Paradijselijk genieten in uw eigen tuin ruTme keus bij parket specialist gouda p I hypotheek 1 Dalend inkomen: Het Droomhuys met meer dan tuinmeubelen 2 2 Weekblad voor Waddinxveen minder profijt van renteaftrek weer bij ons binnen! vitrage- collectie is ED REUSKEN De mooiste De charme van Italië kunt u vinden bij Lindhout! I w- JONGENEEL nib i j e n Kettingzage^^ motorbenzinezaag I Glaswerk uit Zweden K keukens 823 erkend l eurohome Uw specialist op het gebied van woninginrichting Bij Parket Specialist Gouda treft u een ruim assortiment parket en laminaat vloeren aan. Vele houtsoorten en' laminaat dessins van diverse bekende merken maken het mogelijk een juiste keuze te maken (ook klik laminaat). Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 Geef hoor iets echts van Koste Boda ^MAKELAARDIJ MIDDEN-HOLLAND BV Het Droomhuys is thuis in kwaliteit teakmeubelen. UUil ie moeder eens ecntverwennen? LU ij hebben een ruime sortering glazen, vazen, schalen, borden en objecten in allerlei kleuren. UNDHOUT kpuken ■R I F*-- echter veel hoger dan deze 30%. TT fcOSS 817 Een greep uit ons ruime en gevarieerde aanbod: 'S Huis&Stijl e* «mg* Pelgrim Dagelijks geopend van 09.30 - 17.30 uur. Zaterdag geopend van 10.00 - 16.00 uur. Donderdag koopavond van 18.30 - 21.00 uur. Maandag gesloten. 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Parket Specialist Gouda Veerstal 32 Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur Vrijdagavond Zaterdag Vraag nu onze nieuwe 124 pagina's dikke WOON-DESIGN catalogus! Wij sturen hem gratis op, bel of e-mail, of beter kom langs en neem gelijk een kijkje in onze winkel. Do. koop avond.Gratis parkeren voor de deur! Kanaaldijk 32 (pal naast Coenecoopbrug) Waddinxveen-Zuid (0182) 64 97 44 E-mail: waddinxveen.nl@boconcept.com www.boconcept.com Parket Specialist Gouda biedt u een uitstekende kwaliteit, een perfecte service én een scherpe prijs. Kom naar onze winkel en laat u vrijblijvend adviseren over de vele mogelijkheden bij... Zeyko Compos it formeel”, zo vertelt Marcel. „De mensen die een kijkje ko men nemen moeten niet het gevoel hebben dat we ze aan hun lot overlaten.” Het Droomhuys is vooral een win kel waar je binnenstapt, de omgeving op je laat inwerken en wellicht ook even weg droomt in één van de bank stellen met passende teaktafel en bij de elektrische open haard. In de winkel is een mix gemaakt van binnenmeubelen en tuinmeubelen. De uitvoe ring ervan is zo huiselijk dat ze in een serre of tuinkamer ook niet misstaan. Wie de koloniale stijl wil doorvoeren in de rest van de woning doet hier vol doende ideeën op. Er staan eettafels in diverse kleuren te- akhout, in de maten 80x80 tot 360m lengte. Bovendien zegt Koetsier voldoende op voor raad te hebben zodat er keus genoeg is en direct leverbaar. Het onderhoud van teakmeu- belen is trouwens vrij eenvou dig. Wie ze in de staat wil hou den zoals ze gekocht zijn kan volstaan met regelmatig inwrij ven met teakolie. Wanneer de meubels buiten in weer en wind staan zullen ze op den duur een zilvergrijze gloed krij gen. Dat kan ook mooi zijn maar voor wie hier toch spijt van krijgt kan ze alsnog een behandeling geven met teak- cleaner en daarna in de teak olie zetten. Naast meubelen voor huis en tuin zijn er ook talrijke snuis terijen en trendy accessoires te vinden die het extra gezellig in huis maken.Veel artikelen zijn van oriëntaalse makelij. Voor buiten zijn er speciale gelburns. Dit zijn fraaie stenen schalen met daarin een blikje met brandbare gel.Voordeel is dat ze warmte en licht geven en niet zo snel uitwaaien. Uit de USA komen de zogenaam de tuimelfakkels. Dit zijn ronde potten waarin lampenolie wordt gedaan. Doordat ze aan de onderzijde gevuld zijn met zand kiepen ze niet om. Het Droomhuys heeft een grote collectie aan leuke artikelen die ook heel goed kado gege ven kunnen worden. Ze zijn niet