Recreatiedag Reeuwijkse Hout BUURT BEMIDDELING Piet Honkoop Visbokaal 2002 Sorento Driving Experience in september van start Groene Hartteam verovert Haarlem Cup iSi De terriër en de herdershond 0 la A - v Zwil Tennis voor veteranen Uitslagen Nationale zomerseizoen r Rolling’90 naar Interland zwemvierdaagse slot van Wedvlucht postduiven vereniging Sperwer WADDINXVEEN Opjutten Naar het asiel Mourits achterhaalt Ronald Dannis in zomerschaaktoernooi AA* t' lb- if t Ukd» WOENSDAG 31 JULI 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 15 kijken”. REGIO - Kia slaat nieuwe we gen in met de komst van de de rust geblesseerd uitviel. We misten daardoor voorin snel heid. Kwalitatief was het toer nooi wat minder dan in de af- Slob werd uitgeroepen tot de meest waardevolle spe ler in de finale. Coach Paul van verloren van jeugdvoetbal lers uit Israël, vorig jaar len. Het enige doelpunt was toen echter al gescoord door Bart Slob. Voor het Groene Hartteam kwamen in actie de keepers Rob Haasjes (ARC) en Niels Verhaar (Argon), Twan Bakker (Argon), Kars Blijleven (ARC), Arjen van Eyk (Be Fair), Erwin van der Klis (Oudewater), Ri chard Koekebakker en Emiel De uitslagen zijn: Groene Hart-Breakers (VS) I I -0 (doelp. Kristiaan van Vliet, Ar jen van Eijk, Mark Veerman 3, Kevin deVries 2, Mark.van de Maarel, Erwin van de Klis, Bart Slob, Pim Verlaan), Groe ne Hart-Rowdies (VS) I2-0 (doelp. Kevin deVries 7,Ar jen van Eyk, Bart Slob, Twan Bakker, Mark Veerman, Mark van de Maarel), Groene Hart-KNVB Bears 2-2 (doelp. Arjen van Eyk 2), Groene Hart-HBC (Heem- den van Piet Honkoop een klei ne aanmoedigingsprijs uitge reikt. Aansluitend werd er een overheerlijke barbecue gehou- vd Made; 5 C.A. Bode; 7 Joh.L. Bol; 8 Comb.van Vliet; I0 R.A. vd Made. WADDINXVEEN - De tennis vereniging Waddinxveen houdt op zaterdag 3 en zondag 4 au gustus op het tennispark het elfde open tennistoernooi om de Frans van der Smanbokaal. Van 24 tot en met 31 augustus heeft op dezelfde locatie het open jeugdtoernooi plaats. De sluitingsdatum voor inschrijving is I0 augustus. Het open jeugd toernooi van TV Zevenhuizen wordt van 19 tot en met 25 au gustus gehouden. REGIO - Het Groene Hart- team kwam vorige week in het achttien internationale voetbaltoernooi om de Haar lem Cup negen keer in actie. Acht keer werd gewonnen en een keer gelijk gespeeld. De aangeklaagde baas van de herder, Van Oort, is nauwelijks Toch komt er een tweede ge sprek omdat beiden ontevre den zijn over de situatie. In dit stede) 8-0 (doelp. Arjen van Eyk 2, Erwin van de Klis 2, Richard Koekebakker, Bart Slob 2,Twan Bakker), Groene Hart-Abbey Athletic (Enge land) 11 -0 (doelp. Kevin de Vries 2, Arjan van Eyk 3, Bart Slob 2, Twan Bakker, Erwin van de Klis 2), Pim Verlaan), Groene Hart-Wright Robins on (Engeland) 6-3 (doelp. Ke vin deVries, Erwin van de Klis, Arjen van Eijk 4), Groe ne Hart-HBC 13-0 (doelp. Arjen van Eyk 2, Bart Slob 2, Mark Veerman, Kevin deVries 4, Leon Overbeek, eigen doelpunt), Groene Hart-Etela Espoon Pallo (Finland) 4-2 (doelp. Kevin deVries 3,Ar jen van Eyk), finale: Groene Hart-AII Stars Boskoop I -0 (doelp. Bart Slob). ne Hart in de Dl-categorie in de finale van het toer nooi om de Haarlem Cup. oo Weyermars, Evengroen, Van Woudenberg en Van Putten nog een klein kansje lijken te hebben reant, Be Fair en WSE, eveneens een goed toernooi speelde. Onder leiding van de coaches Nathalie Sterk (Waddinxveen) en Edwin van den Berg werd gewonnen van Challengers (VS) met 6-0, Wright Robinson (En gelijk valt met de eerste schoolweek van het basison derwijs, start op maandag 9 september het nieuwe winter- programma. Voor de deelnemers aan onze doelgroepen is de zwemvier daagse een goede warming-up aan het