Korbis houdt tweede klasse in vizier Elke ochtend... Competitie Love 70 goed gestart Cursus jeugdvissen 57e Sportweek gaat derde week in ölö Marcel Drost Fietstocht Survival- zwemmen in Rotterdam Geen finale voor Gouwestaete Hengelen tijdens Sportweek Vier Moerkapelse lopers naar Marathon Vechttoer Halve finales DaanVermeij naar NK-turnen Flyers heren I speelt goed, maar haalt geen winst Simultaanschaken op W.S.V. voor kleuters naar NK-biljarten. Moerkapelle achterop Stand sjoelers B-diploma Rijn en Gouwe WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (0181) 21 96 12 de'4’ 1: WOENSDAG 17 APRIL 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto: Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) Naam: Adres: Postcode: Plaats: een survivalcertificaat. ■V K W$HH Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 11,65. bers hun hengel uitgooien in het Gouwekanaal van 19.00 uur tot 21.30 uur. Belangstel lenden kunnen zich tot en met 25 mei aanmelden bij M. Rei chard, Wingerd 7, 2742 SB nioren I, Jongens Benjamins I en Jongens Mini’s I. Meisjes As piranten en Jongens Kadetten Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. Op de donderdag en vrijdag UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN traind. Ik denk dat hij een ge motiveerd eerste en tweede team aantreft. En er komt jeugd aan. Doorstroming is es sentieel voor een gezonde vereniging.” Het eerste team van Korbis bestaat dit seizoen uit Irene Terra,Yvonne Boomers, Donja van Otterloo, Maureen Kientz, Jaco Wineke, Rik Molenaar, Marino van Zwet en Mels Gra veland. Rik Molenaar nam tij dens het seizoen de plaats in van Mark van de Brink, die nu in het tweede team speelt. ZEVENHUIZEN - Zevenhuizen 80 organiseert een fietstocht onder de naam ’Vechttoer’ op zondag 28 april. Er zijn drie af standen: 45 km (starttijd 10.00- 13.00 uur), 100 km (starttijd 8.00-10.00 uur), 150 km (start tijd 8.00-9.00, code 13). De routes zijn allemaal richting en om de Vecht. Gestart wordt vanaf eetcafé de Roerdomp (Tweemanspolder 12, Zevenhuizen). Tel. 0180- 631505. GOUDA/WADDINXVEEN - Voor de kwartfinale van de strijd om de beker van het dis trict West II zijn de volgende wedstrijden gespeeld: FC Kra- nenburg-Tonegido 1-5, Scheve- ningen-Ter Leede 2-1, Concor- dia-Nieuwenhoorn 0-1, SWSMC-DCV 4-1. De loting voor de halve finale op 30 april is: Tonegido-Nieuwenhoorn, SVVSMC-Scheveningen. De fi nale is op maandag 20 mei (tweede pinksterdag) bij de voetbalvereniging Be Fair in Waddinxveen. geschakeld. Zij staan beide met 9 uit 4 op een gedeelde derde plaats. Alleen het doelsaldo van El Jardineros (26-5) is bedui dend beter dan dat van Alblas (18-16). Op vrijdag 19 april staat de vol gende serie wedstrijden op het programma. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werden in Hoofddorp de halve finales voor de Neder landse Kampioenschappen tur nen georganiseerd.TOOS-turner Daan Vermeij behaalde een gou den medaille en plaatste zich hiermee rechtstreeks voor de NK. In categorie jeugd C turnde Daan een zeer constante en ge concentreerde wedstrijd. Waar hij de vorige drie wedstrijden zijn ploegen zonder puntverlies. De Zwarte Ratten staat met 12 uit 4 (39-3) bovenaan, gevolgd door WSE-6 (14-5) dat met 9 uit 3. Beide ploegen gaan hoge ogen gooien voor de eindoverwin ning. Niettemin zijn El Jardine ros en Alblas nog verre van uit- MOERKAPELLE - Tennisvereni ging Love 70 is de competitie goed begonnen. In de heren competitie heeft het eerste team 2e klasse de eerste ronde winnend afgesloten. Het team moest hiervoor naar Dordrecht, Dash ’35. Erik Broers verloor de singlepartij. Hennie en Jacques wisten wel hun dubbel te win nen. Hans Verdoom