Elke ochtend... Anticlimax van mooie voetbaldag Moerkapelle kent geen geluk MOERKAPELLE - Het wordt voor de voetbalvereniging Moerkapelle nog een lastige klus om de promotie naar de derde klasse te bereiken. Na de sensationele strafschoppense rie tegen PKC’85, die door Moerkapelle werd gewonnen, verzuimden de blauwwitten te- Waterpoloster Petra Meerdink gen FC Vlotbrug in de eerste van Gouwestaete is op de na- helft afstand te nemen. Het zat tionale topscoorsterslijst over de thuisclub niet mee in de af- het seizoen 2001-2002 op de werking. Tot schrik van Moer- achtste plaats geëindigd. De kapelle nam de club uit Helle- Goudse speelster van de Wad dinxveense club scoorde 60 doelpunten. De eindstand is: I. Carla Quint (Polar Bears) 110, 2. Simone Koot (Brandenburg) 102,3. Suzanne van de Boomen Mark van Putten schaakkampioen WSV 9 WE Slotavond Zevende week Postduiven- WSE houdt kampioen Achtste plaats Petra Meerdink vizier op derde klasse 7 tegen 7 Derde plaats Niels Koetsier Flyers Jongens Aspiranten I sjoelseizoen ’Brug tot brug zwemfestijn’ vereniging De Sperwer WADDINXVEEN - Postdui venvereniging De Sperwer nam met 345 duiven deel aan de eerste midfondvlucht vanuit Pont St. Maxence, afstand 338 kilometer. De duiven werden om 09.45 uur gelost met een matige zuidwestenwind gelost. De eerste duif arriveerde om 13.17 uur. De snelheid bedroeg 1586 meter per minuut. De laatste duif arriveerde om 13.37 uur. De eerste tien dui ven van de uitslag zijn als volgt: 1-5-6 Mw. G.Toor; 2-7 J.Jansen; 3 C.G. Hofman; 4-10 Kees Hof man; 8 C. Smitskamp; 9 R.A. van der Made. 57e sportweek 1 Rijn en Gouwe PAGINA 21 WOENSDAG 22 MEI 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN GOUDA/WADDINXVEEN het sjoelseizoen Medailles voorTOOS-heren Naam: Adres: Postcode: Plaats: K W5HH Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 11,65. Rob van Leeuwen op weg naar het eerste doelpunt. Hij werd ten val gebracht door verdedi ger Robbert Vogler. Scheids- Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. Tel.: {voor controle op de bezorging) keken. De organisatie had op kend. WADDINXVEEN - Tweeduizend bezoekers, een heerlijk zonnetje, veel vreugde na de overwinningen, kortom de Amstel districtfinales van het district West II bij de voet balvereniging Be Fair leken een propaganda voor de voet balsport te worden.Tot de finale tussen de hoofdklassers Tonegido en Scheveningen werd gespeeld. Zij behoren tot de toppers van de Haagse amateurvoetbalwereld, kennen elkaar van haver tot gort en willen niet voor el kaar onder doen. WADDINXVEEN - Op zondag 2 juni kan men bij W.S.E. tijdens de familiedag ook voetballen in andere gelegenheidszevental- len. Iedereen die een zevental op de been kan brengen en met dit toernooi mee wil doen kan zich hiervoor inschrijven bij Joop v.d. Lans of Andre Dissel- dorp. De inschrijving staat open tot 30 mei en de deelname is gratis. Joop v.d. Lans, Ch. de Bourbon- straat 14, tel. 616673. Andre Disseldorp, St. Victorplein 26 tel. 619539. WADDINXVEEN - De voetbalclub WSE blijft pro motie naar de derde klasse in het vizier houden. De Waddinxveense club begon de nacompetitie met een 2- 0 nederlaag tegen Rooden- burg.WSE leek daarmee snel aan de zomerrust te kunnen beginnen. In de thuiswedstrijd tegen Roodenburg sloeg WSE na een l-l ruststand alsnog in de tweede helft toe. Door doelpunten van Hafid As- soulymani, Michael Berhane en Luuk Schwiebbe behaal den deWSE’ers een 4-1 overwinning. Op Pinkster maandag werd in Hazers- woude-Rijndijk met 2-2 ge lijk gespeeld tegen derdeklasser Bernardus. Al na twee minuten scoorde Fred van ’t Veldt uit een vrije trap. Vervolgens na Bernardus een 2-1 voor sprong. In de tweede helft zorgde John Mulder