Bij Sparta ontwikkel ik mij als voetbaltrainer’ Verlies laatste wedstrijd voor Be Fair Korbis behoudt titelkansen Marcel Drost 4e op Ned.Kampioenschap Zomerse taferelen op de tennis baan van De Gouwe Smash Verona van Hofman wint 2e vlucht P.V. Strijd in finalegroep schakers wordt feller Bror van Twee turnsters naar de finale de Leur tweede bij EK turnen Grote turnwedstrijd in de Dreef Moerkapelse lopers finishen Marathon de Sperwer Groeneweg weggespeeld der Zijde in topvorm Hengelsport PAGINA 25 WOENSDAG 24 APRIL 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Uitslagen Sjoelclub WADDINXVEEN - De uitsla gen van de sjoelclub zijn als volgt: Klasse A: I. Dick Dros (1434 punten). 2. Andre van Gemeren (1422 punten), 3. Kees Kuipers (1409 punten), 4. Jan Kersbergen (1396 punten), 5. Pascal van Gils (1371 pun ten). Ka Bil (Foto: Marianka Peters) i i De Gouwenaar Bas Mol is voor het vierde seizoen jeugdtrainer bij Sparta. „Het is de opzet dat er een dagopleiding komt die spelers opleidt voor het betaalde voetbal.” winst wisten te verprutsen. Op zondag werd eerst van de latere kampioen, Peter Bijlsma uit Stroe(gld), verloren. Deze par tij was qua moyenne nog de beste tot dan toe van Marcel. In de laatste ronde werd gewonnen van Peter Groot uit De Goorn(NH). Na 18 beurten was de stand 40-26 in het voor deel van onze streekgenoot. Dit resul teerde in een uiteindelijke 4e positie. De tweede set liep niet goed. De speelsters hadden duide lijk moeite met de nieuwe opstelling en er kwam geen goed spel uit, verlies met 25- 14 was het resulaat. De der de set wederom een andere opstelling, die iets beter nog twee minuten te spelen alsnog de das om te doen (8-8), maar Rik Molenaar bezorgde in de spannende slotfase Korbis uiteindelijk dat waar zijn team Achter de ongenaakbare kampioen(l4 punten uit 7) eindigden 3 spelers met 7 punten. H.Raad uit Wildervank(Gn) werd tweede met 1.64 gemiddeld. H.Homme- ring uit Reusel(N-B) werd derde met 1.63. Marcel kwam daar met 1.58 vlak achteraan. Mede door dit resultaat speelt Marcel volgend seizoen in een hogere klasse. Aanmelden voor het Biljartkam- pioenschap van Moerkapelle: tel. 079- 5932722 of 5933646. bleek te lopen. De pogingen van Keukencentrum Be Fair om de setwinst af te dwingen waren echter net niet genoeg en er werd verloren met 25- 22. De laatste set begon drama tisch en al snel stonden de gasten van Switch ruim voor op Be Fair. Met een lange servicebeurt van Christa van der Starre kwam Be Fair nog terug in de wedstrijd, maar de ruime marge was vol doende voor Switch om de setwinst te pakken en de eindstand te brengen op 3-1. Keukencentrum Be Fair moet nu afwachten wanneer de promotie/ degradatiewed strijd wordt ingepland. meer had. In de uitvluggerfase verzuimde Jesse door te druk ken en miste ook Wouter een goede kans. Zeer onbevredi gend verloor Wouter deze par tij door tijdsoverschrijding. Na afloop liepen de emoties hoog op, maar de uitslag stond vast. Jesse gaat aan de leiding met 1,5 uit 2, gevold door Gerard van Ommeren, Ben van Geffen, Dick Bac en Wouter Vroeginde- weij met I uit 2. Hugo van Elte- ren heeft 0,5 uit 2 en is voorlo pig zesde. De stand bovenaan: I. Maarten Vroegindeweij; 2. Marcel de Haan; 3.Wim Vroegindeweij. MOERKAPELLE - Afgelopen weekend is Marcel Drost van Biljartvereniging Moer kapelle als vierde geëindigd bij het Ne derlands kampioenschap bandstoten 4e klasse. Marcel startte vrijdag met een re- misepartij en een keer winst. De eerste partij op zaterdag leverde eveneens twee punten op. De daaropvolgende partij ging in 16 beurten verloren. Ook in ronde vijf werd verloren, na een matige partij waarin beide spelers diverse kansen op nen dan in hun wedstrijden la ten zien wat ze het afgelopen jaar hebben geleerd. De aspi rantendag is een combinatie van