alleen apart maar hebben ook een vriendelijke prijs. Koetsier vertelt dat hij welis waar groothandelsprijzen voert, maar daarnaast alle waarde hecht aan het voeren van een servicegerichte en klantvriendelijke winkel. Grote meubelstukken worden dan ook thuis bezorgd. „We zijn niet automatisch open op alle feestdagen, zoals velen in de meubelbranche”, vertelt hij. „Eén van de redenen is dat we hier midden in een woonwijk zitten en de bewoners graag hun rust gunnen.” Het Droomhuys is tot half mei nog gevestigd in de Rijnland- straat in Waddinxveen. Inmid dels heeft Koetsier het pand van de voormalige Basismarkt aan de Nesse tot zijn beschik king en daar wordt momenteel hard gewerkt aan een verbou wing. Zodra deze klaar is zal men verhuizen.Voor meer in formatie kunt u contact opne men met Marcel en Karin Koetsier, tel 0182 636543. op het gebied van tuininrich ting ook modetrends waar te nemen”, constateert Sjaak van Ofwegen. „Steeds meer men sen richten een gedeelte van hun tuin in als kruidentuin. Niet alleen vanwege het prak tische gebruik ervan in de keuken, maar ook vanwege de aangename geuren die deze planten verspreiden en het daarmee verbonden rustge vende effect.” U vindt bij tuincentrum Van Ofwegen talloze mogelijkhe den om van uw tuin een ver lengstuk van uw woonkamer te maken. Grotere tuinen kun nen door afscheidingen wor den onderbroken met fraaie houten, nagenoeg onder houdsvrije schermen in allerlei vormen en afmetingen. Be groeid met een klimmer of ro zen geven ze een geheel eigen beeld aan uw tuin. Maar ook een van de vele bamboesoor ten kan in uw tuin voor een schitterde achtergrond of af scheiding zorgen. Ze geven een Oosters tintje en een speels, ruisend effect aan de tuin. „In ons assortiment hebben Zijde 36, Boskoop, Tel. (0172) 21 45 50 eurohome@hetnet.nl WADDINXVEEN - Midden de woonwijk staat het Droom huys van Marcel en Karin Koetsier. In hun winkel met louter koloniale meubelen staat prominent een grote tafel met zes stoelen. „Dit is het tuinset dat ook te zien is in het RTL 4 programma Eigen Huis en Tuin”, vertelt Marcel vol trots. „Ja, er is veel vraag naar en daarmee wordt beves tigd dat al onze inspanningen niet voor niets zijn geweest. Natuurlijk kun je in veel winkel koloniale meubelen kopen maar wie even de tijd neemt om kwaliteiten en prijzen te vergelijken komt in ieder geval niet bedrogen uit. Onze kwali teit wordt gewaarborgd door dat we in Indonesië een verte genwoordiger hebben zitten die vooral kleinere bedrijven zoekt die goed en gedegen handwerk leveren. Deze be drijven maken in onze op dracht de meubelen en daar voor maken we ook zelf het ontwerp. Het hout dat ge bruikt wordt, komt van de plantage en is zogeheten plan tage teak. Er wordt dus voor de productie geen aanslag ge pleegd op het regenwoud. Door de controle en het wer ken met deze kleine onderne mers kunnen we een grote in vloed uitoefenen op de kwaliteit maar ook op de prijs. Doordat we ook de import voor onze rekening nemen kunnen de klanten bij ons prij zen zien die 30 tot 40 lager zijn dan elders.” Het Droomhuys is een echte sfeerwinkel. Dat stralen niet al leen de producten uit maar ook Marcel en Karin. „We doen het wellicht wat minder Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 WONING PROJEKTSTOFFERING LMV re, en eventueel van een afwij kende kleur, natuurstenen.Ver volgens kunnen een of meer dere plantgaten worden opengelaten voor een boom pje op stam of lagere vaste planten.Vanuit deze basis kan dan gewerkt worden met pot planten. Want naast volledige beplanting voor de tuin heeft Van Ofwegen eveneens een grote collectie potten, schalen, sierbeelden en andere acces soires om de tuin een nog fraaier aanzien te geven. Nieuw zijn de weerbestendige spiegels. Deze spiegels creëren een ruimtelijk effect en zijn bovendien bijzonder decora tief. Er worden tegenwoordig rela tief minder