Toch nog kampioenen bij de TV Waddinxveen Dringen op de schaakclub Bedrijfsvoetbal Moerkapelle krijgt terechte winnaar 2002 Verantwoord alcohol- Tweede onderlinge wedstrijd SC Antilope gebruik in de kantine Goede vangst in driekamp WADDINXVEEN - In de Oude Rijn tussen Nieuwer- brug en Barwoutswaarder werd afgelopen zaterdag de driekamp gehouden tussen de hengelverenigingen van Moordrecht,Waddinxveen en Zevenhuizen/Mkp. 37 deelne mers haalden gezamenlijk ruim 60 kg aan witvis boven water. Net als vorig jaar moest het team van Wad dinxveen (HSW) zich tevre den stellen met de tweede plaats en de meerdere erken nen in winnaar Moordrecht (14.790 gram tegen 10.900 gr). Zevenhuizen/Mkp werd weer succes De Rooij voorzitter Be Fair Volleybal \x li II Waddinxveens team naar Zomerschaak B-Diploma zwemmen Tien meter Niels Koetsier Sol naar Scheveningen Voetbalsters gezocht Uitslagen De Sperwer WADDINXVEEN - De Waddinxveense postduiven vereniging de Sperwer nam met 324 duiven deel aan een wedvlucht vanuit Peronne, afstand 265 kilometer, los- singstijd 07.40 uur. De eerste duif arriveerde om 10.42 uur en had een snelheid van 1.453 m.p.m. De laatste duif arriveerde om 10.58 uur. Laatste week 57e sportweek WADDINXVEEN - De Waddinxveense Sportweek 2002 is bijna ten einde. Afge lopen woensdagavond vond de evaluatie plaats. Hieruit bleek dat de organisatie dit jaar prima is verlopen, alhoe wel er altijd wel leerpunten zijn te vinden. Daar wordt volgend jaar rekening mee gehouden. Hoogtepunten waren dit jaar het Hengel- concours in De Gouwe en de Schoolzwemwedstrijden in Gouwebad ’De Sniep’. Bei de evenementen trokken on gekend veel deelnemers. Op zaterdag 8 juni vond het Koppelklaverjastoernooi in ’De Unie’ plaats. Hiervoor hadden 28 koppels zich aan gemeld. Winnaar werd het koppel Van Niekerk/Van Vel- zen met de hoge score van 13.083 punten in zeven ron des. Op de tweede plaats kwam het koppel Kanters/ Hogerbrugge en derde werd het koppel gevormd door de dames Moerman/Simons. De Sportweek wordt afgesloten met het Lunapark voor de jeugd op het evenementen terrein van De Sniep van 18 t/m 22 juni. Moerkapelle TOOS-heren op het podium bij toestelfinales NK turnen rir\ PAGINA 29 WOENSDAG 12 JUNI 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I /elQ A o VADERDAG SPECIAL! BOTTELIER Waddinxveen Tel. (0182) 61 41 43 1 F der Vis.) Daan Vermeij tijdens zijn ‘gouden’ brugoefening. (Foto: PR.) I 1 WADDINXVEEN - Een van de traditionele toernooien die de Waddinxveense Schaakvereni ging WSV organiseert is het Zomerschaaktoernooi. De edi tie van 2002 start 20 juni en de laatste speelavond is op 15 au gustus, en wordt gehouden in Het Zuidhonk (Zuidplaslaan 552). Dit is het twaalfde jaar dat WSV het toernooi, dat vaak druk wordt bezocht, op de ka lender zet. Er is in de toeken ning van de punten rekening spelers in deze periode enige malen moeten afzeggen in ver band met vakantie. Het toer nooi kent dit jaar negen speel avonden en daarop worden totaal per persoon zeventien partijen gespeeld. Thuisscha- kers worden van harte uitgeno digd om deel te nemen aan dit evenement. Het biedt een goe- Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Artistic Art Photography, K.W. plein 2,Waddinxveen. sloot het seizoen af met een klinkende 8-0 zege op het twee team van Munnik uit Leider dorp. Beide zondagteams uitko mend in de landelijke zondag- competitie hebben zich dit jaar in hun klasse kunnen handha ven. WADDINXVEEN - Leden van Antilope die regelmatig vrijwil lig achter de bar staan, hebben afgelopen week de