Wandelvierdaagse Kijk op internet: www.dgep.nl ACTIE ZONNE-ENERGIE 2002 50% De routes 6e Wa Ook voor aan- of verkoop van een woning bent u bij ons aan het juiste adres. DE GRAAF PARTNER Hebt u onze gratis verhuisbus al zien rijden? Een hypotheek is maatwerk! Zomerkoopjes! Oladdinxveen M.NEELEMAN installatiebedrijf h.v. Zonnestroom voor iedereen Neem de proef op de som en vraag een volledig vrijblijvend advies. Bel, fax of e-mail ons voor een afspraak. Ook 's avonds of in het weekend staan wij voor u klaar, op kantoor of bij u thuis. Het is maar één van de vele voordelen die wij onze relaties bieden. Installeren Als onafhankelijk adviseur kennen wij alle mogelijkheden op het gebied van hypotheken. Naast de meest scherpe tarieven van dit moment bent u gebaat bij een hypotheek die aansluit bij uw persoon lijke omstandigheden en die rekening houdt met uw toekomstver wachting. VBO MAKELAAR M.NEELEMAN INSTALLATIEBEDRIJF BV PRESENTEERT U: Gas - Water - C.V. - Elektra Groensvoorde, Waddinxveen (0182) 61 82 18 HYPOTHEKEN Dinsdag 11 t/m vrijdag 14 juni 2002 Route van Rabobank Gouwezoom Op donderdag 6 juni a.s. Vanaf 9:00 uur tot 21:00 uur Op deze dag heel veel artikelen met korting tot wel anelen liever laat installeren. Ook dat plete installatie. Coenecoop 87a 2741 PH Waddinxveen Telefoon (0182) 64 00 90 Fax (0182) 64 00 90 Stuur een e-mail of bel voor een informatiepakket of een afspraak. Hypotheek «adviseur Intocht De intocht vanaf het evenemententerrein zal beginnen om 19.30 uur. Uiteraard zal de intocht worden begeleid door diverse muziekkorpsen. Telefoon: 0182 622388 Fax: 0182 637508 E-mail: info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl Slotavond Het installeren van zonnepanelen is verbluffend eenvou dig met de doe-het-zelf pakketten welke wij voor u ver zorgen. Met het doe-het-zelf pakket van vier zonnepane len installeert u op uw dak uw eigen energiecentrale. U sluit de energiecentrale op uw huisnet aan door de stek ker in een willekeurig stopcontact te steken. Hiermee wekt u per jaar circa 320 kWh op. Dit is ongeveer 10% van een gemiddeld huishoudelijk elektriciteitsgebruik. Met de opbrengstmeter kunt u zien hoeveel zonne stroom uw eigen energiecentrale dagelijks produceert. Het zelf installeren van grotere zonne-energiecentrales is vanaf dit jaar ook mogelijk. Het kan zijn dat u de zonnep- is mogelijk, wij verzorgen eventueel de com- Bezoekadres In winkelcentrum Zuidplas Zuidpiaslaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen VASTGOED ^^andelt ddinxveeiise VERZEKERINGEN Door een opeenstapeling van landelijke en regionale subsidies kost een doe-het- zelf pakket van 4 zonnepanelen (440 Wp) nu nog maar 540,80. Voorwaarde is wel dat u inwoner bent van de gemeente Waddinxveen. Deze gemeente geeft! samen met energiebedrijf Eneco een* flinke extra subsidie bovenop de lande-; lijke energiepremie regeling. Bij de hui-- dige elektriciteitsprijs verdient u een* zonne-energiecentrale in ongeveer 10 jaar terug. En dat met een vermogensgarantie op de panelen van 25 jaar! PENSIOENEN Routekaart le avond Dinsdag 11 juni 2002 Routekaart 3e avond Donderdag 13 juni 2002 Routekaart 2e avond Woensdag 12 juni 2002 Routekaart 4e avond Vrijdagdag 14 juni 2002 jeanswear De Route van Gouwebad De Sniep De Route van :Body Culture De Route van Stoere Maatjes 3e avond - 5 km. Stort: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtdoor Snieppod, Sniepweg, linksaf Dreef, rechtsaf