TOOS trekt kar van jongensturnen Antilope wil een kunststofbaan i Eerst geplaatsten maken zich niet waar bij Gouwesmash Rn Eerste kringkampioenschappen op manege Reigersburgh acht ’s ochtends zaten de eer ste ruiters al te paard en begon het evenement met het aan- en afrijden van de trailers. 94 Combinaties bij de pony’s en 141 combinaties bij de paarden hebben de hele dag gezorgd voor een spektakel bij zowel het springen als de dressuur. De dag werd afgesloten met een parade. voDRBRaaa b lli Voor alle inwoners van Leden l Prijzen van de Gouwebloem Vijfde plaats waterpolosters GOUDA/WADDINXVEEN De waterpolosters van nog op veel spelerspassen Waddinxveen en Boskoop Jeu de boules clubkampioen- schap 4 tegen 4 WADDINXVEEN - Voor het clubkampioenschap 4 tegen 4 is de laatste wedstrijd voor de zomervakantie gespeeld. In september wordt de reeks weer voortgezet. Op deze voorlopig laatste avond deed zich aan kop een wisseling voor en ruilden de nummers I en 2 van positie, zodat de tussen stand, na vijf wedstrijden, het volgende beeld oplevert. I .Jan Kooistra/Hans Cammeraat/Roy Hulskamp/Leen Roos 5-5- I52+; 2.Toos Wubben/Wout Versluis/Stephan Tabben/Nor- bert Schifferling 5-4-I58+; 3.Rob en Fred v.Dijken/Wim v.Bockom Maas/Nel Oudijk 5- 3-37+; 4.Peter Rubeling/Hans v.Woudenberg/Ton en Jopy Hulskamp 5-3-5-; S.lmca Mat- la/Arnold en Marco Janssen/Luc v.Krieken 5-3-6-; 6.Willem Jacobs/Henry v.Wa- geningen/Herman Verwaal/Han- na de Wilde 5-3-10-; 7.Barend en Corrie Monster/Ron v.Dij- ken/Alex v.Ofwegen 5-2-11 8.Edward en Thea Springer/Toon v.d.Velden/Ben Sas 5-I-2I0-; 9.Cees Voskui- len/Jan Lapaer/Piet Fianen/Cor- rie t Hart 5-0-128-, Indeling hockeyers Rolling ’90 vieren feest Gouwestaete huldigt leden WADDINXVEEN - Tijdens de receptie ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de zwem- en waterpolovereniging bied Gouwestaete in het Gouweb- ad De Sniep zijn vier trouwe leden tot lid van verdienste be noemd. Het zijn Adrie Berc kenkamp, Jan van den Berg, Wim Kraak en Steef de Frank rijken Zij hebben gedurende voor. In feite isTOOS een van de een reeks van jaren veel voor de vereniging gedaan. Op de wedstrijdgroep op receptie is namens het ge meentebestuur gesproken door wethouder Titus van der Torren. Een wedstrijd tussen het vroegere eerste herenteam en het huidige eerste dames team eindigde na een .scheids rechterlijke dwaling’ in een 6-6 gelijkspel. In het oude team speelden onder meer mee Uitslagen P.V. de Sperwer I 1 o O CD i l i DOORLOPENDE MEUBELSHOW klassiek koloniaal modern design romantisch wifiuirm LEZERS SCHRIJVEN F 1 4 WOENSDAG 10 JULI 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 (Foto: Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) krachtsverhoudingen lagen dit f I J -I I 3 O K O R 1 G i i i i 1 i i J ij. Resultaten waarmee TOOS verder kan vooral omdat beide WADDINXVEEN - In het eer ste jaar van de nieuwe landelij ke paardensportbond vonden de kampioenschappen van de de doucheruimten opgeknapt. Als alles volgens plan verloopt willen we begin 2003 gaan bou wen. Een voordeel is dat alle ac tiviteiten van TOOS dan in een en dezelfde hal plaats vinden. Dat tien jongens. Rene Kleiweg: „We selecteren uit de dertig, veertig Er zijn plannen om de gymnas tiekzaal aan de Staringlaan uit te breiden. Sietse Siersema.die lid is van de stichting Exacto, die de de Staringlaan in handen heeft, zegt: „Wij willen de bestaande een eigen zaal aan de Staringlaan. Maar die wordt voor een groot deel