Gratis Waardebepaling de pater ifa t makelaardij sa I IIS t M 1 II1 1 M sjOóSi ■-..-JQ SR U I - Ja, ik wil graag gebruik maken van uw gratis aanbod! m/v Naam Adres Postcode en woonplaats Telefoon privé Telefoon werk Datum Deze bon kunt u opsturen óf naar ons faxen 0182-61 11 18. NM De huizenmarkt is erg in beweging en u zult zich vast wel afvragen wat de huidige waarde is van uw woning. Als u contact opneemt met De Pater Makelaardij, dan komt er snel een makelaar bij u langs voor een gratis prijsindicatie. De makelaar die bij u langs komt, kan direct een aantal vragen voor u beantwoorden. Vul de bon in en onze adviseurs komen snel bij u langs. Uiteraard kunt u ook bellen voor een afspraak, ons telefoonnummer is (0182) 61 38 22 of bij één van onze vesti gingen naar binnen lopen. -1 w l||K! MM Vraagprijs: 374.000,— k.k. Vraagprijs: 399.000,-k.k. Vraagprijs: 263.000,— k.k. Vraagprijs: 136.000,- k.k. Vraagprijs: 399.000,- k.k. Vraagprijs: 195.000,— k.k. Vraagprijs: 288.000,— k.k. Vraagprijs: 199.000,— k.k. Vraagprijs: 190.000,- k.k. Vraagprijs: 408.000,— k.k. Vraagprijs: 399.000,— k.k. Vraagprijs: 394.000,— k.k. Vraagprijs: 394.000,- k.k. Vraagprijs: 567.500,— k.k. A Vraagprijs: 164.000,— k.k. Vraagprijs: 180.000,— k.k. Vraagprijs: 199.000,— k.k. Vraagprijs: 199.500,— k.k. Een greep uit onze voorjaarscollectie Meteorenweg 60 Waddinxveen Beemd 49 Boskoop Vogellaan 65 Boskoop Zijde 174 Boskoop Rozenlaan 30 Boskoop Roosje Voshoeve 55 Waddinxveen Machtelderf 9 Waddinxveen Weidezoom 41 Waddinxveen Spireaweide 17 Waddinxveen Machtelderf 26 Waddinxveen Stationsstraat 41 Waddinxveen Heuvelhof 6 Waddinxveen Jan Willem Frisoweg 71 Waddinxveen Poolster 11 Waddinxveen *nieuW’; NIEUW'. Kon. Wilhelminasingel 68 Waddinxveen Emmakade 5 Boskoop Zuidplaslaan 440 Waddinxveen Jupiterlaan 19 Waddinxveen 1 I Werkelijk schitterend afgewerkt en uitstekend onderhouden vrijstaande villa met inpandige en losse garage en grote verzorgde tuin gesi tueerd op het zuiden. Dit woonhuis is strate gisch gelegen in het centrum van Waddinx veen, in een gebied waar mogelijk op niet te lange termijn vernieuwingen en verbeteringen zullen worden uitgevoerd. Indeling: entree v. v. leistenen vloer. Royale hal met hardhouten trap, glas-in-lood raam en grote garderobekasten. Fraai betegeld toilet met fontein. Lichte ruime woonkamer, opp. ca. 50 m2, met een open haard (casal gas). D.m.v. niveauverschil staat de serre, welke voorzien is van een marmervloer, in verbinding met de woonkamer. De luxe ingerichte keuken, opp. ca. 12 m2, is in 1995 geheel vernieuwd en compleet uitgevoerd met div. inbouwapp.. Bijkeuken v. v. aansl. t.b.v. div.wasapp. en een provisiekast. In de C.V.-kast staat opgesteld de Atag HR C.V.-combiketel (1999). De inpan dige garage is voorzien van elektra en is tevens te gebruiken als praktijkruimte. Vrijstaande stenen garage/berging en gedeel telijk onderheid terras. 1"Verd.: vide/overloop met hardhouten balustrade. 5 slaapkamers, waarvan enkele slaapkamers zijn ingericht met vaste kasten. De 1" verd. is aan de zuid- gevel voorzien van een loggia en aan de westgevel bevindt zich een balkon. Geheel betegelde luxe badkamer (2000) compl. inge richt met whirlpool, douche, wastafelmeubel, design radiator, toilet en vloerverwarming^* Verd.: zolder bereikbaar d.m.v. vaste trap. Mogelijkheid voor een slaapkamer is aanwe zig. Bijz.: dit unieke woonhuis is gebouwd in ca. 1966 op ca. 525 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 800 m3. Geheel v. v. dub bel glas. Opl. in overlegd Dicht bij het “Gouwe bos" en NS-station gele gen zeer ruime, goed onderhouden geïso leerde halfvrijstaand herenhuis uit 1977 met ca. 600 m2 inhoud en ca. 258 m3 eigen grond. De indeling is origineel en kortgeleden volle dig gemoderniseerd. Het pand is volledig beveiligd door aangepast hang- en sluitwerk alsmede door een professionele alarminstal