r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n I NVM kom eens W°mGWIXKELEN BOSKOOP! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen I Waddinxveen Ook in Boskoop wordt u ’’hoffelijk” ontvangen! ^van’thof 'WjWBTW*. IB Wist u al dat Van’t Hof 7 Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatie- vitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete servicepakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Overtoom 6 Vraagprijs 204.000,- k.k. Willem de Rijkelaan 8 Vraagprijs 126.000,- k.k. Keurig verzorgde eengezinstussenwoning welke gedeel telijk is uitgebouwd met diverse voorzieningen in de nabijheid. De tuin is v.v. een grote vijver welke 1.60m diep is, verder is de tuin v.v. een vrijstaande stenen berging met nieuwe dakbedekking en een achterom. De woning is gebouwd in circa 1959, staat opl28 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 310 m3. Indeling: Begane grond: Entree met meterkast (7 groepen en aardlekscha- kelaar), hangend toilet en trapkast met aansluiting vaat wasser; L-vormige woonkamer v.v. een plavuizenvloer met vloerverwarming en open haard partij; In L-vorm opgestelde open keuken voorzien van diverse inbouw- apparatuur. T Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met een vaste kast; 1 Slaap kamer aan de voorzijde met vaste kast; Geheel betegelde badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e Verdieping: Overloop met c.v. combiketel, aansluiting wasapparatuur en dakraam; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel en berg ruimte achter de knieschotten. Bijzonderheden: De gehe le woning is v.v. dubbel glas. Oplevering in overleg. Willem de Rijkelaan 7 Vraagprijs 181.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. In geliefde, ruim opgezette woonwijk gelegen royale tussenwoning met inpandige berging. Deze woning is gelegen nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en het Gouwebos'. Bouwjaar 1971, inhoud 415 m3,162 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met toegang tot inpandige berging v.v. meterkast (4 groepen en aardlekschakelaar); Hal met trapkast en toiletruimte met closet en fonteintje; Gesloten keuken met een rechte standaard keukenopstelling; Doorzonwoonkamer met toegang tot de tuin. T Verdieping: Overloop met separate toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Badkamer met lig bad en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (circa 3.77 x 3.09m) met 2 vaste kasten; 1 Slaapkamer aan de achterzijde (circa 3.77 x 4.67m) met 2 vaste kasten; 1 Slaapkamer aan de achterzijde (circa 3.77 x 3.90m) met vaste wastafel. 2e Verdieping: Overloop; Hobbyruimte met deels een dakkapel, aansluiting wasapparatuur en c.v. ketel (wordt in 2002 nieuw geplaatst); 1 Grote zolder slaapkamer met dakkapel. Bijzonderheden: De woning is een voormalige huurwoning, welke per direct geleverd kan worden. Bij dit project is een vaste notaris aangewezen. Garage W. Buninglaan 24 Vraagprijs 27.000,- k.k. Deze garage is voorzien van elektra, wateraansluiting, close-in boiler, krachtstroom en riolering. Oplevering in overleg. Marga Klompehoeve 5 Vraagprijs 207.500,- k.k. Peuleyen 70 Vraagprijs 193.500,- k.k. Voor meer informatie: zie onze internetsite www.hof-makelaardij .nl en/of ons Van ’t Hof Woningmagazine. In het centrum van Waddinxveen gesitueerde ruime drive-in woning met betegelde oprit, inpandige garage en vrijstaande stenen berging. Deze ruime woning is gele gen op loopafstand van het centrum, nabij NS-station en uitvalswegen. Bouwjaar 1970, inhoud circa 500 m3, 177 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast; Hal met toiletruimte en deur naar de garage; De hal is v.v. Solnhofher vloertegels; Bijkeuken met werk- kast; Tuinkamer (circa 4.40 x 3.30m). le Verdieping: Royale woonkamer met plavuizenvloer (circa 8.50 x 4.40m) en balkon aan de voorzijde; Deze royale woonka mer gaat over in de open eetkeuken welke aan de tuin zijde is gesitueerd; De ruime standaard keuken is L-vor- mig opgesteld. 2e Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; Riante slaapkamer aan de achterzijde (circa 4.40 x 3.50m) met inbouw kastenwand; Volledig betegelde badkamer v.v. marmeren vloertegels, ligbad, dubbele wastafel, toilet en lichtkoepel. Bijzonderheden: Deze woning biedt de mogelijkheid voor het creëren/heb- ben van een praktijkruimte. De woning is in het najaar van 2001 geschilderd en v.v. een elektrisch zonnescherm. Oplevering: in overleg. In ruim opgezette woonwijk, op loopafstand van scholen, winkels en NS-station gelegen ruime 6 kamer eengezins woning. Deze woning is vrij gelegen en v.v. een zonnige achtertuin en parkeerplaatsen voor de woning. De achtertuin heeft een vrijstaande stenen berging en er is een achterom. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Doorzonwoonkamer met laminaatvloer, 2 togen en open trap; Semi open keuken voorzien van standaard keuken opstelling. T Verdieping: Overloop; Badkamer v.v. lig- bad/whirlpool, douchecabine en wastafel (2002); 1 Slaap kamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzij de; Er is tevens een voorziening getroffen om een tweede toiletruimte te creëren. 2' Verdieping: Overloop; Stook ruimte met c.v. ketel (1993) met boiler en vliering; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Riante slaapkamer aan de achterzijde. Bijzonderheden: Deze woning heeft al diverse verbeteringen ondergaan echter een aantal zaken zal nog gerealiseerd moeten worden onder andere afma ken slaapkamer aan de voorzijde, vervangen c.v. ketel/boi- ler, eventueel aanleggen T toilet, schilderwerk buitenzij de en nalopen van het kozijnwerk. Oplevering in overleg. In royaal opgezette woonwijk gelegen 6 kamer eenge zinswoning met voor- en achtertuin en vrijstaande ste nen berging. De woning is gebouwd in circa 1980, op 149 m2 eigen grond en circa 360 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal v.v. lichte plavuizenvloer; Garde- robenis; Meterkast (4 groepen en aardlekschakelaar); Deels licht betegelde toiletruimte met staand toilet en fonteintje; Royale L-vormige woonkamer met eiken parketvloer, trapkast en toegang naar de op het Oosten gelegen achtertuin welke is v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom; Open keuken met U-vormige keukenopstelling (circa 1994) uitgevoerd in wit v.v. gas kookplaat, vlakscherm afzuigkap, oven en vaatwas- machine. T Verdieping; Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde v.v. vaste kast en kabelaansluiting; 2 Slaap kamers aan de achterzijde waarvan één met wasmachi- neaansluiting; Geheel licht betegelde badkamer (circa 1999) v.v. kunststof ligbad met spatscherm, vaste wasta fel, zwevend toilet en designradiator. T Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met bergruim te achter de knieschotten; 1 Slaapkamer aan de achter zijde met bergruimte achter de knieschotten en stook ruimte met c.v.-combi opstelling (Vaillant VHR-C 2002) en mechanische ventilatie unit. Bijzonderheden: Deze woning is deels v.v. dubbele beglazing, dak- en muuriso- latie. Oplevering in overleg. Kindvriendelijke woonomge ving nabij winkels en scholen. 3 In kindvriendelijke woonomgeving gelegen nette eenge zinswoning met een inhoud van circa 320 m3. De perceelsoppervlakte is 135 m2. De woning is gelegen tegenover een speelveldje aan de buitenring van een wijk- deel. Scholen, winkels en openbaar vervoer liggen op korte afstand van de woning. De tuin is voorzien van een vrijstaande stenen berging en achterom en is gelegen op het noordwesten. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast (5 groepen en aardlekschakelaar); Toilet ruimte met closet en fonteintje; Tuingerichte woon kamer met laminaatvloer en trapkast; Open keuken met rechte keukenopstelling met inbouwapparatuur: vaat wasser, oven, gaskookplaat en afzuigkap. 1' Verdieping: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde: 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Volledig betegelde, luxe badkamer met wastafelmeubel voorzien van verlichting, hangend toilet en hoekbad/douche. 2e Verdieping: Open zolderruimte met 2 dakkapellen, aansluiting wasapparatuur, c.v. ketel en mechanische ventilatie. Bijzonderheden: Keurig onderhouden huis waarbij het buitenschilderwerk in 2001 is uitgevoerd. Op de 2' verdieping is nog een slaap kamer mogelijk. Oplevering in overleg. Op de bovenste woonlaag van kleinschalig appartemen tencomplex gelegen 3 kamer appartement met berging in de onderhouw. Het complex is gelegen tegen sport velden aan en op loopafstand van winkels en openbaar vervoer. De centrale entree met bergingen wordt bereikt middels een afgesloten deur. Indeling: Entree woning met verlaagd plafond v.v. inbouwspots; Hal met half bete gelde toiletruimte v.v. closet, meterkast en vaste kast; Woonkamer met vrij uitzicht aan de voorzijde en gespachtelputzte wanden; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast waarin de c.v. ketel is gesitu eerd (1997); Volledig betegelde badgelegenheid met douchecabine en wastafel; 1 Slaapkamer met balkon aan de voorzijde; Gesloten keuken (1997) met rechte keuken opstelling (in witte uitvoering) met zwart blad en inbouw koel-/vriescombinatie, gaskookplaat, afzuigkap, aanslui ting wasapparatuur en klein balkon. Bijzonderheden: De berging bevindt zich in de onderbouw. Dit nette apparte ment kan als het ware zo betrokken worden. Oplevering: in overleg. Jan Dorrekenskade Oost 46 Vraagprijs 269.000,- k.k. Lindengaarde 23 Vraagprijs 195.000,- k.k. Zijde 64, 2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl J L ■_van’t hof Een enthousiast verkoopteam staat bijna DAG EN NACHT VOOR U KLAAR! I t 3 F l r r Dfl lpnr--_1al<e,aardii

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 32