voorde gelijkmaker: 2-2. Daarna kreeg Guido Hack nog een goede kans op de winnende treffer. Hij werd aangetikt door een verdediger die met een rode kaart kon vertrekken.Trainer Ben Stu- kart ziet de return komen de zondagmiddag in Wad- dinxveen met vertrouwen tegemoet. „In de eerste helft verzuimden wij op het middenveld te voetballen, na de rust hadden we de wedstrijd beter in handen. Ik denk dat wij voetballend meer in huis hebben". De wedstrijd WSE-Bernardus (wedstrijd van de week) be gint zondag om 14 uur. De winnaar speelt tegen de winnaar van Foreholte-Zoe- termeer (de eerste wed strijd eindigde in 0-0) een week later op neutraal ter rein. WADDINXVEEN - De Wad- dinxvener Niels Koetsier vero verde een derde plaats in de eerste wedstrijd polsstokver- springen van het seizoen in Polsbroekerdam. In de groep jongens B kwam hij tot een af stand van 9.94 meter. Jan Wil lem de Groot (Kamerik) werd eerste met 11.25 meter en Corne Spruit (Oudewater) tweede met 10.77 meter. Bij de senioren werd de eerste wed strijd gewonnen door Roland Overbeek uit Benschop met 16.94 meter. Dat was verder dan de openingsprong van vori ge zomer toen Tino Leliveld (Bodegraven) tot 16.55 meter kwam. Leliveld is gestopt we gens een rugblessure. De vroe gere kampioen Aart de With sprong na een jaar afwezigheid mee in de A-groep en won met 16.15 meter. Zaterdagmiddag 25 mei wordt vanaf 14 uur ge sprongen in Linschoten. bekerstrijd in het betaalde voetbal deelnemen. In Zuid- Holland behoren Tonegido en Scheveningen tot de topama- teurclubs, maar in Waddinx- veen - aan het einde van een slopende competitie - konden beide ploegen hun faam niet waar maken. De eerste helft le verde amper doelrijpe kansen op. Het dichtst bij een doelpunt was de Voorburger Dick Boe- reboom, maar hij zag zijn kop bal door de Scheveningen-doel- man Arnoud Toet over de lat getikt. Gescoord werd er eerst een kwartier na de rust door Harry de Haas van Tonegido. Scheveningen ging op jacht naar de gelijkmaker, maar de opko mende verdediger Bas Lensink zag zijn schot gestopt door doelman Stevens, de lange Ch ris Uittenbosch schoot na een goede groenwitte aanval steen hard over. Na de verwijdering van Klapwijk besliste invaller Arie van der Padt de wedstrijd door een goede voorzet van rechts te benutten: 2-0. In totaal werden er op Tweede Pinksterdag bij Be Fair tien fina les in de verschillende jeugd- en seniorenklassen gespeeld. WADDINXVEEN - Zaterdag 18 mei was de sporthal de Dui kelaar bomvol. Reden waren de beslissingswedstrijden om het kampioenschap van de Jongens Benjamins I en Jongens Aspi ranten IJongens Aspiranten I wérd ook kampioen, dat lukte de Benjamens niet. Jongens Aspiranten I speelde tegen Lokomotief, een strijd tussen twee gelijkwaardige ploegen. Beiden speelden at tractief basketball, waarbij Lo komotief makkelijker tot sco ren kwam en Flyers daar meer voor moest werken. Het begin ging gelijk op, maar rond de tiende minuut namen de be zoekers het heft in handen en bouwden geleidelijk aan een voorsprong, die op een bepaald moment 30-41 bedroeg. Een fikse eindsprint bracht Flyers bij de rust tot 37-43. De twee de helft begon chaotisch. Toch was het Lokomotief dat hier van het meeste profijt had en een comfortabele voorsprong nam. (41-53 in de zesde mi nuut). Hierna was het tijd voor een time-out, waarbij de Flyers spelers een flinke peptalk kre- Extra sneu voorde thuisclub was daarna het tweede doel punt van Vlotbrug in blessure tijd van Jorick van Meeuwen uit een hoekschop van Robert van der Zanden: 0-2. Verdediger Peter Zijderhand: „Wij wilden met die ene tegen- goal de wedstrijd uitspelen. Door het tweede doelpunt van Vlotbrug vlak voor tijd wordt het voor ons zaterdag