begin van weer een ac tief zwemjaar. Voor de jongens van het Groe ne Hart is vijf dagen voetballen in Haarlem een aparte erva ring. „Het is een leuk toer nooi”, zegt Emiel Malkenhorst (I3), die afgelopen seizoen met Olympia Dl kampioen werd. Emiel, die bij Rene van der Zwet traint, is bij Olympia laat ste man, maar in het Groene Hartteam speelt hij rechtsach ter. Voor de wedstrijd tegen het Finse Etela Espoon Pallo zegt hij: „Zij zijn de sterkste op ons na. We kunnen van ze winnen”. Dat laatste lukt, ook al is het wel knijpen. Nadat de Finse jongens tot 3-2 zijn terug geko men staan de ouders met de Finse vlag te dansen aan de zij lijn. Als even later Kevin de Vries (Alphense Boys) er 4-2 van maakt is de wedstrijd be slist. Arjen van Eyk (I4) speelt bij Be Fair in Cl midmid, maar in het Groene Hartteam is hij linker spits. Door zijn snelheid is hij zijn vaak kleinere tegenstan ders te vlug af. Tegen Wright Robinson, afkomstige uit Man chester, scoort hij zelfs vier keer op rij. „Ik ben er voor het eerst bij nadat ik door Den Boer was gescout. Het is een leuk toernooi. Jammer is het dat we zo weinig tegenstand hebben”, zegt de Waddinxve- ner, die in de finale zou uitval- Tijdens de Visbokaal 2002 worden stevige vissen gevan gen: de winnaar heeft een vis van wel I2 kg De heer van Oort woont sa men met zijn bijna zwakzinnige vrouw en zeventienjarige doch ter. De man is veel van huis, omdat hij naast zijn gewone werk ook taxichauffeur is. De familie Van Oort bezit een gro te herdershond. Wanneer de achterbuurman, Flip de Groot, met zijn terriër langs het huis van de familie Van Oort loopt, dan springt de herder luid blaffend tegen het raam. Flip bonst dan tegen het raam van zijn buren, wat nog meer agres sie bij de hond oproept. De Groot dient bij de wijkagent een klacht in over de herder. Hij vindt de hond gevaarlijk en wil dat hij wordt afgemaakt. De wijkagent schakelt buurtbemid deling in. tweede gesprek proberen de bemiddelaars te zoeken naar een gezamenlijk belang van de beide buren. Hoewel het ver trouwen gering is, willen zowel Van Oort als De Groot rust in de toekomst. Ze luisteren nu beter naar elkaar. Van Oort geeft toe dat hij weinig invloed kan uitoefenen op de situatie, omdat hij zo weinig thuis is en zijn vrouw de hond niet aan kan. Flip roept niet langer dat de herder afgemaakt moet worden, maar stelt voor om de hond naar het asiel te brengen en een nieuwe hond voor de buren af te richten. Dit is voor Van Oort onbespreekbaar. Hij stelt vervolgens een kastje voor het raam te zetten, zodat de herder er niet meer te genop kan springen. Maar dan moet Flip niet tegen het raam gaan bonzen, want dan slaat de hond alsnog aan. Flip belooft dit niet te zullen doen. De bemid delaars en de buren spreken af om dit twee maanden uit te proberen om daarna te zien of ze allebei tevreden zijn met de situatie. Bij buurtbemiddeling bestaat geheimhouding. Bovenstaand voorbeeld komt uit een andere plaats in Nederland. De namen en omstandigheden zijn vanwe ge de privacy veranderd. Heeft u zelf overlast van buren of bent u verwikkeld in een bu renruzie Bel dan naar buurt bemiddeling 528888. Malkenhorst (Olympia), Mark van de Maarel (Argon), Leon Overbeek (Sportlust), Bart Slob (Nieuwerkerk), Mark Veerman (Rohda’76), Pim Ver laan (Alphense Boys), Kristiaan van Vliet (VEP) en Kevin de Vries (Alphense Boys). Richard Koekebakker en Mark Veerman spelen volgend seizoen bij Ex celsior. REEUWIJK - Zondag 4 augus tus is Muziek- en theatervoor stelling ’Op zoek naar levend water’ in recreatiegebied Reeuwijkse Hout. Het theater is een onderdeel van de recre atiedag die in het kader van de Groene Toer 2002 wordt geor ganiseerd onder het motto ’Recreatie in