wBOSKOOP! r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van 't Hof! Als je alles op ’n I I NVM 'r ,.,niK0M EEM ®MWGH71VKELE1V i Moerkapelle Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop I Ook in Boskoop wordt u ’’hoffelijk” ontvangen! 4 I I J 7 I Zuidkade la Vraagprijs 180.000,- k.k. In kleinschalige nieuwbouwwijk gelegen twee onder één kap woning met garage, fraai aangelegde, grotendeels betegelde, achtertuin met achterom en tuinhuisje. Fraai aangelegde voortuin met eigen parkeerplaats op de oprit. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in ca. 1993, op 217 m2 eig. gr. met een inh. van ca. 510 m3. Ind.: Beg. gr.: Entree/hal met vide en lichte plavuizenvloer; Deels Echt betegelde toiletruimte v.v. staand toilet, fonteintje en mech anische ventilatie; Riante L-vormige woonkamer (ca. 40 m2) met Echte plavuizenvloer, granolwanden en schuifpui naar de tuin; Semi open keuken (ca. 7.50 m2) met uitzicht over de achtertuin en L-vormige Echte keukenopstelling v.v. keramische kookplaat, vlakscherm afzuigkap, vaatwas- machine, combimagnetron, koelkast, close-in boiler en mechanische ventilatie; Bijkeuken met plavuizenvloer, schrobputje, wasmachine- en drogeraansluiting en toegang naar de tuin; Vanuit de bijkeuken is de garage bereikbaar v.v. stalen kanteldeur, elektra en verwarming. Ie Verd.: Over loop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde (resp. ca. 4.43x2.90 en 5.45x2.15m) v.v. laminaatvloeren, kabel en telefoonaan sluiting; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (ca. 4.18x2.15m) met kabel en telefoonaansluiting; Geheel wit betegelde badkamer met ligbad, douchecabine met thermostaat- kraan, staand toilet, wastafelmeubel en mechanische ven tilatie. 2e Verd.: Overloop met hobbykamer en Velux dak venster; Riante ouderslaapkamer met vaste wastafel, dak kapel en bergruimte achter de knieschotten; CV-/bergkast met c.v.-combi ketel (Vaillant 1993); Middels schaartrap bereikbare bergvliering. Bijz.: Deze woning is w. hardhou ten kozijnen, dubbele beglazing en vloer-, dak, en muurisola- tie. De gehele beg. gr. is v.v. vloerverwarming en aan de voorzijde elek. bedienbare, zon en wind afhankelijke zon wering. Het buiten schilderwerk is in 2002 uitgevoerd. Oplevering in overleg, indicatie juli 2003. Willem de Rijkelaan 7 Vraagprijs 181.OOO,- k.k. Apollolaan 47 Vraagprijs 365.000,- k.k. Jan Campertlaan 22 Vraagprijs 229.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Vogellaan 67 Vraagprijs 199.000,- k.k. De Genestetlaan 15 Vraagprijs 225.000,- k.k. Voor meer informatie: zie onze internetsite www.hof-makelaardij.nl en/of ons Van ’t Hof Woningmagazine. Riante, goed onderhouden, sfeervolle bovenwoning (4 lagen) gesitueerd aan "Gouwe boulevard" met uitzicht over de rivier de Gouwe. Bouwjaar ca. 1937, de uitbouw is in 1998 gerealiseerd. Inhoud ca. 370 m3. Ind.: Parterre: Gang met plavuizenvloer, trapberging en meterkast. Ie Verdieping: Gang voorzien van lambrisering en betegeld toilet met fontein; Keuken (voorzijde) (ca. 3.00 x 2.40m) voorzien van een luxe keukeninrichting met inbouwap- paratuur: koelkast, vriezer, gaskookplaat, afzuigkap en combimagnetron incl. grill; Woonkamer (ca. 6.03 x 4.30m) met schouw en voorzethaard, inbouwkast, toog en openslaande deuren naar het dakterras (ca. 1.20 x 4.50m) gelegen op het westen; In de gang en de woonka mer ligt een laminaatvloer. 2e Verdieping: Gang; Luxe, betegelde badkamer (ca. 3.00 x 2.10m) voorzien van dou che en vaste wastafel; 1 Slaapkamer (ca. 3.00 x 4.20m) met fraai dakterras (ca. 3.10 x 4.50m (W)) v.v.- hardhou ten bloembakken, pergola, schutting en vlonder. 