PERSONEEL GEURAAGD: leitz -IB A ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Senior medewerker Techniek (m/u) O I INMIDDELS HEBBEN I Rijnbeek en Zoon B.V. Vaste planten - Boskoop WIJ ER AL 10! ir randstad Voor onze filialen in Waddinxveen en Boskoop zoeken wij een: Verkoop- medewerk($t)er Vervangend Filiaalleider m/v Randstad zoekt grondstewards/ grondstewardessen voor de KLM Personeel nodig, bel Leve! One eheer in Beweging E-mail: info@snortsDectPum-ainnen.nl productiemedewerkers handelsmedewerkers I Hl (maar wij zoeken er nog eens 10 mensen bij) DIERENARTSASSISTENTE (parttime) Allround Timmerman I als service agent bij KLM. Onderhoudsvakman Tegelzetter/Stukadoor 1 I Vind je het leuk om buiten en met planten te werken, dan is dit echt iets voor jou. L E I T Z LEVENSLANG BESTE D E Functie: Eisen: PERSONEELSDIENSTEN KLM Wil je je vleugels uitslaan deze zomer? Check dan in Dierenartsenpraktijk Gouda en Waddinxveen is een dynamische gemengde praktijk met 3 dierenartsen en 5 assistentes. Voor onze dependance in Waddinxveen zoeken wij een enthousiaste Naast de verwerking van orders naar tuincentra zul je je gedurende de winterperiode ook bezighouden met de verwerking van vollegrondsplanten. Wij bieden je natuurlijk net als iedereen een gezellige werkomgeving in een jong team en betaling volgens de boomkwekerij- CAO. We zullen je uitdagen om mee te denken in ons bedrijfsbeleid. Wil je wat meer zien van ons bedrijf kijk dan op www.riinbeek.com en op www.samplant.com. Voor reacties en vragen bel of schrijf je naar: Sollicitaties richten aan: Dierenartsenpraktijk Gouda Kattensingel 17 2801 CA Gouda Wilt u meer informatie over ons bedrijf dan kunt u onze site bezoeken op www.sportspectrum-alphen.nl. Wilt u meer informatie over de functies of wilt u een sollicitatieformulier neemt u dan contact op met Nanne van Eijk, manager Techniek en Onderhoud of Helga Goedendorp, medewerker Personeel en Organisatie, telefoon 0172 - 47 49 85. Rijnbeek en Zoon B.V. T.a.v. Nico Rijnbeek Reijerskoop 303 2771 BL Boskoop Tel. (0172) 21 25 49 Fax (0172) 21 67 41 E-mail: info@rijnbeek.com Voor onze containerkwekerij zoeken wij ook nog een aantal gemotiveerde VAN DER SPELD Uw sollicitatie kunt u voor vrijdag 31 mei 2002 richten aan: Sportspectrum, t.a.v. personeelszaken, Postbus 2067, 2400 CB Alphen aan den Rijn op zoek naar; J Wat wij bieden: -T Wij bieden een plezierige werkkring en opleidingsmogelijkheden in een groeiend bedrijf. Het maximum salaris voor de functie van Senior Medewerker Techniek bedraagt ongeveer €2500,-. Deze bedragen zijn exclusief eventuele toeslagen. Rijnbeek en Zoon B.V. is een modem en verjongend kweek- en handelsbedrijf met als hoofdafzet vaste planten naar tuincen tra in Nederland. Voor het verzendklaarmaken van orders naar tuincentra zoeken wij nog enige SZSjSlHDUM De Senior Medewerker Techniek is verantwoordelijk voor het operationeel houden van de huisvesting en de technische voorzieningen in de accommodaties. Hij/zij coördineert en verdeelt de dagelijkse onderhoudstaken voor de eigen medewerkers, alsmede de uit te besteden werkzaamheden aan derden en voert zelfstandig onderhoudswerk uit. i —dpi uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Culemborg