gebruikt voor jazzgymnas- jongens die bij TOOS turnen. Daarnaast hebben een adverten tie in de krant laten zetten. Jon gens, die bij andere gymnastiek verenigingen lid zijn maar nog zover zijn als wij, kunnen zich bij ons aansluiten. Wij hebben ook jongens uit Gouda in de groep. Elk jaar wordt met de trainers het seizoen geëvalueerd. Wordt bekeken met welke jongens wordt doorgegaan en worden nieuwe elementen aan oefenstof toegevoegd. Voor mij is het ove rigens het laatste seizoen dat ik de jongens train. Ik ga verder met de meisjesgroep die ik al trainde. Maar omdat de wedstrijden vaak op dezelfde dagen waren moest ik steeds keuzes maken welke groep ik zou begeleiden. Mijn op volger wordt zeer waarschijnlijk Anton Stoter, ook een oud-tur- ner van TOOS". Nadat in 1998 de KNGB samen ging met de KNCGV en de regio Zuid-Holland Noord ontstond is gezocht naar een nieuw landelij ke oefenstof systeem, het LOS. ontbrak door een blessure. De uitslagen van Jong Oranje zijn: Nederland-Portugal 29-6, Ne- derland-Tsjechië 12-10, Ne- derland-Duitsland 9-6, Neder- land-Zwitserland 43-1, Nederland-Spanje 4-7, kruisfi nale: Nederland-Hongarije 6-7, om vijfde en zesde plaats: Ne- derland-Duitsland 10-8. 4 v .3 .1 3 ■I ,1 Uitterhoeve van de wed- strijdcommissie van Gouwe Smash. „Ik denk dat het komt doordat we nu het Grand Siam hebben”. Gouwesmash kan dit jaar be schikken over vier vernieuw de banen. De oppervlakte bestaat uit Canadian Ten, een soort gemalen leisteen. Een voordeel is dat een half uur na een regenbui al weer op de baan kan worden ge speeld. De wedstrijdcommis- sie bestaande uit Gerard van Kampen, Wil van der Valk, Christi Fillie, Linda Stuyfzand, Peter Janmaat en Jan Uitter hoeve. Greet van den Berg, die alle voorgaande toer nooien van de partij was, ontbrak door vakantie het geen zij zelf het ergste vond. In totaal behoefden vanwege de nattigheid slechts vijf par tijen in de hal te worden ge speeld, twee op maandag, drie op woensdag. Uitterhoe ve: „Heel de week hebben we veel kijkers op ons park gehad. Het was er goed toe ven". De uitslagen zijn: DD 7 25+: A. Ebbing/A. Groot (Nieuwe- sloot,Alphen)-llona Groene- veld/Gepke van der Sluis (Be Fair) 3-6, 6-4, 2-6, GD 7 25+: Jacqueline de Ruiter/Ro- nald Stigter (Be Quick)-A. Meijer/J. Lloyd (Zoetermeer) 6-1,4-6,6-3, HD 7 2S+: M. van Es/M.Verweij (Boskoop)- Patrick Rijnbeek/Jan Willem vanTriet (Be Fair) 6-4, 1-6, 6- 4, GD 6 25+: Inge van Rijk/Bart van Laar (Gouwe- staete)-Truus Boere/Huub Nootenboom (Be Fair) 6-4, 6-0, HD 6 25+: M. van de Hut/E. Peters (Rijswijk)-W. Nijhuis/J. van der Werken (Tehado) 7-6, 6-3, DD 6 25+: R. Stuijfzand/L. Welting (Gou- wesmash)-G. Kok/C. van Nie- len (Waddinxveen) 7-6,7-5, DD (CIJ. Uitterhoeve/Jo- sien Uiterhoeve (Waddinx- veen)-M. Hoogeveen/M. van Laar 6-4,7-5, HD 5 (CI):M. Ancher (Gouwesmash)ZJ. van Tol (Be Fair)-N. Gerritse/S. Okker (Tehado) 2-6, 6-4, 6-2, GD 5 (cl):Josien Uitterhoe- ve/Jan Uitterhoeve (Gouwes- mash)-N. Dubois/M. Ancher (Gouwesmash) 7-6,0-6, 6-1 Graaff werd twee jaar geleden al een keer vierde. Op de laatste NK in Varsseveld had de jonge Zevenhuizenaar last van een ge blesseerde knie. „Op de rekstok had ik daar nog niet zo’n veel hinder van, maar bij de vloeroe- fening wel. Op rek en vloer had het beter gekund. Met betere cij fers had ik Nederlands kampioen kunnen worden. Maar ik mag nog een jaar in deze leeftijdscategorie uitkomen". Daan Vermeij was te vreden met zijn vijfde plaats. .Al leen op de rekstok ging het