latie. Indeling: begane grond: ruime entree/hal, meterkast met 12 groepen en toiletruimte. Lichte, gemoderniseerde T-vormige en tuin- gerichte woonkamer voorzien van gedeeltelijk schoonmetselwerk, schuifpui, openhaard en plavuizenvloer met vloerverwarming. Open, modern uitgevoerde (merk)keuken uit 1996 met ruime raampartijen en in een U-vormige opstelling voorzien van diverse inbouwappa- ratuur: vaatwasser, koelkast, combimagne tron, gaskookplaat en schouw. Zeer praktisch is de grote bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine e.d.. 1* Verdieping: overloop met aparte toiletruim te. Slaap-/werkkamer aan de achterzijde voor zien van aansluitingen voor wasmachine/-dro- ger. Ruime slaapkamer aan de achterzijde voorzien van dakterras. Grote slaapkamer aan de voorzijde. Volledig betegelde badka mer met ligbad, douche en wastafel. 2* Verdieping: ruime, lichte overloop (studie en TV-ruimte), daarnaast nog 2 royale slaap kamers waarvan de één voorzien van een dakkapel en de ander van een dakvenster. Hier bevindt zich tevens nog veel bergruimte. Bijzonderheden: de tuin is zowel van voor als achter bereikbaar. Een grote garage ligt ach ter de woning. Oplevering in overleg. Goed onderhouden eengezinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde en gesitueerd nabij winkels en openbaar vervoer. Indeling: entree met garderobekast, kelder kast en toilet. Woonkamer (type doorzon), groot ca. 3,54 x 7,00 meter, met open haard, dubbele beglazing aan de voor- en achterzij de. Semi open keuken met lichte recent ver nieuwde in L-vorm opgestelde inrichting, com pleet met diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is de op het westen gelegen ach tertuin bereikbaar. 1* Verdieping: overloop met vaste kast. Badkamer ingericht met douche en wastafel. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3 (drie)), resp. groot ca. 3,54 x 2,70 meter en 5,50 x 2,64 (gedeeltelijk)/3,80 (gedeeltelijk) meter. De ouderslaapkamer is voorzien van vaste kasten. 2* Verdieping: bereikbaar door middel van een vaste trap. Hier staat de C.V.-combiketel opgesteld. De zolder biedt de mogelijkheid voor het creëren van een slaapkamer. Bijzonderheden: stenen berging in de achter tuin. Bouwjaar ca. 1964. Grondopp. ca. 129 m2. Inhoud ca. 300 m3. Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Op schitterende locatie gesitueerd zeer ruim halfvrijstaand herenhuis met garage/berging en studeerkamer op de begane grond. Deze op loopafstand van het station en van het “Gouwe Bos" gelegen woning is gebouwd in ca. 1977 op ca. 227 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 600 m3. Indeling: hal met meterkast en bordestrap naar 1e verdieping. Toiletruimte voorzien van toilet en fontein. Ruime lichte Z-vormige woonkamer voorzien van gedeeltelijk schoon metselwerk, open haard en schuifpui naar tuin, welke gesitueerd is op het zuiden. Ruime studeerkamer. Open woonkeuken met een moderne in L-vorm opgestelde keukeninrich- ting (1998). Deur naar garage/berging voor zien van opstelplaats voor wasapparatuur, lichtkoepel, vliering en afzonderlijke buiten deur. 1* Verdieping: overloop. Aparte toiletruimte. 4 (vier) ruime slaapkamers waarvan 1 (één) met deur naar het dakterras. Betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Bordestrap naar 2* verdieping. 2’ Verdieping: open zolder met dakkapel. Opstelplaats voor Nefit HR C.V.