maakte zijn competitie debuut. De eerste set won hij met 6-1In de twee de set wist hij een achterstand van 0-4 goed te maken en won door 6 games op rij te scoren. De dubbelpartij van Hennie en Erik werd verloren, maar de laatste en beslissende partij van Hans en Jacques werd gewon- PAGINA 27 winst. Dat bleef de hele avond ongeveer de verhouding: laat op de avond herleidde ookArie Kardol een gewonnen stelling tot winst. Daartussendoor had den Wim van Os,Ton Kuiper en Erik Hennink remise gemaakt. Ryan den Drijver kwam dicht bij een overwinning, maar had bij het haastige werk tegenover een simultaanspeler die nog maar een andere tegenstander hoefde te bestrijden, moeite om het hekje bij het schuurtje te houden en liet de meester met remisse ontsnappen. Jaap van der Heiden hanteerde zijn eindspel koelbloedig en maakte overtuigend remise, evenals Henny de Roodt. Vlak tegen twaalven berustte Michel ook tegen Ton van Nieukerke in re mise. Daarmee had hij twee he le en zeven halve punten afge geven en met achttien overwinningen een score van vlak tegen de 80 bereikt, wat onder dames en heren simul- taanspelers beschouwd wordt als een goede prestatie. Ook van de verliezers heeft een aan tal leuke partijen gespeeld. we nog wel een kans op het veld. De kwaliteit is er, de mentaliteit laat te wensen over. Bij trainingen wordt het eerste team soms wegge speeld door het tweede. Toch wordt er wel goed getraind, maar in de wedstrijden zie ik dat niet altijd terug.Tijdens het spel moet je de juiste beslissin gen kunnen maken. De eerste zeven wedstrijden in de veld- competitie werden afgesloten met zeven punten. Dat is te weinig. Ik heb daarna een mu tatie in het team aangebracht. waren naar gewoonte opge steld in een vierkant. Michel had als taak tegen elk op zijn beurt een zet te spelen. Daarna mocht ieder wachten, tot de si multaanspeler weer aan zijn bord verscheen, maar dan moest er ook een zet komen. Wie zich aan zo’n onderneming waagt, moet een vrij aanzienlij ke speelsterkte hebben en een paar goede benen om snel zijn rondjes te kunnen lopen. De speelsterkte was wel in orde: de ‘rating’ van Michel is onge veer 2250; de sterkste speler van WS.V. heeft een rating van ruim 1900. Omstreeks kwart over acht begon het circus; op slag van middernacht was men klaar. Binnen een uurtje hadden twee spelers van het vierde verloren: een was een stuk achter, de tweede stond midden op het bord mat. Maar na vijf nederla gen voor de clubleden maakte Jan Muit een punt door stuk- trainer als Ronald Pieck, die een stapje hoger heeft ge- ken waar je uitkomt, was het motto. De eerste periode ging gelijk op en resulteerde in een 19-19 stand. De tweede perio de was van hetzelfde kaliber. Al leen de vele vrije worpen, die de gasten kregen maakte het verschil in de score (12-15). WADDINXVEEN - Op don derdag I I april speelde Michel de Wit simultaan tegen 27 le van één familie. De hengelaar en het team met het hoogste vangstgewicht ont vangen voor een jaar de wissel trofee. Individueel zijn ook prijsjes te verdienen (verdeling einde van de derde periode 1:4). De kantnummers kunnen op 30 mei bij het Gouwekanaal aan ben ik daarna niet geworden. Ik ben verkoopmanager bij Al bert Heijn. Na mijn Haagse tijd ben ik weer naar Korbis terug gegaan. Ik gaf al training aan de jeugd toen ik werd gevraagd om de training van het eerste team over te nemen. Ik heb er zelf op aangedrongen. De vori ge trainer Peter Groenewoud was vertrokken en aan het eind van het sei- zoen zat de club zonder trainer. Ik heb toen aangege- ven dat ik het wel wilde doen. Dat is Zaterdag gaan we naar Ventura dental ontwikkelt zich gunstig. Sport in Strijen. Dat wordt een