een beetje fout", zegt deWaddinxve- ner, die na volgend seizoen over gaat naar de leeftijdscategorie 14-16 jaar. Rene Kleiweg: „De Dat vergde voor veel verenigin gen, die in de kringen jarenlang volgens het zelfde systeem had den gewerkt, een hele omscha keling. Kleiweg: „Het LOS-niveau zit onder het ABC-lijn niveau. Dit jaar is voor het eerst bij TOOS volgens het LOS-systeem ge werkt. Het moet voor een bete re aansluiting zorgen voor het turnen op hoger niveau". Wouter de Graaff en Daan Ver meij (beiden 13 jaar) zijn mo menteel de .paradepaardjes’ in het herenturnen van TOOS. Bei den waren bij de NK waar de twaalf beste jongens van Neder land op zes onderdelen in actie komen van de partij. Wouter de voor de jeugdgroepen niet lan ger houdbaar. Volgens Antilope heeft het geen zin om de sin- telbaan grondig te renoveren, op langere termijn zouden de huidige problemen terugkeren. Dat heeft een onderzoeksbu reau geconcludeerd, zo meldt de club. Een bijkomend voor deel van een onderhoudsarme accommodatie is volgens Anti lope dat het voor de vereniging op den duur wellicht mogelijk is de resterende onderhouds werkzaamheden in eigen be- aantal anderen hooggeplaatste ruiters, de kring vertegenwoor digen in de volgende ronde te Heerjansdam op 3 augustus, op weg naar het Nederlands kam pioenschap. Ook waren er nog wat kampioenen, die rijden voor de vereniging Reigers- burgh in de M2 dressuur pony’s Anne Oosterveen; in het B- springen pony’s Cindy Mevis- heer te gaan uitvoeren. De ver eniging ziet zelf weinig heil in het plan om de Waddinxveense verenigingen onder te brengen in een centraal sportpark. Im mers, zo beargumenteerd de club, er is net een nieuw club gebouw geopend. Het lijkt An tilope ook niet veilig om bij voorbeeld samen met een voetbalclub op hetzelfde ter rein te sporten, atletiekonder- delen als speer- en discuswer pen belemmeren gebruik van het middenterrein. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - In het ge- van de vroegere Goudse turnkring, die in 1998 opging in de grotere regio Zuid-Holland Noord, zijn veel gymnastiekver enigingen met wedstrijdturnen voor nen voor jongens komt minder Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. van zijn er ruim 70.000 terug gestuurd. De nieuwe competi tie begint in het weekeinde 7 en 8 september. Door de herinvoering van de spelerspas in het district West II hoopt de KNVB het opstel len van ongerechtigde voetbal lers door de verenigingen te beteugelen. De scheidsrechters zijn verplicht de passen voor een wedstrijd te controleren. Zijn er onvoldoende spelers met een spelerspas dan gaat de wedstrijd niet door. De KNVB verwacht overigens in augus tus, als de vakanties achter de rug zijn, nog een flink deel van de spelerspassen terug te krij gen. De bond wil de maand september gebruiken als ge wenningsperiode. Vanaf okto ber volgen de sancties, die eer der in de Officiële Mededelingen zijn aangekon- digd. haald: derde prijs, dinerbon op lotnr. 3188. Vierde prijs, stoom strijkijzer op lotnr. 