een wedstrijd in de och tend gevolgd door een recre atief turnprogramma in de mid dag. Het recreatieve gedeelte bestaat uit een Acroclinic, een dansgedeelte en aantal sprong- banen. Toeschouwers zijn wel kom, de toegang is vrij. I WADDINXVEEN - De laat- ste competitiewedstrijd voor Keukencentrum Be Fair da- j mes I werd uit gespeeld op I donderdagavond tegen I Switch (Utrecht).Van tevoren j was al bekend dat de uitslag van deze wedstrijd geen en- kei verschil meer maakte voor Be Fair, zij zullen name- I lijk een promotie/ degradatie- I wedstrijd moeten spelen om volgend jaar in dezelfde klas- j se uit te komen. I Voor coach Kelatow dus een j uitgelezen moment om alle I mogelijkheden van zijn team uit te proberen, om zo de I perfecte combinatie te vin- den voor de komende wed- I strijd. Alle negen speelsters (inclusief Marieke de Leede van het derde team) kwamen aan speeltijd. De eerste set bleek een prima team in staat om de wedstrijd naar haar hand te zetten. Met goede passes, snelle aanvallen (inclu sief een prachtige omloopbal van Sandra van den Berg) en strakke services werd de set vrij gemakkelijk gewonnen met 18-25. Sparta hebben een keer in drie weken trainersoverleg. Dan wordt de speelwijze en de dis cipline doorgenomen. Want dis cipline, zelfdiscipline vooral, is de basis van het hele verhaal. Zonder beleving word je ook niet beter als voetballer. Ik heb veel geleerd van Arno Pijpers bij Olympia. Dat was de eerste trainer die mij als voetballer be- Zo kwam Hugo van Elteren met wit tegen Dick Bac ogen schijnlijk in het voordeel. Toen hij met een vervaarlijke pionzet de partij leek te beslissen ant woordde Dick met een red dende paardmanoeuvre, waar na Hugo gedwongen werd remise te forceren door eeu- neel kan trainen. Fysiek zitten de spelers van Heerenveen goed in elkaar. Bij Sparta loopt nu een cursus over mentale weerbaarheid. Die wordt gege ven door een extern bureau. Daar doen alle trainers aan mee. Het doel is uiteindelijk dat Sparta zelf de spelers opleidt die later in het eerste elftal spe nen dankte ik aan Arno Pijpers, mijn vroegere trainer bij Olym pia, die jeugdcoördinator was bij Feyenoord. Nu is hij trai- ner/coach in Estland. Ik ben nog een week bij hem op bezoek geweest. Het eerste jaar bij Feyenoord had ik een fantasti sche groep met onder meer Le onardo en Robin van Persie. Met dat team werden we kam pioen van Nederland. Het tweede jaar bij Feyenoord verliep onrustiger. Rob Baan was intussen technisch direc teur geworden en van een groot aantal trainers werden de contracten niet verlengd. Toch heb ik een leerzame tijd bij Feyenoord gehad. Je leert inzien hoe het in een betaald voetbal- organisatie werkt. Ik kijk er met plezier op terug. Maar dat geldt ook op mijn tijd bij Sparta. Ik leer hier nog elke dag.” Mol: „Ik voel dat ik mij als trai ner nog steeds ontwikkel. Bij opgehaald en naar huis terug gebracht. Er wordt op maandag- dinsdag-, woensdag- en don derdagmiddag om half zes ge traind. Toen we nog in Spangen zaten, waren er jongens die met een tas op de fiets naar Sparta kwa men. Maar dit nieuwe sport complex is lastiger te bereiken al zijn er nog jongens die op de fiets komen. Een groot aantal zit op het Thorbecke College, de speciale school voor sportlie den. De ruimte waar we nu zit ten wordt als docentenruimte gebruikt. Er zijn drie docenten beschikbaar. De opzet is dat de jongens hier een professionele opleiding krijgen met als doel betaald voetballer te worden. Halverwege vorig jaar heeft bij een herstrukturering plaats gevonden. Er werd met parttimers gewerkt. Het is de bedoeling dat het fulltimers worden. Ik ben parttimer want overdag ben ik gymnastiekle raar aan de Goudse Scholenge meenschap. Het is de bedoeling een zelfde dagopleiding te creë ren zoals Feyenoord die