WSE laat zich door Bernardus verrassen weer De Gouwe Bestuur w Waddinxveen heft eerste zaterdagteam op Toernooi voor M Beetje feest bij TV Waddinxveen Rotary sponsort jeu de boules toernooi Ben van Geffen wintVINKTop 12 schaaktoernooi Voetbalclub Moerkapelle verspeelt promotie Niels Pereboom wint zilver TOOS in Goudse Clubrecord Blokland Taekwondoka’s actief Nieuwe club- records voor S.C.Antilope Ifrandi op de C-lijst Rowah handbalinstuif WADDINXVEEN - Op 5 juni organiseert handbal vereniging ROWAH een handbalinstuif voor jon gens en meisjes van 6 tot lljaar.Van 14.00 tot 16.00 uur kan de jeugd uit Waddinxveen en omstre ken via een instuif kennis maken met de handbal sport Op het Rowahveld (achter sportcentrum den Edel) zal een aantal train- sters een handbaitraining verzorgen. Een echt partij tje handbal staat ook op het programma. Uitslagen P.V. de Sperwer WADDINXVEEN - Postdui venvereniging de Sperwer nam met 281 duiven deel aan de wedvlucht vanuit Orleans, af stand 497 kilometer. De duiven werden om 07.30 uur gelost met zuid-westen- wind. De eerste duif arriveerde om 12.23 uur en behaalde een snelheid van 1691 meter per delijke en/of lichamelijke handi- minuut. De laatste duif arriveerde om 12.48 uur. De eerste drie dui ven van de uitslag: I K. Hofman; in Alkmaar op NK Schouwburg Si Knullig WOENSDAG 29 MEI 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 26 (Foto: Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) zwemmers kunnen op die dag L zijn er tijdens de cd-competitie bij atletiekvereniging de Spar- moest het veld verlaten waar door WSE met tien man de door de Waddinxvener Henk Bakker. Begin juni is er een le denvergadering van De Gouwe cap hebben, strijden die dag om de wisselbeker. Voor de eerste drie zijn er bovendien individu ele prijzen te winnen. De be woners worden gekoppeld aan officiële receptie met aanslui tend reunie gehouden. Ruim honderd oud-leden hebben zich hiervoor al aangemeld. in het zijnet daarna belandde de bal twee keer op de vuisten dubbel te winnen. Het tweede team maakte dit keer veel goed.Tegen Botesa I werd met Waddinxveen en ook de he rendubbel was geen probleem. van doelman Rene Boekhorst, die eveneens Joost de Roo van scoren afhield. Een verre uit trap van doelman Robin Doze finish. Nieuwenkamp viel met 1,5 punt in het tweede deel ver terug. Evengroen kreeg in de laatste ronde nog klop van Van Elteren, maar bleef hem deson danks op de eindranglijst nipt voor. Titelverdediger Gerard van Ommeren verloor na ne derlagen tegen Evengroen en Mark van Putten nog veel ter rein en eindigde uiteindelijk als vijfde. WADDINXVEEN terstand. Ook Moerkapelle- naar Jesse van Elteren ver speelde met nederlagen tegen een lid van de vereniging, die hun de fijne kneepjes van het spel zullen vertellen.Tot en met vorig jaar kende het toernooi een vaste sponsor, maar door zakelijke veranderingen is daar een eind aan gekomen. Het doorgaan van het toernooi heeft een tijd lang aan een zij den draadje gehangen, daar er geen sponsor gevonden kon worden. Gelukkig werd de Ro tary serviceclub bereid gevon den het toernooi dit jaar een malig financieel te vaar zodra er een werd toegekend. De vrije trap pen werden zonder uitzonde ring genomen door Bas van der Zon, maar eerst schoot hij WADDINXVEEN - Hockeyclub Waddinxveen hield afgelopen zaterdag het Wild Westtoer- nooi. Dit toernooi geniet inmid dels regionale bekendheid: 37 teams hadden zich ingeschre- ven.Tussen de wedstrijden door konden de spelertjes op het springkussen, hoefijzer werpen of koektrappen. De E-categorie, 8- en 9-jarigen, speelden in ze stallen op een kwart veld tegen elkaar. Op de twee velden van ondersteunen. Het toernooi wordt gehouden op zaterdag I