2957. Een ieder die nog in het bezit is van een lotnummer eindigend op een 0 heeft ook een prijsje. De prijzen kunnen worden afge haald na telefonisch overleg met mevr. Baas telefoon 0182- 616203. optreden van TOOS. Dat zou in de toekomst in de nieuwe hal kunnen want we kunnen er be hoorlijk wat mensen in kwijt". In een eigen accommodatie zal TOOS ten aanzien van het wed- strijdtumen voor jongens nog meer een regiefunctie kunnen sinds gaan vervullen. Nu al maken de broertjes Wouter en Sander de Graaff uit Zevenhuizen deel uit Breedijk; 5 Joh.L. Bol; 6-7 C.A. Bode; 9-10 D. Heeren. Met 187 duiven nam de Sper wer op 7 juli ook deel aan de wedvlucht vanuit Chateauroux, afstand 619 kilometer. Lossing- tacademie afgemaakt stijd 07.00 uur. Weersgesteld heid matige z.w. wind. De eer ste duif arriveerde om 14.04 weinige verenigingen, die nog een C-niveau heeft. Van oudsher hebben Wad- dinxveners deelgenomen aan de Wij moeten datwel.TOOS heeft top van het regionale turnen. De Goudse keurturnploeg van des tijds was niet denkbaar zonder turners van TOOS. Later werd tiek.Wij trainen in de zaal aan de scheiding aangebracht tus- Joh. Postlaan. Een paar jaar gele den trainden we twee keer per week totaal vierenhalf uur. Nu trainen de jongens zeven uur mede doordat zij een uur bij de meiden meetrainen. Andersom land is de laatste jaren erg geste gen. Voor een vereniging als TOOS is het moeilijk om het B- niveau te halen. Bij mijn weten heeft in voorgaande jaren alleen Mark Kranenburg op B-niveau meegedaan. Steeds meer vereni- meisjes. Het wedstrijdtur- gingen beschikken over eigen turnzalen waarover zij op elk moment kunnen beschikken. Het heeft het voordeel dat de toe stellen niet elke keer opgebouwd en afgebroken moeten worden. WADDINXVEEN - De volgen- het organisatiecomitee Brug de prijzen zijn nog niet afge- tot Brug Zwemfestijn Zwem en Poloclub van Uden de Gouwe: Veronica van Wijk Karin Berckenkamp Henk van Erk Rens van der Meer Adri Berckenkamp Gertjan van Midden Niek de Leeuw GOUDA/WADDINXVEEN - De KNVB wacht nog op een brug 5. Daan Vermeij werd groot aantal spelerspassen, die door de clubs moeten worden Het organisatiecomitee van het Brug tot Brug Zwemfestijn kijkt meer dan tevreden terug op het zwemfestijn in en rond de Gouwe. Dit met dank aan de medewerking van vele vrijwilli gers, sponsors en overheidsin stanties. Ook het feit dat het festijn gelijktijdig plaatsvond met Wadd lekkeR heeft in het succes bijgedragen. Onze grootste dank gaat ech ter uit naar de vele duizenden toeschouwers die op het tra ject tussen Boskoop en Wad dinxveen de vele deelnemers hartverwarmend hebben aan- gemoedigd en toegejuicht. Dit overtrof onze stoutste ver wachtingen en hiermee volde den we ruim aan onze doelstel ling. Niet alleen op zaterdag 29 juni, maar ook de afgelopen week 1 GOUDA/WADDINXVEEN - Het eerste mannenteam van de hockeyclub GMHC uit Gouda is in de nieuwe compe titie ingedeeld in de eerste klasse A met Alecto (Leider dorp), Alliance (Heemstede), Amstelveen en Myra (Amstel veen), Bennebroek, Cartouche (Voorburg), DSHC (Delft), Fo- rescate (Voorschoten), Pollux (Vlaardingen), Roomburg (Lei den) en Shinty (Driebergen). Het eerste Goudse vrouwen team speelt in de eerste klasse A tegen Cartouche (Voor burg), Craeyenhout (Den Haag), Dopie (Delft), DSHC (Delft), Forescate (Voorscho ten), Groen Geel (Den Haag), Hudito (Delft), Leiden, Room burg (Leiden), Souburgh en Voorne. De hockeyers van Waddinxveen spelen in de vierde klasse tegen Alkemade De 22 kampioenen werden ge- sen; en in het L-springen pony’s huldigd, zij zullen met nog een Nicole Poot. MOERKAPELLE - Meer dan honderd leden van 4 tot 48 jaar van rolschaatsvereniging Rolling ’90 vierden afgelopen weekend het eerste jubileum feest ter herinnering aan het 12,5 bestaan. j Op zaterdag was het thema zwervers. Op diverse locaties in het dorp waren spelletjes achtergelaten. De maaltijd werd gezamenlijk gedeeld met een barbecue. In