lastig om terug te komen. Een voordeel is dat wij vrijuit kunnen voet ballen". Moerkapelle moet het zaterdag stellen zonder de geschorste Dennis Jager. Pieter Lips is dan weer terug. FC Vlotbrug kan weer beschikken over Leon Verhoeven die het Pinkpop-fes- tival in Limburg liet voorgaan boven de wedstrijd tegen Moerkapelle. belanden. Moerkapelle bleef aandringen, maar na een vrije trap van Danny Pols belandde de bal precies in de handen van doelman Dolk. Het eerste doelpunt van Vlotburg kwam daarna, na twintig minuten, als het ware uit de lucht vallen. Doelman Huisman bleef het antwoord schuldig op een zui ver geplaatste trap van de goed voetballende Robert van der Zanden: 0-1. Moerkapelle, dat een voor sprong had verdiend, zocht op nieuw de aanval. Maar het pas sen van de bal gebeurde onzorgvuldiger en veel kansen leverden het harde werken van de blauwwitten niet op. In de 44ste minuut ontging Moerka pelle de gelijkmaker toen Rob van Leeuwen uit een voorzet van Dennis Jager over kopte. WADDINXVEEN - Al na de vorige clubavond was Mark van Putten niet meer in te halen. Met een voorsprong van meer dan vijfhonderd punten en nog maar vijf ronden te spelen was hij buiten bereik. Hans van Woudenberg leverde gelijk waardige tegenstand en maakte remise. Daarmee hebben alleen Ronald Dannis en Hans een ge lijkwaardige score tegen Mark: een gewonnen, een verloren, een remise. Arjan Henninkwon een stuk tegen Ton van Nieu- kerke en weigerde ondanks achterstand in tijd remise. Hij kreeg gelijk: in vliegende tijd nood ging Ton door de klok.Ar- jan komt nu dicht bij kwalifica tie voor het eerste. Barthold Jansen kwam niet door de ver dediging van Eduard Philipse heen: remise. Wim van Vuuren had een foutje van Hennie de Roodt nodig om te winnen. Wim Mulder en Wim van der Hoek eindigden ook in remise. OokArie Kardol en Laurens El lers wisten het evenwicht niet te verbreken. Wim van Os bouwde heel secuur wat voor deel op tegen Ton Kuiper en won een pion, waarna hij de winst binnenhaalde. Peter van den Belt kreeg schaakles van Erik Hennink, die won. Jan Muit in het klassement, hij staat op 19.680 gr. Rinus Reichard blijft regio deden tweede met 17.280 gr en John van Elswijk zakte van één naar drie, hij heeft nu 16.750 gr. De districtsfinale tussen Tonegido en Scheveningen op het Be Fair-terrein werd door duizend toeschouwers be- een grotere toeloop gere- (Foto: Artistic Art Liesbeth van der Vis.) WADDINXVEEN - Tijdens de slotavond van I hebben de sjoelers feestelijk het 20-jarig bestaan herdacht. De wedstrijdleiders Jan Kerser- gen, Henk van Beek en de vele vrijwilligers werden uitbundig bedankt voor hun inzet. Jan Kersbergen werd wederom kampioen en kreeg de wissel- beker. Tweede werd Kees Kui pers in de klasse A en derde Dick Dros. Klasse B: I. David Sinnema, 2. Guus Renesse en 3. Frans Botger. Klasse C: IOtto Supusepa, 2.Jan Olie, en 3. Dirk Frans. Klasse D: IRonald Mey- rie. Doordat bij deze wedstrijd er, 2. Cor Kersbergen en 3. Ma rie van Herk. De start van de competitie 2002/2003 is op woensdag I I september. Voor meer informatie: Jan Kersber gen 0182-615421 of Henk van Beek: 0182-616349. WADDINXVEEN- In 2002 viert Gouwestaete haar 75e verjaardag en dat feit is en wordt op verschillende manie ren herdacht. Een van de bij zondere evenementen die Gouwestaete organiseert, is het ’Brug tot Brug’ Zwemfes tijn op zaterdag 29 juni. Het festijn bestaat onder andere uit een drietal unieke prestatie tochten naar de hefbrug van Waddinxveen. De langste tocht is 3700 meter en begint om 15.10 uur bij de hefbrug van Boskoop. Zwemmers geboren in 1986 of eerder mogen hier voor inschrijven. Ook is er een tocht van 1000 meter. Deze be gint om 16.30 uur bij de bedrij- venlocatie