juni, aanvang 10.00 uur, op het terrein aan de Alberdinck Thijmlaan. Voor de komende ja- ren gaat de vereniging op zoek naar een nieuwe sponsor. Be drijven die geïnteresseerd zijn en die dit toernooi, het liefst voor langere tijd, financieel wil len ondersteunen kunnen con tact opnemen met Peter Rube- ling tel.06-23192926 of stuur een E-mail naar de vereniging jeu.de.boules.wad@zonnet.nl. verraste de verdediging van WSE. Boekhorst kon nog juist de vrij doorkomende Van Kam pen van de gelijkmaker afhou den. Ferdy Schenk raakte in de 37ste minuut geblesseerd en moest worden vervangen door Martijn Sol. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Zwem- en poloclub Gouwestaete gaat in het nieuwe seizoen weer spelen onder de vroegere naam De Gouwe. Het bedrijvenpark Gouwestaete is met de spon soring gestopt. Gouwestaete heeft vanaf 1994 de Waddinx- veense zwem- en poloclub ge sponsord. Nieuwe sponsor wordt de Van Udengroep uit Rotterdam, een bedrijf in logis- Door Bert Hertog WADDINXVEEN - WSE is uitgeschakeld in de strijd om promotie naar de derde klasse. De Waddinxveense voet balclub liet zich op eigen veld verrassend door Bernar dus, dat in blessuretijd een 1-0 achterstand ongedaan maakte (1-1) en vervolgens de strafschoppen beter nam dan WSE. Komend weekeinde speelt Bernardus voor be houd van de plaats in de derde klasse tegen Foreholte, dat na twee gelijke spelen tegen Zoetermeer eveneens na het nemen van strafschoppen verder kwam. (Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d de loswal. Het IJssel, Waddinxveen en Moord recht) op zijn naam schreef. In 1996 won hij ook de eerste editie. De VINK Top 12 beleefde de WADDINXVEEN - Het ge- de afstand van 3700 meter af leggen tussen de Boskoopse en Waddinxveense hefbrug. Er kan ook worden gestart op kortere afstanden zoals 1000 en 400 meter met start vanaf Gouwe- topschakers van de vier vereni- staete (de vroegere kavelfabriek gingen in het Zuidplasgebied en nog vroeger de fabriek van Dobbelman) en startseizoen wordt gegeven door de vroegere zwemkam- pioene Erika Terpstra. In de ja- ren vijftig en zestig was zij deel neemster aan de bekende lange spannendste editie sinds jaren. in de Favoriet Jan Evengroen van De IJssel kwam al in de eerste ron den na nederlagen tegen club- niet beheersen en wierp de bal naar scheidsrechter Van Uffelen, die hem de rode kaart toonde. Met Patrick Bontenbal onder de lat (Danny Pols werd als veldspeler opgeofferd) maakte Moerkapelle de tijd vol. Nadat Rob van Leeuwen op de lat had gekopt bracht Leon Verhoeven, afkomstig van het naar de hoofdklasse gepromo veerde Nieuwenhoorn, de stand op 2-0.Vervolgens stapte het gehele elftal van FC Vlot brug met de bloemen in een tractor met oplegger en begon een zegetocht door Hellevoet- sluis. Moerkapelle wacht een vol gende kans in september als de nieuwe competitie begint. In de eerste wedstrijden zal Mark Huisman er echter niet bij zijn. 2 D. Heeren; 3 R.A. v.d. Made. L GOUDA/WADDINXVEEN - De Gouda-atleet Joost Blokland liep in Lissabon een nieuw clubrecord op de 3000 meter steeple chase. De Waddinxve ner kwam tot een tijd van 8.53.87 en werd daarmee eer ste in de B-groep. Een verbete ring van 0.7 sec. Met een acht tiende plaats was de Boskoper Fred van Zoest de beste streek- loper in de vijftien kilometer in Barendrecht.Zijn tijd was 50.36. WSE, dat in 1992 voor het laatst in de derde klasse speel de, was erg teleurgesteld en kon zich veel verwijten. Na de I -0 voorsprong verzuimden de Waddinxveners in de tweede helft verder afstand te nemen. Zij kregen daarvoor een serie van minstens vijf doelrijpe kan sen, maar in de afwerking had de ploeg van trainer Ben Stu- kart geen greintje ge luk. Eenmaal ket ste de