de avond was er een verkleedpartij, een ta lentenjacht, de nacht werd doorgebracht in twee grote le gertenten. Ook de volgende dag waren er spelletjes. - Dick Russner, Leo Nieuwen huizen, Eef Overdam, Jan Ver- weij en Christiaan Bertels. Omdat Arie Domburg, die vroeger coach was, op vakantie een geweldige opkomst van festiviteiten werden zaterdag avond afgesloten met een ge slaagde feestavond in De Ro zenburcht in Boskoop. een sen top- en wedstrijdsport. Op landelijk C-niveau is TOOS al ja ren van de partij. Steeds slagen Waddinxveense jongens er in zich te plaatsen voor de Neder landse kampioenschappen. „Het gebeurt dat ook", is even wat minder geweest, maar de laatste jaren zijn we was trad nu Huug Boonstoppel steeds met een of meer turners als coach op. De reünie kende aanwezig bij de NK’s", vertelt Re ne Kleiweg, die de training van de exploitatie van de sportzaal aan driehonderd oud-leden. De wedstrijdgroep van TOOS vier jaar geleden overnam van Arco Zwijnenburg na eerst een jaar hal gaan uitbreiden. We willen er samen met hem leiding te heb- een multifunctionele hal van ma- ben gegeven. Nu wordt Kleiweg ken, die twee keer zo groot als bij de trainingen, driemaal per de huidige compleet met een week in de sportzaal aan de Joh. kantine. We hebben de jaarlijkse Postlaan, geassisteerd door de subsidie afgekocht. Inmiddels zijn oud-turners Sietse Siersema en Alexander Poot alsmede Emmie de Graaff, de moeder van turner Wouter de Graaff, die laatst in venvereniging de Sperwer hield Varsseveld een zesde plaats ver- op 6 juli een wedvlucht vanuit overde op de NK C-lijn net ach ter zijn clubgenoot Daan Verme- geeft meer binding onder de le den. Nu zitten we op drie plaat sen. Naast de Staringlaan en de jongens nog een jaar in dezelfde John Postlaan worden ook uren leeftijdscategorie mogen uitko- gehuurd in de sporthal De Dui men. De top van Nederland be- De wedstrijdgroep van de gymnastiekvereniging TOOS. Regelmatig doen Waddinxveense turners mee aan nationale kampioenschappen. Daarvoor ging het aantal uren training per week omhoog. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De ten- nissers(sters) die als eerste waren geplaatst in de diverse categorieën in het 21 ste dubbeltoernooi van de ten nisvereniging Gouwesmash konden de verwachtingen niet waar maken. Een uitzon dering vormde het koppel In ge van Rijk-Bart van Laar van Gouwesmash, dat in de cate gorie gemengd dubbel 6 25+ wel de finale haalde en daar in met 6-4,6-0 zegevierde over het Be Fair-duo Truus Boere-Huub Nootenboom. Het is een goede gedachte geweest van de drie Wad dinxveense tennisverenigin gen Be Fair, Gouwesmash en Waddinxveen en Boskoop om aan hun toernooien het Vier Parken Grand Siam te koppelen. In de toernooien kunnen punten worden ver diend, die uiteindelijk een prijs van 100 euro kan ople veren. De prijsuitreiking voor de enkelspelen is opdonder- dag 25 juli bij TV Boskoop en die voor de dubbelspelen op zondag 28 juli eveneens bij de tennisvereniging Bo skoop. Dat betekent dat de toernooien zijn verze kerd van een aantal vaste deelnemers. In het toer nooi van Gouwesmash werden 148 partijen ge speeld. „Het aantal is meer dan vorig jaar”, vertelt Jan hebben we mogen ondervin den dat vele mensen (deelne- (Roelofarendsveen), Bleiswijk, mers en toeschouwers) terug- Evergreen (Maassluis), Forcial kijken op een zeer geslaagd (Rockanje), Hisalis (Lisse), festijn. Een mooiere beloning Reeuwijk, Souburgh, Voorhout voor onze inspanningen