Zuid-Holland is- buiten in binnenland’. Daar naast kunnen bezoekers mee doen aan een spectaculaire spelinstuif. De (gratis)activitei- ten duren van I LOO tot 17.00 De voorronden-wedstrijden speelde het Groene Hartteam op het terrein van DCO in de Haarlemse wijk Schalkwijk. Daar doet weinig denken aan een groots opgezet toernooi. Programmaboekjes zijn niet te krijgen en op de eerste dag worden voor het publiek, voor namelijk bestaande uit ouders, geen uitslagen en standen op borden bijgehouden. In de eer ste wedstrijden blijkt al dat de krachtsverschillen groot zijn. In sommige wedstrijden moeten spelertjes van een paar turven hoog opboksen tegen jongens die een paar koppen groter zijn. Nadat de flink uit de klui ten gewassen Boskoper Bob Radder twee keer tegen West- landia heeft gescoord komt de Naaldwijkse coach met mis noegen op Nathalie Sterk af met de vraag of die speler niet te oud is. Coach Sterk ant woordt dat Bob Radder het he le seizoen in Dl van Floreant heeft gespeeld en dus speelge rechtigd is. Bob Radder staat centraal in de verdediging met naast hem de enkele koppen kleinere Martijn Hoogerbrug, eveneens van Floreant. Tegen het meedoen van Martijn heeft de Westlandse coach geen be zwaar. op de Wall of Fame. De aller jongsten kunnen (samen met de ouders) meedoen aan een spelcircuit met onder meer ga- tenkaas, trekbiljart, labyrint, deze zwemvierdaagse week die spiegelschijven en een spring- gelijk valt met kussen. Natuurlijk is ook de Groenbus Zuid-Holland weer aanwezig, voor informatie over de vele recreatieve mogelijkhe den die Zuid-Holland te bieden heeft. De recreatiedag is in de Reeuwijkse Hout nabij Pavil joen Reeuwijkse Hout van I 1.00 tot 17.00 uur. uur. Optredens van de theater groep zijn om I3.3O uur en I5.I5 uur. In een interactief gras- en groentheater voor peuters, kleuters én volwasse nen gaan de acteurs op zoek naar de betekenis van ’Levend Water’.Verder worden voor de kinderen recordpogingen aan geboden met de grootste spel- attracties vliegtuigbaan (4 me ter hoog), klauterhelling en een bungyrun. Verbeter je record, dan komt jouw naam te staan De Wad- dinxveense postduivenvereni ging de Sperwer hield een wed vlucht met I36 oude duiven vanuit Pont St. maxence, af stand 339 km. Lossingstijd 08.30 uur. Weersgesteldheid; kalme zuidenwind. De eerste duif arriveerde om I2.2I uur en had een snelheid van I464 m.p.m. de Laatste duif arriveer de om I2.35 uur. Uitslag: I-5-7 Joh.L. Bol; 2-4 C.A. Bode; 3-9- 10 R.A. vd Made; 6 W. Breedijk; 8 Mw. A. vd Made Ook hield de Sperwer een wedvlucht met 5I6 jonge dui ven vanuit Niergnies, afstand 232 km. Lossingstijd 09.10 uur. De eerste duif arriveerde om I I.45 uur,snelheid I497 m.p.m. De laatste duif arriveerde om 12.00 uur. Uitslag: I-6 W. Bree den, welke ’s middags geheel dijk; 2-3-9 D. Breedijk; 4 Mw.A. was voorbereid door de dames Janny, Erica, Harriet en Marinka. Het organisatiecomité kan te rugkijken op een zeer geslaag de dag en avond en bedankt bij deze Piet Honkoop voor zijn inzet en sponsering van deze fantastische dag. WADDINXVEEN - Het zo merseizoen is vanaf 15 juli al geruime tijd aan de gang in het Gouwebad De Sniep te Wad dinxveen. De vele regenval zorgt ervoor dat veel buitenre creatie in het water is gevallen. Gelukkig heeft het subtropi sche overdekte Gouwebad daar geen last van. Iedere be zoeker kan daar van I0.00 tot 18.00 uur heerlijk vertoeven, regen of geen regen. Woensdag is het mogelijk van I0.00 tot 22.00 uur te zwem men. Het zomerseizoen in het Gouwebad de Sniep loopt tot en met I september 2002. In de laatste week van dit zomer- programma organiseert het Gouwebad de 33e Nationale Zwemvierdaagse. Iedereen kan van maandag 2 september tot en met 6 september