van Gouwestaete. Hieraan mogen zwemmers ge boren in 1989 of eerder mee doen. Tenslotte is er nog een tocht van 400 meter. Deze be gint om 17.00 uur en de start is van de locatie Loswal. Verder wordt in de buurt van de finish vanaf 15.30 uur verkleed sprietlopen gehouden voor deelnemers vanaf 8 jaar en om 17.30 uur een bedrijvenestafet- te met acht deelnemers per be drijf. Voor de 3700 metertocht zijn al diverse inschrijvingen ge noteerd van gerenommeerde lange afstandzwemmers. Voor aanmelding of meer informatie: Rens van der Meer, telefoon (0182) 61 97 12, e-mail Ivd- meer@tref.nl of Veronica van Wijk, telefoon (0182) 61 48 77, e-mail veronica.van.wijk@pla- net.nl Algemene informatie: Niek de Leeuw, telefoon (0182) 61 02 61, e-mail n.a.deleeuw@free- ler.nl WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werd in Rotterdam Alexander de Open Jongensdag turnen georganiseerd. TOOS- turners Daan Vermeij en Jordy Thiele keerden beiden huis waarts met een gouden medail le. Het bijna twee jaar bestaan de Landelijk Oefenstof Systeem (LOS) kent veel verschillende turnniveaus en daardoor heb ben turners een veel ruimere keuze in moeilijkheidscatego- gen. Dat hielp, Flyers kreeg vleugels en de tegenstander wist daar geen raad mee. Bin nen vijf minuten was de ach terstand weggewerkt naar een 58-57 voorsprong en deze werd niet meer uit handen ge geven. De gasten kregen geen greep meer op de wedstrijd. Vooral verdedigend werd uit stekend gespeeld, waardoor Lokomotief bijna niet meer tot scoren kwam en Flyers het net je wel wist te vinden, vooral met een paar geslaagde breaks en langzaam maar zeker werd de voorsprong uitgebouwd. Een daverend applaus van de talrijke supporters was de be loning voor de mannen van coach Bart Molenaar, want bij het eindsignaal stond de stand 71-64 op het bord. Het kam pioenschap kon worden ge vierd en dat deden: Tom van Luyk (topscoorder met 15 pun ten), Reinier Goddijn, Michel Hoogendoorn, Paco Vermeulen, Coen Landheer, Harm-Jan Neu tel, Robin Landweer, Sander van Vuuren en Storm Anker met net zoveel enthousiasme als in de wedstrijd. maakte een verdiende remise tegen Bert van der Knaap. Evert Hildebrand heeft net als Muit een goed seizoen en maakte Hans van Offeren in.Al bert Prins bereikte een over winning tegen Jaap van der Hei den. Nico Dannis bereikte tegen Ryan den Drijver geen voordeel en heeft voortaan meer respect voor Ryan: remi se. Henk Erkelens liet een goe de kans tegen Henk van Erk lo pen en verloor. Marco de Bruijn maakt wel punten, nu tegen Adriaan van der Starre, maar het is laat in het seizoen. Ton Bronk raakte tegen Jaap Smit al gauw een pion kwijt, maar kreeg binnen een paar zetten een paard te rug. Het spartelen van Jaap was vindingrijk, maar vergeefs. Jaap van Sandijk won verrassend van Dirk van Offeren. Jeroen van der Veen bouwde tegen Jan Kraijesteijn een goede stelling op, maar faalde bij de afwerking en verloor zelfs. Randi Girdhari kwam tegen Frank Hordijk goed uit de opening, maar werd verderop van het bord gescho ven bij gebrek aan hout. Kees Klaassen won van Herman van Offeren. Stand aan de top: I. Van Putten, 2. W.Hennink, 3. R. Dannis. Enkele finales begonnen op een later tijdstip omdat de clubs door de KNVB verkeerd waren ingelicht. Voorzitter Hubert Poot van Be Fair: „De organisa tie is verder goed verlopen. Het is voor ons een goede dag ge weest al had ik bij de finale meer publiek verwacht". De overige uitslagen zijn: twee de categorie D-pupillen: SPV- Nieuwkoop 1-2, eerste catego rie G-voetbal: GONA-Barendrecht 4-2, derde categorie C-junioren: Sportief- Siveo l-l Siveo wint na straf schoppen, tweede categorie G- voetbal: VFC-Vlotbrug 3-0, tweede categorie C-junioren: Schoonhoven-DONK 2-2 DONK w.n.s., SHO onder 23 jaar-Rijnsburgse Boys onder 23 jaar 1-5, tweede categorie B-ju- nioren: Olympia B3-De Rijns treek BI 1-7, res. zevende, acht ste en negende klassen: Strijen 7-Bodegraven I-0, vijfde en zes de klassen: Spartaan’20 4- Sportlust 3 0-3. Voorts treden de voetballers uit het gehandicapten voetbal om de Penalty-bokalen. In de A- categorie werd deze gewonnen door de Waddinxvener Johan de Jong, die voetbalt bij SV Gouda. Tweede werd Richard Lissenburg van VFC en derde Arjan Mallander, eveneens van SV Gouda. In de B-categorie was de uitslag: IMichel Tissen (UVS), 2. Robert van Egmond (UVS), 3 en 4. Jeroen Vuyk (Die Haghe) en Stefan Gal (VFC), ca tegorie C: IDave Benning (FC Vlotbrug), 2.Tim Derks (HBSS), 3. Harald Kes (FC Vlotbrug). WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Sportweek 2002 gaat alweer de zevende week in. Het traditionele sportweek- voetbal is nu zover gevorderd dat dit toernooi op vrijdag 31 mei (19.00 uur bij de v.v.WSE) kan worden afgesloten. Inmid dels is de nachtrit van de Gou we Rijders ook verreden. Te vens is het prestatiezwemmen van de Waddinxveense Red dingsbrigade in Gouwebad ’De Sniep’ weer succesvol verlo pen. In het Anne Frankcentrum werden afgelopen week door de 60-plussers weer bingo ge speeld en met 72 personen ge klaverjast. Bij het klaverjassen werd mevrouw Houdijk met 5645 punten eerste. Het schoolzwemmen, georgani seerd door het jubilerende Gouwestaete, was weer een enorm succes. Twaalf scholen hadden 267 leerlingen tussen de 7 en II jaar ingeschreven, die bij elkaar 13 km en 350 me ter hebben gezwommen. Deze week wordt op dinsdag 21 mei geklaverjast in ’De Boog’ (aanvang 20.00 uur) en op woensdag 22 mei wordt om 13.00 uur een begin gemaakt met het schoolvoetbal bij de v.v. Waddinxveen. Zaterdag 25 mei vinden vanaf 08.00 uur de finalewedstrijden plaats. In de resteren weken vindt op 30 mei het visconcours (HSV Waddinxveen) plaats en op 8 juni het koppelklaverjassen (De Unie). De Sportweek wordt afgeslo ten met het lunapark op het evenemententerrein van ’De Sniep’ (18 t/m 22 juni). De eva luatie voor alle bij de organisa tie betrokkenen wordt op woensdag 5 juni vanaf 20.00 uur gehouden in ’De Boog’. een aantal niveaus waren sa mengevoegd, viel het aantal medailles voorTOOS lager uit, dan normaal het geval zou zijn geweest. Bas van Agten, Dennis van Hof en Menno Versluis kwamen uit in niveau LOS 3. In hun leeftijdscategorie werd Menno tweede. Mats Kuijstermans turnde in ni veau LOS 4 en werd zeer ver rassend tweede. Jordy Thiele mocht in categorie LOS 2 het podium op om een gouden me daille in ontvangst te nemen. Lesley van Hof en Richard No bel werden beiden tweede in hun eigen categorie: instap C resp. junior-2C. Ten slotte be haalde Daan Vermeij een gou den medaille in niveau jeugd C. Zaterdag 25 mei wordt de lan delijke finale voor het LOS ge houden in Bunschoten en I ju ni is de C-lijn finale in Varsseveld. De animositeit tussen .beide teams, die regelmatig het rand je van het toelaatbare opzoch ten, zorgde voor een anticlimax van een mooie voetbaldag. Scheidsrechter S.D. de Haan uit Oud-Beijerland had er de han den vol aan. Hij deelde zeven gele kaarten uit en drie spelers haalden het einde niet. De Scheveninger Sander Klapwijk werd na tweemaal geel (is rood) uit het veld gestuurd en na een vechtpartij kort voor het einde van de wedstrijd werden ook de Scheveningse invaller Hans Dorjee en doel man Lemmy Stevens van de Voorburgers uit het veld ge zonden. De bestuurders van de KNVB zagen het gebeuren met schaamrood op de gezichten aan. De Amstel Cup en de cheque van 1800 Euro ging uiteindelijk naar Tonegido, dat met 2-0 van zaterdag-hoofdklasser Scheve ningen