moeilijke wedstrijd. Maar als we die winnen dan zit de kans er vind ik NIO niet de beste „Landelijk blijft het ledental stabiel, maar wij zijn gegroeid van 180 van een paar jaar gele- nog volop in. Persoonlijk den naar 220, 230 leden. We hebben vijf seniorenteams en ploeg. Ik denk dat die ploeg veel jeugd. nog punten zal verspelen. Wij Het verenigingsleven draait spelen nog thuis tegen Olym- goed. Spelers(sters) uit het pia, NIO en Oranje Zwart. Op eigen veld spelen we onze bes te wedstrijden.” Volgens Marco van Leeuwen is eerste en tweede steken veel energie in de jeugd. De wil om te leren is hier groter dan bij een vereniging als Die Haghe. Korbis toe aan een stap hoger- Dat biedt perspectief voor een op. De club wil een stabiele tweedeklasser worden. Het le- Bas Breedijk, 41' jaar, en Johan Breedijk, 38 jaar, met beiden een streeftijd van 3 uur en 45 dag minuten. Bart Klos, 42 jaar, met een streeftijd van 4 uur en Ba rend den Ouden, 39 jaar, met een streeftijd van 3 uur en 15 minuten. De mannen hebben de afgelo pen tien weken tachtig kilome ter per week getraind en een speciaal dieet gevolgd om hun ploeggenootje Wouter de Graaff streven te gaan behalen. Bas en zich moest dulden, sloeg hij Johan Breedijk maken hun de buut, terwijl Bart Klos en Ba rend den Ouden voor de twee de maal opgaan. Hun vorige eindtijden waren respectieve- uur en 40 minuten en 3 uur en 14 minuten. De mara thon start om 12.00 uur vanaf de Coolsingel, dan over de Erasmusbrug, richting Rotter dam Zuid, weer terug over de goede Erasmusbrug richting Kralingse Bos en dan via Blaak de Cool singel op. WADDINXVEEN - Dinsdag 7 mei begint hengelsportvereni- ging Waddinxveen (HSW) in sa menwerking met de Stichting Wijkwerk De Zuidplas weer een cursus jeugdvissen voor de jeugd in de leeftijd van 8 tot 12 jaar. De cursus bestaat uit acht dinsdagavonden, en wordt ge houden van 18.45 tot 20.00 uur in het Zuidhonk (Zuidplaslaan). Tot besluit ervan wordt een vis wedstrijd gehouden op zaterdag 29 juni van 10.00 tot 15.00 uur. De cursus bestaat niet alleen uit vissen, ook wordt er door mid del van een wateronderzoek op een speelse wijze aandacht be- in de derde periode kwam de ploeg van trainer Jim van Es tot scoren. Eerst op onnavolgbare wijze door Petra Meerdink, daarna door Kim Middendorp die profiteerde van een nume rieke meerderheid: 2-2. Met de robuuste Tjarda Rodenhuis uit het water kwam Middendorp opnieuw tot scoren (3-2), maar nadat Ellen van derWeijden de onderkant van de lat en Mirjam Overdam de paal hadden ge raakt werd het in de vierde pe riode 3-3 door Simone Koot. Vervolgens werd er twee keer drie minuten verlengd. In de eerste verlenging scoorde Sandra Berckenkamp, de gelijk maker kwam van Simone Du pont wat 4-4 betekende. In de tweede verlenging werd niet gescoord. Wel trof Tjarda Ro denhuis de lat en viel Kim Mid dendorp met een arm uit de kom uit. Vervolgens scoorde in de aansluitende sudden death’ Sandra Berckenkamp de beslis sende treffer: 5-4 Bij Gouwe staete ontbrak de geblesseerde Hanneke Kappen. WADDINXVEEN - Om kinde ren bewust te maken van de gevaren van water, heeft het ba by-, peuter- en kleuterteam van Gouwebad de Sniep besloten om op 18 en 19 april survival- lessen te organiseren. Tijdens de les leren de kinderen wat ze moeten doen als ze geheel ge kleed in het water vallen, ze le ren op de rug drijven, om hulp roepen, in en onder een bootje zitten, op de kant klimmen en- MOERKAPELLE - Van 19 t/m 21 april is Marcel Drost van bil jartvereniging Moerkapelle, deelnemer aan het Nederlands Kampioenschap bandstoten 4e- klasse, welke gespeeld wordt in Ede. Begin maart werd Marcel in Rotterdam kampioen van ge west Zuid-Holland. Hij