cursus IVA (Instructie Verantwoord Alco holgebruik) gevolgd. Door het aanscherpen van de wet is ie- derde met 5.050 gr. Individu eel winnaar werd John van Elswijk uit Waddinxveen met 4.200 gr. Ron Hofland uit Moordrecht werd tweede met 3.870 gr. De plaatsen drie en vier waren voor Jan Rupke uit Waddinxveen (3.830 gr) en John van Uunen uit Moordrecht (3.700 gr). De eerste zomeravondwed- strijd van HSW werd in de Oude Rijn bij Zwammerdam gehouden. Hier was de uit slag: IRinus Reichard 2.040 gr, 2. Henk Romeijn 1.870 gr, 3. Martin van Leeuwen 1.770 gr- WADDINXVEEN - Pols- stokverspringer Niels Koet sier kwam bij wedstrijden in Polsbroekerdam tot een sprong van 10.06 meter. In de groep jongens B viel de jeugdige Waddinxvener net buiten de prijzen. Zijn moe der Cora Koetsier was leid ster bij de jeugdschans waar op kinderen voor het eerst springen. Er kwamen liefst 39 kinderen in actie. Een aantal waarmee de polsstok- bond Holland vooruit kan. Woensdagavond en zater dagmiddag wordt weer ge sprongen in Linschoten. WADDINXVEEN - Michiel Sol verruilt de eerste divisie- club Go Ahead Eagles voor de zaterdagamateurs van Scheveningen. De Waddinx vener, die ooit als junior bij WSE begon, volgt bij hoofd klasser Scheveningen vrije verdediger Ron Cramer op die met voetballen stopt. Sol is ook contractspeler ge weest bij Feyenoord en Ex celsior. Donny de Groot, die zijn contract met FC Utrecht met twee jaar heeft verlengd, wordt evenals Ruud Berger uitgeleend aan Emmen. Het afgelopen sei zoen speelde de van het Ou- dewaterse UNIO afkomstige De Groot op huurbasis bij FC Volendam. WADDINXVEEN - Het da- mes/meisjesteam van voet balvereniging Waddinxveen zoekt nieuwe speelsters voor volgend seizoen. Het huidige aantal is aan de krappe kant om volgend jaar weer van start te gaan. Het team be staat uit meisjes vanaf 14/15 jaar. Het nieuwe seizoen start half augustus weer.Voor meer informatie:Tel. 0182 610935 (’s-avonds) e-mail: jvoeveren@wanadoo.nl. maken met een groot aantal clubschakers en de georgani seerde schaaksport. Iets wat mogelijkerwijs de stap naar een schaakvereniging makkelijker zal maken. Kosten voor deelna me bedragen voor senioren 8,- en voor jeugdspelers tot 16 jaar 5,. Aanmelden via email Barthold Jansen: barthold@freeler.nl ofTon van Nieukerke tvnieukerke@wxs.nl. Telefo nisch: 0182-610009 of 0182- 630594. Uitslag: I-2-3-4-5 Joh.L. Bol. Ook naam de Sperwer met 167 duiven deel aan een wedvlucht vanuit La Ferte Bernard, afstand 517 kilome ter, lossingstijd 09.15 uur. De eerste duif arriveerde om 15.07. uur en had een snel heid van 1.461 m.p.m. De laatste duif arriveerde om 15.32 uur. Uitslag: I Mw.A. v.d. Made; 2-8-9 J. Jansen; 3-7 E. van Beek. WADDINXVEEN - Het jaar lijks terugkerende kampioens- festijn bij de TV Waddinxveen was dit jaar wat minder bezet dan andere jaren, maar er wer den toch drie teams kampioen. Al eerder werd het meisjes team t/m 14 jaar (zaterdagmor gen) kampioen. Het team, be staande uit Chantal Geers, Laura Brouwer, Julia Rosendael enWillemijn van Eldik werd dik kampioen met maar liefst 33 punten. Zondag was het de beurt aan het eerste team (35+) uitko mend in de derde klasse, om na een klinkende overwinning op Hoogvliet 4 aan de kampioen- schampagne te gaan. Het team, bestaande uit Ferry en Karin Weiss, Irene Brouwer en Jerry Rutten.had dit jaar maar weinig tegenstand, maar dat zal vol- volgd door Michael van Maar- en. Met Henk Wubbe als vice- voorzitter en Marcella Bos als secretaresse is het dagelijks be stuur van de vereniging com- MOERKAPELLE - Het eerste