Headship ^hhk ir L 9 I CHAUFFEUR/ BEZORGER m/v voor een van onze bestelwagens. Wij zoeken een gemotiveerde, representatieve medewerker van 18 tot 25 jaar. De werkzaamheden bestaan uit het bevoorraden van kleinere bedrijfskantines en het vullen van onze automaten. Daar ook het onderhouden van de contacten met de klanten tot de werkzaamheden behoort, vragen wij mensen met goede contactuele eigenschappen en verantwoordelijk heidsgevoel. Voor deze functie is rijbewijs B vereist. Arenthals Grant Thornton leder mens is uniek. Arenthals Grant Thornton geeft haar professionals graag de ruimte. (0182) 63 11 43 w lJ de|]eeren Uoogwerff de vries scheepsbouw b.v. VAKANTIEKRACHTEN M/v Wilt u thuis op een leuke manier bijverdienen door kinderen op te vangen? Dat kan! II w 1 YACHTS LUXURY CUSTOM BUILT accountants en adviseurs ,:.dw Teamleider (m/v) en een Ervaren Assistent Accountant (m/v) 11 3 BAAS y Arenthals Grant Thornton is een middelgrote accountants- en adviesorganisatie met negen vestigingen en ruim 400 medewerk(st)ers. Professionaliteit en samenwerking kenmerken de sfeer. MONTEURS Wij zoeken aankomend scheeps monteurs die bij ons het vak willen leren. LOODGIETERS Voor het monteren van koperen en kunststof leidingen ten behoeve van o.a. drink water-, airconditioning- en toiletsystemen alsmede het plaatsen van diverse sanitaire voorzieningen aan boord van onze luxe jachten. Ervaren en aankomende loodgieters nodigen wij uit te solliciteren. JACHTSCHILDERS Voor het perfect afwerken van onze jachten met behulp van hoogwaardige 2-k producten. De werkzaamheden bestaan uit het voor bewerken en afwerken van het jacht. Ervaren jacht schilders alsmede leerling schilders worden uitgeno digd om te solliciteren. Zoekt u professionele kinderopvang op maat óf wilt u in Boskoop gastouder worden, dan kunt u voor aanmelding en meer informatie contact opnemen met: Ons kantoor in Boskoop groeit sterk en zal daarom begin 2003 verhuizen naar een nieuw pand op het ITC-terrein. Ook ons kantoor in Alphen aan den Rijn is toe aan nieuwe huisvesting en gaat eind augustus verder aan het Raoul Wallenbergplein. Voor beide kantoren zijn wij op zoek naar een Voor deze functie zoeken wij accountants RA/AA met minimaal 7 jaar relevante werkervaring, bij voorkeur in de controlepraktijk. Voor deze functie zoeken wij (aankomend) accountants RA/AA met minimaal 2 a 3 jaar ervaring als assistent accountant Informeer naar je mogelijkheden en carrièrekansen bij Alexander van Kleij. Unieke mensen horen immers thuis in een bijzondere omgeving Gevestigd in: Alphen a/d Rijn, Amsterdam, Boskoop, Den Haag, Gouda, Leiden, Rotterdam, Utrecht en Woerden zoekt een fulltime MEDEWERKER die interesse heeft in het koksvak, opleiding is niet belangrijk, motivatie wel! De ervaren assistent accountant behandelt grotendeels zelfstandig zowel controle- als samenstelopdrachten ten behoeve van meerdere cliënten, beoordeelt (complexe) cijferopstellingen en is betrokken bij de rapportage hiervan. Hiernaast begeleidt hij één of meerdere assistent accountants. Auto Baas Beheer B.V. Postbus 33, 2740 AA Waddinxveen Telefoon (0182)63 11 43 www.autobaas.nl SZK gastouderbureau Engelandlaan 226, 2711 DX Zoetermeer Telefoon (079) 346 11 00 Postbus 2259 2400 CG Alphen aan den Rijn Telefoon: 0172-41 68 68 Fax:0172-41 68 00 E-mail: inlichtingen@agt.nl Internet: www.arenthalsgt.nl SCHEEPSTIMMERLIEDEN Voor het maken van teakhouten railings, exclusieve meubelen, het leggen van teakhouten dekken en andere zaken aan het exterieur van het jacht zoeken wij timmer lieden met ruime ervaring. BEL VOOR MEER INFORMATIE EN VRAAG NAAR JAN DIJKSTRA. AUTO PIJPFITTERS Voor het aanleggen en monteren van o.a. brandstof- koelwater- en lenssystemen aan boord. Hierbij wordt gebruik gemaakt van hoogwaar dige materialen. Wij zoeken hiervoor ervaren pijpfit- ters. IJZERWERKERS Voor het vervaardigen en afwerken van stalen casco’s en stalen constructies aan boord van onze jachten. Ervaren ijzerwerkers en aankomend ijzerwerkers die bij ons het vak willen leren worden uitgenodigd om te reageren. Detroit Eagle 46 meter, 34,5 knopen (62 km/u) De teamleider geeft leiding aan een aantal assistenten en controleert en beoordeelt zelfstandig jaarrekeningen van meerdere cliënten. Hij of zij voert samenstelopdrachten uit, behandelt fiscale aangiften, beoordeelt de administratie en de administratieve organisatie en brengt hierover verslag uit. Fungeert als aanspreekpunt voor en onderhoudt contact met de cliënten. Verricht incidenteel advieswerk. De Vries Scheepsbouw te Aalsmeer vervaardigt luxueuze zeegaande motorjachten onder de naam Feadship. Ben jij zo iemand die graag knutselt aan brommers of auto’s? Ben je han dig en heb je technisch inzicht? Auto Baas zoekt handige en technische mensen tussen de 18 en 28 jaar die graag sleutelen maar nog geen mon- teursopleiding hebben gevolgd. Auto Baas