B.V. t.a.v. dhr. C.J.W. van Heun, Postbus 147,4100 AC Culemborg Van onze nieuwe en innovatieve collega vragen wij een flexibele en samenwerkingsgerichte instelling, zelfstandigheid, overtuigingskracht en contactvaardigheid. Voor deze functie eisen wij een MBO werk en denkniveau, alsmede: Gedegen kennis op het gebied van electro- en cv-installatietechnieken; Inzicht in bouwkundige- en werktuigbouwkundige zaken; Kennis van of interesse in zwembadtechnieken (waaronder kwaliteit van zwemwater); Kennis van en ervaring met meet- en regeltechniek; Kennis van of interesse in de wet- en regelgeving op het gebied van veiligheid, hygiëne en de sporttechnische eisen. Bereidheid tot het meedraaien van storingsdiensten. - i>.. Sportspectrum exploiteert sportaccommodaties in de regio 1 Alphen aan den Rijn. Voor de afdeling Techniek Onderhoud van de zwembaden, sporthallen en buitensportaccommodaties, zijn wij NIEUWSGIERIG GEWORDEN? (en dat hopen wij natuurlijk...) - bouw NMLO5ji MARKT Profiel Het is een fulltime functie voor 40 uur per week. 102 lucht zodat je ook nog eer 1Ö2 102 o 6 K J f l 1 De functie: Gevraagd wordt: Geboden wordt: Bent u de medewerker die Leitz DIERENARTSENPRAKTIJK GOUDA Personeel gevraagd Na een inwerkperiode bent u degene die opdrachten invoert en betalingen inboekt. Daarnaast verricht u nog diverse andere voorkomende werkzaamheden. Minimaal 21 jaar; Lengte minimaal 1.58 m (lengte in overeenstemming met gewicht); Representatief en goed verzorgd uiterlijk; Algemeen Beschaafd Nederlands; Vloeiend Engels; Computerervaring; Werkervaring in de dienstverlening. je bent bereid je handen uit de mouwen te steken en weet van aanpakken je motivatie is belangrijker dan een passende opleiding je ervaring in de onderhoudsbranche is een pré je kunt zelfstandig werken en goed met mensen omgaan daarnaast ben je natuurlijk flexibel ingesteld en resultaatgericht en in het bezit van rijbewijs B (en eventueel E) onze onderhoudsdienst werkt uitsluitend voor woningbouwverenigingen en woningbeheérders. In een team van 15 allround vaklieden voer je tim mer-, stuk- en tegelwerk uit, evenals klein onderhoud aan sanitair en elektra. Je werkgebied ligt in de regio Gouda, Zoetermeer en Alphen aan den Rijn. Je krijgt beschikking over een goed ingerichte bedrijfswagen en werkt geheel zelfstandig, er is wel een nauwe samenwerking met je collega's, omdat niet iedere klus alleen kan worden uitgevoerd. Een uitvoerder heeft de algemene leiding en verzorgt de afspraken. Van der Speld Aannemers Wanneer deze omschrijving goed bij jou past, aarzel dan niet en reageer meteen. Stuur je reactie per post of e-mail of bel direct om een afspraak te maken met de heer J. van der Speld. Voor meer informatie kun je natuurlijk altijd bellen tijdens kantooruren, tel. (0182) 39 81 77 (na 18.00 uur (0182) 57 07 29). Taken Alle voorkomende werkzaamheden Timmer-, stuk- en tegelwerk Van der Speld Aannemers, gevestigd te Reeuwijk, is gespecialiseerd in nieuwbouw, verbouw en onderhoud van woningen en bedrijfsgebouwen. ig zoekt BEVEI- MBTEN! Postbus 714 2800 AS Gouda TELEFOON (0182) 39 81 77 E-MAIL info@vdspeld.nl INTERNET www.vdspeld.nl Level One BV V. Tolstraat 5 2411 BP Bodegraven Tel. (0172) 65 29 29 www.levell.nl info@levell.nl