heeft. Hoofd opleidingen bij Sparta is Wilfred van Leeuwen. Hij is al vijf, zes jaar werkzaam bij Spar ta. Het Al-eleftal wordt bege leid door Frank Franken en het BI-team door Ben Spork. Bei den zijn oud-eerste elftalspe- lers. Ik doe de tweede jaars C- junioren. De eerste jaars spelen bij de amateurclub Sparta.. In de praktijk is er echter geen spra ke van een gescheiden organisa tie tussen betaald en amateur voetbal.” Bas Mol is nu voor het vierde seizoen werkzaam bij de jeugd van Sparta. Daarvoor was de oud-Olympiaan, die zich steeds meer Spartaan voelt, twee sei zoenen als jeugdtrainer actief bij Feyenoord. Eerst was hij trainer van de tweede jaars C en daarna een jaar bij de eerste jaars A-junioren van de stichting Feyenoord. „Mijn contract werd na twee jaar niet meer ver lengd. Bij Feyenoord zocht men de trainers onder de oud-voet- ballers. Ik ben toen bij Sparta terecht gekomen. Dat ik bij Feyenoord kon begin- WADDINXVEEN - De beste zes schakers van de voorronde speelden de tweede ronde in de finalegroep, waarvan de win naar zich clubkampioen van Moerkapelle in 2002 mag noe men. Deze ronde bracht al wat meer strijd dan ronde I WADDINXVEEN - De jaarlijk se regionale aspirantenturn- wedstrijden vinden dit jaar plaats op zaterdag 27 april in sporthal De Dreef. Aan deze wedstrijd, georganiseerd door de regio Zuid Holland Noord en de gastvereniging Jazzdans- en Turnvereniging TOOS, doen ongeveer driehonderd recre- atiegymnastiek meisjes, dames, jongens en heren mee. Zij kun- wig schaak. Gerard van Omme ren, met wit spelend tegen Ben van Geffen, moest alle zeilen bijzetten om nadeel te voorko men. Hij hield de stelling echter goed gesloten. Na de tijdcon- trole zag zwart in dat zijn voor deel te klein was en hij accep teerde remise. Opnieuw bood de partij van Wouter Vroegindeweij, met wit tegen Jesse van Elteren, het meeste spektakel. Wouter offerde een pion en kreeg het initiatief. Helemaal duidelijk werd het niet en er ontstond een eindspel met dames en lo pers, waarin Jesse een pion WADDINXVEEN - Verona van de Leur schreef turnge- schiedenis door bij de EK in het Griekse Patras op de tweede plaats in de indivi duele meerkamp te eindi gen. Nooit eerder eindigde een Nederlandse turnster zo hoog. Winnares werd de Russische Svetlana Khorki- na, een turnster die al heel wat jaren aan de weg tim mert en over meer ervaring beschikt dan de zestienjari ge turnster uitWaddinx- veen. Zilver veroverde zij ook met de landenploeg en in de toestelfinale op sprong. Brons was er op balk en vloer. Op het laatste onderdeel was zij dicht bij het goud. Haar prestatie werd gewaardeerd met 9.5 punten. Zij kreeg echter 0.1 punt aftrek nadat een Finse iijnrechtster een onrecht matigheid had geconsta teerd. Het publiek in Patras was het daar niet mee eens en had liever de jonge Vero na van de Leur op het hoogste platvorm gezien. Buiten de vijf medailles van Verona van de Leur was er ook nog een zilveren plak voor Renske Endel op brug. Vorig jaar in Gent werd Renske Endel ook al twee de achter Svetlana Khorkina op dit onderdeel. met een nieuwe groep want er 127 komen jongens uit de scouting bij. De jongens, die bij Sparta spelen komen uit Groot Rot terdam. Er zitten ook enkele jongens uit Den Haag tussen. Ze worden dagelijks met busjes ter maakte door gericht te trai nen. Daarvoor was het vaak hard lopen en springen. Hij maakte voetballers echt beter. Ik ben toen met andere ogen gaan kijken naar een trainer. Bij Olympia deed Vincent Govers veel aan teambuilding, Carl Flux was tactisch sterk. Heerenveen is ver in de wijze waarop je voetballers conditio- len.” Carla van Tilburg wonnen hun mixpartij met 6-3 6-0. Een goed spelende Ellen Nijhof lukte het niet om de single naar zicht toe te trekken. De damesdubbel werd maar nipt verloren. En ook