) met bij voorkeur vier tot vijf jaar ervaring op een groot of middelgroot accountantskantoor die in staat is zelfstandig contacten te onderhouden met cliënten, leergierig is en bereid is zelf de handen uit de mouwen te steken. Daarnaast ambieert hij of zij het om jonge mensen te begeleiden en op te leiden in het controleren en samenstellen van jaarrekeningen en fiscale aangiften. Hij of zij is bereid in zichzelf te investeren in een kansrijke werkomgeving en een prettige werksfeer. Naast advisering op een hoog niveau hanteert Accountants Advies Combinatie een pro fessionele en efficiënte manier van controle en verwerking van financiële administraties tot jaarrekeningen en fiscale aangiften. Professionals treden samen op - als een hecht team - richting cliënten. Vanwege de groei en verdere professionalisering van de organisatie zijn de volgende functies vacant: een uitstekende werksfeer; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; de mogelijkheid om 36 uur te werken in vier dagen; een evenwichtige balans tussen werk en privé. ErfGoed biedt je méér: Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Uitdagend en gevarieerd werk met modern materieel Goede samenwerking in een hecht team Een informele bedrijfscultuur Aandacht voor waarden en normen Veel ruimte voor scholing en opleiding Dan hebben we voor jou een afwisselende functie in een gezellig jong team. We bieden je een vierdaagse werk week met een goed salaris en mogelijkheden voor het vol gen van cursussen. Moerkapelsezijde 98a 2751 DP Moerkapelle Tel. 079 593 38'00 Fax 079 593 1'9 58 E-mail: info@erfgoed.nl Website: www.erfgoed.nl Wij zijn een klein ambachtelijk aannemingsbedrijf met 4 werknemers en een door stichting Bouwradius erkend leerbedrijf. Sinds 1986 voeren wij allerhande werkzaamheden uit-op bouwkundig gebied, hieronder vallen zowel onderhoudswerkzaamheden als nieuw bouw en verbouw. Onze opdrachtgevers zijn afkomstig uit zowel de bedrijfssector als de particuliere sector. In ons bedrijf neemt het be- en verwerken van milieuvrien delijke materialen een belangrijke plaats in. Wegens toe nemende werkzaamheden zoeken wij een zelfstandig werkende Voor de vestiging Delft. Onze gedachten gaan uit naar een afgestudeerde fiscalist die de combinatie met bedrijfseconomie ambieert, of een accountant/bedrijfseconoom die de combinatie met fiscaal recht ambieert. Hij of zij staat met beide benen op de grond en pleegt niet langs reeds gebaande paden te denken. Hij of zij is leergierig en bezit de persoonlijke kwaliteiten om uit te groeien tot een allround adviseur, die in staat is zich in te leven in de problematiek die ondernemers in middelgrote en kleine, (familie)- bedrijven bezighoudt. De ervaring heeft geleerd dat deze functie voor de juiste persoon een geweldig uitdagende baan oplevert. Meeijarige ervaring, opgedaan in het bedrijfsleven en/of bij de overheid, is gewenst. Vanzelfsprekend staan voor de juiste persoon ruime carrièremogelijkheden open. voor alle voorkomende goederen, orderpicken, van vrachtwagens etc. Voor de vestiging Bodegraven. Deze enthousiaste teamspeler geeft leiding en richting aan de dagelijkse gang van zaken op het secretariaat en ondersteunt het management en de adviseurs. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en secretariële ervaring, alsmede ervaring met Word, Excel en Outlook zijn nodig om de functie met succes te vervullen. De kandidaat is stressbestendig, weet van aanpakken, houdt overzicht, is accuraat en heeft een flexibele instelling. Belangstelling? