Woonlasten Royal Arrow verandert naam in TimeS,Teak Trends stijgen in 2002 sterker dan inflatie Voorbrood Meubelen voor ieder interieur De Huiienbeun ys b-c fruedf k ewe f weer bij ons binnen! vitrage- collectie is Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen ED REUSKEN De mooiste I JONGENEEL I SILCO SSS S Meubelfabriek Vraagprijs op aanvraag. 4 Uw specialist op het gebied van woninginrichting Bij ons geen open huis, doch slechts een selectie van woningen welke wij in de verkoop hebben. Zit uw droomhuis hier niet bij, neem dan vrij blijvend contact met ons op voor ons complete aanbod. Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 en plantenbakken van teak te krijgen. Zijde 28, 2771 EN Boskoop, Tel. 0172 - 210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl DE GRAAF PARTNER makelaardij Gemiddelde Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? JT" W A (Foto: Artistic Art/Liesbeth van derVis.) fïTr Oplevering in overleg. i 9 l Huis&Stijl w w vu .silco.nl REEUWIJK - Kwekerspad 1 BOSKOOP - Overslag 5 BOSKOOP - Voorofscheweg 436 BOSKOOP - Zinkeling 62 tMHMi Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur Vrijdagavond Zaterdag 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Sllco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. Waddinxveen De makers van interieurs doordacht tot in detail, app. is ter overname. Zéér ruime woonkmr. met aan de voorzijde het zitgedeelte v.v. een stenenvloer, aan de ach terzijde de serre met een houtenvloer. Vanuit de serre een plezierig lichtinval wat de hele woonkamer versiert. 1e verd.: ruime overloop met 4 slaapkamers. Badkmr. met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet. Atelier: het atelier ligt aangrenzend aan het woonhuis en heeft een oppervlakte van ca. 70nr. Tuin: de fraai aangel. royale zonnige tuin is gel. rond, de WADDINXVEEN - TimeS,Te ak Trends. Dat is de nieuwe naam voor de woonwinkel aan de Henegouwerweg, die voor heen Royal Arrow heette. De naamswijziging is halverwege de maand mei ingevoerd en le vert de eigenaren een boel voordelen op. „Royal Arrow had en heeft een goede formu le alléén ben je met handen en voeten gevonden aan het in- en verkoopbeleid, en garantie die door Royal Arrow bepaald werden.Voorheen bepaalde Royal Arrow wat we inkochten en wat de prijzen zijn, nu heb ben we daar zelf de hand in”, licht Frenk van den Berg, filiaal houder in Waddinxveen, toe. „Voordelen zijn er ook voor de klant, want de prijzen gaan omlaag.” Vier jaar geleden ves tigde de woonwinkel zich aan de Henegouwerweg, schuin te genover de Hefbrug. Een woonwinkel met uitsluitend veel teak en gespecialiseerd in tuinmeubelen. „In de maanden maart tot en met september is driekwart van de winkel ge vuld met tuinmeubelen en een kwart met teak voor binnens huis, in de wintermaanden is dat precies andersom”, vertelt Van den Berg. Dat we nu in de zomerperiode zitten, is goed te merken aan de indeling van de winkel. De drie etages zijn volop gevuld met stoelen en tafels voor in de tuin, in alle soorten en ma ten. Ook ligstoelen en tuinban ken staan er opgesteld. Na tuurlijk ontbreken de parasols, bijzettafels en woonaccessoires niet. Er zijn zelfs brievenbussen „Na al die jaren hebben we ge noeg ervaring om het roer in eigen handen te nemen”, zo vertelt Van den Berg. „Nu kie zen we voor een eigen identi teit.” Of er veel gaat verande ren? Van den Berg: „In het aanbod niet zo heel veel. We blijven een teakspeciaalzaak met momenteel vooral veel tuinmeubelen. Wel wordt het assortiment nog wat breder. Ook willen we een nieuwe doelgroep aanspreken. Voor heen richtten we ons met na me op de wat hogere segmen ten. We kregen veel klanten uit ’t Gooi, zal ik maar zeggen. Onze advertenties verschenen vooral in woonbladen met de wat chiquere uitstraling. Nu we een wat andere formule hebben, blijft het aanbod het zelfde, maar is het voor meer mensen betaalbaar. De prijzen zijn wat vriendelijker.” De lagere prijzen zijn mogelijk geworden door de nieuwe for- mule.TimeS.Teak Trends kan gunstiger inkopen, omdat dit in eigen beheer gebeurd. Het te ak komt overigens van teak- Het begon allemaal bijna 85 jaar geleden toen vader Voor brood in Rotterdam een meubelfabriek annex meubel- lakkerij begon. Omdat in Rot terdam verdere groei was uit gesloten, verhuisde het bedrijf plantages uit Indonesië. Dat wil Van den Berg ook nog wel even benadrukken, want plan- tageteak betekent dat het teak wordt gekweekt op