geeft je de kans om te gaan werken als leerling autotechnicus waarna je door middel van interne en externe opleidingen door kan groeien totj£e of zelfs 1e autotechnicus. Gastouderopvang is een kleinschalige vorm van kin deropvang in een huislijke omgeving die continuïteit biedt aan kinderen en ouders. Een gastouder kan haar werk combineren met de zorg voor haar eigen kinde ren en huishouden en zelf, in overleg met de vraag- ouders, haar werktijden en dagen vaststellen. Het gastouderbureau bemiddelt in Boskoop tussen ouders die opvang zoeken voor hun kind(eren) en gastouders die thuis tegen een vergoeding kinderen willen opvangen. De bemiddeling en begeleiding van deze flexibele opvang in gastgezinnen is bedoeld voor kinderen in de leeftijd van enkele maanden tot dertien jaar. nodigt KOK'S uit te solliciteren. -ré* f),[ 1 l GK/WVW - WOENSDAG 75 MEI 2002 PAGINA 26 8> ml UITDAGING? I ons SPEELGOEDWINKELS Voor minimaal 2 weken in de periode juni - augustus 2002. Pretpakket Je wordt ingezet als magazijnmedewerker voor o.a. het verdelen, orders verzamelen, of laden en lossen van speelgoed. Extra bonuspunten Voor elke gewerkte week krijg je een Intertoys kadobon van €12,50. Vrij op vrijdagmiddag Je werkt 5 dagen per week, dagelijks van 7.30 uurtot 16.15 uur. Op vrijdag ben je om 12.45 uur klaar. Gratis ‘schoolbus’ Je kunt meerijden met een gratis pendelbus tussen station Gouda en het distributie centrum in Waddinxveen. Geen toelatingsexamen Elke scholier die van aanpakken weet en minimaal 16 jaar oud is, kan direct bij aan de slag. Bel 0180 - 333 578 of stuur een e-mail naar Pzsoll@intertoys.nl U begint onder begeleiding van een ervaren monteur en werkt aan de meest geavanceerde scheepsinstal- laties. U groeit door naar een scheepsmonteur die zelfstandig diverse installaties kan inbouwen. Voor uw sollicitatie nodigen wij u uit te schrijven naar: De Vries Scheepsbouw B.V., afdeling personeelszaken, Postbus 258,1430 AG Aalsmeer. Of e-mail naar joost@vriesyard.feadship.nl. U kunt ook bellen waarna wij u een sollicitatieformulier zullen sturen. Telefoon 0297 38 89 00. Tevens kunt u kijken op www.werkenbijfeadship.nl voor alle vacatures en meer informatie. U kunt via deze site een sollicitatieformelier invullen en naar ons toe sturen. Voor alle functies vragen wij; LTS- MTS niveau met enige ervaring. Aan vakkennis en de juiste mentaliteit om in teamverband samen te werken stellen wij hoge eisen. Wij bieden: afwisselend werk, een goede werksfeer, een modern uitgeruste werf en goede arbeidsvoorwaarden. t.a.v. dhr. A.W.A. Piefs, Spanjeweg 28, 2411 PX Bodegraven, tel. (0172) 65 12 15 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Restaurant "De Heeren Hoogwerff" Burgemeester Colijnstraat 1 2771 GC Boskoop (0172) 21 24 67 Restaurant "de Lelie" Europapark 1 2408 EN Alphen a/d Rijn (0172) 47 09 72 Oosteinderweg 25 PO Box 2581430 AG AalsmeerThe Netherlands Phone (0)297 388900 Fax (0)297 388901 Zit het schooljaar erop en wil je lekker weg? Dan kun je vast wel wat vakantiegeld gebruiken. Kom werken bij Intertoys. Daar verdien je meer dan het minimumloon. En... je krijgt voor elke gewerkte week ook nog eens een Intertoys kadobon van €12,50. Mocht het regenen tijdens je vakantie, kun je altijd nog een computergame scoren. Dus ben jij een scholier die de handen uit de mouwen wil steken? Mooi, want voor het distributiecentrum in Waddinxveen zoeken wij: Elk Feadship jacht wordt volledig overeenkomstig de wensen van de eigenaar ontworpen en gebouwd. Kenmerkend voor onze schepen is perfectie tot in het kleinste detail. Daarin staag je alleen als je met mensen werkt die hun vak als geen ander verstaan. In verband met onze groeiende orderportefeuille zoeken wij ter versterking van ons team de volgende vakman/vrouw: De Auto Baas Groep bestaat uit gespecialiseerde dealerbedrijven,. Auto Baas Chrysler, Auto Baas Nissan en Auto Baas Suzuki. Allen brengen hun eigen product en doen dat met één en dezelfde filosofie: kwaliteit, flexibiliteit en hoogstaande service ten dienste van de klant. De waardering van onze klanten en het voeren van goede producten leiden tot steeds meer activiteit. Daarom zijn wij voor onze vestigingen altijd op zoek naar enthousiaste medewerkers. Bij afwezigheid van de Chefkok dient u deze te vervangen. Een uitdagende baan met een prettige werksfeer Intertoys is de grootste keten van speelgoedwinkels in Nederland. In Nederland zijn er ruim 220 vestigingen, in Duitsland 18. Kenmerkend voor Intertoys is de informele organisatie. 5 Intertoys is ondetöeel van het Blokker concern. Van Schothorst Food B.V. levert f 'L& de Snackmatic zoetwaren aan -_l - bedrijfskantines. Dit doen wij met een jong en enthousiast team van gemotiveerde mensen. Wij zijn op zoek naar een Ben je geïnteresseerd in deze afwisselende baan? Schrijf dan snel naar: 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 26