AANNEMERS LEITZ SERVICE is een vooraanstaande leverancier van hoogwaardige gereedschappen. Vanuit 10 vestigingen dragen 130 medewerkers zorg voor het bewerken en leveren van deze gereedschappen. Door jarenlange ervaring is Leitz Service in de hout-, metaal- en kunststofverwerkende industrie niet meer weg te denken en wordt gezien als een voorloper op dit gebied. Voor onze hoofdvestiging in Waddinxveen zijn wij op zoek naar een ^SFiratlNi Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. E. Craanen tel: (06) 533 815 33 Bodegraven. lang. Géén inschrijfge._. varing niet vereist! Bel voor afspr. 8.00-21.OOuur. Tel 020- 5708942 of tel. 030-6701432. Het profiel Havo-diploma of Mavo-diploma aangevuld met een voltooide 3-jarige MBO-opleiding; Originele diploma's moeten in het bezit zijn van de sollicitant; De baan Grondsteward en grondstewardessen krijgen te maken met de meest uiteenlopende passagiers en moeten van alles op de hoogte zijn. Informatie over de instaptijd, gate nummers en eventuele vertragingen is voor de passagier heel belangrijk. De werkzaamheden bestaan uit het inchecken van passagiers en bagage in de ver trekhal, ondersteunen van het instapproces aan de gate en service verlenen aan hulpbehoevende passagiers. KLM is op zoek naar nieuwe grond- stewards/grondstewardessen. Randstad verzorgt de werving en selectie. dan nu 06^51451536 'savonds bereikbaar. Ben jij accuraat en cijferma tig, zijn computers jouw niet vreemd? Dan zijn wij op zoek naar jou!!! Bel Creyfs Interim, tel. 0172-212424. J.C. Oldenbandringh J.C.H. van Dorst dierenartsen ii t R I Een persoon die nauwkeurig kan werken, ervaring heeft opgedaan in het werken met computerprogramma's. U heeft een middelbare opleiding gevolgd. Een gezond en groeiend bedrijf met enthousiaste collega's, waarin open communicatie centraal staat waardoor er een uitstekende werksfeer heerst. Een aantrekkelijk salaris aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur dan uw sollicitatiebrief met C.V. aan: Leitz Service B.V. t.a.v. Personeelszaken, Postbus 203, 2740 AE Waddinxveen. www.leitz-service.com Wij werken met een vast team van enthousiaste mensen en zoeken voor onze onderhoudsdienst per direct een gemotiveerde Algemeen BOEKENVOORDEEL vraagt voor haar filiaal in Leiden een verkoopster voor 2 p.w. Ben je op zoek naar een leuke, afwisselende en zelf standige baan, bel dan voor info naar: tel. 036-5350530. Solliciteren met een telefoontje Heb je belangstelling voor deze leuke baan op het dynamische Schiphol? Neem dan contact op met het Randstad/KLM Projectbureau, telefoon (023) 567 29 39. Huishoudelijk/ schoonmaak personeel Gevr. een erv. huish. hulp in Reeuwijk Tempel vr 1 och- Bel tend p/week. 0182-393117. TIPS, voor snel succes. I De aanbieding Het gaat om een functie in wisseldiensten voor 20 of 30 uur per week (5 dagen van 4 uur of 5 dagen van 6 uur) met een KLM jaarcontract. Horeca personeel RESTAURANT AKKER- OORD. Wij zijn op zoek naar iemand die: een gezellige baan zoekt in de hoïeca, met ervaring als gastheer vrouw in de bediening, die doorzet tingsvermogen heeft en een gulle lach! Bel ons: tel. 0182- 616101, Tonneke de Bruin. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiteriijk. Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Telefonische reacties kunt u richten aan: dhr. C.J.W. van Heun, tel.nr.: 06 - 53 65 08 34 Randstad biedt je een manier van werken die is afgestemd op jouw wensen en behoeften. We noemen dat JobLife'. Wil je kort of lang werken, wil je begeleiding, advies, een opleiding, of gewoon afwisselend werk? Het kan allemaal, want JobLife' is voor iedereen. Dus: Join JobLife'. Join Randstad. Omdat "vele handen nog steeds licht werk maken" willen wij voldoende medewerkers inzetten (mannen en vrouwen) om alle werkzaamheden soepel en op tijd te laten verlopen. En dus, zoals bovenstaand al aan gegeven, zoeken wij nog een tiental mensen, die zich in willen zetten om, samen met ons, het nieuwe bedrijf tot een succes te maken. Tuinbouwervaring is uiteraard welkom, maar zeker geen vereiste. Flexibiliteit, het tonen van initiatieven, betrokkenheid en een goed humeur lijkt ons wel héél prettig passen in ons team. Neem dan contact op met onze externe personeelsadviseurs Mariska van der Knaap of Jan Steenvoort van Steenvoort Partners voor meer informatie of voor een afspraak, telefoonnummer 0174-51 23 00 of mobiel 06-53 96 10 91/06-55 71 33 90. Zij begeleiden en verzorgen de hele werving en selectieprocedure voor ons. E-mailen kan natuurlijk ook: info@steenvoort.nl. Je eventuele schriftelijke reactie kan naar Steenvoort Partners, Postbus 115, 2690 AC 's-Gravenzande. KB Beveiligint LIGINGSBEA! 0180-540814. Heb jij je rijbewijs B en weet je van aanpakken, bel 06- 51451536. Leuk THUISWERK, tot €175 per dag! Bel: 0900-520.5202 (70 ecpm) Test nieuwe PRODUCTEN en verdien tot €165 per dag! 0900-206.2060 (0,7 epm). K E Wil jij werken in de buiten- Gevr. Horeca personeel. Af lucht zodat je ook nog eer wasser voor zaterdag, 17 lekker kleurtje opdoet, be: jaar. Rest, de Sluis, Rijnkade J-T nu 06-51451536 ook 1 Bodegraven. 0172-616776 Wij hebben een groot bestand van personeel uit Polen en Portugal die in de E.U. mogen werken. Tien nieuwe collega's hebben wij al mogen ontmoeten en aan genomen. Geweldig! Wij, Leon Dukker en Nico van Vuuren van rozenkwekerij PORTA NOVA, zijn echter nog niet klaar met de samen stelling van ons team. Samen met dit team gaan wij medio mei van dit jaar starten in een gloednieuw tuinbouwbedrijf van 4,3 hectare in de teelt van grootbloemige rozen. Ons bedrijf wordt momenteel gebouwd aan de Abraham Kroesweg te Waddinxveen (tussen Waddinxveen en Moerkapelle in). En het wordt heel mooi!... TTT Gezocht MODELLEN!! My Ben jij een echte Fashion Way. Models zoekt modellen; Victim en in het bezit van een jong, oud, dik, dun, kort of afgeronde MDGO opleiding - ianq. Géén inschrijfgeld. Er- Pel dan nu Creyfs Interim, tel. 0172-212424. Gediplomeerde BRAND WACHTEN gezocht! Fulltime =ii ==ii en parttime mogelijkheden, dagen Wil jij werken in de buiten- Bel WSA op 0180-553948. lekkerZtkleurtki Gevraagd vaste medewerker rinn nn S'e F °P snijbloemen, boomkweke- GrOen’ tSL rijbedrfjf. lnl- 0172-573016 - 414444. 0650281079. Zif zijn voor vele funtties inzetbaar o.a. - land- en tuinbouw - produttiewerk - metaal - sthilderswerkzaamheden Ook is het mogelijk om tegen bemiddelingskosten personeel van ons te betrekken.

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 25