-combiketel met voorraadboiler (2001). Deze verdieping biedt de mogelijkheid voor het creëren van 3 (drie) ruime slaapkamers. Tevens voldoende bergruimte. Bijzonderheden: de verzorgde tuin is gesitu eerd aan het water en kan ook worden bereikt door een tuindeur aan de zijkant van de woning. Certificaat veilige woning aanwezig. Oplevering in overleg. In de woonwijk "De Zuidplas"gelegen riante twee-onder-een-kap-woning met voor- en achtertuin en garage, gesitueerd op loopaf stand van winkels, scholen, openbaar vervoer en sportaccommodaties. De woning is prach tig gelegen aan singel op circa 244 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 550 m3. Indeling: entree/hal. Toilet met fontein. Riante L-vormige woonkamer, opp. circa 40 m2, afge werkt met een parket vloer en voorzien van een schuifpui, convectorput, open haard en kast. Open keuken met een in L-vorm opge stelde lichte inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken met aansluiting van diverse wasapparatuur en een deur naar de tuin. Via de bijkeuken is ook de verwarmde en inpandige garage met kanteldeur en loop- deur bereikbaar. 1* Verdieping: overloop. 4 (vier) ruime slaap kamers, waarvan 1 (één) met slaapvide en allen voorzien van hardhouten kozijnen en dubbel glas. Modern afgewerkte en luxe inge richte badkamer compleet met wastafelmeu bel, inbouwcloset, ligbad, douche en vloerver warming. 2* Verdieping: bereikbaar d.m.v. een vaste trap. Riante voorzolder met opstelplaats C.V.- combiketel. 2 (twee) slaapkamers waarvan 1 (één) met dakkapel en 1 (één) met Velux dak raam. Bijzonderheden: De woning is volledig geïso leerd. Aanvaarding in overleg. Luxe en modern afgewerkt 3 (drie)-kamerap- partement, woonoppervlakte ca. 117 m2, prachtig gesitueerd op de 4* verdieping met eigen parkeerplaats in onderhuis. Dit fraai ontworpen appartementencomplex is gereali seerd in ca. 1999 en heeft een vrij uitzicht. Indeling: hal, entree met video7intercomin- stallatie. Fraai en modern betegeld toilet met fontein. Riante inpandige berging/bijkeuken met opstelplaats voor Nefit HR C.V.-combike tel (1999), mechanische afzuigunit en aanslui ting wasapparatuur. 2 (twee) slaapkamers, respectievelijk groot ca. 12,1 m2 en ca. 20,0 m2. Badkamer, groot ca. 6,4 m2, is modem en luxe ingericht met een douchecabine, dubbe le wastafel en 2* toilet. Riante woonkamer, groot ca. 38 m2, met aluminium schuifpui naar balkon gesitueerd op het oosten. Open keu ken met in L-vorm opgestelde fraaie Siematic inrichting compleet met diverse inbouwappa ratuur, waaronder keramische kookplaat, wasemkap, koel-/vriescombmatie, combi magnetron en vaatwasser. Bijzonderheden: De centrale hal is voorzien van een lift en fraai afgewerkt met een natuur stenen vloer. Bijbehorende berging/box en parkeerplaats met elektrisch bedienbare deur in onderhuis. Bijdrage V.V.E. ca. 118,- per maand. Oplevering in overleg. Op zeer fraaie en rustige locatie gelegen een gezinswoning met tuin op het zuiden en de mogelijkheid een parkeerplaats op eigen ter rein te realiseren. Dit woonhuis is gebouwd in ca. 1986 op ca. 120 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 325 m3. Indeling: entree/hal met meterkast. L-vormige tuingerichte woonkamer met lichte plavuizen vloer voorzien van vloerverwarming en open haard. Deur naar de op het zuiden gelegen achtertuin met vrijstaande stenen schuur. Luxe open keuken met een in L-vorm opge stelde keukeninrichting (1997) voorzien van diverse inbouwapparatuur en granieten aan- rechtblad. Toilet met fontein. 1* Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapka mers, beiden voorzien van dakkapel, vaste kastenwand en voldoende bergruimten achter de knieschotten. Badkamer voorzien van bad, wastafel en toilet. 2* Verdieping: voorzolder voorzien van aan sluiting wasmachine, mechanische ventilatie- unit en C.V.-combiketel (1986). Zolderkamer met voldoende bergruimte en 2 (twee) Velux dakramen. Vliering. Bijzonderheden: dak-, muur-, vloerisolatie en geheel dubbel glas. Deze goed onderhouden woning is gelegen in een rustig woongebied met luxe bebouwing en op loopafstand van winkels, station en scholen. Vergunning voor een uitbouw is verleend. Aanvaarding in over leg (planning ca. mei 2002). Schitterende diagonaalwoning gelegen in woonwijk “De Zuidplas '90" en in de directe nabijheid van de grote uitvalswegen. Deze halfvrijstaande woning heeft 2 (twee) parkeer plaatsen op eigen terrein en vrij uitzicht aan de voorzijde. Ind.: ruime entree met voorraadkast, meter kast en toilet met fontein. Zonnige woonkamer met erker en een Maple parket vloer. De open keuken is voorzien van een luxe Siematic inrichting compl. met inbouwapp. De woonka mer en de keuken zijn tezamen groot ca. 45 m2. 