zijn gelief de afstand zwemmen. De tijden zijn 16.00 tot 18.00 uur of 18.00 tot 20.00 uur. Per persoon betaal je 6 euro. Na bereid een gesprek met zijn achterbuurman te voeren. In het eerste gesprek slingeren ze alleen maar verwijten naar ei kaars hoofd.Van Oort wil voor komen dat zijn hond de deur uit moet. Hij is zeer aan het beest gehecht en beweert dat de hond mak en gehoor-zaam is, maar dat Flip hem expres gek maakt en opjut. Waarom neemt de buurman niet een an dere wandelroute met zijn ter riër? Hij doet het alleen maar om zijn familie te jennen. Flip de Groot wil echter zijn gelijk halen, omdat de herder naar zijn mening echt gevaarlijk is. De emoties laaien zo hoog op, dat Van Oort woedend weg loopt. worstjes. Om I4.30 uur werd er op de toeter geblazen en werd het sein gegeven om te gaan wegen. s’Avonds was er de prijsuitrei king door de hoofdpersoon van deze dag Piet Honkoop en tijdens zijn weloverdachte, op papier uitgewerkte en goed- voorbereide speech werd de wisselbeker uitgereikt aan de winnaar Paul Peters. Ook Sjoerd Dijkstra kreeg uithan- Het jeugdvoetbalteam van het Groene Hart dat de Haarlem Cup veroverde in de D-groep. In de finale werd met I- 0 gewonnen van AH Stars uit Boskoop. (foto: Bert Hertog) WADDINXVEEN - Op zater dag 20 juli heeft Visclub "NOOIT GELOGEN" ge woon een vriendenclub onder elkaar) een wedstrijd georgani seerd met als inzet de PIET HONKOOP VISBOKAAL 2002.Winnaar was, met een vis van I2 kg, Paul Peters. Gert Boere werd tweede met 1500 gram en Peter Koster eindigde op de derde plaats met een vis van 1400 gram. De poedelprijd ging naar Sjoerd Dijkstra met 0 gram. In alle vroegte vertrokken de in totaal 10 vissers en 2 heren die de vissers van hun natje en droogte zouden voorzien rich ting het Aarkanaal in Alphen a/d Rijn. Door Gijs Bakker werden er bordjes getimmerd met nummers erop en er werd ge loot wie waar zou komen te zitten. De keet die meegeno men was door Paul Peters werd geïnstalleerd en Jan de Pater en Gijs Bakker konden koffie gaan zetten voor de ge spannen vissers. De eerste uren was het rustig met de vangst, maar toch had Ton Koster om 9.00 uur de eerste vis al te pakken. Inmid dels hadden de heren van de catering gezorgd voor tosti’s, gebakken eieren, soep en knak- liaanse badplaats Sorrento. Tij dens de tocht staan de deelne mers tal van uitdagende op drachten te wachten. Zo wordt van de deelnemers niet alleen verwacht dat ze hun Kia Sorento via een prachtige route naar Zuid Italië sturen. In de finale was het team van het Groene Hart in de eerste helft sterker. Kort voor de pau ze scoorde Bart Slob met een mooie boogbal over de kleine Floreant-doelman Dennis Me ijer het enige doelpunt. In de tweede helft bood AH Stars meer tegenstand. Na een vrije trap van Bob Radder (Floreant) werd de bal goed gestopt door doelman Niels Verhaar (Argon). Onder de kreet .Pietje, Pietje’ namen de voetballers van het Groene Hart daarna de beker in ontvangst. Het .Pietje, Pietje’ sloeg op organisator en team leider Piet den Boer uit Bode graven. Hij is het hele er jaar mee bezig want elk jaar vallen er jongens, die qua leeftijd te oud zijn, af. Dit keer waren er vier jongens bij, die ook vorig jaar in Haarlem actief waren. Den Boer: „Als zij te oud zijn voor deze groep ga ik op zoek naar nieuwe spelers. Ik ga de clubs langs om te scouten. Soms zie ik twee, drie wed strijdjes op een zaterdagoch tend. Voor het toernooi spelen we een aantal oefenwedstrij den. We hebben dit keer voor af gevoetbald tegen ARC DI in Alphen aan den Rijn (5-0 winst), Zwammerdam C (3-2 winst) en Argon C2 (5-4 verlo ren). Op het laatst zijn nog twee jongens afgevallen omdat hun ouders op vakantie gingen. Ik heb er toen twee andere