3e Verdieping: Overloop met dakkapel; Zolder met opstel- plaats c.v. ketel (1997) en badgeiser; 2 Slaapkamers (ca. 3.00 x 4.00m en ca. 4.00 x 3.00m) voorzien van dakkapel; Gang met toegang naar de vliering. Bijzonderheden: Gedeeltelijk dakisolatie (platte delen). Muurisolatie en dubbel glas in de uitbouw. Servicekosten 43,11 per maand. Oplevering: in overleg. Keurig verzorgde eengezinstussenwoning welke gedeel telijk is uitgebouwd met diverse voorzieningen in de nabijheid. De tuin is voorzien van een grote vijver welke 1.60m diep is, verder is de tuin voorzien van een vrij staande stenen berging met nieuwe dakbedekking en een achterom. De woning is gebouwd in circa 1959, staat opl28 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 310 m3. Indeling: Begane grond: Entree met meter kast (7 groepen en aardlekschakelaar), hangend toilet en trapkast met aansluiting vaatwasser; L-vormige woon kamer voorzien van een plavuizenvloer met vloerver warming en open haard partij; In L-vorm opgestelde open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Ie Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achter zijde waarvan 1 met een vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; Geheel betegelde badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e Verdieping: Overloop met c.v. combiketel, aansluiting wasapparatuur en dak raam; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel en bergruimte achter de knieschotten. Bijzonderheden: De gehele woning is voorzien van dubbel glas. Oplevering in overleg. Aan de rand van Waddinxveen, aan een plein gelegen, goed onderhouden eengezinshoekwoning met voor-, zij- en achtertuin. Via de achtertuin is de garage (v.v. water, verwarming en elektra) bereikbaar met een doorgang naar de 2e garage, die voorzien is van een elektronische kanteldeur. De op het "Zuiden" gelegen achtertuin beschikt over een vrijstaande stenen berging. De woning, gebouwd in 1966, heeft een inh. van ca. 340 m3 (excl. garages en ber ging), staat op 222 m2 eig. gr. en is gelegen nabij winkels, NS-station en het "Gouwe Bos". Ind.: Beg. gr.: Entree- /hal; M.k. (6 groepen en aardlekschakelaar); Trapkast met ingeb. koelkast (2001); Deels licht betegelde toiletruimte met fon teintje en mechanische ventilatie; Gesloten keuken met rechte lichtgekleurde keukenopstelling (2000) v.v. vlak scherm afzuigkap, gaskookplaat, RVS oven en vaatwasma- chine; Doorzonwoonkamer (ca. 7.00x3.70m) met schuifpui naar de achtertuin; De hele benedenverd. is v.v. een mas sieve beuken parketvloer. Ie Verd.: Overloop; Deels wit betegelde separate toiletruimte met staand toilet en mechanische ventilatie; Deels wit betegelde badkamer met zitbad, vaste wastafel en mechanische ventilatie; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (ca. 3.70x3.00m) met vaste kasten en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde (ca. 3.90 x 3.70m) met laminaatvloer en vaste kasten; 1 Slaap/werkkamer aan de achterzijde (ca. 2.90x2.12m). 2e Verd.: Voorzolder met bergruimte achter de knieschotten; Werkkamer met c.v.-kast voorzien van c.v.-combi opstelling, Velux dakvenster en gedeelde dakkapel; Zolderslaapkamer (ca. 4.80x2.85/3.85m) met dakkapel aan de voorzijde en gedeelde dakkapel aan de achterzijde, vaste wastafel en bergruimte achter de knieschotten. Bijz.: De woning is grotendeels voorzien van dubbele beglazing, dakisolatie en diverse kamers zijn voorzien van kabel en telefoonaan sluiting. De oplevering is in overleg, indicatie oktober 2002. Royale aan de achter- en zijkant uitgebouwde (ca.1998) eengezinshoekwoning gelegen nabij winkels, scholen, N.S.-station en het "Gouwebos". Deze goed onderhouden woning is gebouwd in ca. 1965, op 238 m2 eigen grond en heeft een inh. van 420 m3. De voortuin/zijtuin biedt de mogelijkheid om eventueel een garage op te bouwen. De geheel bestrate achtertuin beschikt over een vrijstaande stenen berging en een achterom. Indeling: Begane grond: Entree/hal met trapkast; Meterkast (10 groepen, 2 fase en aardlekschakelaar); Deels licht betegelde toiletruimte met staand toilet en mechanische ventilatie; Uitgeb. doorzon woonkamer (ca. 50 m2 incl. open keuken) met dubbelwan dig RVS schoorsteenkanaal t.b.v. aUesbrander of open haard en openslaande deuren naar de tuin; Uitgeb. open keuken met L-vormige keukenopstelling (ca. 1998) in licht- essen structuur v.v. keramische kookplaat, vlakschermaf- zuigkap, vaatwasmachine, close-in boiler, elektrische oven, koelkast met vriesvak en apothekerskast; Deels bete gelde bijkeuken (ca. 2.00x4.00m) met keukenblok en was machine- en drogeraansluiting. Ie Verd.: Overloop; Deels Echt betegelde toiletruimte met staand toilet; Vergrote geheel licht betegelde badkamer v.v. kunststof ligbad met thermostaatkraan, douchecabine met thermostaatkraan, wastafelmeubel en designradiator; 1 Slp.kamer aan de voorzijde (ca. 2.68/3.56x3.00m); 2 Slp.kamers aan de achterzijde (resp. ca. 3.56x3.89m en 2.12x2.89m). 