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Bel voor een sollicitatiepakket met bedrijfspresentatie of maak een afspraak om ons bedrijf te bezoeken. Wij zijn een dynamisch bedrijf dat gespecialiseerd is in het aanleggen van teeltvloeren. Wij scoren op vak werk en precisie. Daarin schuilt onze meerwaarde. Deze aanpak slaat aan. Steeds meer klanten vinden hun weg naar ons bedrijf. Daarom zijn wij op zoek naar (LEERLING MEDEWERKERS AANLEG TEELTVLOEREN die van iedere teeltvloer een nieuw visitekaartje maken voor ons bedrijf. Peter Havenaar: “Collegialiteit, teamgeest en het respect voor elkaar, dat zijn voor mij de pluspunten van het werken bij ErfGoed." Telefoniste/receptioniste m/v Alstelefoniste/receptioniste bent u het visitekaartje van de organi satie. In de fraaie ontvangstruimte van dit opleidingscentrum in Waddinxveen komt u zeker tot uw recht. De taken bestaan uit het behandelen van telefoonverkeer en het ontvangen van bezoekers. U heeft een klantvriendelijke instelling, een prettige telefoonstem en bent slagvaardig. U werkt op oproepbasis, wat inhoud dat u gemiddeld één keer per week aanwezig bent. Flexibel als u bent, is de bereidheid aanwezig meer uren per week oproepbaar te zijn. De functie zal een periode van ongeveer 10 weken bestrijken. Informatie bij Daphne van Paassen, tel. (0182) 30 31 92, Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 47. Boekhoudkundig medewerker m/v Voor een groot aannemingsbedrijf in Waddinxveen zijn wij op zoek naar een boekhoudkundig medewerker die zich gaat bezig houden met de in- en verkoopfacturen. De facturen dienen gecon troleerd, genummerd en ingeboekt te worden. Kandidaten dienen zeer accuraat te zijn want fouten hebben grote gevolgen. Enige ervaring in een soortgelijke functie met computerboekhouding is vereist. Leeftijd 20-30 jaar. Informatie bij Hanneke Scholten, tel. (0182) 64 88 58, Waddinxveen, Wilhelminakade 10. Veel geld verdienen op zaterdag Randstad Waddinxveen is op zoek naar enthousiaste zaterdag- krachten. Het gaat hierbij om orders verzamelen met een elektrisch orderpicktruckje. De bedrijven zijn uitstekend te bereiken met eigen vervoer. Het is ook mogelijk om met een aantal mensen te gaan werken, denk aan vrienden en klasge noten. In overleg kun je ook enkele dagen doordeweeks te werken. Heb je zin om veel geld te verdienen, kom dan snel langs en schrijf je in bij Randstad. Informatie bij Gilbert Both, tel. (0182) 30 31 83, Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 47. informatie Administratief talent gezocht m/v Ben je op zoek naar een nieuwe baan die bij jou past? Kom dan eens langs om samen met gespecialiseerde intercedenten te kijken naar de mogelijkheden. Graag stellen wij ons loopbaanadviester beschikking: kortom de complete verzorging voor een voorspoedige toekomst. Randstad heeft op dit moment diverse functies in deze omgeving. Denk hierbij aan een baan als: telefo niste/receptioniste, administratief medewerker, (balie)medewerker bij een bank, boekhoudkundig medewerker, commercieel medewerker enz. Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitgebreid en een contract behoort zeker tot de mogelijkheden. Opzegtermijn? Geen probleem. Informatie bij Daphne van Paassen, tel. (0182) 30 31 92, Waddinxveen, Kon.Wilhelminaplein 47. Te koop damesfiets 26 inch 55 tel. 0348-419122 T.k. konijnenhok nachthok, €25,-. Tel. 0348-417191. Tk. Etna gasfornuis, z.g.a.n. €225 Tel. 0172-539533. Tk. gevr. kristallen hanglamp, 0172-604340. I Voor meer vacatures: www.randstad.nl priJl ml Eig. Fam. Karens, Schinkelweg 29, Zoetermeer, Wijk 12 l fTX" D |1 Ij fl (Dorp verlengde van Dorpsstraat) tCrCsk J www.impalaauto.nl GEOPEND: maandag t/m zaterdag tot 17.30 uur. Maandag en vrijdag koopavond. Wanneer u in aanmerking wilt komen voor neem dan contact met ons op. voor haar magazijn een jonge, actieve, flexibele Bert Verboom: “Kwaliteit, veiligheid en klantvriendelijkheid staan bij ons hoog in het vaandel.” Wat ga je doen? Samen met je collega's leg je bij kwekers milieuvriendelijke, waterdichte teeltvloeren aan. Het werk bestaat uit het: afwerken van de ondergrond monteren van folie installeren van afvoerleidingen plaatsen van windkeringen Heb je nog geen ervaring in dit werk, maar ben je wel een handige aanpakker? Reageer dan! Je collega's helpen je verder! l Renovatie Onderhoud Bouw Advies Neem dan contact op met Factotum t.a.v. Rob Streng, Rijneveld 35, Boskoop tel. 0172-213912 of e-mail naar: Factotum-boskoop@wxs.nl. 7 Tk. kinderstoel en bedje sa men €70 Tel. 0172-652532. T.k.g. verz. zkt. dingen van 2e WO: onderduikers, verzet, bevrijding. Bel 0348-442175. Tk. postzegel velletjes v/a 1970 Amphilex 1976, 0172- 611375. Tk. gevr. originele oude foto's van molens, ook ingelijst, tot jaren '40 0172-424420. Gevr. PZ strela weikuipen. petter lister wolseleij 0348- 561722 n.o.z. CAR-KIT Motorola 3288-3688 t.k. compleet €25. 0172- 611451. Tk. topklasse jvc tuner fm/am 43 cm br. incl b. ant. 50 0172-441299 In de filosofie van Accountants Advies Combinatie dienen fiscale, bedrijfseconomische en bedrijfsjuridische aspecten van het ondernemerschap door allround adviseurs geïntegreerd onder de loep te worden genomen. Dat vraagt veel van iemand, maar daar krijgt hij of zij ook iets voor terug: Groothandel in dierbenodigdheden Wij willen graag in contact komen met mensen die deze uitdaging willen aangaan. Voor nadere informatie omtrent de functie van adviseur kunt u contact opnemen met drs. Han Wallast RA, telefoon (015) 212 11 11. Voor nadere informatie omtrent de functies van zelfstandig functionerende accountants en secretaresse office manager kunt u contact opnemen met drs. Huub van den Berg RA, telefoon (0172) 61 93 17. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan Accountants Advies Combinatie, ter attentie van drs. Huub van den Berg RA, Postbus 98, 2410 AB Bodegraven, of per email: h.vd.berg&xiacbodegraven.nl Deze zal in teamverband moeten zorgdragen werkzaamheden, zoals ontvangst en controle van het bijhouden van de werkplek en het laden en lossen JobL/fe' van Randstad biedt je een manier van werken die is afge stemd op jouw wensen en behoeften. Wil je kort of lang werken, wil je begeleiding en advies, wil je een opleiding volgen, of gewoon afwisselend werk? Het kan allemaal, want JobLife' is voor iedereen. Dus: Join JobL/Ye’. Join Randstad. Kom naar een vestiging of bezoek onze site voor meer informatie. Accountants Advies Combinatie is een jonge, ambitieuze maatschap van accountants en belastingadviseurs. Vanuit vestigingen in Bodegraven en Delft en met dertig medewerkers richt Accountants Advies Combinatie zich met volwaardige en persoonlijke advisering op middelgrote en kleine (familie)bedrijven. Het kantoor is aangesloten bij Accountantscombinatie Nederland (ACN), een samenwerkingsverband van zelfstandige kan toren, verspreid over het hele land. In internationaal verband is ACN lid van de Krestongroep. Heb je een ruime ervaring in de bouw? Ben je in staat zelf standig alle voorkomende werkzaamheden uit te voeren en kun je goed met collega's en klanten omgaan? CULTUUR EN TERREIN Omgang met de computer en goede beheersing van de Nederlands taal in woord en geschrift behoren tot de vereisten.

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 12