bal van de binnenkant van de doel- I paal in het zijn clubgenoten Van Geffen en Van Ommeren en IJsselspeler Van Herk kostbare punten. Halverwege het toernooi voerde Ben van Geffen de ranglijst aan met een halve punt voorsprong op Theo van Herk en titelverdediger Ger ard van Ommeren. Goede kan sen waren er toen ook nog voorWSV’er Ronald Dannis en Nieuwerkerker Gerard Nieu wenkamp. In het tweede deel kwam Evengroen sterk terug met drie overwinningen op rij. Ben van Geffen en clubgenootTheo van Herk kon hij echter niet meer achterhalen. Van Herk verspeelde een aangeboden re mise van Van Ommeren en kwam na stukverlies tegen Dannis met remise goed weg. Van Geffen kon hiervan pro fiteren. Hij bleef ongeslagen en haalde met een halfje meer de WADDINXVEEN - Een grote groep taekwondoka’s van sportinstituut Den Edel was vorige week in Alkmaar om te strijden in het tweede Lente- toernooi. Het toernooi betreft een individueel open stijl toer nooi voor aspiranten, junioren en senioren en een breektest- onderdeel. Bij het stijltoernooi, waar de concurrentie groot was, doen over het algemeen teams mee die uitsluitend stijl- wedstrijden aflopen. Ondanks goede individuele scores van de taekwondoka’s werden hier geen prijzen weggesleept. An ders was het bij de breektes- ten. Hier wist Jeroen Priem in zijn klasse, junioren 15 tm 17 jaar, een derde prijs te behalen. Zaterdag I juni geeft het Taek wondo Demoteam van Den Edel tijdens de braderie in de Dorpsstraat om 10.30 uur en om 14.30 uur demonstraties. Hier worden stijlvormen op muziek, breektesten en spar- ringdemonstraties gegeven. ning steeg. Beide ploegen kre gen kansen op een doelpunt. Bij WSE was de met grote pas sen naar voren gesnelde rech- tervleugelverdediger John Mul der twee keer dicht bij een doelpunt, aan de andere kant hield de Waddinxveense doel man Rene Boekhorst de Ha- zerswoudse middenvelder Jos van Kampen twee keer van scoren en ook blokkeerde hij gastenboek (voorlopig) stop gezet. Waltman ontkent de geruchten dat de w Waddinxveen in fi nanciële problemen zou verke ren. Wel spoorde het nettore sultaat in de kantine in het afgelopen seizoen niet met de bruto-omzet. De kascommissie en de twee penningmeesters onderzoeken waar het grote vërschil inzit. Volgens Waltman is bij de club inmiddels een kos- tenbewakingplan ingesteld waardoor de inkomsten en uit gaven sneller zichtbaar zijn. De begroting voor het nieuwe sei zoen is met een klein negatief verschil goedgekeurd. Het ver schil kan door het nieuwe kle- dingbeleid, dat nog niet in be handeling kon worden genomen, worden goedge maakt. Het contract met hoofdsponsor Bakker Meube len is verlengd. Ook andere sponsors gaan door. Het eerste zondagelftal krijgt voor de nieuwe competitie een nieuw geelzwart tenue. Het bestuur van de oudste voetbalvereni ging in Waddinxveen bleef on gewijzigd. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense luchtgeweerschutter Niels Pereboom (18) is vorige week maandag in de hoogste jeugdklasse Junioren A tweede geworden op het NK in Apel doorn. De schutter van SV Wad dinxveen behaalde over zestig schoten een score van 570 pun ten. In de finaleronde vergaarde hij in tien schoten 101,9 punten, een totaal van 671,9. Met zijn score eindigde Niels Pereboom op ruime afstand van winnaar Pieter Dijksterhuis uit Apel doorn. Hij kwam op een totaal van 682,3 punten. Ook zijn zusje Nynke Pereboom (16) nam deel aan het NK. Zij werd in de finale hoofdklasse da mes zesde met een score van 376 over veertig schoten. In de finaleserie schoot Nynke 99,6. Een totaal van 475,6 punten. Nynke Pereboom won wel de eerste prijs als deelneemster aan het damesteam van Blijham. SV Waddinxveen kan zelf geen da mesteam op de been