f makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! I NVM I® Waarde Certificaat Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Turkije P ■Ml m/v Naam Adres Opmerkingen/bij zonderheden Stuurt u het ingevulde Waarde Certificaat in een gesloten envelop aan Van 't Hof Makelaardij B.V., Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting. Postcode/plaats Telefoon Ml ■WBBIIWB •J J.H. van Straaten van Nesplantsoen 9 Vraagprijs 187.000,- k.k. In de plaats Belek, op een half uur afstand van de bad plaats Antalya (Turkije), in kleinschalig zomerhuizen gebied gelegen zomerhuis. Dit zomerhuis is een zoge naamde twee onder één kap duplex woning met 3 ver diepingen op een stuk eigen grond van 130 m2. Het huis is op 10 minuten van de Middelandse Zee gesitueerd. Indeling: Begane grond: Entree met toiletruimte; Woonkamer met balkon/terras; Gesloten keuken met balkon/terras aan de achterzijde. Ie Verdieping: 3 Slaap kamers; Badkamer met closet, wastafel en douchehoek. 2e Verdieping: Groot dak-/zonneterras van circa 30 m2. Bijzonderheden: De warmwater voorziening en verwar ming geschiedt middels een zonneboiler. Het gebied waar de plaats Belek is gelegen wordt gezien als de Turkse Riviera, met vele luxe hotels en resorts in het warmste gebied van Turkije. Oplevering: in overleg. Aan pleintje gelegen eengezinstussenwoning met vrij staande stenen berging voorzien van elektra. De woning is op korte afstand gelegen van winkels en NS-station. De tuin is netjes onderhouden en gesitueerd op het Oosten. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meter kast, trapkast en toiletruimte met closet; Doorzonwoon- kamer met hardhouten kozijnen; Gesloten keuken met rechte opstelling met diverse inbouwapparatuur: koel- /vriescombinatie, gaskookplaat en afzuigkap. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met wastafel en screen; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badgelegenheid met douchecabine, wastafelmeubel en radiator. 2e Verdieping: Voorzolder met c.v. ketel; Zolderkamer met dakkapel en dakvenster. Bijzonderheden: Oplevering in overleg. Belek Vraagprijs 41.000,- k.k. Busken Huetlaan 3 Vraagprijs 162.500,- k.k. In de wijk "Zuidplas" gelegen goed onderhouden uitge bouwde eengezinshoekwoning met voor-, zij- en achter tuin welke grotendeels zijn voorzien van sierbestrating, vrijstaande stenen berging met elektra en wateraanslui- ting, rietgedekte houten theehuis, houten zijberging en hardhouten schutting. De woning is in 1983 gebouwd, op 179 m2 eigen grond met een inhoud van 350 m3. Indeling: Begane grond: Entree/hal; Meterkast; Geheel licht betegel de toiletruimte met hangend toilet en fonteintje; Tuin- gerichte uitgebouwde woonkamer met trapkast, elek trisch bedienbare zonwering en toegang naar de op het Zuid/Oosten gelegen tuin; Open keuken met U-vormige keukenopstelling (circa 1993) voorzien van koelkast, vries kast, combimagnetron, gaskookplaat en vaatwasmachine (apparatuur Siemens). Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaap kamer aan de achterzijde met Velux dakvenster; 1 Slaap kamer aan de achterzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Geheel betegelde badkamer voorzien van douchecabine met thermostaatkraan, staand toilet en wastafelmeubel. 2e Verdieping: Voorzolder met wasmachi- neaansluiting en c.v. combi opstelling (Radson Mulicom (2000)); Zolderslaapkamer met dakkapel en Velux dakven ster. Bijzonderheden: De gehele begane grond is voorzien van plavuizen met vloerverwarming. De le en 2e verdie ping zijn voorzien van laminaatvloeren. Kabelaansluiting op alle slaapkamers en zolderkamer. Op iedere woonlaag telefoonaansluiting. Verder is de woning voorzien van vloer-, muur- en dakisolatie, hardhouten kozijnen en gro tendeels dubbele beglazing. De oplevering is in overleg indicatie 4e kwartaal 2003. Gerstakker 2 Vraagprijs 217.000,- k.k. Kantoren in Alp hen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Poolster 3 Vraagprijs 399.000,- k.k. Voor meer informatie: zie onze internetsite www.hof-makelaardij .nl en/of ons Van ’t Hof Woningmagazine. Zijde 64, 2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 E-mail: waddinxveen® hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij .nl IS In het nieuwste gedeelte van de wijk Zuidplas gesitueerde geschakelde 2-onder-l kap woning met inpandige garage. Deze keurige en ruime woning is een ECO-woning, waar bij de isolatie optimaal is en is voorzien van