jongens bij gehaald”. De jon gens dragen zelf in de kosten bij want Den Boer doet zijn ar beid zonder behulp van spon sors. De activiteiten van Den Boer, die vroeger nog heeft meege werkt aan het Jeugdplan Ne derland in de toenmalige afde ling Gouda van de KNVB, werden vanuit Rotterdam met een schuin oog bekeken door de jeugdtrainers die werkzaam zijn in het district West II. Maar volgens Den Boer worden zijn werkzaamheden met de jeugd voetballers uit het Groene Hart getolereerd. „Alleen Mar co Bout, belast van de uitvoe ring van het Jeugdplan Neder land in West II negeert mij. Maar een trainster als Maria van Kortenhof, die ook bij de KNVB werkt, zegt mij normaal goede dag. En waarom ook niet? Laatst belde nog een scout van Ajax mij om wat in lichtingen over het Groene Hartteam. Die had er over in de krant gelezen. Die man zal ook wel in Haarlem zijn komen de ranglijst. Met een score deze avond, met als slacht offers Van Nieukerke en Hennink, staat hij op de 9e plaats met een achterstand van I3 punten.Een optimale score ook deze avond voor Peter de Louw met winst op Jeroen v/d Veen en Leen Klein. Ook Hans van Offe ren, Frank Hordijk, Jaap v/d Hei den en “good old” Arie Versluis behaalden deze avond de volle 100% score. Met nog 3 ronden voor de boeg komt het toernooi in z’n beslissende fase en is het fraai gelijnde Sorento SUV. Let- de vraag wie van de toppers z’n telijk, want eind september gaat zenuwen het best in bedwang de Sorento Driving Experience kan houden. Wordt vervolgd: van start. Een avontuurlijke donderdag I augustus in Het tocht met een start in Neder- Zuidhonk. land en eindpunt in de Zuidita- MOERKAPELLE - Naar aanlei ding van de goede resultaten tijdens de Nederlandse Kam pioenschappen Kunstrijden 2002 zijn een aantal leden van rolschaatsvereniging Rolling’90 geselecteerd voor de Interland in Oktober. Bij de mini’s, de klasse tot 10 jaar, is Elja Kamp geselecteerd. Bij 3 van de 4 wedstrijden wist zij de 3e plaats te bemachtigen waarmee zij haar kwalificatie afdwong. Rolling’90 heeft meerdere paarrijparen waarvan er nu twee door de Nederlandse Rolschaatsbond zijn uitgeko zen. Bij de Espoirs: Elja Kamp en Collin Hoogendoorn. In de vrije Klasse: Tamara Bontebal en Mark Bakker. De Interland is een wedstrijd tussen meerdere Europese lan den. Het zal voor deze jonge sporters een hele belevenis zijn om het op te nemen tegen Duitsers, Fransen, Zwitsers enz. De deelnemers zullen onder weg ook avontuurl'jke beproe vingen ondergaan als abseilen, kanoën en off-road rijden. „Maar het belangrijkste is een flinke dosis teamgeest en een opgewekt humeur”, aldus Car- lijn Corporaal, die de Sorento Driving Experience coördi neert. „We zijn op zoek naar teams van twee personen, die in tien dagen tijd de tocht gaan volbrengen. Deelnemers moe ten ouder zijn dan 23 jaar en minimaal I jaar hun rijbewijs hebben, verder kan iedereen zich inschrijven. Hoe dat werkt staat precies beschreven op de internetsite van Kia: www.kia.nl”. Niet alleen Kia levert twee teams voor de tocht naar Italië. Het project wordt ook gedra gen door de sponsors Radio 538, Autotrack.nl, Zonnet en Vuurwerk Internet. Ook deze sponsors vaardigen teams voor de Sorento Driving Experience af. De tocht start bij het hoofd kantoor van Kia Motors Ne derland in Vianen en loopt via de Ardennen en de Franse Al pen naar Italië. Iedere dag wordt een behoorlijk aantal ki lometers afgelegd. Overnach ten gebeurt in tentjes.Voor een professionele uitrusting wordt gezorgd. In Sorrento wordt de uiteindelijke winnaar bekendge maakt. Alle deelnemers over nachten daar in een luxueus hotel om bij te komen van de avontuurlijke maar ook ver moeiende reis. Geïnteresseerden kunnen zich inschrijven