eindigde toen met één verliespartij en een bijzonder hoog moyenne boven de andere 7 deelnemers. Zodoende is hij bij het NK als eerste geplaatst en in het pro grammaboekje wordt hij als fa voriet bestempeld. Zelf ziet hij zich als kanshebber en wil geenszins de favorietenrol op gespeld krijgen. De prestaties van Marcel op het NK zijn te volgen op www.bvgelre.iwg.nl voor op het juiste moment toe en greep het goud. Wouter werd vijfde en miste hiermee op slechts 0.05 pnt. rechtstreekse plaatsing voor de NK. Hij krijgt lijk 4 nog een kans tijdens de play off over vier weken in Borne. Ook zijn broertje Sander de Graaff zal op herkansing moeten tijdens deze play off. Hij turnde in de categorie pupil C een wedstrijd en krijgt met zijn tien de plaats nog een tweede kans. Ten slotte kwam Richard Nobel in actie in de categorie junior 2- C. Voor hem was dit de eerste van drie plaatsingswedstrijden in de richting van het NK. Richard zal zijn vijftiende plaats in de komen de wedstrijden flink moeten ver beteren om aanspraak te kunnen maken op een startbewijs voor de Nederlandse Kampioen schappen. MOERKAPELLE - De voetbal club Moerkapelle verzuimde de achterstand op de kopploegen in de vierde klasse te verklei nen. De blauwwitten kwamen in de uitwedstrijd tegen het fy siek sterke Schiebroek niet tot scoren: 0-0. Koploper FC Per- kouw deelde met SC Boszoom (l-l) en is daardoor zeker van promotie naar de derde klasse. Linschoten-SDV werd l-l. Moerkapelle speelde tegen Schiebroek een slechte wed strijd. Toch waren er mogelijk heden om op voorsprong te komen. Dennis Jager had pech met een schot warbij de bal via de lat over het doel ging. Later zag Jager een goede inzet ge stopt. In de tweede helft miste Ron Kievit op een haar na de bal na een voorzet van Edwin Zuierveld. De laatste 25 minu ten waren voor Schiebroek waarbij Moerkapelle enkele malen goed weg kwam. Een schot belandde op lat en paal, terwijl ook doelman Mark Huisman goed werk verrichtte. Vier Moerkapellenaars werden bestraft met een gele kaart. De stand: Perkouw 22-47, Schoonhoven 22-41, DRGS 22- 40,TSB en Moerkapelle 22-37, Schiebroek 23-37, Zestienho- ven en Boszoom 22-27, DVO 22-26, Linschoten 23-22, SDV, Reeuwijk en Oudewater 22-21 In de afdeling van WSE nestelde het Zoetermeerse DWO zich naast plaatsgenoot DSO aan de kop door met 0-6 te winnen van NSV’46 in Noorden. Overi ge uitslagen: Forum Sport-RO- AC 2-3, MMO-Nicolaas Boys I- IProgramma zaterdag 20 april: Siveo-Be Fair, DRGS-Moerka- pelle, zondag 21 april: RO- AC79-WSE, GSV-Groeneweg, Waddinxveen-Aeolus. Tel.: (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe. Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. "Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe”. WADDINXVEEN - Heren I maakte het koploper Grasshop pers knap moeilijk. Dames I kwam iets tekort in Delft tegen DAS. Winst was er wel voor WADDINXVEEN - Hengelen Jongens Junioren I, Meisjes Ju- staat ook dit jaar weer op het programma van de Waddinx- veense Sportweek. Op donder dag 30 mei kunnen visliefheb- verloren nipt. Heren I speelde de beste wed strijd van de competitie tegen de kampioenskandidaat Gras shoppers. Vanaf het begin toon de Flyers geen enkel respect voor de tegenstander. Gewoon Waddinxveen, telefoon (0182) het eigen spelletje spelen en kij- 61 71 19 of via e-mail: rrei- chard@zonnet.nl. Er kan zowel individueel wor den deelgenomen, als in team verband. Het inschrijfgeld is 5,00 per persoon.Voor teams is géén extra inschrijfgeld ver schuldigd. Een team bestaat uit vijf deelnemers, bijvoorbeeld Het enige minpuntje aan Flyers- van dezelfde vereniging, hetzelf- kant waren de eerste vier mi- de bedrijf, uit