brengen, maar met Nynke wel een ver sterking leveren aan een ander team. SV Waddinxveen heeft een klei ne groep luchtgeweer- en lucht- pistoolschutters die wedstrijden schieten en daarmee regelmatig goede resultaten behalen. Ande re leden van de vereniging be perken zich tot trainen en de in terne clubcompetitie. Iedereen is welkom om eens een kijkje te nemen op de clubavonden dins dag en donderdag vanaf 20.00 uur. Voor geïnteresseerden ligt een informatiepakket en een proefrondje schieten onder be geleiding klaar. WADDINXVEEN - Het be stuur van de voetbalvereniging Waddinxveen heeft het eerste zaterdagteam niet ingeschreven voor de nieuwe competitie. De spelers zijn daarover vorige week ingelicht en in de algeme ne jaarvergadering van maan dagavond jl. kwam deze kwestie opnieuw ter sprake. Het be stuur hield echter voet bij stuk. Het zaterdagteam negeerde volgens het bestuur de regels die vorig jaar in de jaarvergade ring waren afgesproken. „Een opeen stapeling van jarenlange perikelen heeft tot het besluit geleid om geen eerste zater dagteam voor de competitie in te schrijven", zegt voorzitter Wim Waltman. Inmiddels heeft het hele elftal voor w Waddinxveen bedankt. Een poging om bij de voetbal vereniging Floreant aansluiting te krijgen ging niet door nadat deze club het gastenboek op de website van de voetbalvereni ging Waddinxveen had gelezen. De communicatie die daarop werd gevoerd was beneden peil. Inmiddels heeft de voetbal vereniging Waddinxveen het afstandszwemtochten in de Gouwe. Deze tochten zijn tot de jaren zeventig gehouden, maar daarna van de agenda afge- genoot Jeroen Eijgelaar en haald omdat de kwaliteit van het WSV’er Wim Hennink op ach- zwemwater verslechterde. De laatste tijd is het water schoner geworden hetgeen een water- keuring onlangs heeft bewezen. De Gouwe wil proberen met het Brug tot Brug zwemfestijn de vroegere lange afstands zwemtochten te latgen herle ven. Voorzitter Den Boer: „Op de 400 meter hopen we 150 jeugdigen aan de start te krij gen". Op vrijdag 5 juli wordt de menge zondagteam, uitkomend in de landelijk derde klasse, en het eerste jeugdteam behaalde afgelopen weekend minder suc ces dan voorheen. Uitspelend tegen het sterke eerste team van Merenwijk was er geen eer te behalen en hoewel de wed strijd nog niet afgespeeld is, kan /X een dikke nederlaag niet meer {(111 H OC till voorkomen worden. Toch wa- ren er een paar spannende de hockeyclub waren 8 E-veld- wedstrijden waaruit bleek dat jes uitgezet. De spelertjes lieten er strijd geleverd werd. Zo ging fraaie staaltjes hockey zien. Aan de single van A. Elsholz maar het einde van de middag was er net verloren en had Merenwijk nog een prijsuitreiking. Het laat- drie sets nodig om de heren- ste toernooi bij HCW is voor de wat ouderen. Op 16 juni ontmoeten veel oud-Waddinx- veense hockeyers elkaar tijdens 5-3 gewonnen. De heren sing- het 30+ toernooi. Hierna is het les van Wensink en Van den seizoen afgelopen. In september Berg gingen superieur naar gaat dan weer het nieuwe sei zoen van start gaat. Scheids rechter Suleiman Ifrandi is ge promoveerd naar de C-lijst. Dat betekent dat Ifrandi, die ooit in de Goudse regio begon, Gouwestaete wordt in het volgende seizoen wed strijden gaat leiden van de tweede elftallen in het betaald voetbal alsmede de betaalde jeugdelftallen. Ook kan hij wor den aangesteld als vierde offi cial bij wedstrijden uit de eer ste divisie. Met Ifrandi promoveerden uit het district West II ook Marco Buijk (Rot terdam), Nick Siebert (Leiden) en Patrick Puister (Den Haag). In het afgelopen seizoen heeft Suleiman Ifrandi, die momen teel in Rotterdam woont maar binnen een paar maanden weer hoopt terug te keren naar Waddinxveen, wedstrijden