kon- en Voorne. den we niet krijgen. We hopen dat we zo een klei ne bijdrage hebben geleverd aan een meer leefbaar, of liever, levendig Waddinxveen. Nogmaals hartelijk bedankt 1 Dorpsstraat 119 Zevenhuizen ZH Telefoon 0180 - 63 11 11 Fax 0180 - 63 30 24 www.voorbrood.nl Openingstijden: op werkdagen tot 18.00 uur; vrijdag koopavond tot 21.00 uur; zaterdag 10.00-17.00 uur; zondag gestoten. Strombeek, afstand I28 kilo meter. Lossingstijd 14.05 uur. - Aantal duiven in concours 575. Weersgesteldheid; kalme wes tenwind. De eerste duif arri veerde om 15.54 en had een men. De top van Nederland be- kelaar. Laatst is de Goudse snelheid van II72 m.p.m. De hoort tot de A-lijn, daarna volgt schouwburg afgehuurd voor een laatste duif arriveerde om de B-lijn. „In de B-lijn zijn de oe- I6.34 uur. Uitslag: I R.A. vd. feningen zwaarder dan in de C- Made; 2 D. Breedijk; 3-4-8 W. lijn", vertelt Rene Kleiweg (32), die eerder turnde dan dat hij naar school ging. Tot zijn acht tiende jaar heeft hij actief de turnsport bedreven. Daarna heeft Kleiweg de Haagse spor en 1995 heeft hij van het geven van gymnastieklessen zijn beroep ge maakt. Rene Kleiweg is in dienst van de wedstrijdgroep van der- uur, snelheid I457 m.p.m. De van TOOS. Kleiweg: „Het niveau laatste duif arriveerde om van het herenturnen in Neder- I4.38 uur. Uitslag: I-2-7-I0 R.A. vd. Made; 3 C.A. Bode; 4 Joh.L. Bol; 5 D. Breedijk; 6 Comb, van Vliet; 8 Mw. A. v.d. Made; 9 W. Breedijk «StiWlSS sa jaar op het NK dicht bij elkaar. KNVB wacht Dit jaar konden de jongens de oefenstof ook zelf kiezen". De laatste wedstrijd van het seizoen waren de nationale toestelfinales in het Drentse Zuidwolde. De klasseringen van Wouter de Graaff waren: voltige 2, ringen 3 en kampioen op de brug met 7.55 punten. Zijn overige klasseringen gezonden. Er zijn door het dis waren: voltige 6, vloer 4 en rek- trict West II, waar de spelers- stok 5. De jongens bezoeken nog pas komend seizoen als proef- een regiotraining in Rotterdam project fungeert, 107.000 waar zij training krijgen enkele formulieren verstuurd om een Nederlandse toptrainers. Eerder spelerspas aan te vragen. Daar- was er al een regiotraining in Al- phen aan den Rijn. WADDINXVEEN - Atletiek vereniging SC Antilope heeft de gemeente Waddinxveen verzocht de bestaande sintel- baan aan de Alberdingk Tijm- laan te vervangen door een kunststof- trainingsbaan van Jong 300 meter. Oranje zijn bij de Europese De huidige atletiekbaan is vol- Jeugd Kampioenschappen in gens Antilope na regenval soms het Portugese Louie op de vijf- dagen niet bruikbaar. Het ge- de plaats geëindigd. De laatste volg daarvan is dat de trainin- wedstrijd tegen Duitsland gen soms plaatsvinden langs de werd met 10-8 gewonnen. In openbare weg. Het bestuur poule B werd de ploeg tweede acht deze situatie met name achter Spanje. Van het Neder lands team, dat wordt getraind door de vroegere DONK- speelster Ilse Sindorf, maakten onder meer deel uit doelvrou- we Geraldine Snoek van GZC DONK en Karen Weerd en Brenda Hogenboom van Gou westaete uit Waddinxveen. Ka ren Weerd scoorde verschei dene doelpunten. Haar clubgenoot Kim Middendorp kring plaats op manege Rei gersburgh te Waddinxveen. Een hele eer voor onze manege om zo’n groot evenement te mo gen organiseren. De ponyver- eniging en de paardenvereni- ging gingen aan de slag met de organisatie en het werd een ge slaagde dag. Om kwart voor WADDINXVEEN - Postdui- WW j W -

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 23