potten met plan ten in de tuin geplaatst Ze zijn daarentegen wel groter, mooi er en luxer, waardoor meer rust in de tuin wordt verkre gen. De nog steeds populaire kobaltblauw geglazuurde pot ten vindt u bij Van Ofwegen in vele soorten en maten, maar er is ook een ruime keuze in potterie in aardetinten, zink- of loodgrijs. Zij vormen een mooie combinatie met de te- U vindt Tuincentrum Van Ofwegen in Boskoop, Zijde I39. Geopend van maan dag tot en met vrijdag van 08.30 tot I8.00 uur en op zaterdag tot 17.00 uur. Eveneens geopend op Ko ninginnedag, op Hemel vaartsdag en op Tweede Dieren en -benodigdheden Wie zoekt een zeer lieve, mooie, betrouwbare Mechel- se Herder pup 0348-563290. Te koop aangeboden: 285 betonnen stalroosters, 30 cm. x 250 cm. Tel. 06-55870362. Gouda, Roemer Visscherstraat 12 Nabij het centrum, winkels, uitvalswegen en diverse voorzieningen gelegen tussenwoning met ruime dakopbouw en achtertuin v.v. berging op 88m2 eigen grond. Ind: hal met meterkast, living omvattende woonkamer ca. 4.18x7.47m en open keuken v.v. diverse inbouwapp., uitbouw (totaal 3.35x1.85m.) met bijkeuken v.v. lichtkoepel, modern toilet, Radson HR c.v. combiketel ('99), aansl. wasapp. en toegang tot achtertuin v.v. berging met elektra. Gehele b.g.g. v.v. plavuizen vloer. le verd. overloop, ruime slaapkamer (a) ca. 3.15x3.60m. v.v. kastenwand, ruime slaapka mer (v) ca. 2.26x3.55m. v.v. kastenwand, luxe badka mer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, design- wastafelmeubel, designradiator en zwevend 2e toilet. 2e verd. zeer ruime kamer ca. 4.80x4.00m. v.v. mbouwkast en toegang naar dakterras. Algemeen: bouwjaar ca. 1920, 88 m2 eigen grond, fundering her steld in 1994. Vraagprijs 126500k.k Helaas houdt het hiermee niet op.Wanneer u arbeidsongeschikt wordt, komen er nog veel meer zaken om de hoek kijken die, al les bij elkaar, voor een flinke neerwaartse spiraal van uw be steedbare inkomen zorgen. In de meeste gevallen loopt uw pen sioenopbouw bij arbeidsonge schiktheid door. Hiertoe is het noodzakelijk dat premievrijstel- ling bij arbeidsongeschiktheid is meeverzekerd. Bij collectieve pensioenregelingen is dit nage noeg altijd een verplicht onder deel. Bij individuele pensioenen komt het vaker voor dat de werknemer of werkgever hier van afwijkt.Veel mensen worden echter wel geconfronteerd met een uitholling van hun pensioen aanspraken. Toekomstige salaris stijgingen vallen weg bij arbeids ongeschiktheid en worden ook niet meer meegenomen binnen de pensioenregeling. Variabel in komen valt ook weg. Mocht u hier pensioen over opbouwen, dan valt ook dit weg in geval van arbeidsongeschiktheid. Of u nu huurt of een eigen woning heeft, voor de meeste mensen vormen hun woonlasten de grootste uit gavenpost. Bij arbeidsongeschikt- Opleidingen en cursussen Salsa-Streetdance cursus in Boskoop. 26-04 gratis proef les Bel 079-3310578 of zie www.rudorobics.nl en www.salsaros.nl heid daalt uw inkomen, maar blij ven deze lasten gelijk. Door uw dalende inkomen heeft u wellicht minder profijt van de hypotheek renteaftrek. Een woonlastenver zekering kan uitkomst bieden. Heeft u een auto van de zaak? Dan zult u deze bij arbeidsonge schiktheid in moeten leveren. Wanneer u in privé toch auto wilt kunnen blijven rijden, wordt u geconfronteerd met een extra uitgavenpost Veel mensen heb ben voor een lijfrentepolis geko zen om hun inkomen na pensio nering aan te vullen. Bij arbeidsongeschiktheid valt uw inkomen wellicht zo ver terug dat u de premie niet meer kunt betalen. Mogelijk daalt ook het belastingvoordeel van uw lijfren tepolis. Met behulp van premie- vrijstelling bij arbeidsongeschikt heid kunt u dit gevaar afwenden. Wanneer u in de WAO terecht komt kunt u niet meer deelne men aan de bedrijfsspaarregelin- gen. Het fiscale voordeel komt te vervallen. Verder worden deze regelingen vaak gebruikt voor de premiebetaling