speciale plantages in het beheer van Staatsbosbouwdienst op Java. Daarmee blijven de natuurge bieden gewoon gespaard. De borden en vlaggen bij de woonwinkel zijn inmiddels aan gepast aan de nieuwe naam. Het personeel is er helemaal klaar voor om de eigen koers te gaan varen en de showroom is klaar voor de zo mermaanden. in de vijftiger jaren naar de Dorpsstraat in Zevenhuizen. Diverse naastgelegen panden werden aangekocht, waardoor verdere uitbreiding mogelijk werd. Zo’n dertig jaar gele den maakte het bedrijf een grote ommekeer mee. In plaats van meubelen zelf te maken werd gekozen voor de directe verkoop van meube len. En niet zonder succes. Binnen de kortste keren stond Voorbrood Meubelen bekend om zijn uitstekende kwaliteit tegen zeer scherpe prijzen. Aan het Noordeinde in Ze venhuizen heeft het bedrijf een aantal jaren geleden een grote boerderij met loodsen aangekocht, welke zijn inge richt als magazijn, waardoor vele meubelen uit voorraad leverbaar zijn. Uiteraard be schikt het bedrijf over een WOENSDAG 29 MEI 2002 PAGINA 15 Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 WONING PROJEKTSTOFFERING ZEVENHUIZEN - Bij Voor brood Meubelen aan de Dorpsstraat I I9 raakt u niet uitgekeken. Op iedere vier kante meter staat wel iets moois bij Voorbrood, passend in ieder gewenst interieur.Van klassiek tot modern, van ro mantisch tot koloniaal, bij Voorbrood zult u zeker kun nen slagen. Al zou je het van de buiten zijde niet denken, maar achter de gevel van de meubelspe- cialist is ruim vijfduizend vier kante meter ingericht met de fraaiste meubelen. Onlangs is de buitengevel drastisch ge moderniseerd en ook het in terieur heeft een facelift ge had, compleet met koffiehoek, waar u nog eens rustig over uw woonwensen kunt napra ten. In tegenstelling tot de grote woonboulevards met kille toonzalen, is de Hypotheek adviseur Uniek in de nabijheid van het centrum van Boskoop in kleinschalig nieuwbouw project gelegen vrijstaande villa geschakeld middels garage. De villa wordt gro tendeels door water omsloten en is gelegen op een uniek perceel grond (ca. 1296m.) met vrij uitzicht over kwekerijen. Ind.: entree, hal, toilet met fonteintje en meterkast. Royale L-woonkamer met plavui- zenvloer en open luxe keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. Vanuit woonkamer toe gang tot aangebouwde serre met optimale daglichttoetreding en schitterend uitzicht. 1 e verd.: mime overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3), badkamer met wastafel, ligbad, douchecabine en 2e toilet. 2e verd.: voorzolder met c.v. combiketel opstelling en was machine aansluiting. Ruime zolderslaapkamer met groot gevelraam Bijz.: de villa is absoluut een bezichtiging waard en dient vooral vanwege de ligging en door de onder architectuur aangel. parkachtige tuin gezien te worden. Opl. in overleg. GORDIJNEN Noord kade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) Schitterend gelegen vrijstaand woonhuis met aangebouwde praktijkruimte en onder architectuur aangelegde achtertuin met optimale privacy. Er is hier spra ke van een hoog afwerkingsniveau en de aangebouwde praktijkruimte biedt veel mogelijkheden. Ind.: voorentree, mime hal met garderobenis, meterkast en modem toilet. Royale L- woonkamer met open haard en schuifpui haar terras. Open luxe L-keuken met natuurstenen aanrechtblad en div. inbouwapparatuur. Bijkeuken met was-/droger- aansluiting, gang, toegang tot praktijkruimte en opslagmimte. 1e verd.: mime overloop en stookruimte met c.v. combiketel opstelling. 4 mime slaapkamers, alle v.v. dakkapel en 1 met vaste kastenwand. Moderne badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. Bergvliering toegankelijk middels vlizotrap, veel mimte en stahoogte. Oplevering in overleg. breed assortiment woonac cessoires om van uw huis een echt thuis te maken. Voorbrood Meubelen biedt u naast diverse stijlen meube len, waaronder bankstellen, fauteuils, kasten, tafels, eet- hoeken en ontelbare klein meubelen, ook een ruime keus aan raambekleding.Vitra ge, gordijnen, vouw- en lamel- gordijnen zijn in ruime sorte ring aanwezig en volledig aan te passen aan uw interieur. Bovendien worden alle gordij nen in eigen atelier vervaar digd. Bent u nieuwsgierig gewor den? Kom dan eens langs bij Voorbrood Meubelen op de website, www.voorbrood.nl of laat u verrassen door het enorme aanbod voor ieder interieur in de showroom aan de Dorpsstraat I 19 in Zeven huizen. Vraagprijs 498.000,- k.k. Het