2e Verd.: Overloop met c.v.-combi opstelEng (Nefit Ecomline HR) en twee Velux dakvensters; 2 Slp.kamers (beide ca. 3.60 x 2.45m) beide v.v. een dakkapel (2001) en bergruimte achter de knieschotten. Bijz.: De woning is grotendeels v.v. hard houten kozijnen, geheel dubbele beglazing, dakisolatie en de woningscheidende wand is grotendeels v.v. isolatie. De oplevering is in overleg. I 1 In rustige doodlopende straat gelegen uitstekend onder houden twee onder één kap woning met aangebouwde stenen garage (ca. 6.60 x 3.00m) en vrij uitzicht over speel plaatsje. Deze woning is gebouwd in ca. 1986, op 225 m2 eig. gr., heeft een inh. van ca. 400 m3 en beschikt over een recent aangelegde voor- en achtertuin welke aan het water en op het Zuiden is gel.. De voortuin biedt tevens de mogelijkheid om te parkeren. Ind.: Beg. gr.: Entree/hal; M.k. v.v. 9 groepen en aardlekschakelaar; Geheel licht betegelde toiletruimte met staand toilet, fonteintje en mechanische ventilatie; Open keuken met L-vormige keu kenopstelling in licht Essen structuur v.v. diverse inb.app.: gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, elek. oven, vaatwas machine, combimagnetron, koelkast en close-in boiler; Grotendeels licht betegelde bijkeuken v.v. aansluiting t.b.v. wasmachine en droger; Woonkamer (ca. 33 m2) v.v. design openhaard, schuifpui naar de achtertuin, epoxy grindvloer met vloerverwarming en gespoten wanden. Ie; Verd.: Overloop met kersen laminaat vloer; 2 slp.kamers aan de achterzijde v.v. spuitwerk wanden en dakkapel (respectievelijk ca. 4.20x3.14m en 4.20x2.18m); 1 slaapka mer aan de voorzijde (ca. 3.14x2.74/1.75m) v.v. spuitwerk wanden en kersen laminaat vloer; Royale, geheel licht betegelde badkamer met douchecabine, ligbad, staand toilet, vaste wastafel en mechanische ventilatie. 2e Verd.: Via vaste trap bereikbare zolderruimte met dakvenster en c.v.-opstelling. Bijz.: Van deze uitstekend onderhouden woning is het schilderwerk in 1999 uitgevoerd, dakbedek king garage, dakkapel, elektrisch bedienbare garagedeur en voortuin in 2001. Oplevering in overleg. Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatie- vitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete servicepakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Pinksterbloemstraat 6 Vraagprijs 289.000,- k.k. In ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezins tussenwoning. De woning is gelegen op steenworp afstand van het "Gouwebos" en beschikt over zowel een diepe voortuin als achtertuin, welke andersom worden gebruikt. De entree van de woning is in de achtertuin gelegen. Indeling: Begane grond: Entree/hal met vaste kast voorzien van aansluiting wasapparatuur en vloer- verwarmingsunit; Toiletruimte met closet en fonteintje; Semi, in L-vorm opgestelde, open keuken (1991) in licht grijs uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur: vaat wasser, oven, koel-/vriescombinatie, afzuigkap en kera mische kookplaat; Grote woonkamer voorzien van pla vuizenvloer met vloerverwarming, schuifpui, houtka- chel kanaal en deur naar berging (voormalige entree) voorzien van meterkast (6 groepen, 3 fase en aardlek schakelaar). Ie Verdieping: Overloop; Volledig betegelde, luxe badkamer (2001) voorzien van design wastafel, hang closet, ligbad en kunststof kozijn; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste kastenwand en PTT-aansluiting; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met PTT-aansluiting. 2e Verdieping: Voorzolder met dakraam, c.v. ketel (1988) en bergruim te; 1 Grote slaapkamer met dakkapel en vaste kasten. Bijzonderheden: Oplevering in overleg. Zijde 64, 2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij .nl I l^van’thof i I t I 1 8 i r L ■_van’t hof Een enthousiast verkoopteam staat bijna DAG EN NACHT VOOR U KLAAR.' •■■■■I 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 32