van uw lijfrente en/of hypotheekverzekering. Valt deze mogelijkheid weg, dan heeft u weer een extra kostenpost. BOSKOOP - De Zijde is mo menteel wat rommelig, maar uw tuin hoeft dat niet te zijn. Want ondanks alle wegwerk zaamheden blijft Tuincentrum Van Ofwegen gewoon bereik baar. En mocht het nodig zijn, dan zullen omleidingborden u de weg wijzen naar dit Bo- skoopse tuincentrum, waar u honderden, zo niet duizenden planten, bomen en struiken in ontelbare kleuren en varianten aantreft. Een opvallend grote Portugese kruik siert de en tree. Wie inspiratie op wil doen om deze zomer nog pa radijselijk te kunnen genieten in de eigen tuin, is van harte welkom. Tuincentrum Van Ofwegen on derscheidt zich duidelijk van branchegenoten. Niet alleen door het enorme assortiment en de uitvoerige documentatie die u bij alle planten zult vin den, maar ook door de des kundigheid van de medewer kers die - net als eigenaren Sjaak en Janny van Ofwegen - een achtergrond in de boom kwekerij hebben.Van Ofwegen beschikt tevens over een eigen kwekerij, waar op 15.000 m2 alles gekweekt wordt wat in het tuincentrum terug is te vinden. „Uiteraard adviseren we onze klanten graag,” aldus Sjaak van Ofwegen. „Maar voor wie het liefst in alle rust zelf een keuze maakt, hebben we grote pane len waarop de planten uitvoe rig beschreven staan: per soort, hoogte, kleur en ver zorging. En wil iemand meer weten, dan kan hij natuurlijk altijd bij ons terecht. We heb ben volop ideeën voor wie zijn tuin wil inrichten of herin- richten. Bijvoorbeeld waar welke planten zich het best op hun plek voelen en hoe men creatief met kleuren en soor ten om kan gaan.” De bodem van uw tuin hoeft niet altijd met zwarte grond en vaste planten te worden bedekt en afgewerkt met de traditionele grasmat. Een an- Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur (Foto: Lex Fioole.) Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) tuin en voor de vlinder-, bam boe- of schaduwtuin.We con stateren dat er een enorme ontwikkeling gaande is op tuingebied.Tv-programma’s over tuinieren, maar ook de diverse tuinmagazines inspire ren mensen om ook van hun eigen tuin iets moois te ma ken.Wij helpen hen graag met een creatieve uitvoering van hun plannen! En natuurlijk be schikken we eveneens over een breed assortiment tuinge reedschap en bodemverzor- ging. Tevens hebben we in ons tuincentrum naast de reguliere collectie vaste planten, strui ken en heesters een enorme keuze aan eenjarige planten en elk jaar breidt zich dat uit. Ook nu zijn er weer volop nieuwe soorten die kleurig ac centen geven aan elke tuin.” ■tagKS;., Wanneer u arbeidsongeschikt wordt gaat uw inkomen ach teruit. Dit gegeven is bij de meeste mensen inmiddels wel bekend. De WAO vormt een basisvoorziening, maar biedt maximaal 70% van uw inkomen. In bijna alle gevallen is de inkomensachteruitgang, wanneer u alleen WAO ontvangt, Winkelcentrum "De Heester", Vuurdoornlaan 16-a, 2803 BB Gouda Internet: www.boer-makelaardij-gouda.nlofwww.lmv.nl E-mail: info@boer-makelaardij-gouda.nl Telefoon (0182) 53 84 00 - Fax (0182) 53 84 40 vanaf 229," van Breda T Bos Tuin Kaagjesland 47 Reeuwijk t A (0182)39 22 74 eigen meubelmakerij exlusieve ontwerpen van keukens en/of wandkasten wij werken met een deskundig installatieteam ook Italiaanse keukens uitsluitend topmerken waaronder: Miele Bosch Inboedels 836 T.k. gevr. bankst., kasten, eeth. enz. JAIMY’S MEUB. Tel. 0172-495515. Koordeinde76c Waddinxveen tel. 018Z614706J binatie van verschillende types natuursteen gelegd in een pa troon met daarin weer kleine- 2801 RB Gouda Tel.: (0182) 58 13 63 Fax: (0182) 55 01 83 nummer is 0172 - 213797. Ruime parkeergelegen heid. dentuin. „Net als bij de kleding- en wo- Sjaak van Ofwegen verder. ninginrichtingbranche zijn er „Bijvoorbeeld voor de Japanse

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 17