won. In de competitie stonden de Voorburgers in de zondaghoofdklasse lange tijd bovenaan, maar werd in de slotfase gepasseerd door Hol- landia uit Hoorn.Tonegido mag in het nieuwe seizoen aan de brasem gevangen. De uitslag Gezellig hockeytoernooi F-jeugd dat er lekker doorgespeeld kon worden. Ook bij de wat oudere f-jes, die in een zestal speelden, ging het er leuk aan toe. Het mixed team liet heel fraai hoc key zien. Ook tegen de teams die alleen uit jongens beston den gaven zij goed partij. Zij be reikten een tweede plaats! Het hockeycompetitie is nu af gelopen, het is tijd voor de toernooien. Op de website van HCW is hierover informatie te vinden. rechter Peter Platteschor uit Capelle aan den IJssel kende een vrije trap toe aan Moerka pelle, mat'- h'eld tot opluchting vanVlotbru-, de kaarten op zak. De vrije trip van Dennis Jager leverde niets op. Er zouden meer mogelijkheden voor Moerkapelle komen. Op aangeven van Van Leeuwen schoot Lennaert Visser over, evenals de keihard werkende aanvoerder Ron Kievit. De bes te kans kreeg in de 28ste mi nuut Visser. Hij miste met het hoofd de bal na een voorzet van de prima spelende Alexan der Hertog. Met de rust in zicht redde doelman Arjan Dolk van Vlotbrug op een kop bal van Rob van Leeuwen na een vrije trap van Hertog. Pech had daarna Van Leeuwen met een kopbal op de lat na een hoekschop van Danny Pols. De mogelijkheden voor Vlotbrug waren voor linkerspits Pascal van Meel. Tot tweemaal toe hield doelman Mark Huisman de rappe aanvaller van scoren af. Meer mogelijkheden stond de goed spelende verdediging van Moerkapelle met Lennard Tep per als uitblinker niet toe. Het bleef de geroutineerde Rob van Leeuwen tegen zitten. Twee minuten na de pauze zag de voormalige aanvaller van Smitshoek een kopbal op de lat Door Bert Hertog voetsluis, die een jaar geleden nog in de vijfde klasse speelde, in de tweede helft de leiding. Moerkapelle streed daarna ver woed om de gelijkmaker, maar kreeg in blessuretijd de kous (PSV) en Sandra Nieuwenburg op de kop: 0-2. (Polar Bears) 71,5. Mieke van Voor Moerkapelle betekende de Sloot (T&R Heidelberg) 68, die eindstand een teleurstel- 6. Tjarda Rodenhuis (Branden- ling. Zaterdag wacht in het burg) 66, 7. Marieke Heerdink sportpark De Kooistee aan het (Het Ravijn) 63,8. Petra Meerd- Schelpenpad in Hellevoetsluis ink (Gouwestaete) 60, 9. Mar- een nieuwe confrontatie met lies Weldam (T&R Heidelberg) het jonge team van FC Vlotbrug 59, 10. Alice Lindhout (PSV) 52. (gemiddelde leeftijd 21 jaar) en dan moet een 2-0 achterstand ongedaan worden gemaakt wil Goede vangst HSW Moerkapelle uitzicht op de derde klasse blijven houden. De WADDINXVEEN - Zaterdag Moerkapellenaars hadden op j.l. viste de Hengelsportvereni- een betere uitgangspositie ge- ging Waddinxveen (HSW) haar rekend Al na drie minuten leek vierde wedstrijd van de zomer competitie in de Amstel- Drecht. Dertien deelnemers zorgden gezamenlijk voor een goed vangstgewicht van ruim 52 kilo. Er werd overwegend was als volgt: I. Rob Jenner 8.740 gr, 2. Frans van Steende- WADDINXVEEN - Afgelopen ren 6.070 gr, 3. Wim Houtman zaterdag vond het hockeytoer- 5.680 gr. Door zijn overwinning nooi voor de jongste jeugd, de is Rob Jenner de nieuwe leider f-jes, plaats bij hockeyclub Wad dinxveen. Vijftien teams uit de mee. De deelnemers in de leeftijd van 7/8 jaar streden op drie veldjes fanatiek voor de over winning. De allerjongsten speelden 3 tegen 3 en konden in twee doeltjes scoren. De scheidsrechters floten geheel in toernooistijl; niet te vaak zo- Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008. 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe". z- gb I

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 21