tot I5 augustus op www.kia.nl of bij een van de deelnemende sponsors. De Kia Sorento Driving Experience wordt mede mogelijk gemaakt door Radio 538, Autotrack.nl, Zonnet, Vuurwerk Internet en Active Leisure. WADDINXVEEN - Een onder- Door Bert Hertog ling treffen tussen de NRS I en REGIO - Driemaal is 2 van de ranglijst, Ronald Dannis scheepsrecht. Voor de der en Wilbert Mourits, bracht beide de keer stond het jeugd- kemphanen op gelijke hoogte op voetbalteam van het Groe de ranglijst. In de partij waarin zij deze avond tegen elkaar moes ten aantreden bleek Mourits de sterkste en hiermee kon de Ie Twee jaar geleden werd verliespartij van Dannis in dit toernooi worden genoteerd. Onder druk van de aangevangen waren Schotse jongens te vakantieperiode werden er toch sterk. Zaterdagochtend op 20 partijen gespeeld in het naar het zonovergoten RCH- zijn eind toe lopende Zomer- terrein in Heemstede werd schaaktoernooi. Ongemeen AH Stars uit Boskoop met spannend in de top waar naast 1-0 verslagen. Het beslis- de 2 eerder genoemde spelers sende doelpunt werd in de eerste helft gescoord door Bart Slob van Nieuwer kerk. Na afloop tijdens de met een achterstand van 8 tot muzikale huldiging ontving 10 punten. In ronde I I won het Groene Hartteam een Dannis van van der Starre en grote blinkende beker van bleef Mourits goed in het spoor toernooi-organisator Cees door een overwinning op Erik Guiliker, directeur van Ex- Hennink. Boudewijn Weyermars persport Nederland en presteert het hele toernooi al ontvingen de spelers de goed en daarbij paste ook de kampioensmedailles. Bart overwinning die hij behaalde te gen Edo Pouwelse. Het treffen tussen Mark van Putten en Ben van Geffen werd een zenuwslo- Coach Paul van Veen uit pend gevecht. Met beide spelers Reeuwijk, die werd geassi- in tijdnood bleek Van Putten net steerd door de uit Waddinx- iets meer tijd te hebben. Het veen afkomstige Jan Lit: „Twee WSV onderonsje tussen Arjan keer zijn we tweede geweest Hennink en Hans van Wouden- en nu zijn we verdiend winnaar berg bleef onbeslist terwijl Jan geworden. Zeker in de eerste Evengroen zijn opmars voort- helft van de finalewedstrijd is er zette door winst op Marianne goed gespeeld. Jammer was het Steverink. Enige uitslagen uit dat Arjen van Eyk (Be Fair) in ronde I IN.Dannis - Klaassen 1-0, Muit - Hordijk 0-1, Klein - Dijkers 0-1, Hans v Offeren-V Meeteren I -0, D. v Offeren -Kra- ijesteijn-, Bronk-Versluis 0-1In gelopen jaren. We hebben een ronde 12 een kraker op het I e echt team, dat bovendien kei- bord. Mourits met de witte stuk- hard heeft gewerkt. In de wed- ken tegen Dannis met als inzet strijden waarin we beter waren een goed uitgangspositie voor hebben we gemakkelijk het de titel. Winst voor Mourits die verschil kunnen maken. In ne- daarmee te kennen gaf graag zijn gen wedstrijden is er 66 keer prestatie van 2000 te willen her- gescoord”. halen. De opmars van Van Putten Het werd dus in Heemstede werd in zijn partij tegen Weyer- een regionale finale omdat All mars wat afgeremd. Boudewijn Stars uit Boskoop, samenge wist een remise uit het vuur te steld uit voetballertjes van Flo- slepen en handhaaft zich daar mee tussen de kanshebbers. Ook was er in deze ronde weer een winstpartij te noteren voor Ben van Geffen. Na zijn inspan ningen op het Open NK in Die ren was ook hij weer aanwezig. Van der Starre moest het tegen geland) met 2-1, Premier Soc- Ben afleggen. Hans Ranft komt eer (Engeland) met 2-1, Real langzaam weer wat omhoog op Srenang (Ned) met 7-2, Fury maximale (VS) met 4-0,Westlandia met 4- 0, Premier Soccer met 4-3 en Erik gelijk gespeeld tegen KNVB Be ars (Noord-Holland) met 3-3. J -- Y

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 15