zaterdagteam van de voetbal vereniging Waddinxveen, dat wegens wangedrag door het bestuur niet meer wordt inge schreven voor de nieuwe com petitie, is lid geworden van de voetbalclub Moerkapelle. Bij deze vereniging wordt de groep Waddinxveners in het komende seizoen het derde elftal.Voorzitter Leo Moerman: „Het Waddinxveen-team heeft in het afgelopen seizoen ge voetbald tegen ons derde elftal en gaat die plaats innemen. Ui teraard dient het team zich te houden aan de regels die in on ze vereniging gelden. Er is daar over een gesprek geweest met de beide elftalleiders. Doen de spelers dat niet dan zijn ze ook weer snel verdwenen. We wil len het elftal van Waddinxveen echter een kans geven en zul len het bestuur van de voetbal vereniging Waddinxveen daar over inlichten". Moerman was niet op de hoogte van de com municatie, die werd gevoerd in het gastenboek op de website van de W Waddinxveen. maakte vroeg op de avond een flinke jongen van Randy Gird- hari. Stand aan de kop: IVan Putten, 2. R. Dannis, 3. Philipse, de 4. WHennink, 5. Jansen, 6. Van Woudenberg, 7. Van Os, 8. Van Nieukerke, 9. De Roodt, 10. A.Hennink. pleet. In haar openingsspeech sprak De Roorj cfe doelstelling de mogelijkheid om kennis te uit de vereniging zowel plaatse lijk als regionaal meer aanzicht te willen geven. dere vereniging verplicht haar barmedewerkers deze instruc tie te laten volgen. De cursus behandelt onder werpen als ‘de wet’,‘hoeveelhe den’,‘alcohol en verantwoorde lijkheid’. WADDINXVEEN - Opnieuw hebben de heren van TOOS een prima prestatie geleverd in de turnfinale Jeugd C.Waar vo rige week Daan Vermeij op het allround kampioenschap vijfde werd en Wouter de Graaff zes de, kon dit weekend door bei de heren het podium bestegen worden. Daan behaalde goud op Brug, met een prachtige Moy en een hoog uitgevoerde Salto. Wou- moesten fluiten te horen. Sleeuwenhoek: „In een enve loppe zit elke avond een lijstje met wedstrijden met daar ach ter ingevuld de naam van de scheidsrechter. We hebben dit gedaan om vooroordelen over een scheidsrechter weg te ne men". De wedstrijden duurden twee keer 25 minuten Uitslagen kruisfinales: Bozo United-ETB 0-0 Bozo wint na strafschoppen, Bontenbal-Zwa- nenburg 1-0, voor overige klas seringen: Intro Uitzendbureau- Les Adonis 1-0, Les Adonis-Gall Diede Wijnbergen, Merel Hoogendoorn, Dennis van Rijs wijk, Jasper Oosterbroek, Myr- te Scholten, Nino Codee, Me lissa Bijland, lan Quak, Bas Speksnijder, Lorenzo v.d. Berg, Frank Vissers, Tim v.d. Peet, Dennis Moerman, Vera Konijn, Eline Zijp, Marvin de Bruin, Joost Hermans, Jacky Blom, Stefan van Oostenbrugge, Quinty Klatt, Daphne Steen bergen, Celine Vrijhoeven, Bjorn van Haren, Merel van der Wilt, Gerard van Keulen, Lisa Boer, Magery Tap, Ton Reijne- veld, Cors van Zomeren jan de Groot, Rens Fianen, Gerwin Gouw, Damion Gunning, Stefan Verrips, Heiralde Marek, Quas- sim Anakhrouch, Ayea Kurt, Derek van Koert, Suze v.d. Sterre, Arjan v.d. Spek, Joran Ie, Ruben v.d. Lagemaat, Gerwin de Vos en Samuël Ie. WADDINXVEEN - In Gou webad de Sniep is op dinsdag 4 juni weer voor het A-diploma gezwommen.Alle 57 kandidaat- jes zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun A-diploma gehaald hebben, zijn: Romy Ar nold, Sanne Methorst, Erwin van Noort, Tymen Boot, Lau rens deVries, Mandy van Leeu wen, Alicia Overbeek, Vincent v.d. Pol, Sophie van Rijn, Lucil Roelofsen, Linde Okkerse, Ro- schoven hun stelling dicht en kwamen tot remise. Henk Er- kelens raakte materiaal achter tegen Jan van der Born en daar tegen hielp een ver opgerukte