1* Verd.: overloop, royale bergkast. Toilet met fontein. De badkamer is licht betegeld tot aan het plafond en is ingericht met douche, ligbad en wastafel. Slaapkamer 1 (één), groot ca. 17 m2, met erker. Slaapkamer 2 (twee), groot ca. 15 m2, met dubbele deuren naar bal kon. 2* Verd.: overloop, royale bergkast. Vaste kast met aansl. voor de wasmachine en de droger. De badkamer is ingericht met toilet, douche en wastafel. 2 (twee) slaapkamers, beiden groot ca. 15 m2, waarvan 1 (één) met dubbele deuren naar balkon. 3* Verd.: berg zolder is bereikbaar door middel van een vli- zotrap. Hier staan de C.V.-ketel, de boiler met zonnecollectoren (eigendom) en de mechani sche afzuigunit opgesteld. Bijzonderheden: de tuin met schuur is gelegen op het westen. De woning is volt, geïsoleerd en is voorzien van een alarminstall.. Beiden badkamers zijn voorzien van vloerverwarming. Bouwjaar 1996. Grondopp. ca. 254 m2. Inhoud ca. 550 m3. Aanv. in overleg. Deze woning is door zijn vormgeving, indeling en afwerking zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. Sfeervolle hoekwoning met tuin op het zuiden gelegen in het centrum en nabij openbaar ver voer. Indeling: entree. Woonkamer (type doorzon) voorzien van vaste kast, kurkparketvloer en 2 (twee) gaskachels. Semi-open keuken met lichte inrichting (bouwjaar 1992). Toilet. Vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar. Hier staat de houten schuur voorzien van elektrici teit opgesteld. 1* Verdieping: overloop. Ouderslaapkamer voorzien van hardhouten dakkapel (bouwjaar 1998) en vaste kast, 2 (twee) slaapkamers waarvan 1 (één) slaapkamer is voorzien van vaste kast en dakkapel. Badkamer vernieuwd in ca. 1993 en ingericht met Whirlpool en was tafelmeubel. 2* Verdieping: bergvliering bereikbaar d.m.v. vlizotrap. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1925. Inhoud ca. 275 m3. Achterom aanwezig. Oplevering in overleg. Fraai gelegen hoekwoning gesitueerd aan rustige woonstraat met vrij uitzicht over groen strook. Indeling: tochtportaal met garderobe- hoek. Hal met toilet en diepe trapkast. Doorzonwoonkamer, opp. ca. 8,00 x 3,50 m., met open haard, parketvloer en een extra kopgevelraam. Keuken met een witte inrich ting voorzien van enkele inbouwapparaten. Vanuit de keuken is de op het westen gelegen achtertuin bereikbaar. 1* Verdieping: overloop met toilet. Recent gemoderniseerde badkamer met douchecabi ne en wastafel. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 3,50 x 3,98 m., 3,50 x 3,97 m. en 2,70 x 2,17 m. De ouderslaapkamer is voor zien van een vaste kastenwand en een balkon aan de westzijde. 2* Verdieping: voorzolder met opstelplaats voor de C.V.-combiketel en aansluiting was machine. Een slaapkamer met Velux dakraam en een kunststof dakkapel. De tweede verdie ping biedt veel bergruimte. Bijzonderheden: een royale stenen schuur in de achtertuin. Bouwjaar ca. 1960. Grondopp. ca. 179 m2. Inhoud ca. 315 m3. De kozijnen aan de achterzijde zijn grotendeels van kunst stof met dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Tevens is er een garagebox aan de Van Lippe Biesterfeldlaan 32 te koop. Vraagprijs 16.500,- k.k. Prachtig aan singel gesitueerd riant halfvrij staand woonhuis met garage. Dit gunstig t.o.v. scholen, winkels en openbaar vervoer gesitu eerde herenhuis is gebouwd ca. 1988 op 256 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 525 m3. Indeling: entree, hal. Licht betegeld toilet met fontein. L-vormige woonkamer, groot ca. 40 m2, afgewerkt met een lichte plavuizenvloer voorzien van vloerverwarming. Via de schuif pui is de grote achtertuin bereikbaar. Open keuken met een in L-vorm opgestelde inrich ting compleet met diverse inbouwapparatuur. 