in tieke diensten dat wordt geleid de hoofdklasse van het ama teurvoetbal gefloten. „Ik ben overal geweest en heb veel er varing opgedaan. Voor mijn ge- waarin de terugkeer naar de voel heb ik een goed seizoen achter de rug". vroegere naam in de statuten moet worden vastgelegd. Het contract met de Van Udengroep heeft volgens voorzitter Rob den Boer een looptijd van drie jaar. De zwem- en poloclub De Gouwe bestaat dit jaar 75 jaar. Een jubileumcommissie werkt aan een jubileumprogramma. Op zaterdag 8 juni wordt in het WADDINXVEEN - Op 25 mei Gouwebad De Sniep een festijn voor alle jeugdleden tot en met 14 jaar gehouden. Hoogtepunt taan in Lisse weer twee clubre- in het jubileumprogramma is het cords behaald voor S.C.Antilo- Brug tot Brug-zwemfestijn op pe. De atletiekvereniging deed zaterdag 29 juni. Lange afstand- hieraan mee met een jongens d ploeg en een meisjes c-d ploeg. Op de 4x 80 mtr. is er door Steven de Lange, Niels Kou- wenhoven, Coen van der Harst en Bror van der Zijde een ver betering van het clubrecord behaald in een tijd van 43,46 sec. Het oude clubrecord was 44,3, behaald in 1994. Het tweede clubrec^rd is behaald door Bror van der Zijde. In de twee de poging gooide hij de speer naar 35,26 meter, een verbete ring van 1,58 meter. De jon- gens-d hebben een derde plaats behaald, de meisjes-c werden vijfde. WADDINXVEEN - TOOS staat zaterdag 8 juni voor de zesde maal in de kleine zaal van de Goudse schouwburg. Dit veld terug, keer met de show In Exspecta- tus. Er wordt zowel een mid dag- als een gegeven. De show wordt ge danst door de vier selectie- groepen van TOOS, te weten: Fokus, Fokus II, Fokus III (o.l.v. later kreeg de uitstekend spe- Arienne Zwijnenburg) en de lende verdediger Fred van 't Jeugdselectie (o.l.v. Margreet Veldt zijn tweede gele kaart en Galavazi). Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar voor zo wel de middag- als de avond- wedstrijd uitspeelde. De span voorstelling. Een kaartje kost 7,50 euro. Voor meer informa tie: Arienne Zwijnenburg tel: 0182-512426. De dames van Botesa waren sterk, maar D. Kortenoeven won haar single in drie sets. Omdat er ook nog een mix werd gewonnen, kon Waddinx veen de winst niet meer ont gaan en het werd uiteindelijk 5- 3. Toch feest bij de TV Waddinxveen. Het eerste jeugdteam redde het dit keer niet, maar dat lag na de promotie wel in de lijn van de verwachtingen in de zware landelijke tweede klasse. Tegen Lobbelaer 2 werd een duidelijke nederlaag geboekt. In de 60ste mi nuut leek Martijn avondvoorstelling Sol toch de begeerde tweede treffer te gaan scoren, maar vanaf elf meter schoot „Sol slordig naast. Acht minuten WADDINXVEEN - Voor de 12e maal wordt dit jaar door de Jeu de Boules Vereniging Waddinxveen het Wóubrecht- toernooi gehouden. Dit toer nooi is bestemd voor de bewo ners van het gezinsvervangend tehuis aan het Woubrechterf. De bewoners, die een verstan- vlak voor tijd een schot van de rechter verdediger Peter de Boer. Op de omhaal van Bas van der Zon bleef doelman Boekhorst echter het ant woord schuldig. Een week eerder had WSE in Hazerswoude-Rijndijk met 2-2 gelijk gespeeld tegen Bernar dus. De Waddinxveense ploeg speelde toen in de tweede helft beter dan de thuisclub. Het vertrouwen in K een gunstig re- sultaat was groot ook al ontbrak Mi chael Berhane (was in Italië) en stond Erwin Pleus, die er nog een seizoen aan wil vastknopen, opnieuw gebles seerd langs de lijn. Daarente gen was aanvoerder Marcel van Dijk, die zijn vakantie onder brak om voor WSE te voetbal len, wel van de partij. Nadat Bas van der Zon van Bernardus al in de eerste mi nuut was gestuit op doelman Rene Boekhorst nam WSE in de zevende minuut de leiding door de jonge Luuk Schwieb- be, die