Zuidploslaan, rechtsaf Herba renerf, linksaf Mochtelderf, via bruggetje rechtdoor Nicoloaserf, via voetpad rechtdoor Otto-erf, rechtdoor Wou- brechterf, bij splitsing links aanhouden, rechtsaf Marge Klompéhoeve op, rechtsaf brug over, Sterrenlaan op, recht door Sterrenlaan volgen, via Poolster rechtsaf Schoepmanhoeve, Zuidploslaan oversteken, rechtdoor IJsermanweg, rechtdoor De Akker, rechtdoor Eksterdreef, Dreef oversteken, rechtdoor Sportpad, rechtsaf Kostanjeloan, rechtsaf Sniepweg, Snieppod, via Dreef naar finish: Be Fair 3e avond - 1 O km. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtdoor Snieppod, Sniepweg, rechtdoor rotonde oversteken, rechtsaf Dorpstraat, linksaf Onderweg richting Moerkopelle, bij woonwagenkamp linksaf 6e Tochfweg, rechtsaf Plosweg richting Zeven huizen, linksaf G. van Dort Kroonweg, linksaf IJsermanweg, Sterrenlaan oversteken, via Poolster rechtsaf Schoep- monhoeve op, Zuidploslaan oversteken, rechtdoor IJsermanweg, rechtdoor De Akker, rechtdoor Eksterdreef, Dreef oversteken, rechtdoor Sportpad, Kostanjeloan, rechtsaf Sniepweg, Snieppod, via Dreef naar finish: Be Fair 4e avond - 5 km. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtdoor Snieppod, rechtsaf Vijverlaan, rechtsaf Puttelaan, linksaf Kerkweg-West, rotonde rechtdoor, rechtsaf Chopinloan, linksaf Mozortlaon, linksaf Beethovenlaon, linksaf Dorpstraat, linksaf Sniepweg, rechtsaf op Evenemententerrein aan de Dreef verzamelen voor de intocht. Dhr. H. Sirre Sweelinckhof 28 2742 CD Waddinxveen (0182)615137 Mevr. M. Goudriaan Peppelhorst 28 2742 CT Waddinxveen (0182) 61 67 82 In het geval u nog vragen heeft kunt u zich, liefst schriftelijk, wenden tot één van de hierna genoemde personen: INTOCHT Vanaf Evenemententerrein de Dreef op, rechtsaf Zuidploslaan, deze volgen tot halverwege het winkelcentrum, Op de slotavond, vrijdag 14 juni, worden de individuele lO-kilometer-lopers geacht te storten om 18.30 uur, terwijl de 5 km-lopers om 19.00 uur kunnen vertrekken. Zoals u wellicht al eerder in het Weekblad voor Waddinxveen hebt gelezen, zal het comité "Waddinxveen wandelt",ook dit jaar weer een wandelavondvierdaagse organiseren en wel van dinsdag 11 tot en met vrijdag 14 juni aanstaande. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, voor viaduct linksaf rijbaan oversteken, rechtdoor Spoorpad, via bedrijventerrein Coe necoop linksaf Zuidelijke Rondweg, rotonde Kanaaldijk oversteken, rechtdoor Kouwe Hoek, linksaf Zuidkade, linksaf St Victorstraat, rechtdoor Fortunoloan, linksaf trottoir van Apolloloan volgen, rechtsaf Mercuriusweg, Burg. Trooststrnat oversteken rechtdoor Boezemweg, rechtdoor Molenring, via Overtoom naar Oost Polderweg, recht- M door Schielondweg, trottoir linkerzijde aanhouden, linksaf J. Dorrekenskade-Oost, rechtdoor Kanaaldijk overste- ken, linksaf voetpad onder langs Kanaaldijk, rechtsaf via Dreef naar finish: Be Fair. Ie avond - 10 km. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, voor viaduct linksaf rijbaan oversteken, rechtdoor Spoorpad, via bedrijventerrein Coe necoop linksaf Zuidelijke Rondweg, rechtsaf Kanaaldijk, rechtdoor Noordringdijk, linksaf 't Weegje, over de brug rechtsaf pad langs spoorlijn volgen, rechts aanhouden, spoorviaduct onderdoor, pad volgen tot splitsing, linksaf rich ting Broekweg, linksaf Stoofkade, rechtdoor Wilhelminakade, rechtdoor Zuidkade, linksaf Sf Victorstraat, rechtdoor Fortunoloan, linksaf Apolloloan, rechtsaf Mercuriusweg, Burg. Trooststraat oversteken rechtdoor Boezemweg, rechtdoor Molenring, via Overtoom naar Oost Polderweg, rechtdoor Schielondweg, linksaf J. Dorrekenskade-Oost, rechtdoor Kanaaldijk oversteken, linksaf voetpad onder langs Kanaaldijk, rechtsaf via Dreef naar finish: Be Fair. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtsaf Spoorpad, rechtdoor Stotionsstraat-Stationsplein, rechtdoor Prinses Beatrix- laan, (voor kruispunt) linksaf fietspad W. de Zwijgerlaan, rotonde W. de Zwijgerloan (rechtsaf) oversteken en daarna linksaf, rechtsaf Groensvoorde op, rechtsaf onder Noordtunnel door, rechtdoor Staringlaon, Brederolaan oversteken, rechtsaf H. Heijermanslaon, linksaf C Huygenslaan, rechtsaf Da Costaweg, rechtdoor J.W. Frisoweg, linksaf W. de Zwijgerloan, rechtsaf Noordkode, linksaf Nesse, rechtdoor Zuidkade, rechtsaf Raadhuisplein, linksaf Raadhuisstraat, rechtsaf J. Dorrekenskade-Oost, rechtdoor Schielondweg oversteken, rechtdoor J. Dorrekenskade- Oost, rechtdoor Kanaaldijk oversteken, linksaf voetpad onder langs Kanaaldijk, rechtsaf via Dreef naar finish: Be Fair 2e avond - 10 km. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtsaf Spoorpod, rechtdoor Stotionsstraat-Stationsplein, rechtdoor Prinses Beafrix- laan, voor kruispunt linksaf fietspad W. de Zwijgerloan volgen, rotonde W. de Zwijgerlaan (rechtsaf) oversteken en daarna linksafrechtsaf Groensvoorde op, rechtdoor Groenezoom, rechtsaf Gouwebos in, rechtdoor, bij kruispunt met lindenlaontje nog steeds rechtdoor, Bosweg op, linksaf Vogelloan, Vogellaan volgen via voetpad, aan rechter zijde langs gebouw 89, Vogelloan oversteken, via voetgangersoversteekploats, Snijdelwijkloon oversteken naar Puf- teloan, direct rechtsaf voetgangersoversteekplaats oversteken en naar links hel voetpad van de Puttelaan blijven 4e avon<| .10 km. volgen, direct no de Aldi winkel rechtsaf, bruggetje over en voetpad naar rechts volgen, daarna naar links en nog- $tar): ge foir re[|,tsaf Qreef rechtdoor Snieppod, rechtsaf Vijverloon, rechtsaf Puttelaan, linksaf Kerkweg-West, maals een bruggetje over, voetpad naar rechts volgen langs de spoorbaan, Snijdelwijkloan oversteken en linksaf rechtsaf Chopinlaon, linksaf Beethovenlaan, rechtsaf Groensvoorde, linksaf Wadde, rechtsaf Weidezoom, rechtdoor spoorbaan oversteken, voetpad naar mendelweg volgen, Mendelweg naar rechts aanhouden, linksof linnoeusweg, Papaverveld, linksof Gouwebos in, le pad links, einde pad linksaf Lindenlaontje, linksaf Noordeinde, rechtdoor rechtsaf Wilgenlaantje op, langs Gouwebos, rechtdoor Alberdinck Thijmlaan, Storingloon oversteken, linksaf Sta- Dorpstraat, linksaf Sniepweg, rechtsaf op Evenemententerrein aan de Dreef verzamelen voor de intocht, ringloan blijven volgen, Brederolaan oversteken, rechtsaf H. Heijermanslaon, linksaf C Huygenslaan, rechtsaf Da Costaweg, rechtdoor J.W. Frisoweg, linksaf W. de Zwijgerlaan, rechtsaf Noordkade, linksaf Nesse, rechtdoor Zuid kade, rechtsaf Raadhuisplein, linksaf Raadhuisstraat, rechtsaf J. Dorrekenskade-Oost, rechtdoor Schielondweg over steken, rechtdoor J. Dorrekenskade-Oost, rechtdoor Kanaaldijk oversteken, linksaf voetpad onder longs Kanaaldijk, linksaf Zuidplashof, rechtsaf fietspad Gerstokker op, Dreef oversteken, rechtdoor Sportpod, Kostanjeloan, rechtsaf rechtsaf via Dreef naar, finish: Be Fair Sniepweg, Snieppod, via Dreef naar finish: Be Fair.

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 5