de heren lukte het niet om te winnen. Ondanks deze verloren partij en lieten de spelers goed tennis zien. De derde competitiedag van de zaterdagcompetitie op tennis vereniging is wederom wat moeizaam verlopen. De 6 teams haalde, ondanks een zeer zonnige dag op 20 april, slechts I overwinning binnen. Na reeds twee moeizaam verlopen com- petitiedagen, blijft de winst nog uit. Het eerste mixteam, captain Paul Verspoor, haalde in een uit wedstrijd tegen Victoria, hun derde nederlaag van het sei zoen. Jeroen van der Hoorn, Marry van Laar en Marieke Door Bert Hertog GOUDA - Bas Mol speelde zes tien jaar in het eerste elftal van Olympia. Op 35-jarige leeftijd moest de Gouwenaar met voetbal stoppen. „Ik was nog niet van plan er mee op te hou den. Ik had de voorbereiding op het nieuwe seizoen in het eer ste en tweede team meege daan, maar kreeg toen last van mijn rug. Ik ben toen leider van het derde elftal geworden. Daarin speelden jonge voetbal lers als Rik Bezem en Michael van de Camp. Later werd ik lei der van het tweede elftal en zo ben ik eigenlijk het trainersvak ingerold. Achtereenvolgens heb ik de cursussen trainer/coach 3, 2 en I gevolgd. Ik mag nu clubs uit het totale amateurvoetbal trainen. Daarnaast kan ik als as- Sparta sistent-trainer in het betaalde voetbal optreden”, vertelt de verdedigende middenvelder Bas Mol (45), die nu bij het Rotter damse Sparta trainer is van de C-junioren. Bas Mol schenkt in de ont vangstruimte in het clubgebouw van Sparta op het nieuwe sportcomplex Nieuw-Terbreg- ge zelf de koffie in. Zijn team, CIheeft juist tevoren met pijn en moeite dankzij een benutte strafschop kort voor het einde met 2-2 gelijk gespeeld tegen het laag geklasseerde Emmen. De wedstrijd gaf, vertelt Mol, niet het voetbal te zien waartoe zijn team in staat is. „We heb ben een goed seizoen gedraaid. Ajax zal wel kampioen worden voor Feyenoord.Wij zitten daar vlak achter. Uit verloren we van Ajax met I -0, thuis stonden we lang voor met 1-0 maar werd het toch l-l. Ook tegen Feye noord werden we niet wegge speeld: 2-2 en I -0.” Hij vervolgt zijn verhaal: „Eind april, begin mei krijgen de jon gens te horen met wie wij doorgaan en wie moeten afval- In de eerste helft bleef Korbis vrijwel steeds aan de goed kant van de score, maar via een 2-4 voorsprong moest Korbis toch toezien hoe Ventura Sport vlak voor rust op gelijke hoogte kwam: 5-5. De Waddinxveners bleven, ondanks het missen van een aantal kansen, geloven in de goede afloop en wisten door goed samenspel en veel inzet een 7-6 achterstand weer om te buigen in een 7-8 voor sprong. Een afstandsschot van Ventura Sport leek Korbis met 8.85. Met een puntentotaal van 34.55 eindigde zij op de 7e plaats wat goed is voor een plaats in de finale. Bij de Pupil 2 LOS-4 draaide Nicole een voortreffelijke wedstrijd. Met zeer hoge scores op Sprong (9.05) en Vloer (9.05) en een 9.65 voor haar nette gedraaide Brugoefening behaalde ze een eindscore van 36.55. Dit was goed voor de 4e plaats waar mee Nicole zich ook plaatste voor de landelijke finale op RWS niveau op 25 mei in Hil versum. MOERKAPELLE/ROTTERDAM - Op zondag 21 april deden vier hardlopers uit Moerkapel le mee aan de Marathon te Rotterdam. De broers Bas en Johan Breedijk, beiden met een streeftijd van 3.45 uur, kwamen op 3.50 uur en resp. 4 uur over de finish. Bart Klos, met een streeftijd van 4 uur deed er 4.21 uur over en Barend den Ouden, met een streeftijd van 3.15 uur deed er 3.18 uur over. WADDINXVEEN - Zaterdag 2 april concoursten de leden van de postduivenvereniging vanuit len. Volgend seizoen werk ik het Belgische Strombeek, een gemiddelde afstand van km. Er stonden 446 duiven in concours. Pas om 13.10 uur kon er gelost worden vanwege mist op de vlieglijn. Om 14.46 uur was de eerste duif in Wad dinxveen. De