randpion niet. Evert Hildebrand won van Albert Prins, maar veel merkwaardiger was de remise van twee dynamische spelers als Nico Dannis en Hans van Offeren. Lager op de ranglijst deed Ton Bronk zijn best tegen Ryan den Drijver, maar in een kansloos eindspel werd hij mat gezet. Adriaan van der Starre trac- teerde Jaap Smit op een gam biet, waaraan de zwarte koning of dame te gronde ging. De exercitie duurde 16 zetten.Jaap van Sandijk raakte naar ge woonte in tijdnood tegen Jan Kraijesteijn, maar had ook veel zorgen. Een verdiende overwinning voor Jan, die nu de d-spelers aanvoert, maar nog concurren tie van Ton Bronk en Henk van Erk kort achter zich heeft. Je roen van der Veen bleek aan een kracht-meting met Frank Hordijk nog niet toe te zijn: er en ver volgens ook de partij. Sinds kort is Frank trouwens een Waddinxveense schaker: een kennelijke aanwinst. Kees Klaassen en Dirk van Offeren kwamen tot remise door her- WADDINXVEEN - Op zater dag 8 juni werd de tweede on derlinge meerkamp voor de jeugd georganiseerd. Onder goede weersomstandigheden werden door ruim zestig jeug- datleten goede prestaties gele verd. Afhankelijk van de catego rie van de atleet, werden vier atletiekonderdelen gedaan. Van de 40 meter sprint tot aan ko gelstoten of verspringen. Bij de junioren jongens A kon Arnold Toet zijn persoonlijk record van 11.7 op de 100 m sprint niet evenaren, maar de 12,1 sec op de sprint was wel de snel ste. Bror van der Zijde kon wel zijn persoonlijk record op de sprint verbeteren en zette een tijd van 10.7 op de 80 meter sprint op de klokken. Goed voor een clubrecord bij de categorie jon gens junioren D. Dit is zijn 4e clubrecord op rij dit jaar. Hoewel dit het enige clubre- cord was op deze dag, zijn wel diverse persoonlijke records verbroken. Zo verbeterde Jar- gend jaar in de hogere klasse wel anders zijn. Eerst moet op 23 juni nog een promotiewed strijd worden gespeeld voordat zij echt feest kunnen vieren. Het tweede juniorenteam, uit komend in de derde klasse, moest eerst naar Reeuwijk om af te rekenen met het eerste junioren team van De Sluipers. Met een 7-1 overwinning keer de het team, als kampioen, te rug op het park De Woerd. Het team gaat nu ook spelen in de landelijke tweede klasse, waarin het eerste team al uitkomt. Dit team, van begeleider John Geers, won op eigen park ge makkelijk met 7-1 van Heksen- wiel I en wist zich goed te handhaven in deze prestigieuze klasse. Het tweede gemengd team van captain Alexander Wensink, ling scheidsrechters), Piet Ker ste (sponsoring en begroting), Dirk van de Kraan (sponsoring en algemene zaken), Jan Hof en Bob van Spengen (algemene za ken). Volgens Nico Sleeuwen hoek, die voor het tweede jaar deel uitmaakt van de commis sie, kost het doorgaans weinig moeite om de twee poules van zes ploegen vol te krijgen. Sleeuwenhoek: „Begin januari worden de bedrijven aange schreven en kunnen zij reage ren of zij meedoen of niet. Het lukt elk jaar weer om twee poules te maken. Dit jaar viel het team van Ha- zebroek en Tamerus uit omdat veel vrouwen in verwachting zijn. Daardoor kon Intro uit zendbureau uit Voorburg, dat op de reservelijst stond, mee doen. De ploeg van Mok bvs trok zich terug toen het toer nooi al aan de gang was. Daar door hadden we nog een poule van vijf clubs waardoor het speelschema moest worden aangepast. Ook voor de Penal- tybokaal en de Sportiviteitprijs hebben we een speciale rege ling getroffen. Wij houden van een sportief en gezellig toer nooi. Twee jaar geleden toonde HCM uit Zoetermeer een slecht gedrag. Die