na een goede actie in schoot: 1-0. Bij Bernardus dreigde het ge- WSE had in de thuiswedstrijd tegen Bernardus lange tijd met 1-0 de leiding. Na de ge- vrije trap lijkmaker in blessuretijd verloor WSE na strafschoppen. Aan de andere kant hield doel man Mark Huisman FC Vlot- burg tweemaal van scoren af. Eerst redde hij met de voet bij een inzet van Leon Verhoeven, later boog hij een schot van Verhoeven tot hoekschop om. Na de pauze verscheen FC Vlotbrug een paar keer ge vaarlijk voor het doel van Huisman, echter ook Moerka pelle behield de kans op de openingstreffer. Lennaert Visser schoot in gun stige positie hoog over het doel. Uit een vrije trap van Danny Pols kopte Van Leeuwen de bal rakelings naast. Na een half uur kwam Moerkapelle met 1-0 achter te staan. Uit een hoek schop van Robert van der Zanden kopte de lange invaller Chris Jongejan fraai in. Doel man Mark Huisman kon zich accent voor het prestatievoet- bal op de zaterdag legde al ble ven er op zondag twee elftal len bestaan, trad in Hellevoetsluis aan zonder de geschorste Dennis Jager en Ron Kievit, die in de nacht er voor vader was geworden. De aanvoerdersband werd nu gedragen door Lennaert Vis ser. Moerkapelle moest min stens twee doelpunten scoren om nog een kansje op promo tie naar de derde klasse te houden. De gasten waren in de eerste helft de meest aanvallende ploeg. In de 25ste minuut werd de bal na een omhaal van Rob van Leeuwen van de doellijn gehaald, Visser zag een inzet gestopt door doelman Arjan Dolk, die ook nog een hand aan de bal kreeg na een mooi schot van Pieter Lips. REGIO - De zevende editie van het VINK Top 12 rapid- schaaktoernooi, georganiseerd door schaakvereniging De IJs sel en Bouwbedrijf Frans Vink Zn te Moordrecht, is gewon nen door Moerkapellenaar Ben van Geffen. Het was de tweede maal dat hij dit toernooi voor MOERKAPELLE - De flessen champagne werden ontkurkt in Hellevoetsluis. Niet voor de voetbalclub Moerkapelle, dat opnieuw met 2-0 verloor van FC Vlotbrug dat binnen twee jaar van de vijfde naar de der de klasse promoveerde. Even als in de eerste wedstrijd kreeg Moerkapelle voldoende kansen om te scoren, maar de blauwwitten verzuimden het af te maken. Rob van Leeuwen had evenals een week eerder pech met een kopbal op de lat. „Het hangt vaak van kleinigheden af', vertelde tweede trainer Rene Stormbroek, die Andre Ramsteijn verving. De oefen meester uit Zoetermeer was met vakantie, die hij lang gele den toen het met Moerkapelle minder ging had geboekt. Moerkapelle, dat in 1992 het Na de pauze werd de aanhang van WSE behoorlijk op de proef gesteld.Vijf keer lieten de Waddinxveners de kans op een tweede treffer voorbij gaan. Eerst knalde Tobias Wolf gram na een voorzet van Van Dijk over, daarna schoot Thijs van der Voort na een voorzet van Hafid Assoulymani knullig naast, Martijn Sol richtte uit een vrije trap precies in de handen van doelman Doze, Guido Hack raakte na een goe de aanval via Van ’t Veldt en Wolfgram de binnenkant van de paal en Sol schoot een strafschop naast. De vraag na het uit het veld zenden van Fred van ’t Veldt was of WSE de krappe voor sprong kon behouden. De slot fase verliep uitermate span nend, geen enkele toeschouwer zocht de uitgang op. Dik in blessuretijd bracht Bas van der Zon Bernardus naastWSE: l-l. In de stromende regen moes ten strafschoppen uitkomst brengen. Voor de thuisclub schoten John Mulder, Marcel van Dijk en Thijs van der Voort raak, maar misten Tobias Wolf gram en Justin Sterk. Bernar dus zag een strafschop gestopt door Rene Boekhorst, die wel werd gepasseerd door Edwin Buitelaar, Robert de Groot, Ar jan Batelaan en Jos van Kam pen. p I 4 - -

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 26