een zonnecol lector ten behoeve van warmwater/verwarmingssysteem. Verder is de woning vrij gelegen aan de rand van de wijk op korte afstand van winkels en openbaar vervoer. De achtertuin met een ligging op Noord/West is keurig aange legd en voorzien van een houten berging (chalet) en achterom. Bouwjaar 1996, circa 500 m3 inhoud (incl. gara ge) en 240 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met deur naar de garage, waar zich tevens de aansluiting voor de wasmachine bevindt; Meterkast (6 groepen aardlekschakelaar 2 x 240), toiletruimte met closet en fonteintje; Royale L-vormige woonkamer voor zien van parketvloer, trapkast, veel lichtinval en open slaande deuren naar de tuin; L-vormig opgestelde keuken, achter de garage gelegen aan de tuinzijde, met diverse inbouwapparatuur, te weten: keramische kookplaat, hete lucht oven en koel/vriescombinatie. le Verdieping: Overloop; 1 Grote slaapkamer met balkon aan de voorzij de; Separate toiletruimte met closet en fonteintje; Volledig betegelde badkamer met ligbad, douchehoek en wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met balkon en hoge nok in het zicht boven de garage. 2e Verdieping: Overloop met c.v.-ruimte met zonneboiler, c.v.- ketel, mechanische ventilatie unit en bergruimte; 1 Zolderkamer met wastafel, Velux dakvenster, dakraam en bergruimte. Bijzonderheden: Goed gelegen t.o.v. diverse uitvalswegen. Voorzien van politiekeurmerk Veilig Wonen en GIW-garantie. Oplevering in overleg. Fijne en goed verzorgde hoekeengezinswoning met bal kon, voor-, zij- en achtertuin (circa 10.00 x 7.50m) gelegen op het westen met een vrijstaande stenen berging voorzien van elektra. Eigen grond circa 178m2, bouwjaar 1962, inhoud circa 300m3. Indeling: Begane grond: Hal met meterkast, trapopgang en een kelderkast voorzien van raam; Betegeld toilet met fonteintje; Doorzonwoon- kamer (circa 6.40 x 3.65m) met open keuken (circa 2.30 x 2.10m) voorzien van kunststofinrichting met diverse inbouwapparatuur: gaskookplaat, hete lucht oven, afzuig kap, RVS spoelbak en een 'losse' koel- en vrieskast (keuken is geplaatst in 1992); De woonkamer en de keuken zijn voorzien van een laminaatvloer. le Verdieping: Overloop met inbouwkast, voor- en zijraam, opstelplaats voor was- machine/droger en een hobbyruimte; 1 Voorslaapkamer (circa 2.60 x 3.65m) met inbouwkast; 1 Achterslaapkamer (circa 3.10 x 3.65m) met inbouwkast; Betegelde badkamer (circa 2.30 x 2.00m) met ligbad, wastafelmeubel en deur naar het balkon. 2e Verdieping: Overloop met zolderber- ging en c.v.-combiketel; 1 Riante slaapkamer (circa 4.50 x 3.65m) met vaste wastafel. Bijzonderheden: De woning is voorzien van een hardhouten dakopbouw aan de voorzij de en heeft aan de achterzijde een Velux tuimelraam. Kunstofraam- en deurkozijn in de keuken (geplaatst in 2001). De woning is voorzien van dak-, muur- en vloeriso- latie en gedeeltelijk dubbel glas. Groot zonnescherm aan de achterzijde voorzien van knikarmen. Fraai wonen direct bij Gouwebos, winkelcentrum en scholen. Oplevering in overleg. Jan Dorrekenskade Oost 46 Vraagprijs 269.000,- k.k. In het centrum van Waddinxveen gesitueerde ruime drive-in woning met betegelde oprit, inpandige garage en vrijstaande stenen berging. Deze ruime woning is gelegen op loopafstand van het centrum, nabij NS-station en uit valswegen. Bouwjaar 1970, inhoud circa 500 m3,177 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast; Hal met toiletruimte en deur naar de garage; De hal is voorzien van Solnhofher vloertegels; Bijkeuken met werkkast; Tuinkamer (circa 4.40 x 3.30m). le Verdieping: Royale woonkamer met plavuizenvloer (circa 8.50 x 4.40m) en balkon aan de voorzijde; Deze royale woonkamer gaat over in de open eetkeuken welke aan de tuinzijde is gesitueerd; De ruime standaard keuken is L- vormig opgesteld. 2e Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; Riante slaapkamer aan de achterzijde (circa 4.40 x 3.50m) met inbouw kastenwand; Volledig betegelde badkamer voorzien van marmeren vloertegels, ligbad, dubbele wastafel, toilet en lichtkoepel. Bijzonder heden: Deze woning biedt de mogelijkheid voor het creë- ren/hebben van een praktijkruimte. De woning is in het najaar van 2001 geschilderd en voorzien van een elek trisch zonnescherm. Oplevering: in overleg. -I life 9 L. ■_van ’t hof Een enthousiast verkoopteam staat bijna DAG EN NACHT VOOR U KLAAR! 0^5^ 'J Hl

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 24