Centrum voor Onderzoek van de Economie van de Lagere Overheden (COELO) onder zoekt jaarlijks de tarieven die Huizenbezitters worden dit jaar geconfronteerd met flink hogere woonlasten. Gemiddeld stijgen de tarieven 5,6 procent; I procent meer dan de inflatie. Vereniging Eigen Huis maakt zich zorgen over deze ontwikkeling en heeft aangekondigd acties te zullen ondernemen tegen gemeenten met buitengewone stijgingen doorvoeren. Ruime tussenwoning gelegen in jonge, kindvriende- Schit. en rustig gel. vrijst. landhuis (op ca. 100 m. van lijke wijk "Waterrijk" in het centrum van Boskoop, de o.b. weg), met serre en uitz. op de pr. aangel. tuin Bouwjaar 1998. en het atelier op 1.800rrf. Bj. 1976. Ind.: entree, meterkast en toilet. Woonkamer door keu- Ind: roy- entree, hal, gard, en toilet. Grote leef/eetkeuken ken verdeeld in een zit- en eetgedeelte. Luxe keuken v.v. me’ een granieten aanrechtblad en inb.app. De losse RVS diverse inbouwapparatuur. 1e verdieping: overloop, luxe badkamer met doucheca bine, (duo)ligbad, toilet, designradiator en wastafel. Drie slaapkamers. 2e verdieping: zolderverdieping met was,-/drogeraansl., CV ketel opstelling en toegang tot dakterras. De tuin met achterom en stenen berging is gelegen op het oosten. Bijzonderheden: woning valt nog binnen de GIW garan tie, is energie zuinig gebouwd en volledig geïsoleerd, woning en deels direct grenz. aan de ringsloot. Er zijn div. Oplevering in overleg. terrassen gecreëerd. Opl. in overleg. Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden VBO 'ij MAKELAAR Bezoekadres: in winkelcentrum Zuidpfas Zuidplaslaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182) 622 388 Fax: (0182) 637 508 Email info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl showroom van Voorbrood Meubelen meer dan huiselijk ingericht, leder halletje en nisje is gebruikt om de artike len fraai te etaleren. Dit is voornamelijk te danken aan de diverse uitbreidingen die het bedrijf heeft gerealiseerd. Door het aankopen van naastgelegen panden, zijn mu ren weliswaar doorgebroken, maar is de identiteit van het betreffende pand behouden gebleven.Tijdens uw bezoek zult u dan ook zeker de sfeer van het woongenot ervaren. de Nederland se gemeenten rekenen voor onroerende zaakbelasting, riool- en reini gingsrechten. Hierbij kwa men ook dit jaar weer grote verschillen naar voren. De goedkoopste gemeente van Nederland is Oostburg (Zee land). Deze gemeente rekent dit jaar 334 euro per huishouden. In woners van Abcoude in Utrecht daarentegen betalen bijna drie keer zoveel (975 eu ro). Landelijk ligt dit bedrag op gemiddeld 587 euro. Over het algemeen zijn de ta rieven sterk gestegen. Al zijn er ook gemeenten waar we een daling zien. Zo zijn de gemeentelijke lasten Vrijstaande semi bungalow met vrijstaande garage en schitterende tuin rondom. Een deel van de tuin is besloten en biedt optimale privacy. De woning is rondom omgeven door water en toegang middels brug. Ind: entree, hal met vide en natuurstenenvloer, gardero be, meterkast en toilet met fonteintje. Besloten keuken v.v. div. apparatuur, verdiepte kelderkast en deur naar zij tuin. Ruime slaapkmr. met wastafel en separate werk/hobbykmr. Royale woonkamer met open haard, schuifpui naar zijtuin en mooie parketvloer. Verd.: overloop met vide, functionele badkamer met lig bad, 2e toilet en wastafel. Aparte stookruimte met geiser opstelling. Drie slaapkamers variërend in formaat. Bergvliering. Vrijst. garage/berging met c.v. ketel opstel ling. Opl. in overleg. Verzekeringen Hypotheken Pensioenen ’Vastgoed Een hypotheek is maatwerk! Vraagprijs 595.000,- k.k. TimeS Teak Trends is de nieuwe naam van de woonwinkel die voorheen Royal Ar row heette. in de gemeente Limmen (Noord-Holland) met negen tien procent gedaald. De groot ste stijging zien we in de Gel derse gemeente Groesbeek lasten bijna (+35 procent). Gemeenten zeshonderd euro met hoge woonlasten hebben niet logischerwijs meer te beste den. Zij krijgen namelijk een la gere uitkering van het rijk, om dat het onroerend goed in die gemeente gemiddeld duurder is. Om toch dezelfde voorzie ningen te kunnen bieden, moe ten zij dus hogere lasten reke nen. De belangenvereniging Vereni ging Eigen Huis gaat gemeenten waar de woonlasten extreem zijn gestegen om opheldering vragen. Ze maken zich zorgen over de almaar stijgende lasten en vragen zich af of deze nood zakelijk zijn.

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 15