1* Verdieping: overloop. 4 (vier) ruime slaap kamers. Licht betegelde badkamer ingericht met ligbad en wastafel. Separaat 2* toilet met fontein. 2* Verdieping: overloop met aansluiting was machine, C.V.-combiketel en diverse berg ruimte. Fraai afgewerkte zolderslaapkamer met Velux dakraam. Bijzonderheden: Garage/berging met loop- deur naar tuin. Oplevering in overleg (plan ning ca. 4" kwartaal 2002). Vrijstaande semi-bungalow gebouwd van jonge, frisse en duurzame materialen, gele gen in een jonge royaal opgezette woonwijk. Indeling: hal met hardhouten trap. L-vormige woonkamer, opp. ca. 39 m2, met open haard grenzende aan de open keuken met een lich te keukeninrichting en enkele inbouwappara ten. Een slaapkamer, opp. ca. 20 m2. De bad kamer is afgewerkt met lichte wand- en vloer tegels, ingericht met ligbad, douche, toilet en wastafel. Bijkeuken/berging, toilet en een aan gebouwde garage/berging. 1” Verdieping: overloop. 2 (twee) grote slaap kamers. Een badkamer1 ingericht met douche, toilet en wastafel. C.V.-ruimte met een Radson C.V.-ketel (1987) en een gasboiler. Bijzonderheden: grondoppervlakte ca. 401 m2. Inhoud ca. 580 m3. Aanvaarding in overleg Bijzondere opmerking: dit is een woonhuis dat geschikt is voor een bewoner met een licha melijke handicap. Waddinxveen Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822, fax (0182) 611118, e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6, tel. (0172) 215409, fax (0172) 210389, e-mail boskoop@depater.nl www.depater.nl In rustige woonwijk gelegen hoekeengezins- woning met vrije voor-, en achtertuin en vrij staande stenen berging. Deze goed onder houden woning is gebouwd in ca. 1970 op ca. 146 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 320 m3. Indeling: uitgebouwde entree. Tochtportaal met garderobe en meterkast, royale hal. Licht betegeld toilet met fontein. Ruime doorzon woonkamer. Moderne open keuken (1997) met een in L-vorm opgestelde inrichting com pleet met diverse inbouwapparatuur, deur naar ruime achtertuin met vrijstaande stenen berging. 1’ Verdieping: ruime overloop. 3 (drie) ruime slaapkamers voorzien van rolluiken, waarvan 1 (één) voorzien van vaste kasten. Luxe bad kamer ingericht met bad, wastafelmeubel en 2* toilet. 2” Verdieping: ruime voorzolder met opstel plaats voor de C.V.-ketel (1986), geiser en aansluiting wasmachine. Ruime afgetimmer de zolderkamer met vaste kast en voldoende bergruimte achter de knieschotten. Bijzonderheden: de woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas en rolluiken. Oplevering in overleg (planning ca. maart 2002). Modern, gunstig gesitueerd driekamerappar tement op de eerste woonlaag in een recent gebouwd appartementencomplex met lift en inpandige berging op de begane grond. Indeling: hal met garderobenis. L-vormige, zonnige woonkamer, opp. ca. 30 m2, met fraai uitzicht op het winkelpleintje. Open keuken met aansluitend een bijkeuken met opstel plaats voor de C.V.-combiketel en de wasma chine. Via de hal bereikt u de modern bete gelde toiletruimte en de riante badkamer met douche en wastafel. De 2 (twee) slaapka mers, resp. groot ca. 3,13 m. x 2,80 m. en 2,89 m. x 4,40 m. bevinden zich aan de ach terzijde. Bijzonderheden: woonoppervlakte ca. 90 m2. Bouwjaar ca. 1992. Diverse winkels gesitu eerd op de begane grond. Scholen, openbaar vervoer e.d. in de directe nabijheid. Voldoende parkeergelegenheid. Voorschot servicekosten ca. 113,- per maand. Aanvaarding in overleg. Aan een mooie laan gelegen vrijstaande semi-bungalow op ca. 460 m2 eigen grond. De woning is goed geïsoleerd en dateert uit 1987. Indeling: entree met garderobe. Meterkast. Slaapkamer ca. 4,00 x 3,00 meter. Badkamer ingericht met douche, toilet en wastafel. Lichte L-vormige woonkamer met open keu ken, ca. 35 m2 groot. Bijkeuken met c.v.