dezelfde straat of nuten van de derde periode. Hierin nam Grasshoppers via een 15-0 score een voorsprong van 31-50. Dit leek de genade slag, maar Flyers knokte voor een beter resultaat en aan het was de stand 47-61Ook in de vier de periode bleef Flyers de te- de Broekweg vanaf 18.00 genstander onder druk zetten, uur worden afgehaald. De prijs uitreiking is direct na de wed strijd aan de waterkant. WADDINXVEEN - De stand van de Waddinxveense sjoelers is als volgt: Klasse A: I. Jan Kersbergen (140.020 punten), 2. Wim Slin gerland jr. (139.760), 3. Kees Kuipers (139.570). Klasse B: I. David Sinnema (131.380). Klas se C: I. Otto Supusepa (120.330). Klasse D: I. Ronald Meyer (110.700). Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Korfbalvereniging Korbis kwam twee jaar geleden in bezit van een mooie accommoda tie. Pal voor het clubhuis werd een kunstgrasveld aange legd waardoor de kans dat een wedstrijd wordt afgelast uiterst gering is. Als een wedstrijd niet doorgaat, zoals afgelopen zaterdag die tussen Korbis en Oranje Zwart, is dat een gevolg van het feit dat de scheidsrechter heeft afgebeld. De voorwaarden om de korf balsport op hoger niveau te beoefenen zijn in Waddinxveen volop aanwezig. Maar juist dat laatste wil nog niet erg lukken. Zowel in de zaal als op het veld speelt Korbis in de derde klasse. In de juist hervatte veldcompetitie neemt het eer ste team een tweede plaats in, vier punten achter koploper NIO. De kans dat Korbis dit seizoen nogf iets kan vieren zit er nog altijd in. „We hebben teveel punten in de uitwedstrijden laten liggen”, vertelt trainer/coach Marco van Leeu wen (29) nadat hij het tweede team met 9-6 van het eerste team van ODI heeft zien win nen. Ook dit achttal is verwik keld in een titelrace. „In uit wedstrijden spelen we vaak nog op gras ergens in de pol der. Kunstgras is fantastisch om op te spelen. Het maakt het buiten in de open lucht korfballen interessant”. Marco van Leeuwen korfbalt al vanaf zijn vijfde jaar bij Korbis. Vijfjaar is de Waddinxvener er tussenuit geweest toen hij voor het hoger spelende Die Haghe in Den Haag uitkwam, „r demie voor Lichamelijke Op voeding en kon dat goed com bineren met korfbal bij Die Haghe. Nee, gymnastiekleraar WADDINXVEEN - Na GZC DONK zijn ook de waterpolo- dames van Gouwestaete uit Waddinxveen uitgeschakeld in de play offs om het kampioen schap van Nederland. Gouwe staete won in Waddinxveen met 5-4 na verlenging van Brandenburg. Een dag later won Brandenburg met dezelfde cijfers in Bilthoven. Zondag toog de Waddinxveense club opnieuw naar Brandenburg waarvan dit keer met 6-4 werd verloren. In de finale speelt Brandenburg, getraind door de vroegere Gouwestaete-coach Jan Middendorp, tegen Polar Bears. De ploeg uit Ede ver sloeg tweemaal (12-9 en 10-11) titelhouder Het Ravijn uit Nij- verdal. Het is voor de derde keer dat Gouwestaete de finale niet haalt. In Waddinxveen keek Gouwe staete in de tweede periode te gen een 0-2 achterstand aan. Voor Brandenburg scoorden Heleen Peereboom en Simone Koot. De Waddinxveensen lie ten veel kansen onbenut. Eerst met een score van 16-12 kon wel nog iets van de achterstand weggewerkt worden, maar de overwinning ging naar de gas ten. Uitslag 63-73.Topscoorder: Edwin van Heiningen met 15 punten, Fred van Noort scoor de er 14. Dames I tegen DAS was een wedstrijd met twee fel le teams, die met volle overgave streden voor de winst. De eer ste periode was spannend en eindigde in 13-12 voor de thuis ploeg. Deze ging in de tweede periode goed door, gebruikte het lengtevoordeel en liep via 16-10 naar een 29-22 voor sprong. Flyers trok na de pauze vol strijdlust ten aanval. Dit re sulteerde in een 11-17 