ploeg heb ben we niet meer uitgenodigd". Twee ploegen zijn er vanaf het begin bij. Het zijn The Lordd transportbedrijf uit Zevenhui zen en Van Ommeren metsel bedrijf uit Moerkapelle. Voor de voetballers betekent het bedrijfsvoetbal een verlen ging van het seizoen met vier weken. Anders dan bij de club Gall 0-1, Gall Gall-Intro Uitzendbureau 2-0,Van Omme- gehouden met het feit dat vele ren metselbedrijf-Bakker Gra- nenhandel 0-2, De Lordd-cafe Wapen van Moerkapelle 5-1, Selectvracht-Boonstoppel 2-2 Boonstoppel w.n.s. strijd om de derde prijs won ETC uit Koudekerk met 1-0 van Zwanenburg (Zoeter meer). Na de prijsuitreiking bleven de teams nog lange tijd gezellig bijeen met muziek van discotheek Black Jack. Het is dit jaar voor de twintig ste maal dat het bedrijf- en zomeravondvoet- bal in Moerkapelle J werd gespeeld. Met Boskoop is Moerka pelle een van de weini ge gemeenten in de regio waar nog op grote schaal be drijfsvoetbal plaats heeft. Dit keer deden veertien bedrijfs- teams mee. Zij streden om de Rabobank wisselbeker, die werd verdedigd door De Lordd. Deze ploeg werd echter nu in de voorronde uitgescha keld. Vorig jaar werd de Penalty bokaal veroverd door het team van Bontenbal interieur en de sportiviteitprijs door Les Ado nis uit Zoetermeer. Dit keer gingen deze prijzen naar resp. Selectvracht en (opnieuw) Les Adonis. De organisatie is in Moerkapelle in handen van de bedrijf- en zomeravondvoetbal- commissie. Deze bestaat uit Cees Tijsen (voorzitter), Cees Verhoef (wedstrijdsecretaris), Nico Sleeuwenhoek (aanstel- Jonge Bols graanjenever liter 9,95 Vodka 'Pjotter' 0,7 liter 6,95 Wijnen Sangria 'Del Prado' 2 liter oorpot 3,95 1999 Kaapheuve Merlot (véél fruit) fles 6,50 doos 6 flessen: j €35,- no van Klaveren zijn beste prestatie bij het kogelstoten met ruim 30 cm naar 6m23. Verbeterde Fabian Reehuis op de 40 m sprint zijn beste tijd naar 7,7 seconden. Plus zijn verbetering van de prestatie van het balwerpen staat hij nu bovenaan in het tussenklasse- ment van deze onderlinge meerkampen bij de categorie jongens pupillen mini. Jennifer Hartmans verbeterde ook haar spinttijd naar 9,1 se conden. Mede door haar pres taties aan het begin van dit sei zoen is zij uitgenodigd door de KNAU om deel te nemen aan de landelijke atletiekdag op zondag 9 juni in het Olympisch stadion te Amsterdam. Samen met Anna Kaptein en Marten deVries zullen zij die dag daar deelnemen. De volgende wedstrijd voor de CD-junioren is vrijdagavond. Voor de pupillen is op zaterdag I5 juni de tweede wedstrijd van de regionale pupillen meer kamp te Zoetermeer. WADDINXVEEN - Na de voorlaatste clubavond staat Ro nald Dannis definitief op de tweede plaats: Barthold Jansen deed met wit zijn best, maar schoot er twee pionnen bij in en kwam zo in een verloren eindspel. Wim Hennink kreeg met de witte stukken een beurt van Mark van Putten. Hans van Woudenberg zette met wit een stevige aanval in op de konings- stelling van Eduard Philipse, maar wist daar geen beslissing uit te halen. Na afruil van alle aanvalsstukken hield hij een eindspel met loper en twee pionnen over tegen paard en een pion, waarin het paard op zijn gemak remise maakte. Ar jan Hennink trof met wit een scherpe tegenstand van Henny de Roodt, verloor een pion en ten slotte de partij. Voorlopig staat hij niet meer bij de beste acht, maar rondom de toegang tot het eerste is het erg druk. Wim van Os herleidde een be tere stand tegen Ton van Nieu kerke laat op de avond tot winst en staat nu alsnog bij de beste acht. Arie Kardol leverde een goede ging