-com- biketel (bouwjaar 1998), deur naar achtertuin. 1* Verdieping: overloop. Toilet met fontein. Grote werkkamer (voorheen 2) o.a. voorzien van Velux dakraam en ingang naar bergzol der. Slaapkamer met diverse bergruimte ach ter knieschotten. Bijzonderheden: slaapgelegenheid op begane grond. De woning is voorzien van aluminium schuiframen met dubbele beglazing. Gelegen op fraaie locatie. Voortuin en achtertuin waar in hobbykas en schuur. Oplevering in overleg. Zeer goed onderhouden eengezinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde gelegen in een kleinschalige woonwijk. Indeling: entree, toilet met fontein. Zonnige woonkamer (type doorzon) met semi-open keuken. De keukeninrichting is vernieuwd in ca. 1999 en uitgevoerd in crème met diverse inbouwapparatuur te weten: oven, gaskook plaat, afzuigkap, koelkast, vriezer en vaat wasser. Vanuit de keuken is de ca. 12 meter diepe achtertuin te bereiken waar ook de ste nen schuur is gesitueerd. 1’ Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, welke voorzien zijn van een laminaatvloer en hardhouten kozijnen met dubbel glas. Badkamer (licht betegeld) ingericht met dou che en wastafel en een mogelijkheid voor een 2* toilet. 2* Verdieping: open zolder met opstelplaats voor de C.V.-combiketel, mechanische afzuig unit en diverse bergruimte achter de knie schotten. Op zolder is een mogelijkheid voor het creëren van een extra slaapkamer. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1992. Grondoppervlakte ca. 132 m2. Inhoud ca. 315 m3. Dak-, gevel en vloerisolatie. Gang- en trapopgang spachtelputz. Aanvaarding in overleg. 'ff Zeer goed onderhouden eengezinswoning, gelegen op een rustige locatie, met vrij uitzicht aan de voorzijde over water en boomkwekerij en. Indeling: entree, meterkast met uitgebreide groepenkast. Riante woonkamer voorzien van houten vloerdelen, wanden en plafonds voor zien van spuitwerk. In 2001 is de nieuwe keu ken geplaatst welke voorzien is van een glas/gaskookplaat, oven, combimagnetron, close-in boiler, afzuigkap, koel-/vriescombina- tie en een granieten aanrechtblad. Bijkeuken met plavuizen vloer. Portaal met toilet en fon tein. 1* Verdieping: overloop. 2 (twee) riante slaap kamers, resp. groot ca. 5,10 x gedeeltelijk 3,00 m. en gedeeltelijk 4,30 m. en 2,70 m. x 4,50 m.. Badkamer voorzien van douchecabi ne, wastafel en aansluiting wasmachine. 2* Verdieping: voorzolder met Velux dakraam. Recent vernieuwde C.V.-combiketel, mecha nische afzuigunit en mogelijkheid voor aan sluiting wasmachine. Zolderkamer met dakka pel en diverse bergruimten achter de knie schotten en op de bergvliering. Bijzonderheden: inhoud ca. 325 m3. Grondoppervlakte ca. 109 m2. Gedeeltelijk dubbel glas. Dak- en gevelisolatie. Houten schuur in achtertuin met achterom. Aanvaarding in overleg. Patiobungalow met garage, gesitueerd aan een rustige woonstraat en vrij uitzicht aan de voorzijde. Indeling: entree, meterkast en garderobe- hoek. Z-vormige woonkamer, opp. ca. 35 m2, met open haard en schoonmetselwerk. Open keuken met een eenvoudige Bruynzeel inrich ting voorzien van afzuigkap en keramische kookplaat. Bijkeuken met hete lucht ketel (bouwjaar ca. 1975), aansluiting wasmachine en geiser. Portaal. Slaapkamer 1 (één), opp. ca. 3,35 x 3,30 m, met schuifpui naar patio. Slaapkamer 2 (twee), opp. ca. 4,75 x 3,35 m., eveneens voorzien van een schuifpui naar patio. Badkamer (recent betegeld) met dou che en wastafel. Toilet (recent betegeld). Garage, opp. ca. 3,20 x 6,70 m.. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1975. Grondoppervlakte ca. 215 m2. Hardhouten kozijnen met grotendeels dubbel glas. Het platte dak is vernieuwd in ca. 1996. Aanvaarding in overleg.

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 16