score en de spanning was terug. De vier de periode was het DAS dat de langste adem had. Flyers bleef nog bij tot 49-49, maar toen was het kruit verschoten. Eind stand 55-49.Topscoorder:Ymke Troost met 14 punten. Op 19 en 20 april is in de Dui kelaar het laatste competitie- weekend. Dames I speelt 19 april om 21.00 uur tegen MSV. Jongens Aspiranten I speelt de zelfde avond om 19.15 uur en moeten van Zoebas winnen om een beslissingswedstrijd af te dwingen voor het kampioen schap. WADDINXVEEN - De jaarlijk se Waddinxveense Sportweek gaat al weer de derde week in. Het traditionele Sportweek- voetbal is in volle gang. De wedstrijden vinden plaats op hetWSE-terrein en beginnen in de regel om 19.00 uur. Na twee speelavonden zijn nog twee steed aan het milieu. Het leren kennen van verschillende vis soorten, waterdiertjes en water planten komt hierbij uitgebreid aan bod. Dit alles gebeurt onder MOERKAPELLE - Vier hardlo- begeleiding van ervaren sport- pers uit Moerkapelle lopen dit vissers. jaar de Marathon in Rotterdam, HSW zorgt voor hengelsportar- op 21 april. Aan de loopafstand tikelen tijdens de cursus. Bij de van 42,2 kilometer doen de te houden viswedstrijd zijn de volgende heren mee: De broers ouders en begeleiders van de kinderen van harte welkom. Deelname aan de cursus be draagt 1.50 per avond en per kind.Voor opgave en nadere inlichtingen: Mevrouw H. de Vries, tel: 0182 - 617889 en W. de Bruin, tel: 0182 - 619005. Trainer Marco van Leeuwen heeft de hoop op een kampioenschap met Korbis nog niet opgegeven. „Als we zater dag van Ventura Sport winnen zit de kans er nog in.” nen. Een mooi eindresultaat dus: 3-2 voor Love 70. De tweede competitiepartij op zaterdag 13 april verliep minder goed. De tegenstanders waren TVO uit Oud Beijerland. De eer ste single werd eenvoudig ge wonnen door Hans Verdoom. Gert en Jacques werd verloren na een tie-break in de derde set. Hennie verloor helaas zijn eer ste singlepartij deze competitie, zovoorts. Benodigd: badkleding, De tweede dubbel werd op een ondergoed, korte broek,T-shirt merkwaardige manier gewon- en sokken. Eventueel ook nen: na een kleine onenigheid schoenen. De kosten bedragen liep een van beide tegenstanders 1,15 (exclusief toegangsbe- van de baan en weigerde verder wijs), na afloop krijgt ieder kind te spelen. Tussenstand 2-2. De beslissende dubbelpartij werd door Moerkapelle verloren. WADDINXVEEN - In Gou webad de Sniep is op dinsdag 9 den van W.S.V. De clubleden april weer voor het B-diploma gezwommen. Alle dertien kan- didaatjes zijn geslaagd. De na men van de kinderen die hun B-diploma gehaald hebben, zijn: Stephanie Roskam, Dexter Ver sluis, Maikel v.d. Broek, Zanzi bar Booy, Lisanne Hoogen- doorn, Mariëlle Vermaat, Michelle Uittenbroek, Marielle Köllman, Rolf Achterhof, Rut ger Janssen, Silvana van Ofwe- gen, Barto Falkmann en Cantal Paape. twee jaar geleden. Na dit seizoen stop ik en ga dan waarschijnlijk lager korfballen. Nieuwe trainer wordt Ronald Pieck, een trainer met een goede naam, die onder meer bij IJsselvogels in Moordrecht trainer is geweest. Ik heb aan gedrongen op een goede trai ner en geen standaard derde klasse-trainer. Ik heb twee jaar energie in deze ploeg gesto ken. Jongere spelers er bij ge- haald.Wil je deze lijn voortzet ten dan het liefst met een trainer van het formaat Pieck.” Eigenlijk had Van Leeuwen dit seizoen al willen oogsten met het eerste en tweede van Kor bis. Hij zegt: „De resultaten Ik studeerde toen aan de Aca-vallen een beetje tegen. Met het eerste team had ik twee keer eerste willen worden in de derde klasse. Die doelstel ling is niet gehaald al hebben --

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 27