snelheid van deze duif bedroeg 1323 meter per minuut, bijna 80 km per uur. De toptien is als volgt: 1-7 Kees Hofman, 2-3-5-6-9- Joh. L. Bol, 4 C.A. Bode, 8-1 OW. Breedijk. Hoogeveen slaagden er samen met invaller Jaap de Koning er niet in om met winst terug te keren naar de club. Slechts de damesdubbel werd vandaag ge wonnen, waardoor een 1-4 ver lies genoteerd werd van deze dag. Het eerste herenteam, 2e klasse met captain Maurice An- cher, kende een vervelende dag. In de single van teamcaptain Maurice, moest deze wegens een zweepslag in de hamstrings opgeven, waardoor het team aankeek tegen een 2-0 achters tand. In een thuiswedstrijd werd slechts een herendubbel ge wonnen, waardoor het tegen- team uit Zwijndrecht met de winst naar huis ging.Teamleden Jeroen Baars, Luuk Akkerhuis, Chris Ie Comte konden niet doen aan de 1-4 verlies van vandaag. Met nu twee gebles seerden (Maurice Ancher, zweepslag en Pieter Uitten- broek, tenniselleboog) blijft het team optimistisch! Het eerst mixteam 35+, captain Wil van der Valk, kende even eens geen topvorm op de der de competitiedag. In een thuis wedstrijd tegen Dalle wist het team 2 van de 5 punten binnen te slepen. Ria Stuijfzand,Willem Plomp en Jan Mathot wisten sa men met captain Wil van der Valk alleen de damessingle en damesdubbel te winnen. De he ren hebben het moeilijk, wel licht dat terugkeer van uitvaller Piet Houdijk er de volgende keer verbetering in kan bren gen. WADDINXVEEN - De jonge voetbalploeg van Groeneweg zag de kampioenskansen in de vijfde klasse aanmerkelijk dalen. Op de voorlaatste competitie dag verloren de Zevenhuizena ren in Gouda met liefst 5-0 van een ontketend GSV, dat de bes te wedstrijd van het seizoen speelde'. Stolwijk, dat met de zelfde cijfers van hekkensluiter Gouderak won, heeft nu weer de beste papieren op het kam pioenschap. Op de laatste wed strijddag spelen de Stolwijkers op eigen veld tegen GSV, dat is verzekerd van de nacompetitie. Groeneweg krijgt in Zevenhui zen Waddinxveen op bezoek. Kamerik dat een tijdlang bo venaan heeft gestaan is uitge schakeld in de strijd om de ti tel. Waddinxveen versloeg het Rotterdamse Aeolus met 3-2 door doelpunten van Michiel Vunderink, Appie Razak en Mark van Vliet. De stand bove nin met nog een wedstrijd te gaan: Stolwijk 42, Groeneweg 40, Kamerik 38, GSV 37, Am- merstol 19-36, Waddinxveen 19-31In de vierde klasse speel de WSE met l-l gelijk tegen ROAC, dat met I -0 voorstond waarna Marcel van Dijk (pas va der geworden) voor de Wad dinxveners gelijk maakte. Een rode kaart was er voor Hafid Assoulymani. In deze afdeling speelde DSO tegen MMO in Hoogmade ook gelijk (2-2) waardoor DWO de beste kans maakte om zondag kampioen te worden. DWO zegevierde met liefst 5-0 Forum Sport. In het zaterdagvoetbal is Be Fair na het 2-2 gelijkspel bij Si- veo in Zegveld zowaar in het linker rijtje terecht gekomen. De Waddinxveners namen een 0-2 voorsprong door doelpun ten van John Slagboom en Ih- med Saouny, maar zagen deze daarna verloren gaan. Be Fair beëindigde de wedstrijd met negen spelers omdat Arnold Noorlander en Wim van der Starre door de scheidsrechter uit het veld werden gezonden. Zaterdag kan WDS bij Be Fair kampioen worden. De ploeg uit Driebruggen klopte Floreant met liefst 7-4. Concurrent Soc cer Boys won ook waardoor WDS en de Bleiswijkers op 48 punten staan. In de vierde klas se doet Moerkapelle nog volop mee in de strijd om de nacom petitie. De blauwwitten ver sloegen DRGS met 1-3. Moer kapelle bouwde in de eerste helft al een 0-3 voorsprong op door doelpunten van Rob van Leeuwen, Jeroen Hertog en Lennard Tepper. De stand aan de kop: Perkouw 23-50, Schoonhoven 23-44, TSB, Moerkapelle en DRGS 23-40. Het programma voor zaterdag 27 april: Be Fair-WDS, Moerka- pelle-Reeuwijk, zondag 28 april: WSE-DWO, Groeneweg-Wad- dinveen (wedstrijd van de week). lijkse wedstrijd van de Federa tie Randstad in het Voornseka- naal deden 75 deelnemers van 25 hengelverenigingen mee. De HSW’ers Aat van Leeuwen en Rinus Reichard viel in de prij zen met respectievelijk 6300 gram (5e) en 5400 gram (9e). WADDINXVEEN - Een prach tige zondag, zonovergoten en een vol terras waren de ingre diënten voor een geslaagde tennisdag. Heren 35 eindigde met een 3-3 stand. Barth van Laar en Jan van Es wonnen de single partij en. Boudewijn Rip en Kees Ver- hey van Wijk wonnen de dub bel. Mix I 35+ verloor met 3-2 tegen een goed spelend team uit Uden. Paul Gutker won zijn single in een spannende dries etter. De mix van Jan en Joke Uitterhoeve ging verloren, on danks een 5-0 voorsprong in de eerste set. Diane Gutker verl oor haar single van een zeer sterk spelende dame uit Uden. Gelukkig werd de damesdubbel na een spannende driesetter gewonnen door Joke en Diane, 2-6 7-5 7-6. Mix 2 35+ kon het niet redden tegen thuisspelend Waddinx veen. Alleen Cor van Triet en WADDINXVEEN - Zaterdag 20 april werd in Leiden de dis- trictsfinale turnen gehouden op RWS-niveau. Drie TOOS-turn- sters van TOOS hadden zich hiervoor geplaatst via de regio- finale, nl: Brenda Blom, Nicole van de Stouwe en Leonie Hei- kens. De eerste twee mogen door naar de finale Bij de Instap LOS-6 draaide Brenda een prima wedstrijd. Zij behaalde een hoge score van 9.35 op Brug. Op Sprong en Vloer werd door Brenda ook een hoge score behaald nl: WADDINXVEEN - Korbis heeft afgelopen zaterdag in St- rijen tegen Ventura Sport de kansen op de titel in de derde klasse geconsolideerd. Het Waddinxveense achttal moest winnen van Ventura Sport om de achterstand van twee ver- liespunten goed te maken op de ranglijst. In een zeer span nende wedstrijd, waarin de twee ploegen nauwelijks voor elkaar onderdeden, trok Korbis uiteindelijk met 8-9 aan het langste eind. WADDINXVEEN - Bror heeft zaterdag 20 april de clubrecords van S.C. Anti lope, die hij vorige week behaald had, alweer verbe terd. Dit weekend werd de eerste competitiewedstrijd voor de C en D junioren gehouden.Tijdens die wed strijd bij AAV’36 teAlphen a/d Rijn verbeterde Bror zijn clubrecords voor speerwerpen en kogelsto ten. Met een worp van 33,68 meter gooide hij de speer ruim een meter ver der dan het vorige record. Bij kogelstoten was de ge meten afstand nu I I meter en 45 centimeter. Mede door de goede prestaties van Bror van der Zijde doet S.C. Antilope mee voor de derde plaats in de ze competitie. Maar ook het hoogspringen van Coen van der Harst met I meter 40 werkt daaraan mee. De meisjes C junio ren 14 en 15 jaar) van S.C.Antilope staan nu op een 6e plaats. Op 25 mei wordt de tweede competi tiewedstrijd in Lisse gehou den. WADDINXVEEN - De Hengel- sportvereniging Waddinxveen (HSW) is gestart met de zo mercompetitie. Aan de eerste wedstrijd deden 14 deelnemers mee en er werd gevist in de Oude Rijn tussen Zwammer- dam en Bodegraven. Winnaar werd Herman Kraan met 6.340 gram. De tweede plaats was voor Rob Jenner met 4.580 gram, Rinus Reichard werd der de met 4.510 gram. In totaal werd 40 kilo witvis gevangen. De tweede wedstrijd werd in het Voornsekanaal gevist, waar in totaal 56 kilo, meest grove gezien het wedstrijdverloop brasem, werd gevangen. Win- recht op had: een (kleine) 8-9 naar werd Aat van Leeuwen overwinning. met 8.650 gram, als tweede De overige doelpunten werden eindigde Rinus Reichard met gescoord door Mels Graveland, 6.990 gram en plaats drie was Maureen Kientz,Yvonne Boom- voor Jan Brouwer met 6.180 ers, Marino van Zwet (twee- gram. Opmerkelijk feit: alle drie maal), Mark van den Brink, Rik hadden zij 6 vissen. Aan de jaar- Molenaar en Donja van Otter- loo. - - - - z -

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 25