materiaal verloren prestatie door met wit de ver dediging van Wim van Vuuren te slechten. Dat leidt tot kan sen om in het eerste te komen en tot een tweede plaats bij de b-spelers, vlak achter Arjan Hennink. Ton Kuiper kreeg haling van zetten. Henk van Erk geen greep op de stelling van Wim Mulder en verloor. Erik Hennink maakt de laatste we ken veel remises, nu tegen Jan Muit. Daarmee staat hij aan top van de c-spelers, vrij ver voor op Ton Kuiper. Marco de Bruijn en Wim van der Hoek spelen zij met andere voetbal lers in een ongedwongen sfeer. Voor de kantine van de voet balclub Moerkapelle betekent het bedrijfsvoetbal extra in komsten, die aan de vereniging ten goede komen. Sleeuwenhoek was speciaal be last met het uitnodigen van de scheidsrechters. Er waren er in totaal elf, die gedurende vier weken per persoon zo’n vier, vijf wedstrijden kregen te lei den. Welke wedstrijden dat wa ren, dat kregen de scheidsrech ters pas op de avond dat zij ter scoorde zilver op Paardvol- tige en brons op Ringen, waar bij vooral dat laatste toestel bij zonder fraai en strak geturnd bert de Pater, Shirley Redegeld, werd. En dan te bedenken dat Diede Wijnbergen, beiden debuteren in deze leef tijdscategorie. Ook op de ande re toestellen werd goed ge presteerd en zat het met de uitvoering goed. Alleen de uit gangswaarde zal omhoog moe ten om volgend jaar ook hier voor in de prijzen te vallen. Bontenbal, hier in actie te gen het team van Zwanen burg, won het bedrijf- en zomeravondvoetbal in Moerkapelle. In de finale werd Bozo United met 5-I verslagen. (Foto: Artistic Art/Liesbeth van WADDINXVEEN - Annemarie de Rooij heeft op donderdag 23 mei de voorzittershamer van de plaatselijke volleybalver eniging Keukencentrum Wad dinxveen/ Be Fair over geno men van Joost van Avendonk. Het is voor de eerste keer in de historie van de club dat een vrouw de scepter zwaait. Van Avendonk was gedurende zes jaar een inspirerende voorzit ter en werd daarbij terzijde ge staan door penningmeester Ed win van Erk. Ook van Erk maakt een einde aan zijn be stuursperiode, Hij wordt opge- Door Bert Hertog Bontenbal bestaande uit voet ballers van Groeneweg en Moerkapelle was dit jaar de be ter ploeg. In de eerste helft van de finalewedstrijd nam dit team een l-O voorsprong door een doelpunt van Maurice Eck hardt, die de bal uit een voorzet van Guido Stuurman intikte. Een grotere voor- sprong was binnen bereik, maar een kopbal van Rob van Leeuwen werd van doellijn gehaald en een doel punt van dezelfde speler door scheidsrechter Gert-Jan Geluk wegens buitenspel afgekeurd. In de tweede helft liep Bontenbal door een strak schot van ver dediger Robert Meurs en een doelpunt van Michael van Ype- ren met behulp van een Wad dinxveense verdediger uit naar 3-0. Dirk Honkoop zorgde met een kopbal voor 3-I nadat Bjorn Tollenaar de binnenkant van de paal had geraakt en even later rakelings voorlangs het doel had geknald. In de slotfase werd het door Rob van Leeu wen en een goede actie van Guido Stuurman nog 5-I waar na de Rabobank wisselbeker aan het winnende team kon worden overhandigd. In de MOERKAPELLE - De jaarlijkse bedrijf- en zomeravond- competitie in Moerkapelle is gewonnen door het elftal van Bontenbal Interieur. In de finale werd het team van Bozo United met 5-I verslagen. Bozo United miste ver geleken met eerder in de week enkele spelers omdat de moeder van een van de spelers was verleden. Bij alle slot wedstrijden werd een minuut stilte in acht genomen. u||l JOHAN SCHALK de

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 29